تلگرام

خرید ممبر واقعی استانی برای افزایش فروش

راه های افزایش ممبر استانی

امروزه، به دلیل استفاده بیش از حد مردم از تلگرام، این برنامه به یکی از مهم ترین اپلیکیشن ها در زندگی تبدیل شده است. به صورتی که، بدون آن، نمی توان برخی کارها مانند خرید و فروش، درس خواندن، آشپزی و… را انجام داد!

با فیلتر شدن تلگرام، در ابتدا برخی از افراد به سایر اپلیکیشن ها روی آوردند که قابلیت های این برنامه را نداشتند. پس از مدتی، مردم دوباره با روش هایی مثل استفاده از تلگرام های غیر رسمی محدودیت ها را از میان برداشتند و مجددا به فعالیت خود ادامه دادند.

در حال حاضر، برای هر موضوع، در تلگرام یک کانال ایجاد شده و افراد به راحتی می توانند درباره مباحثی که از آن ها اطلاع ندارند، از این کانال ها به شرط موثق بودن پست های شان بهره ببرند.

در این میان، برخی از کانال ها، مختص شهر و یا استان خاصی هستند و برای افزایش تعداد عضوهای آن ها، تلاش های زیادی صورت می گیرد.

در ادامه، با ما همراه باشید تا شما را با مبحث خرید ممبر واقعی استانی و افزایش ممبرهای کانال ها از این طریق آشنا کنیم.

افزایش ممبر استانی,خرید ممبر واقعی استانی,ممبر استانی تلگرام

درباره کسب و کارهای تلگرامی چه می دانید؟

در گذشته، تمامی فروش مشاغل به صورت حضوری بود و محدود شغل هایی که محصولات خود را اینترنتی به فروش می رساندند، از سایت ها استفاده می کردند.

ثبت خرید در سایت، چندان آسان نبود و مورد استقبال قرار نمی گرفت. به همین خاطر، پس از رواج تلگرام در ایران، صاحبان سایت ها اجناس خود را در کانال های تلگرام نیز به فروش می گذاشتند.

پس از آن، به مرور تعداد کانال های مختلف افزایش یافت و به دنبال آن، مردم نیز به علت مزایایی مثل از دست ندادن وقت، قیمت و تنوع بیشتر اکثر خریدهای خود را از کانال های تلگرام انجام می دادند.

نکته حائز اهمیت درباره فروش محصول در تلگرام، تعداد ممبرها و میزان اعتماد اعضا به یک کانال است. تنها با برقرار بودن این دو شرط می توان یک فروش اینترنتی موفق داشت.

افزایش ممبر استانی,خرید ممبر واقعی استانی,ممبر استانی تلگرام

دلیل اهمیت ممبرهای کانال تلگرام

خرید اینترنتی محبوبیت زیادی دارد اما به دلیل کلاهبرداری های صورت گرفته، افراد به سختی به کانال ها اعتماد و بسیار محتاطانه عمل می کنند.

یکی از روش هایی که با آن اعتماد اعضا جلب می شود، تعداد ممبرهاست! ممبرهای یک کانال، تضمین کننده آینده و میزان فروش هستند و هر چه قدر تعداد آن ها بالاتر باشد، دریافت سفارش نیز افزایش می یابد.

البته به یاد داشته باشید که به منظور بیشتر کردن تعداد ممبرهای خود از عضوهای فیک و یا ربات ها استفاده نکنید. چرا که این روش ها، باعث پایین آمدن بازدید پست های کانال می شوند و نتیجه عکس دارند.

افزایش ممبر استانی,خرید ممبر واقعی استانی,ممبر استانی تلگرام

چرا باید به فکر افزایش ممبر استانی باشیم؟

کانال های ایجاد شده در تلگرام، متعلق به شهرهای خاصی هستند که برخی از آن ها، تنها برای اعضای همان شهر و یا استان ارسال دارند و برخی دیگر، به کل کشور محصولات خود را می فرستند.

گاهی اوقات، برخی از ساکنان یک شهر از کانال داشتن مغازه ها اطلاعی ندارند و به همین دلیل تعداد ممبرهای کانال چندان قابل توجه نیست. در این شرایط، بهترین راهکار، تبلیغات است.

به این منظور، می توانید محصولات خود را در کانال های شهر خود که عضوهای زیادی دارند تبلیغ کنید و یا در سطح شهر، تراکت های تبلیغاتی پخش کرده و به منظور استقبال افراد، برای خریدهای آنلاین تخفیف قائل شوید.

اگر پس از انجام تبلیغات، همچنان تعداد ممبرها پایین بود، می توانید از ممبر استانی واقعی استفاده کنید. این روش، تاثیر مثبتی بر میزان فروش شما می گذارد.

افزایش ممبر استانی,خرید ممبر واقعی استانی,ممبر استانی تلگرام

نحوه افزایش ممبر استانی واقعی به کانال

همان طور که گفته شد، تعداد زیاد ممبرهای کانال، برای ادمین ها اهمیت زیادی دارد و باعث افزایش درآمد و فروش آن ها می شود. ممبر واقعی استانی، در صورتی که به درستی به کانال اضافه شود، علاوه بر تعداد عضوها، تعداد بازدیدها را نیز بالا می برد.

به منظور بهره بردن از این ممبرها، از روش افزایش ممبر استانی اد اجباری می توانید استفاده کنید که خود به ۳ روش ممبر هیدن، قفلی و بی صدا تقسیم می شود.

در نظر داشته باشید که ممبرهای استانی روش ذکر شده، تنها در نسخه های غیر رسمی تلگرام قابل استفاده هستند و در حال حاضر، عضوهای اکثر کانال ها با همین شیوه بالا می روند.

در روش ممبر واقعی استانی قفلی، کاربر پس از ورود به تلگرام غیر رسمی خود، متوجه برخی از کانال ها می شود که هیچ گاه در آن ها جوین نشده و یا حتی علاقه ای نیز به محتوای آن ها ندارد.

در این زمان، او اقدام به حذف کانال می کند اما مجددا و به طور خودکار در کانال عضو شده و در صورت حذف دوباره نیز مانند قبل، وارد کانال می شود.

این روش نسبت به سایر گزینه ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که تعداد عضوهای کانال همیشه ثابت است و ریزش چندانی ندارد. حتی در صورت جذاب بودن محتوا، می تواند باعث معرفی کانال توسط ممبر قفلی به دیگران نیز بشود!

ممبرهای هیدن واقعی، همان طور که از نام آن ها مشخص است، اطلاعی از عضو بودن خود در کانال های تعیین شده ندارند. زیرا لیست این کانال ها در یک بخش مجزا در تلگرام قرار گرفته و فرد ممکن است بعد از مدتی طولانی از حضور خود اطلاع پیدا کند.

این روش، همانند ممبر قفلی استانی تعداد اعضا را ثابت نگه می دارد ولی بر خلاف آن، میزان بازدید را کاهش می دهد. بنابراین، اگر تعداد بازدیدها برای تان اهمیتی ندارد، این شیوه برای روند کانال شما مناسب است.

در اد اجباری بی صدا، فرد پس از ورود به تلگرام، کانال های مختلفی را مشاهده می کند که در آن ها جوین نشده و به همین دلیل، پیامی مبنی بر عضویت خود نیز دریافت نکرده است.

افزایش ممبر استانی,خرید ممبر واقعی استانی,ممبر استانی تلگرام

ممبر پاپ آپ و افزایش ممبرها

یکی دیگر از روش های خرید ممبر واقعی استانی، ممبر پاپ آپ است. در این شیوه، کاربر با استفاده از برخی برنامه های خاص در گوشی، وارد تلگرام و یک کانال می شود و خود، تصمیم به عضو شدن و یا خارج شدن از کانال می گیرد.

برای نتیجه گرفتن از این شیوه، باید محتوای جذابی برای کانال تان داشته باشید. این محتوا، می تواند تخفیف ویژه و یا پیام های خاصی باشد. در صورتی که طبق اصول پیش روید، ممبر پاپ آپ عضوهای زیادی را به کانال شما اضافه می کند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا