اینستاگرام

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام چه زمانی است؟

بهترین ساعت انتشار پست در اینستاگرام؟

به طور کاملا ناگهانی یکی از دوستان بلاگر خود را بعد از مدت ها ملاقات کردم و از کار او و روند کارش در زمینه بلاگری پرسیدم.

بسیار ناراحت و پریشان از وضع نابسامان خود توضیح داد و در ادامه گفت که با وجود صرف وقت بسیار زیاد برای تولید محتوا با بازدید بسیار ناچیز و کم رو به رو می شود و کم بودن ویو باعث ناراحتی آن شده بود.

یک نکته بسیار مهم و کلیدی شناخت بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام می باشد که دوست من از این موضوع اطلاع کافی نداشت.

بنابراین تصمیم گرفتم که تمام اطلاعاتی که در این زمینه جمع آوری کرده ام را نیز با شما به اشتراک بگذارم شاید در میان شما نیز کسی باشد که به این اطلاعات احتیاج پیدا کند.

اگر شما هم می خواهید درباره بهترین زمان انتشار پست در صفحه اینستاگرام خوبیش تر بدانید تا آخر با ما همراه شوید.

اهمیت بالای شناخت بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام

طلایی ترین نکته در دیده شدن به شیوه درست در اینستاگرام وجود دارد دیده شدن و دریافت بازدید می باشد.

امروزه تمامی افراد به دنبال بیش تر کردن و افزایش فالوور های پیجشان می باشند تا بتوانند در کسب و کار خود رونق ایجاد نمایند.

برای این که بتوانید به درستی در صفحه اینستاگرامتان فعالیت کنید و بازدید محتوای شما بسیار روند عالی داشته باشد در قدم اول بایستی بهترین زمان انتشار پست را در صفحه خود را پیدا نمایید.

هنگامی که شما فعالیت خود را در ساعت هایی که می دانید بازدید بهتر انجام می شود شروع کنید و تصمیم بگیرید برای فعالیت بهترین زمان را برای منتشر کردن محتوا انتخاب کنید مطمئن باشید که این کار کمک بسیار زیادی می کنید تا تعاملات بیش تری از کاربران دریافت کنید.

توجه داشته باشید هنگامی که شما زمان درست را برای انتشار پست در پیجتان را ندانید این امر موجب افت اینگیجمنت ریت صفحه شما می شود که ضربه بسیار بدی برای پیجتان محسوب می شود.

اما اگر بتوانید بازدید محتوای خود را در نیم ساعت اولیه بالا ببرید موجب می شود سطح اینگیجمنت ریت صفحه تان بالا برود و همین امر باعث شود که تعامل محتوای شما با دنبال کننده ها ادامه یابد و با گذشت زمان کوتاهی پست های شما در اکسپلور برای افراد بیش تری نمایش داده شود.

در فضای اینستاگرام که امروزه برای کسب و کار رقابت بسیار بالایی در آن صورت گرفته است افرادی که محتوای جذاب و زیبا ارائه می دهند و می توانند بهترین زمان انتشار پست هایشان را بیابند می توانند نسبت به رقیبان خود موفقیت بیش تری را کسب کنند.

بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام,بهترین زمان برای انتشار پست در اینستاگرام,بهترین ساعت انتشار پست در اینستاگرام

عواملی که در تعیین بهترین زمان برای انتشار پست اینستاگرام موثر هستند.

برای این که شما نیز بتوانید بهترین زمان برای منتشر کردن پست هایتان را بیابید باید چند نکته کلیدی را بدانید و آن ها آشنا شوید تا در طول مدت از نتیجه آن بهره مند شوید.

عوامل به شرح زیر می باشند…

  • شناخت مخاطبان صفحه اینستاگرامیتان
  • استفاده کردن از روش های آزمون و خطا
  • توجه کردن به موضوعات و مطالبی که صفحه شما دارد.
  • شناخت مخاطبان صفحه اینستاگرامیتان

در قدم اول باید برای یافتن بهترین زمان انتشار پست مخاطبانی که در اینستاگرام شما را دنبال می کنند را بشناسید.

باید درباره هدف مخاطبانتان آشنایی داشته باشید و زمانی که برای حضور در اینستاگرام را دارند بشناسید.

بعد از شناخت دنبال کننده هایتان باید تعیین کنید زمان لود کردن پست هایتان چه زمانی باشد.

یک مثال ساده، اگر پیج شما برای نشان دادن اتفاقات روز مره می باشد باید بدانید که اکثر دنبال کننده های شما خانم های خانه دار هستند پس شما می توانید در طول روز در ساعت های مختلف  پست بگذارید زیرا بانوان وقت آزاد بیش تری دارند و فعالیتشان در این فضا نیز مسلما بیش تر است.

اما باید توجه نمایید اگر دنبال کننده های پیجتان بیش تر شاغل هستند باید زمانی را که وقت استراحت آن ها است را برای منتشر کردن محتوای مورد نظرتان انتخاب کنید.

اگر بتوانید نسبت به شناخت فالوور های خود تولید محتوا انجام دهید باعث نی شوید روز به روز به فالوور های شما افزایش یابند.

بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام,بهترین زمان برای انتشار پست در اینستاگرام,بهترین ساعت انتشار پست در اینستاگرام

استفاده کردن از روش های آزمون و خطا

گزینه بعدی که به شما بسیار کمک می کند تا بهترین ساعت انتشار پست در اینستاگرام را پیدا کنید توجه کردن به محتوا هایی است  که برای تولید کردن آن ها فعالیت می کنید.

برای تصمیم گیری انتشار پست در زمان درست آن باید اول بدانید که پیج شما تحت عنوان یک فروشگاه فعالیت می کند؟ پست های که در پیج قرار می گیرند در چه زمینه ای شکل گرفته اند؟ یا پیج شما مربوط به کاری شکل گرفته است یا برای سرگرمی و قرار گرفتن پست های آموزشی و معرفی کردن محصولات خود پیج را راه اندازی کرده اید؟

با بر طرف کردن این سوالات برای خود می توانید برای صفحه اینستاگرامتان تولید محتوا مناسبی را تعیین کنید و برای منتشر کردن آن در زمان درست نیز تصمیم نهایی را بگیرید.

اگر بیش تر مخاطبان و دنبال کننده های شما افرادی هستند که حدودا ساعت شش یا هفت بعد از ظهر از سرکار به خانه بر می گردند نباید این ساعات پست های جدی و سنگین را منتشر کنید.

توجه کردن به موضوعات و مطالبی که صفحه شما دارد

برای منتشر کردن پست ها در اینستاگرام راه های بسیار زیادی وجود دارد اما باید توجه کنید که برای پیشرفت باید فعالیتی انجام دهید که مرتبط با نوع کار شما در اینستاگرام داشته باشد.

بهترین و مهم ترین کار که می توانید برای پیدا کردن بهترین ساعت انتشار پست در اینستاگرام را بیابید انجام آزمون و خطا می باشد.

در زمان انجام آزمون و خطا شما می توانید به راحتی بهترین بازخورد و تعامل که دریافت می کنید را بشناسید.

برای این که بتوانید این روش را نیز به خوبی انجام دهید در مرحله اول باید مخاطبانتان را به خوبی بشناسید.

باید به این نکته نیز توجه کنید که برای پیدا کردن بهترین زمان با انجام آزمون و خطا نیاز نیست با این کار کل شبانه روز را برای شناخت مخاطبانتان را طی کنید.

بلکه با شناختی که تا به اینجا از دنبال کنندگانتان می دانید باید هر دو ساعت یا چند ساعت یک پست در صفحه خود قرار دهید و پست ها را در ساعت ای مختلف مورد آنالیز قرار دهید.

با انجام این کار به راحتی می توانید زمان درست منتشر کردن پست را پیدا کنید و به پیشرفت پیجتان کمک نمایید.

شما می توانید از نظر سنجی ها نیز در پیجتان به کار ببرید تا با این کار بتوانید زمان درست را بیابید و طبق آن فعالیت خود را انجام دهید.

بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام,بهترین زمان برای انتشار پست در اینستاگرام,بهترین ساعت انتشار پست در اینستاگرام

بهترین زمان برای منتشر کردن پست در اینستاگرام چه زمانی است؟

بر اساس تحقیقاتی که این زمینه انجام شده است برخی بازه ها باز خورد نسبتا خوبی را به صفحه اینستاگرام نصیب می کنند.

برخی از این بازه ها به شرح زیر می باشند…

معمولا بین ساعات هفت الی نه صبح که افراد تازه از خواب بیدار می شوند و اولین کار چک کردن گوشی خود است ممکن است بازدهی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

بین ساعات بعد ظهر که حدود ساعت یازده الی چهارده زمان مناسبی برای خوردن غذا و استراحت کوتاه به حساب می آید زمان بسیار خوبی برای چک کردن گوشی و برنامه های فضای مجازی نظیر اینستاگرام می باشد.

محتوا هایی که برای این زمان مناسب می باشند عکس ها و تصاویر زیبا هستند.

شما برای به اشتراک گذاشتن محتوا های شاد و سرگرم کننده می توانید زمان بازگشت افراد به خانه را انتخاب کنید که حدودا بین ساعات ۱۷ الی ۱۹ می باشد که در این زمان افراد شاغل در راه خانه هستند و می توانند در این زمان اگر در تاکسی اتوبوس و یا مترو هستند و یا زمانی که در ترافیک قرار گرفته اند پست های شما را چک کنند.

اما زمان بین ساعت ۲۱ الی ۱ نیمه شب را می توان موثر ترین و بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام عنوان کرد.

این زمان عموما بیش تر افراد در حال استراحت هستند و در این میان برنامه های فضای مجازی را نیز دنبال می کنند پس بهترین زمان برای به اشتراک گذاشتن پست محسوب می شود.

سخن پایانی و نتیجه گیری از مطالب مقاله

مهم ترین و کلیدی ترین عامل بهتر دیده شدن پست ها در فضای مجازی اینستاگرام پیدا کردن بهترین زمان برای منتشر کردن پست ها می باشد.

برای انجام بهتر این کار باید چند نکته را خوب بشناسید عواملی مانند شناختن جامعه و اهداف فالوور هایتان و استفاده کردن از آزمون و خطا می باشد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا