تلگرام

کسب درآمد از اینترنت با خرید پنل تلگرام

در سال های گذشته قبل از اینکه اپلیکیشن تلگرام در ایران تحریم شود، این پیام رسان به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی محبوب و پرطرفدار برای برقراری ارتباط بین افراد مختلف به شمار می رفت. افراد زیادی از تلگرام به عنوان بستری برای فعالیت ‌های تجاری و اقتصادی خود استفاده می کردند؛ عده ای با راه‌ اندازی کانال‌ های مختلف در تلگرام اقدام به کسب درآمد، از طریق فروش محصولات و یا تبلیغات کردند. با تحریم شدن تلگرام، مخاطبان این پیام رسان بیم آن را داشتند که دیگر کسی بر روی این رسانه اجتماعی فعالیت نخواهد کرد. اما نه تنها چنین اتفاقی نیفتاد، بلکه با اضافه شدن قابلیت های جدید به تلگرام، مخاطبان آن روز به روز افزایش یافت.

امروزه موضوعاتی مانند ایجاد کانال های بزرگ، افزایش ممبر و یا خرید پنل تلگرام به یکی از چالش های بازاریابان کسب و کارهای آنلاین تبدیل شده است. افرادی زیادی بر روی تلگرام، اقدام به ایجاد کانال های بزرگ جهت انجام کارهای تبلیغاتی، معرفی و فروش محصولات و یا خدمات خود کرده اند. به همین دلیل افزایش ممبر تلگرام همانند افزایش فالوورهای اینستاگرام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
یکی از آسان‌ ترین و سریع ‌ترین روش های افزایش ممبر کانال های تلگرام، خرید پنل تلگرام است. در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم چگونه با خرید این پنل علاوه بر افزایش ممبرهای کانال خود می‌توانید از طریق فروش سرویس‌های خدمات مجازی موجود در آن نیز به درآمد برسید. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

پنل تلگرام چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟

هر کسی به راحتی می تواند در تلگرام، یک گروه و کانال راه اندازی کرده و کسب درآمد کند. اما فراموش نکنید زمانی می توانید از تلگرام درآمد زایی کنید که بتوانید ممبرهای زیادی به دست آورید. افزایش ممبر و توسعه کانال و گروه های تلگرام بسیار سخت و زمان بر می باشد. معمولاً افراد سعی می کنند با تبلیغات، تبادل، خرید ممبر، اعضای کانال خود را افزایش دهند. این روش ها کاربردی و موثر هستند، اما بسیار زمان بر می باشند؛ برای اینکه از این روش ها به نتیجه دلخواه خود برسید، بایستی مبالغ زیادی را صرف تبلیغات و تولید محتوا کنید. از این رو پیشنهاد ما به شما، برای رشد و توسعه کسب و کارتان، خرید پنل تلگرام است.
پنل ها در تلگرام علاوه بر افزایش ممبرهای واقعی و فیک، برای افزایش بازدیدهای پست نیز کاربرد دارند. با خرید پنل تلگرام می توانید کاملاً بی واسطه و بدون صرف هزینه، اعضای کانال و گروه خود را افزایش دهید و برای پست های خود بازدید دریافت کنید.
شما نیز اگر میخواهید بازدید پست های خود را افزایش دهید، ساده ترین راه افزایش بازدید تلگرام از طریق پنل میباشد. تا زمانی که بازدید پست هایتان کم باشد، افراد تصور میکنند اعضای کانال و یا گروه شما فیک هستند؛ همین تفکر مخاطبان مانع رشد پیج تان می شود.

خرید پنل تلگرام چگونه به رشد و توسعه کسب و کارها کمک می کند؟

در تلگرام نیز مشابه دیگر شبکه های اجتماعی، کاربران تمایل به عضویت در کانال ‌هایی با محتواهای جذاب و تعداد ممبر بالا دارند. همانطور که می دانید اکنون می توانید در کانال های بزرگ برای پست ها کامنت بگذارید و آن ها را لایک کنید. از این رو برای صاحبان کسب و کار، تعداد بازدیدهای یک پست تلگرامی به همراه تعداد لایک و کامنت های پست از اهمیت بالایی برخوردار است. حال اگر اعضای کانال تلگرامی شما افزایش یابد، متعاقباً تعامل پست هایتان نیز بالا می رود.
همه کسانی که تجربه مدیریت کانال‌های تلگرامی را داشته‌اند به خوبی می‌دانند، که افزایش ممبر تا چه اندازه ای می‌تواند در افزایش درآمدهایشان تأثیرگذار باشد. این عوامل باعث شده تا صاحبان کانال‌ها به دنبال افزایش تعداد اعضای کانال ها و همچنین افزایش تعداد بازدید پست‌های کانال خود باشند.
اگر شما نیز محصول یا خدماتی برای فروش دارید، پیشنهاد می کنیم در اولین فرصت به فکر راه اندازی کانال در تلگرام باشید. همچنین می توانید با ایجاد یک کانال و افزایش ممبرهای آن، از طریق تبلیغات نیز بر روی این پلتفرم به درآمد برسید. از آنجایی که تلگرام، کاربران ایرانی زیادی دارد و با توجه به قابلیت هایی که تلگرام در اختیار کاربران خود قرار داده است، هر کسی می تواند از این فرصت طلایی برای معرفی کسب و کارش و یا به نمایش گذاشتن برند خود استفاده کند.

این مطلب را از دست ندهید
افزایش آرای نظرسنجی در تلگرام با افزایش ممبر واقعی

نوع ممبرها در پنل تلگرام

توجه کنید در پنل های ممبر تلگرام می توانید انواع ممبرهای فیک و واقعی را به تعداد دلخواهتان سفارش دهید. ممبرهای واقعی گران‌تر هستند و اما در کانال تلگرام با پست ها تعامل دارند؛ از این رو کسانی که در کار تبلیغات تلگرامی هستند، بهتر است اعضای کانال هایشان واقعی باشد. برای کانال‌های فروشگاهی نیز ممبرهای واقعی اهمیت بیشتری دارند. زیرا علاوه بر این که تعداد اعضای کانال و تعداد ویوی پست‌هایشان افزایش می یابد، به مرور زمان به مشتریان وفادار آن‌ها تبدیل شوند.

در حالت کلی باید بگویم کانال‌های تلگرامی برای رسیدن به اهدافشان، به ممبرهای واقعی نیاز دارند؛ زیرا کانال‌هایی در تلگرام معتبر هستند که پست های آن ها بازدید بیشتری داشته باشد. ممبرهای فیک صرفاً عدد اعضای کانال را بالا می برد و در میزان بازدید پست های کانال تأثیری ندارد؛ با این حال ممبرهای فیک نیز طرفداران خاص خودشان را دارند.
برخی از کانال‌ها فقط برای افزایش تعداد اعضای کانال خود اقدام به خرید ممبر می کنند. از طرفی قیمت ممبرهای فیک بسیار کمتر از ممبرهای واقعی می باشد؛ به همین دلیل خرید ممبر فیک برای آن‌ها مقرون به صرفه تر خواهد بود. علاوه بر این میزان ریزش ممبرهای فیک کانال ها نسبت به ممبرهای واقعی بسیار کمتر است. برخلاف شبکه اجتماعی اینستاگرام که احتمال ریزش فالوورهای فیک بخاطر الگوریتم های هوشمند اینستاگرام بسیار زیاد است. با این تفاسیر می توان گفت ممبرهای فیک بهترین نوع ممبر آفلاین هستند.

ممبرهای کانال تلگرامی در دوسته زیر طبقه بندی می شوند:

ممبر واقعی کانال های تلگرام

ممبرهای کانال شما واقعی هستند؛ به همین دلیل در کنار افزایش تعداد اعضای کانال، بازدید پست های کانال نیز بیشتر می شود. اگر کانال بزرگ تلگرامی داشته باشید، این ممبرها می توانند برای پست های شما کامنت گذاشته و یا آن ها را لایک کنند.
توجه کنید! ممبرهای واقعی زمانی می توانند قطعاً در بازدید پست های یک کانال نقش مؤثر داشته باشند، که به اختیار خود در کانال عضو شوند.

ممبر فیک کانال های تلگرامی

در این روش ممبر های فیک به کانال شما اضافه می شوند، که صرفاً باعث می شوند عدد ممبرهای کانال زیاد دیده شود و هیچ نقشی در بازدید پست های کانال نخواهند داشت.

نحوه افزایش ممبرهای واقعی کانال‌های تلگرامی توسط پنل تلگرام
روش‌های مختلفی برای جذب ممبر از طریق خرید پنل تلگرام وجود دارد؛ اما رایج ترین روش ها اد اختیاری و اد اجباری ممبر برای کانال ها است.

کسب درآمد از اینترنت با خرید پنل تلگرام

اد اجباری در کانال های تلگرام

اد اجباری به سه دسته زیر تقسیم‌بندی می‌شود.
اد اجباری معمولی
اد اجباری سایلنت
اد اجباری هیدن
اد اجباری معمولی در کانال ها

در اد اجباری معمولی کاربران تلگرام، بدون این که بخواهند و به صورت خودکار به عضویت کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی درمی‌آیند. بعد از جوین شدن خودکار در کانال ها، پیامی برایشان ارسال می‌ گردد و آن‌ها از عضو شدن در کانال مطلع می‌ شوند.
از آنجایی که این اد( اضافه کردن) به خواست خود کاربر نبوده است، بنابراین در اد اجباری معمولی میزان ریزش ممبرها بسیار زیاد است. زیرا در این روش هیچ اجباری برای باقی ماندن اعضا در کانال وجود ندارد، به همین دلیل اگر موضوع یا پست‌های برایشان جذاب و مفید نباشد به سرعت کانال مربوطه را ترک می‌کنند.
اد اجباری سایلنت در کانال ها
اد اجباری سایلنت نیز عملکرد مشابهی با اد اجباری معمولی دارد؛ با این تفاوت که هیچ پیامی برای کسانی که عضو کانال شده‌اند ارسال نمی‌شود. اعضای کانال ها فقط در صورتی متوجه کانال مربوطه می شوند، که لیست چت‌هایشان را بر روی تلگرام بررسی کنند؛ اینجاست که متوجه می شوند که در یک کانال ناشناس عضو هستند.

این مطلب را از دست ندهید
چگونه از طریق تلگرام کسب درآمد کنیم؟

اد اجباری هیدن در کانال ها

اد اجباری هیدن یا مخفی بسیار کاربردی تر از دو روش قبلی می باشد. بزرگترین مزیت این روش آن است که ممبرها متوجه عضویتشان در کانال‌ها نمی‌شوند، در نتیجه قادر به ترک کانال نیز نیستند.
ناگفته نماند که در این روش، ممبرهای اد اجباری هیدن متوجه حضورشان در کانال مربوطه نمی باشند؛ از این رو این ممبرها نمی توانند پست‌های کانال را ببینند و نقشی نیز در افزایش بازدید پست های نخواهند داشت. به زبانی ساده تر می توان گفت ممبرهای هیدن نیز همانند ممبرهای فیک صرفاً در افزایش رقم اعضای کانال ها تأثیرگذارند.
با توجه به ریزش پایین اد اجباری هیدن و واقعی بودن ممبر ها، یکی از بهترین راهکار های افزایش اعضای کانال های تلگرامی، اد اجباری هیدن می باشد.
اد اختیاری (پاپ آپ ) کانال تلگرام
در این روش هنگامی که کاربران در حال استفاده از گوشی خود هستند، تلگرام آن ها به صورت خودکار باز شده و کانال شما به آن ها نمایش داده می شود. در صورتی که تمایل داشته باشند و محتواهای کانال تان برای آن ها جذاب باشد، به احتمال زیاد در کانال شما عضو شوند.
در واقع یک نوتیفیکیشن پاپ آپ تبلیغاتی بر روی صفحه تلگرام مخاطبان نمایان می گردد؛ کاربر با کلیک بر روی این پیام به کانال مورد نظر ارجاع داده می شود. در این روش جذب تمامی ممبرها کاملاً واقعی و به اختیار خود کاربر می باشد.
توجه کنید تمامی روش های ذکر شده را در افزایش ممبر گروه و سوپرگروه های تلگرام نیز کاربرد دارند.

ویژگی های خرید پنل ممبر تلگرام

با خرید پنل ممبر تلگرام علاوه بر بالا بردن تعداد اعضای کانال‌ها تلگرامی خود، می‌توانید از طریق فروش ممبر به کانال های دیگر نیز کسب درآمد کنید. به همین دلیل بسیاری از افراد که بودجه کافی برای راه اندازی یک کسب و کار را ندارند می‌توانند به کمک خرید پنل ممبر تلگرام به درآمد بسیار خوبی بر روی این پلتفرم برسند. علاوه بر این شما می‌توانید با فروش سرویس های پنل به دیگر افراد، زیر نماینده داشته باشید و از این طریق نیز به درآمد قابل‌ توجهی دست یابید.
مدیران کانال‌های تلگرامی تمایل زیادی دارند تا در ازای پرداخت هزینه برای کانال های خود ممبر خریداری کنند. بنابراین اگر کمی در زمینه دیجیتال مارکتینگ تخصص داشته باشید می‌توانید به راحتی تعداد زیادی مشتری برای خرید ممبر تلگرام پیدا کنید.
البته صرفاً داشتن کانال در تلگرام برای رسیدن به اهداف شما کافی نیست، بلکه باید به فکر افزایش تعداد اعضای کانال خود نیز باشید. با خرید پنل تلگرام می توانید به راحتی و در مدت زمان کم، هم اعضای کانال تان را افزایش دهید و هم با فروش اعضا برای دیگر کانال ها به درآمد بیشتر برسید.
توصیه ما: دیجی ممبر بهترین سایت خرید پنل ممبر تلگرام

در این مقاله مزیت های خرید پنل تلگرام و نقش آن در افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام را بررسی کردیم. گفتیم که به کمک پنل ممبر تلگرام می توانید از این فرصت طلایی برای کسب درآمد استفاده کنید. اما توجه کنید قبل از اقدام به خرید پنل، در مورد سایت مرجع به خوبی تحقیق کنید. دیجی ممبر یکی از بهترین سایت های عرضه کننده انواع خدمات تلگرام و اینستاگرام مانند فروش پنل ممبر تلگرامی می باشد. در پنل تلگرامی دیجی ممبر، انواع خدمات تلگرام شامل بازدید، ممبر، نظرسنجی به صورت تخصصی به کاربران تلگرام ارائه می شود.
برخی از مزایای خدمات سایت دیجی ممبر عبارتند از: تحویل سریع، ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت، پرداخت امن، پشتیبانی شبانه روزی و به موقع. همین ویژگی ها دیجی فالور را از سایر سایت های ارائه دهنده چنین خدماتی متمایز می کند. تحویل سریع و به موقع سفارشات کاربران با پشتیبانی 24 ساعته، یکی از ویژگی های بارز سایت ما است.

 

پیشنهاد می کنم همین حالا از خدمات سایت دیجی فالوور استفاده کنید. اگر به دنبال فالوور ایرانی اینستاگرام هستید برای ورود به این سایت روی “خرید فالوور اینستاگرام” کلیک نمایید

برای خرید فالوور اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا