سبک زندگی

10 نکته که هر روز باید با خودتان تکرار کنید

افزایش بازدید در گوگل

مهمترین جملات انگیزشی باور به خود

از کلمات خود برای توصیف شرایط استفاده نکنید بلکه از آنها برای تغییر شرایط بهره ببرید. اگر دائم جملاتی مانند «من چیزی را که لازم است، ندارم؛ من خیلی دست و پا چلفتی هستم؛ من هرگز نمی توانم به آن دست پیدا کنم و بسیار بی نظم هستم» را بکار ببرید، شما فقط آینده خود را نفرین کردید.

دریابید که کلمات جهت گیری برای زندگی شما هستند. کلماتی که روزانه بکار می برید تبدیل به خانه ای می شود که در آن زندگی می کنید. وقتی که صحبت از خودسازی می شود، این احساس به شما دست می دهد که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید.

با این وجود فرد بهتر بودن به این معنی نیست که بیش از حد به خود سخت بگیرید، برعکس؛ هرچه بتوانید مهربانی و دلسوزی نسبت به خود را تقویت کنید، از توانایی بیشتری برخوردار خواهید بود تا با اطرافیان به همان شیوه رفتار نمایید.

به علاوه، انجام کار خوب برای دیگران می تواند معنای عمیق تری به زندگی شما ببخشد؛ حتی ممکن است به بهبود سلامت جسمی و روانی شما کمک کند. در اینجا عباراتی آورده شده است که افراد موفق هر روز با خود تکرار می کنند.

عادت کنید که روزانه این عبارات را به خود بگویید تا در آخر یک فرد شاد و سالم باشید. با ما همراه باشید تا شما را با جملات انگیزشی باور به خود آشنا کنیم که موفق ترین انسان ها هر روز به خودشان می گویند.

جملات انگیزشی باور به خود,جملات انگیزشی به خود,جملات انگیزشی عشق به خود

۱۰. از زنده بودن لذت ببرید

زندگی پر از فراز و نشیب است. هر روز هرگز مثل گذشته نخواهد بود و اشکالی ندارد. روزهایی خواهد آمد که اتفاقات آن مطابق انتظار ما نیستند. شاید شغل خود را از دست بدهید، به مشکلات بر بخورید، بیمار شوید یا شخصی را از دست دهید.

ممکن است سخت باشد که از رختخواب خود بلند شوید و در لحظات ضعیف با جهان روبرو شوید؛ اما زندگی ادامه دارد. افکار منفی را با افکار مثبت جایگزین کنید و آنها را با اعتقاد کامل با صدای بلند بگویید.

احتمالا نتایج فوری را مشاهده نکنید، اما به آرامی و به تدریج، صحبت در مورد خود نتایج، معجزه را به وجود می آورد و کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد. شما فقط یک بار زندگی می کنید پس از فرصت هایی که در اختیارتان قرار می گیرد نهایت استفاده را ببرید.

جملات انگیزشی باور به خود,جملات انگیزشی به خود,جملات انگیزشی عشق به خود

۹. من می توانم آن را انجام دهم

بعضی اوقات، احساس نمی کنیم رویاهای ما قابل دسترسی است. صبح به خود یادآوری کنید که اگر من سخت کار کنم و فداکار باشم، می توانم اهداف خود را بدست آورم. همچنین به خود بگویید که رسیدن به خوشبختی تنها مال شماست.

هیچ کس دیگری جز خودتان نمی تواند خوشبختی به شما بدهد، بنابراین دریابید که می توانید به موفقیت و خوشبختی برسید. دو صدای درونی در سر شما وجود دارد، مثلا آرزو دارید تا پنج سال آینده میلیونر شوید.

صدای اول سعی خواهد کرد به شما بگوید که: قادر به انجام این کار نیستید، شما آنقدر واجد شرایط نخواهید بود و سرمایه یا ظاهر خوبی ندارید. با این حال، صدای دیگری که می گوید شما میلیونر می شوید، کسی است که باید به آن گوش دهید.

به یاد داشته باشید که می توانید هر کاری را که در ذهن خود دارید به سرانجام برسانید، اما این کار به عمل، پشتکار و روبرو شدن با ترس نیاز دارد.

جملات انگیزشی باور به خود,جملات انگیزشی به خود,جملات انگیزشی عشق به خود

۸. به خود بگویید من زیبا هستم

دفعه بعدی که خود را در آینه دیدید، یک دقیقه متوقف شوید، به چشمان خود نگاه کنید و به راحتی بگویید “من زیبا هستم”. به خود بگویید که همه نقایص موجود در خود را دوست دارید؛ زیرا در واقع این چیزی است که شما را به شخصی تبدیل می کند که هستید.

اگر در ابتدا این عشق را به خودتان ندهید، نمی توانید انتظار داشته باشید که به دیگران عشق بورزید. وقتی شروع به پذیرفتن و دوست داشتن شخصی که هستید، می کنید، قلب خود را آماده پذیرش محبت خود و دیگران خواهید کرد.

بعضی از ما همیشه دوست داشتیم مانند شخص دیگری باشیم؛ زیرا از وضع حال حاضر خود راضی نیستیم. برخی دوست دارند اندام، ثروت، شیک پوشی و زیبایی دیگران را داشته باشند، اما همه ما بی نظیر هستیم و ویژگی های مختلفی داریم.

ما فقط باید آنها را پیدا کرده و مقایسه خود با دیگران را متوقف کنیم. همه چیز از شما شروع می شود، هر روز خود را برای آنچه که هستید دوست داشته باشید.

جملات انگیزشی باور به خود,جملات انگیزشی به خود,جملات انگیزشی عشق به خود

۷. من به کاری که دیروز انجام دادم افتخار می کنم

من به کاری که دیروز انجام دادم افتخار می کنم و برای کاری که امروز انجام خواهم داد هیجان زده هستم. لحظه ای نگاه کنید و به آنچه دیروز به دست آوردید، نگاهی بیندازید و منتظر آنچه امروز می خواهید به دست آورید، باشید.

دستاوردهای خود را به یاد آورید و چشم به راه کارهای آینده بمانید، این به شما کمک می کند، احساس کنید موفقیت هایتان مهم است و همچنین می توانید روز خود را تنظیم کرده و لیست کارهای خود را در اولویت قرار دهید.

هیچ وقت خود را به خاطر کارهای درستی که در گذشته انجام داده اید و دیگران شما را بخاطر آنها مورد انتقاد قرار داده اند، سرزنش نکنید.

جملات انگیزشی باور به خود,جملات انگیزشی به خود,جملات انگیزشی عشق به خود

۶. از شکست نترسید

اگر شکست نخورید، احتمالاً برخی از درس های مهم زندگی را از دست بدهید. وقتی در کاری شکست می خورید، همیشه چیز جدیدی یاد می گیرید؛ بنابراین از شکست نترسید.

هیچ کس دوست ندارد شکست بخورد، اما گاهی اوقات این قضیه اجتناب ناپذیر می شود. البته، این بدان معنا نیست که شما باید عمداً شکست و هر نوع ضرری را متحمل شوید، اما واقعاً اجتناب ناپذیر است و این مرحله شاید شما را به سطح پایین تری از زندگی برساند.

با این حال بدان معنی نیست که شما نالایق یا ناتوان هستید. سعی کنید پس از  شکست، با قدرت بیشتری ظاهر شوید.

جملات انگیزشی باور به خود,جملات انگیزشی به خود,جملات انگیزشی عشق به خود

۵. امروز را دریابید و دیروز را فراموش کنید

اگر ذهن شما روی چیزهای منفی که در گذشته اتفاق افتاده، متمرکز شود، زندگی تان در جهت افکار غالب و منفی حرکت می کند. هرچه دیروز اتفاق افتاد تمام شد. گاهی اوقات، اشتباهات با ما باقی مانده و روزها، هفته ها و حتی ماه ها پس از وقوع آنها ما را آزار می دهند.

در نتیجه بیایید به هر روز به عنوان یک صفحه کاملاً خالی نگاه بیندازیم. می توانید اشتباهات خود را برطرف و یک روز تازه را شروع کنید.

جملات انگیزشی باور به خود,جملات انگیزشی به خود,جملات انگیزشی عشق به خود

۴. من خودم را دوست دارم

اصلا مشکلی نیست که دیگران را بخاطر ظاهر بی نقص، مشاغل پررونق و سبک زندگی خاص، تحسین نمایید؛ اما فراموش نکنید که خود معمولی و زیبای خودتان را دوست داشته باشید.

لازم است هر روز با خود تکرار کنید که “من به اندازه کافی خوب هستم و بسیار خوب عمل می کنم”. پذیرش خود با نقاط قوت و نقص، شما را به یک انسان مطمئن با اعتماد به نفس تبدیل می کند. وقتی فکر می کنید کافی هستید، همه چیز به خودی خود آسان می شود.

هر روز صبح، از خواب بیدار شوید و به خود بگویید که شما بسیار شگفت انگیز و محبوب می باشید. این فقط عزت نفس شما را بالا نمی برد بلکه زمینه ایجاد روابط بهتر با دیگران را فراهم می کند.

در واقع همه ما نقص هایی داریم، نکته اصلی این است که هیچ کس هرگز کامل نیست. باید به خاطر داشته باشم که در میان همه این نقص ها، شما بهترین نسخه خود هستید و نباید برای جلب رضایت شخص دیگری چیزی را تغییر دهید یا بیشتر از آن باشید.

جملات انگیزشی باور به خود,جملات انگیزشی به خود,جملات انگیزشی عشق به خود

۳. موضوعات بی ارزش نمی توانند روز من را خراب کنند

اجازه ندهید افراد یا موقعیت های دیگر روز شما را خراب کنند. مثلا چرا باید ذهن خود را درگیر حرف هایی کنید که پشت سرتان می زنند و هیچ کدام صحت و اهمیت ندارند.

اگر قرار باشد نسبت به مسائل کوچک و بی ارزش واکنش نشان دهید، باید بگوییم که نمی توانید مسیر رشد و پیروزی را به پایان برساند. در نتیجه اعتماد به نفس داشته باشید و نگذارید چیزهای بی اهمیت توجه تان را به سمت خود جلب کند.

جملات انگیزشی باور به خود,جملات انگیزشی به خود,جملات انگیزشی عشق به خود

۲. من به آنچه که می خواهم، می رسم

چنین نگرشی داشته باشید: هر کجا که خواهم رفت، برنده می شوم؛ برنده شدن در خون من است؛ من متولد شدم تا برنده باشم و به عنوان قهرمان بمیرم و باخت در زندگی من جایگاهی ندارد.

صبح هر روز به خود یادآوری کنید که چه کسی هستید و می خواهید در آینده چه باشید. من رویاهایی دارم که برای رسیدن به آنها هر کاری که لازم باشد انجام می دهم.

اگر این کار را تکمیل کنم، به عنوان یک برنده ظاهر می شوم و مهم نیست که دیگران چه کاری را در پیش می گیرند. از قدرت جمله “من می توانم” غافل نشوید.

جملات انگیزشی باور به خود,جملات انگیزشی به خود,جملات انگیزشی عشق به خود

۱. امروز بهترین روز است

دیروز به تاریخ پیوسته و فردا به عنوان یک راز باقی می ماند. شما در امروز زندگی می کنید؛ پس چرا روز را با یادداشت خوب شروع نکنید و متوجه چیزهای خوب نشوید؟

هر فکری که حال حاظر شما را نفی می کند، از ذهن دور نمایید و روز خود را با استفاده از یک عبارت مثبت استارت بزنید. حتی چیزی به همین سادگی که هر روز صبح به خود بگویید “امروز روز خوبی خواهد بود”، می تواند واقعاً روز شما را بسازد.

شما به طور خودکار تغییرات مثبتی را در زندگی روزمره تجربه خواهید کرد. اگر همه چیز اشتباه پیش برود، قادر خواهید بود از پس آنها برآیید و نکات مثبت را در طول روز پیدا کنید و بیش از موارد منفی روی آنها متمرکز شوید.

همیشه به یاد داشته باشید که هر روز شروعی تازه است و باید دائماً به خود یادآوری کنید تا از آن نهایت استفاده را ببرید. وقت بگذارید و حتی در میان روزهای بد روز خوبی را برای خود رقم بزنید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا