سرگرمیمشهورترین ها

10 تا از مشهورترین سگ های دنیا – سگ سخنگو تا سگ فضانورد

خلاصه نوشته
  • معروف ترین سگ های دنیا، سگ هایی هستند که به خاطر نژاد کمیاب و معروف و یا نوع تربیت جالب و هوش بالای شان در کل جهان شناخته شده اند. جالب است بدانید که برخی از این سگ ها به قدری زیبا و باهوش هستند که از آن ها برای ساخت فیلم های سینمایی هم استفاده شده است!

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

آشنایی با معروف ترین سگ های جهان

سگ ها از جمله حیوانات محبوب و پرطرفدار دنیا به شمار می روند، که امروزه مردم جهان با هر نژاد، فرهنگ، دین، طبقه اجتماعی یا تحصیلی برای نگهداری این موجودات دوست داشتنی اقدام می کنند. مراقبت از حیوانات خانگی به ویژه سگ ها یکی از راه های ایجاد ارتباط بیشتر کودکان با دنیا پیرامون بوده و والدین با کمک از آن ها در امر محافظت از فرزندشان بسیار راحت تر عمل می نمایند.

در اکثر کشورهای اروپایی سگ ها محافظان بچه ها محسوب می گردند و با شیوه تربیتی خاصی که از سوی مربیان برای شان در نظر گرفته می شوند، قادرند برای ساعاتی از روز همچون یک پرستار عمل کنند.

البته در کنار تمام موارد ذکر شده شهرت برخی سگ ها برای نوع نژاد، شکل و شمایل و یا قابلیت هایی که دارند، شهرت و ارزش فوق العاده ای را به دست آورده اند. حال بیایید با هم 10 تا از مشهورترین سگ های دنیا را بشناسیم.

اسم معروف ترین سگ های دنیا,سگ های مشهور دنیا,مشهور ترین سگ دنیا,

10. میشکا سگ سخنگو

سگی زیبا از نژاد هاسکی قادر است به جای واق واق کردن کلمات را به شیوه صوتی که از خود تولید می کند بیان نماید. صاحب میشکا یکی از معروف ترین سگ های دنیا با انتشار فیلم های او در شبکه های اجتماعی توانسته فالوورهای بیشماری را به دست آورد.

میشکا با بیان جملاتی مانند ” من گرسنه ام”، “سلام”، “دوستت دارم” و “صبح بخیر”  به نحوی نسبتا واضح تعجب همگان را بر انگیخته است.

مشهور ترین سگهای جهان,مشهورترین سگ های جهان,مشهورترین سگ های دنیا,

9. اودی سگ انیمیشن گارفیلد

اگر شما هم جزو افرادی باشید که انیمیشن گارفیلد را دیده اند، حتما با سگی به نام اودی نیز آشنایی کامل دارید. این سگ از نژاد پاگ های کوتاه قد چینی می باشد، با استعداد عجیبش توانسته 7 کلمه سخت چینی را فرا بگیرد.

مردم سراسر دنیا امروزه با اودی کاملا آشنایی داشته و با چند میلیون فالوور به یکی از مشهورترین سگ های جهان تبدیل گردیده است.

معروف ترین سگ جهان,معروف ترین سگ های جهان,معروف ترین سگ های دنیا,

8. فردی بلندقد ترین سگ دنیا

سگ دانمارکی با قدی بالغ بر 2 متر و 15 سانتی متر، ضمن کسب عنوان بلند قدترین سگ جهان توانسته نامش را در کتاب رکورد داران گینس نیز به ثبت برساند. ظاهری ترسناک، با هیکلی درشت از فردی غولی تخیلی در دنیا واقعی ساخته.

قدرت عضلات او به حدی است که صاحبش در کنترل و نگهداری اش کاملا ناتوان خواهد بود.

اسم معروف ترین سگ های دنیا,سگ های مشهور دنیا,مشهور ترین سگ دنیا,

7. تیلمن اسکیت سوار

تیلمن نام سگی از نژاد بولداگ های انگلیسی و یکی از معروف ترین سگ های جهان است که با مهارت خیره کننده ای به اسکیت سواری می پردازد. وقتی برای اولین بار ویدیو اسکیت بازی او در یوتیوب منتشر گردید، با استقبال بی نظیری از سراسر دنیا رو به رو شد.

خیلی از صاحبان صفحات مجازی پیشنهادات وسوسه کنده ای به صاحب تیلمن برای خرید او دادند؛ اما آن ها قصد فروش این اعجوبه اسکیت باز را ندارند. در ماه های آخر سال 2020 تصاویری مبنی بر موج سواری تیلمن در شبکه های اجتماعی پخش شد که نشان می دهد باید منتظر کارهای خارق العاده ی دیگری نیز از این کوچولو دوست داشتنی باشیم.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از تنها ترین انسان های تاریخ

مشهور ترین سگهای جهان,مشهورترین سگ های جهان,مشهورترین سگ های دنیا,

6. سگ بمب یاب

سازمان اف دی ای آمریکا با صرف هزینه های گزاف اقدام به خرید و تربیت سگ های باهوشی از نژادهای مختلف نمود تا در زمان بحران بدون کمترین خطر جانی برای انسان بتوانند در محل استقرار بمب حضور یافته و مشخصات کامل بمب را با دوربینی که در قلاده آنان تعبیه شده است را به کارشناسان خنثی کننده برسانند.

این سگ ها با شامه ای قوی به سرعت از وجود بمب ها آگاهی یافته و تیم عملیاتی را در رفع خطرات یاری می کنند.

معروف ترین سگ جهان,معروف ترین سگ های جهان,معروف ترین سگ های دنیا,

5. هرکول بزرگترین سگ جهان

زمانی که برای اولین بار عکس های هرکول معروف ترین سگ جهان در فضای مجازی منتشر شد، از سوی خیلی از کاربران مورد انتقاد قرار گرفت. آن ها معتقد بودن که این ها حقه های فتوشاپ بوده و وجود سگی به این بزرگی در عالم واقع امکان پذیر نیست.

بعد از مدتی و با ثبت نام هرکول در کتاب رکوردهای گینس چشم دنیا به این سگ غول پیکر خیره ماند. او سگی از نژاد بولداگ های قوی هیکل انگلیسی است که با وزنی 134 کیلوگرمی ظاهری مهیب و ترسناک را به نمایش می گذارد.

اسم معروف ترین سگ های دنیا,سگ های مشهور دنیا,مشهور ترین سگ دنیا,

4. سگ های فضانورد

دو سگ مشهور دنیا را با نام های ” تسیگان” و ” دزیک” کمتر کسی است که نشناسد. این دو کوچولوی دوست داشتنی اولین جانداران غیر بشری بودند که با یک فضا پیما به مدار زمین سفر کرده و به سلامت بازگشتند.

29 ژانویه سال 1951 یکی از روزهای پرافتخار دانش فضایی به شمار می رود، که کشور روسیه را در جهان بر سر زبان ها انداخت. سفر این دو توله سگ حدود سه روز به طول انجامید.

مشهور ترین سگهای جهان,مشهورترین سگ های جهان,مشهورترین سگ های دنیا,

3. سگ دو سر

ولادیمیر پتروویچ دمیخوف از پزشکان و دانشمندان بزرگ جهان و اولین فردی که به پیوند اعضا حیوانات می پرداخت، در اقدامی عجیب سر یک سگ را به سگی دیگر پیوند زد و در کمال تعجب این اتصال سرها با موفقیت مواجه گردید.

سگ دو سر که تا سال ها به یکی از سوژه های جنجال برانگیز و تخیلی رسانه ها بدل شده بود بعد از پیوند تا 8 سال زنده ماند. هم اکنون از مجسمه این مشهورترین سگ جهان که در واقع جسد خشک شده اوست، در موزه پزشکی آمریکا نگهداری می کنند.

معروف ترین سگ جهان,معروف ترین سگ های جهان,معروف ترین سگ های دنیا,

2. سگ کاکل دار چینی

سگی از نژاد کاکل داران چینی با ظاهری مضحک و زبانی همیشه آویزان به کسی که در حال شکلک درآوردن است شباهت بسیاری دارد. این سگ به زشت ترین نوع از سگ های جهان شهرت دارد. نکته جالب دیگر این است که اصلا به چین مربوط نبوده و از حیوانات بومی آفریقا به شمار می رود.

شکل و شمایل خنده دارش موجب شده تا طرفداران زیادی نیز کسب کرده و به یکی از پرفروش ترین سگ های دنیا تبدیل گردد.

این مطلب را از دست ندهید
10 سورپرایز برای روز ولنتاین که عشقتان را غافلگیر کنید

اسم معروف ترین سگ های دنیا,سگ های مشهور دنیا,مشهور ترین سگ دنیا,

1. میلی، فسقلی ترین سگ دنیا

سگی کوچک با ظاهری با نمک به نام میلی که فقط 10 سانتی متر قد دارد، و وزنش به 450 گرم می رسد. میلی به سگ جیبی نیز شهرت دارد و به عنوان کوچک ترین سگ جهان در کتاب رکوردهای گینس نامش را به ثبت رسانده است.

میلی کوچولو از نژاد سگ های شیواوا می باشد، که بسیار کمیاب هستند و از دسته مشهورترین سگ های دنیا محسوب می شوند.

به نظر شما مشهورترین سگ های جهان کدامند؟

پیشنهاد ویژه بست فارسی

یک سایت خوب و معروف جهت مشاوره مهاجرت تحصیلی و شرایط مهاجرت کاری میخوای بزن رو دکمه پایین

مهاجرت تحصیلیمهاجرت کاریتحصیل در انگلستانتحصیل در کانادا

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا