سبک زندگی

10 علت تنفر خانم ها از آقایون

افزایش بازدید در گوگل

مهمترین علت تنفر زنان از مردان چیست؟

اگر از خانم ها بخواهید که چند مورد از ویژگی های بد همسر و یا مردان اطراف شان را برای شما بازگو کنند، احتمالا با لیستی بی انتها مواجه خواهید شد که دلیلش برای تان عجیب خواهد بود.

بهتر است بدانید که معمولا همه این ویژگی ها به شدت بارز و بزرگ نیستند، بلکه گاهی عادت های بسیار ساده ای هستند که ممکن است اصلا متوجه شان نشده باشید.

چنانچه شما هم قصد دارید تا در جهت بهبود شخصیت تان قدم بردارید و به فرد بهتر و محبوب تری تبدیل شوید، بهتر است تا در قدم اول این رفتارها را شناخته و به مرور مان در جهت رفع آن ها تلاش کنید.

چنانچه شما هم قصد دارید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کرده و بهتر رفتار کنید، با ما همراه باشید تا شما را با ۱۰ علت تنفر زنان از مردان آشنا کنیم.

علت تنفر زن از مرد,علت تنفر زنان از مردان,نشانه تنفر زن از مرد
depressed young woman tearing photo of ex-boyfriend

۱۰. وابستگی و عدم اعتماد به نفس

پیش از هر چیز بهتر است بدانید که داشتن ویژگی هایی همچون استقلال و اعتماد به نفس، یکی از جذاب ترین رفتارهای ممکن برای مردها می باشد که خانم ها آن را دوست دارند.

به خاطر داشته باشید مردی که در تمام کارهایش نیاز به تایید دیگران دارد و به خودش متکی نیست، هیچ گاه برای زنان جذاب نخواهد بود.

خانم ها دوست ندارند با مردی ارتباط داشته باشند که به خودش اعتماد ندارد، زیرا این مورد به آنان حس ناامنی را منتقل می کند.

بنابراین اگر قصد دارید که مرد بهتری شوید، تلاش کنید تا مستقل بوده و همچنین اعتماد به نفس تان را نیز تقویت کنید.

۹. دیدن زدن و نگاه کردن خانم ها

شاید نگاه کردن به خانم ها برای مردان امری عادی و بدون مشکل باشد (در صورتی که به قصد دید زدن نباشد)، اما زمانی که شما این کار به ظاهر ساده را جلوی شریک تان انجام دهید، باید منتظر دردسر باشید.

بدون شک یک مرد جذاب هیچ گاه با دید زدن دیگران شخصیت خودش را پایین نمی آورد و به شریکش پایبند است.

به خاطر داشته باشید این عادت نه تنها برای زنان باعث تنفر می شود، بلکه برای خودتان نیز عادت ناپسندی است که بهتر است ترکش کنید.

علت تنفر زن از مرد,علت تنفر زنان از مردان,نشانه تنفر زن از مرد

۸. کش دادن مدوام بحث

اگر شما هم می خواهید دلیل تنفر زنان از مردان را کشف کنید، باید بدانید که کش دادن بی مورد بحث یکی از مهم ترین علت های ممکن می باشد که باید به آن توجه کنید.

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که مدام بحث های تان را بی دلیل طولانی می کنید و به اصطلاح از کاه کوه می سازید، باید به فکر رفتارتان باشید.

خانم ها اصلا خوش شان نمی آید که با مردانی در ارتباط باشند که مجبورند در مقابل آن ها حالت تدافعی به خودشان بگیرند یا مدام از خودشان دفاع کنند.

این عادت زشت نه تنها در ارتباط های عاطفی، بلکه در روابط تان با دیگران نیز تاثیرات مخربی خواهد داشت.

۷. اولویت دادن به دیگران

چنانچه فردی هستید که نسبت به همسرتان با دوستان و همکاران تان وقت بیشتری می گذرانید و کمتر با شریک تان بیرون می روید، باید به فکر تغییر رفتارتان باشید.

طبق بررسی ها، این عادت یکی از بدترین رفتارهای ممکن می باشد که به علت تنفر زنان از مردان تبدیل شده است.

پیش از هر چیز به عنوان یک مرد جذاب و کامل باید بدانید که شریک شما اولویت تان در زندگی است و هیچ چیز دیگری نباید جای آن را برای شما پر کند.

به خاطر داشته باشید که رعات تعادل در هر چیزی باعث می شود که به دردسر نیوفتید. بنابراین همواره همسرتان را اولویت قرار دهید و بعد برای سایر افراد وقت بگذارید.

علت تنفر زن از مرد,علت تنفر زنان از مردان,نشانه تنفر زن از مرد

۶. رفتارهای قابل پیش بینی

جالب است بدانید که زنان اصلا از مردانی که رفتارهای شان کاملا قابل پیش بینی است، خوشش شان نمی آید.

به عنوان مثال اگر شما همواره از الگوهای تکراری استفاده می کنید و هیچ حرکت متفاوتی انجام نمی دهید، احتمالا چندان محبوب نخواهید بود.

خانم ها معمولا به آقایونی که اهل سوپرایز هستند و کارهای شان را به شیوه های متفاوتی انجام می دهند جذب می شوند.

پس تلاش کنید تا کمی از شیوه های معمول و تکراری تان فاصله گرفته و کمی خلاقیت و تفاوت به خرج دهید تا رابطه بهتری داشته باشید.

۵. نرسیدن به سر و وضع خود

قطعا همه ما می دانیم که ظاهر همه ماجرا نیست، اما همواره حداقل هایی نیاز است که باید رعایت شان کنید.

تجربه نشان داده است که در برخی موارد دلیل تنفر زنان از مردان همین عدم توجه آقایان به ظاهر و آراستگی شان بوده است.

اگر شما هم سر و وضع ژولیده ای دارید و یا به لباس پوشیدن تان اهمیتی نمی دهید، باید به فکر چاره ای برای این وضع باشید.

آراستگی نه تنها برای زنان جذاب است، بلکه برای خودتان نیز تحول بزرگی خواهد بود که روی شخصیت تان تاثیرات مثبت خواهد گذاشت.

در قدم اول سعی کنید که همواره لباس هایی تمیز و اتو کشیده بپوشید و از عطر استفاده کنید. دوش گرفتن و تمیزی هم از مواردی است که باید به روتین روزانه تان تبدیل شود.

علاوه بر موارد بالا، توجه به تغذیه و تناسب اندام تان نیز از مواردی است که می تواند حسابی توجه خانم ها را به خودش جلب کند.

علت تنفر زن از مرد,علت تنفر زنان از مردان,نشانه تنفر زن از مرد

۴. ارتباط عاطفی ضعیف

پیش از هر چیز باید بدانید که زن ها عاشق مردهای رمانتیک هستند، بنابراین اگر شما در زمینه احساسات ضعیف هستید، احتمالا با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد.

شما به عنوان شریک عاطفی یک خانم باید به او نشان دهید که عاشقش هستید. در غیر اینصورت همسر شما فکر می کند که شما تنها او را برای ارضای نیاز جنسی تان احتیاج دارید.

در این حالت او حتی اجازه دست زدن به خودش را هم به شما نمی دهد، چه برسد که از شما خوشش بیاید.

۳. ترس از متعهد شدن

به طور قاطع می توان گفت که ترس از تعهد یکی از بدترین موارد ممکن می باشد که علت تنفر زنان از مردان به شمار رفته و بیش از سایر ویژگی ها خودش را نشان داده است.

شما باید بدانید وقتی رابطه تان جدی می شود، زنان انتظار دارند که این ارتباط را به صورت دو نفره محدود کرده و برای رسمی تر کردن آن اقدامی انجام دهید.

خانم ها اصلا از مردانی که از تعهد می ترسند خوشش شان نمی آید و از آن ها بیزارند. بنابراین این ویژگی را از شخصیت تان خط بزنید و بدانید که تعهد اصلی ضروری در رابطه بوده و تاثیر بسیار مهمی روی کیفیت آن خواهد داشت.

اینکه بخواهید فردی را بازیچه خودتان قرار دهید و متعهد نباشید، نه تنها جذاب نیست بلکه رفتاری بسیار زننده می باشد که بهتر است به سرعت آن را ترک کنید.

علت تنفر زن از مرد,علت تنفر زنان از مردان,نشانه تنفر زن از مرد

۲. دیکتاتور بودن

در ابتدا بهتر است بدانید که معمولا بسیاری از مردان تفاوت بین محافظت و کنترل کردن را نمی دانند و همین موضوع رابطه شان را دچار مشکلات زیادی می کند.

زنان از مردانی خوشش شان می آید که به آن ها حس امنیت را القا کرده و از آن ها محافظت کنند.

اما بسیاری از آقایون فکر می کنند که محافظت کردن به معنی کنترل کردن می باشد. از همین رو معمولا رفتاری دیکتاتور مانند دارند و مدام دستور می دهند. بد نیست بدانید که این رفتار علت تنفر زنان از مردان سلطه گر بوده و آن ها را فراری می دهد.

اینکه بخواهید مدام به شریک تان بگویید که باید کجا برود و با کی بگردد نه تنها جذاب نیست، بلکه بسیار زننده نیز هست و از ویژگی هایی به شمار می رود که باید ترکش کنید.

شما باید بدانید که او فردی آزاد است و شما حق دستور دادن به او را ندارید. چنانچه شما هم به دنبال سلطه گری هستید باید بدانید که زنان به شدت از این ویژگی فراری اند و از آن نفرت دارند.

۱. قسم خوردن مداوم

اگر از دیگران درمورد علت تنفر زنان از مردان بپرسید، احتمالا قسم خوردن های مداوم و دروغین یکی از اصلی ترین موارد لیست آن ها خواهد بود.

درست است که عذرخواهی کردن و توضیح دادن مسائل کار بسیار درستی است که خانم ها آن را دوست دارند، اما اینکه بخواهید الکی قسم بخورید، اشتباه ترین کار ممکن است.

زنان از مردانی که میان حرف های شان مدام قسم می خورند واقعا بدشان می آید، بنابراین اگر این کار عادت تان شده است بهتر است که آن را ترک کنید.

اگر فکر می کنید که قسم خوردن تنها راه پیش روی شما برای باور شدن است، سخت در اشتباهید. به جای اینکار تلاش کنید تا مسائل را منطقی توضیح داده و آن ها را با حوصله حل و فصل کنید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا