سبک زندگی

10 علامت که یک زن نمی خواهد به رابطه گذشته اش بازگردد

افزایش بازدید در گوگل

به این دلایل زنان نمی خواهند به رابطه گذشته حود بازگردند

برخی از زوج ها، به علت غرور بیش از حدشان، حاضر به مراجعه به روانشناس و کمک گرفتن از او نیستند و در نتیجه علاوه بر خود، آرامش را از اطرافیان شان نیز سلب می کنند.

در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از شایع ترین نشانه هایی که بیانگر عدم علاقه خانم ها به ارتباط مجدد نیستند را به شما معرفی کنیم.

اشتباهات در رابطه,اهمیت گذشته در رابطه,برگشتن به رابطه گذشته

۱۰. به شما اطمینان ندارد

اعتماد، اساس یک رابطه است و بدون آن، نمی توان یک رابطه سالم داشت. از جمله نشانه های اطمینان طرفین، می توان ارتباط چشمی، حرف زدن درباره مسائل مختلف و حتی راهنمایی گرفتن را نام برد.

اگر رابطه کنونی شما چنین شکلی ندارد، بهتر است هر چه زودتر نسبت به قطع ارتباط اقدام کنید. چرا که، به غیر از به وجود آوردن مشکلات مختلف، برای شما سودی نخواهد داشت!

۹. از ارتباط با اطرافیان تان لذت نمی برد

به یاد داشته باشید که همراه تان، باید شما را با ویژگی هایی که دارید قبول کند و از شما، بیش تر از ترک عادات اشتباه تان درخواست نکند.

طبق تحقیقات صورت گرفته، زنان در صورت تمایل به ادامه ارتباط، شما را با نزدیکان خود آشنا می کنند.

اگر رابطه تان برای سال های زیادی تداوم داشته و هنوز نتوانسته اید اطرافیان او را بشناسید و یا با عدم پذیرش او مبنی بر معرفی به دوستان تان مواجه شده اید، باید نظر خود را تغییر دهید!

رابطه گذشته همسرم,اشتباهات در رابطه,اهمیت گذشته در رابطه

۸. به دوری از شما اهمیتی نمی دهد

در یک رابطه موفق، ارتباطات یک طرفه نیستند و هر دو نفر به یک اندازه دلتنگ هم می شوند.

اگر فقط شما جویای احوال یک خانم هستید و حس می کنید برای او همانند یک غریبه به نظر می رسید، ممکن است او علاقه ای به ارتباط با شما نداشته باشد.

۷. شما را مخفی می کند

گاهی اوقات، زنان از افشای رابطه خود در نزد همکاران و دوستان شان جلوگیری می کنند. اما در یک رابطه موفق، تقریبا تمامی افراد نزدیک به شما، از ارتباط تان با دیگری آگاه اند!

در صورتی که با وجود ابراز تمایل، در جمع های دوستانه و خانوادگی طرف مقابل دعوت نمی شوید؛ رابطه را برای آرامش خاطر خود به اتمام برسانید.

اشتباهات در رابطه,اهمیت گذشته در رابطه,برگشتن به رابطه گذشته

۶. مادیات برای او در اولویت قرار دارد

عشق و علاقه در رابطه بسیار مهم است و هر عامل دیگری به غیر از آن، اهمیت خود را از دست می دهد. برخی افراد به پول، بیش تر از هر چیز دیگر اهمیت داده و فقط با اشخاص بالاتر از سطح مالی خودشان ارتباط برقرار می کنند.

اگر همانند گذشته نمی توانید برای خانم مقابل هدیه بخرید و با کمرنگ شدن حضور او مواجه شده اید، عدم تمایل تان به ادامه دار شدن بیش از حد رابطه را اعلام کنید.

۵. تنهایی را ترجیح می دهد

همه ما به تنهایی و صرف ساعاتی برای خودمان احتیاج داریم و نمی توانیم همیشه در کنار دیگران باشیم. البته برخی از افرادی که همراه شان برای آن ها جذابیتی ندارد، احتیاج به تنهایی را سپر خود قرار می دهند تا کم تر به ملاقات آن ها بروند.

نشانه ذکر شده را می توان یکی از اصلی ترین شیوه های تشخیص علاقه به ارتباط یا قطع ارتباط دانست.

اشتباهات در رابطه,اهمیت گذشته در رابطه,برگشتن به رابطه گذشته

۴. نظر دوستان تان را نادیده نگیرید

معمولا نزدیکان مان تسلط بیش تری بر شخصیت و رفتار ما دارند و بهتر می توانند در تشخیص مناسب بودن فرد انتخابی مان عمل کنند.

در صورتی که با اطرافیان تان هم نظر نبودید و حتی پس از مراجعه به روانشناس نیز با همین راهنمایی را دریافت کرده اید، بهتر است برای آینده خود تجدید نظری قائل شوید.

۳. با پیشروی در رابطه مخالف است

در برخی شرایط با وجود اصرارتان، یک زن تمایلی به بالا بردن سطح رابطه ندارد و نمی خواهد رابطه ای عاشقانه با شما داشته باشد.

همه این ها، بیانگر مناسب نبودن افراد برای هم دیگر است. به همین دلیل، بنا بر ضرورت، قلب خود را نادیده بگیرید و در صورت امکان، تنها به دوست ماندن اکتفا کنید!

اشتباهات در رابطه,اهمیت گذشته در رابطه,برگشتن به رابطه گذشته

۲. شما با رویاهای او فاصله دارید

اگر از زندگی و پارتنر مورد علاقه طرف مقابل تان آگاهی دارید و خود را شبیه به افکار او نمی بینید؛ بهتر است برای جلوگیری از برداشته شدن مرزها، خود را کنار بکشید.

در غیر این صورت، با ارتباط بیش تر، شخصیت و غرورتان خدشه دار می شود و به سختی می توانید عزت نفس گذشته خود را به دست آورید.

۱. نمی توانید با هم دیگر وقت بگذرانید

هنگامی که طرفین علاقه های مشترکی نداشته باشند و نتوانند به نظرات متفاوت هم دیگر احترام بگذارند، پایان رابطه به عنوان تنها راه حل موجود شناخته می شود!

نپذیرفتن تفاوت ها، مشکلات زیادی را به دنبال می آورد. به عنوان مثال، ممکن است یک خانم، به حرف های شما مانند بقیه افراد گوش ندهد و یا خواستار کاهش ساعات دیدارتان باشد.

این موارد، آینده نداشتن رابطه را بیان می کنند. بنابراین بلافاصله پس از تشخیص آن ها، زندگی تان را نجات دهید!

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا