سبک زندگی

10 راه ساده رسیدن به خواسته ها

خلاصه نوشته
  • هر انسانی آرزوها و تمایلات فراوانی دارد، و دست یابی به آن ها از مهمترین امور در زندگی به شمار می رود. نیاز است که هر انسان بتواند از قوانین جذب امواج مثبت در جهت رسیدن به خواسته ها مطلع شود و برای زندگی اش تلاش کند.

معرفی راههای رسیدن به خواسته هایمان

رسیدن به خواسته ها نکته مورد علاقه ی همه ما محسوب می شود. فرقی نمی کند در چه زمان، مکان یا فعالیتی مشغول به زندگی هستید، در هر حالتی یک هدف بزرگ به معنای دست یابی به آرزوها تعیین کننده مسیر شما خواهد شد.

افراد بنا بر سطح تفکر یا تحصیلات خود مقطعی مشخص را به عنوان سقف خواسته ها در نظر می گیرند. تجربه هایی که در روزهای سخت بر سر راه ما می ایستند، همچون کلیدی برای گشودن قفل های غیر ممکن ذهن به شمار می روند.

تا به حال چه اقداماتی برای کسب موفقیت های بزرگ انجام داده اید؟ چکار بکنیم تا رسیدن به خواسته ها به امری آسان و در دسترس بدل شوند؟ بیایید با هم 10 راه آسان رسیدن به آرزوها را بیشتر بشناسیم.

راه رسیدن به خواسته هایمان,راههای رسیدن به خواسته ها,راههای رسیدن به خواسته هایمان,

10. برنامه ریزی مدون داشته باشید

بدون شک اولین و مهمترین گام از راههای رسیدن به خواسته ها داشتن برنامه ریزی مدون و دقیق می باشد. هر فعالیتی بدون هدف سازی سرانجامی نیک و موفق نخواهد یافت.

به طور مثال اگر قصد ادامه تحصیلات در دانشگاه را دارید، اولین گزینه علاوه بر انتخاب رشته مورد علاقه تان، صرف وقت و هزینه در رشته ای که آینده شغلی مناسبی داشته باشد، خواهد بود.

یعنی شما در کنار کسب مهارت لازم به شغلی که قصد انجامش را در ذهن می پرورانید، می اندیشید.

9. مسئولیت اتفاقات ناخوشایند را بپذیرید

یکی دیگر از راهکارهای رسیدن به خواسته ها پذیرش مسئولیت تمام اتفاقات بد و ناخوشایند است.

اگر همواره به دنبال مقصر بگردید و به اصطلاح روانشناسان فرافکنی نمایید، چیزی جز اتلاف وقت و عمر را کسب نکرده و از اهدافی که قصد رسیدن به آن ها را دارید باز می مانید. اجازه ندهید اشتباهات مکرر سنگ های بزرگی بر سر راه شما بیاندازد.

روشهای رسیدن به خواسته ها,سریعترین راه رسیدن به خواسته ها,نحوه رسیدن به خواسته ها,

8. قدرت کائنات را دست کم نگیرید

شاید گمان کنید کائنات یا قدرت جذب آن امری خرافه و غیر واقعی است، اما باید بگوییم هر آنچه در پیرامون ما رخ می دهد؛ موجی از انرژی های مثبت و منفی را به بالاترین طبقات کائنات می رساند و همچون آینه ای بازخورد و عکس العملی متناسب با نوع دریافتش را به ما باز می گرداند.

قدرتی که در ذهن، قلب و روح ما نهفته مانده به نحو غیر قابل تصوری در رسیدن به خواسته ها نقشی اساسی ایفا می نماید.

7. به جای حرف زدن عمل کنید

همه ما می دانیم هیچ موفقیتی تنها با حرف زدن به دست نمی آید. اگر به دنبال راههای رسیدن به خواسته هایمان هستیم از زیاده گویی بپرهیزیم و با اراده ای مصمم فعالیت های خود را آغاز نماییم.

دست روی دست گذاشتن سرانجامی مشخص به نام شکست در پی خواهد داشت، پس برخیزید و از همین الان گام های موثری در جهت دست یابی به ارزوهای خود بردارید.

این مطلب را از دست ندهید
10 دروغ که والدین هیچوقت نباید به کودکان خود بگویند

نوشتن و رسیدن به خواسته ها,راه رسیدن به خواسته هایمان,راههای رسیدن به خواسته ها,

6. کمی صبور باشید

صبر و حوصله یکی دیگر از راه های رسیدن به خواسته ها محسوب می گردد. شما مبنی بر نوع اهداف، اقداماتی که انجام می دهید و امکاناتی که در اختیار دارید، زمانی متفاوت برای دست یابی به آرزوها را در نظر بگیرید.

برای مثال اگر قصد راه اندازی یک تجارت گسترده را در سر می پرورانید، بدون شک باید یک بازه زمانی طولانی تر را نسبت به کسی که می خواهد خود را برای کنکور آماده سازد متصور شوید. هرگز ره صد ساله را نمی توان یک شبه پیمود، پس به خودتان وقت داده و با صبر در انتظار نتایج دلخواه بنشینید.

5. از احساسات خود بهره بگیرید

آنچه در انجام امور به ما کمک می کند حسی است که در زمان اندیشیدن به اهداف یا نتایجی که به دست می آوریم به سراغ ما می آیند.

چنانچه در زمینه ای که فعالیت می کنید، امواج مثبت و روشنی دریافت نمی نمایید، باید بدون معطلی شیوه یا مسیرتان را تغییر دهید.

احساسات خوشایند نقشی بسیار حیاتی در رخ دادن پیشرفت ها و ایجاد انگیزه برای دست یابی به درجات بالاتر خواهند داشت.

راههای رسیدن به خواسته هایمان,روشهای رسیدن به خواسته ها,سریعترین راه رسیدن به خواسته ها,

4. متعهد باشید

به اهداف، اقدامات، مسئولیت ها و افکارتان متعهد باشید. عدم تعهد در قبال آنچه قصد انجامش را دارید نوعی انفعال و بی مسئولیتی در پی خواهد داشت.

هیچ اتفاق خوبی بدون در نظر گرفتن قواعد و قوانین مدون و مشخصش به سرمنزل مقصود نمی رسد.

3. تصویری از آینده برای خود ترسیم کنید

جهت دادن به آرزوها و ترسیم آینده ای که آرزویش را دارید می تواند تا حدود زیادی شما را در رسیدن به خواسته ها یاری نماید.

از گذشته شنیده ایم که گفته اند” هرچه را دوست داری مدام در فکرت تکرار کن” همین جمله نشان دهنده اهمیت تصویرسازی در پیمودن مسیر به سمت اهداف می باشد.

هرگز نمایی منفی یا تاریک از خواسته های خود یا شکست هایی که هنوز رخ نداده اند در ذهن خود ترسیم نکنید.

نحوه رسیدن به خواسته ها,نوشتن و رسیدن به خواسته ها,راه رسیدن به خواسته هایمان,

2. با اشتیاق گام بردارید

در مسیر پیشرفت ها همواره مشکلات و ناهمواری ها یک پای ثابت به شمار می روند. پس هیچ اتفاق ناخوشایندی به منزله ی شکست قطعی نمی باشد.

شور و اشتیاقی که در دل برای پیمودن راه می پرورانید، می تواند شما را بر سکوهای پرتاب برای دست یابی به آرزوها قرار دهد.

1. زمانی مشخص تعیین نمایید

همانطور که پیشتر گفتیم برنامه ریزی نقشی موثر در ایجاد موفقیت ها ایفا می کنند. نکته بعدی که حتما باید مد نظر داشته باشید، تعیین یک بازه زمانی مشخص برای رسیدن به خواسته ها است.

به عنوان ضرب العجل شما را در انجام امور به نحوی سریع تر یاری نموده و از اتلاف وقت یا سهل انگاری ممانعت به عمل می آورد.

برای مثال چنانچه برای پیشرفت در فراگیری یک مهارت زمانی حدود یکسال نیاز دارید، این مهلت را برای خود به 9 الی 10 ماه تقلیل دهید تا کمی به امور سرعت بخشیده و تمرکز بیشتری بر یادگیری بگذارید.

پیشنهاد می کنم همین حالا از خدمات سایت دیجی فالوور استفاده کنید. اگر به دنبال فالوور ایرانی اینستاگرام هستید برای ورود به این سایت روی “خرید فالوور اینستاگرام” کلیک نمایید

برای خرید فالوور اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا