اینستاگرام

پیچ های تیک آبی اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام یکی از شبکه ‌های اجتماعی می ‌باشد که کاربران فعال زیادی دارد و روز به‌ روز بر تعداد اعضا آن افزوده می‌ شود. احتمالا هر فردی یک پیج را به عنوان سرگرمی برای خود راه‌ اندازی کرده است، اما بسیاری از افراد برای کسب درآمد از آن بهره می‌ برند.

شاید بارها با پیج های تیک آبی در اینستاگرام رو به‌ رو شده باشید که کنار اسم آن ‌ها یک نماد وجود دارد، این تیک آبی نمادی است که باعث می‌ شود افراد بیشتری به این پیج ها اعتماد کنند، در واقع طبق بررسی‌ هایی که انجام‌ شده می‌ توان گفت هر فردی با دیدن این نماد سریعا پیج مورد نظر را فالو می‌ کند و برای کاربران اینستاگرام افتخار به‌ شمار می ‌رود، چرا که کاربران دیگر با مشاهده این تیک آبی به‌ راحتی می ‌توانند به فرد مورد نظر اعتماد کنند.

شاید برای بسیاری از افراد سوال پیش آید که چگونه می‌ توان تیک آبی اینستاگرام را دریافت کرد؟ در واقع باید بگوییم پیج های تیک آبی در اینستاگرام از مزایای بی‌ شماری برخوردار است که در ادامه مطالب اطلاعات مناسبی را در مورد آن در اختیار شما قرار خواهیم داد.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,پیچ های تیک آبی اینستاگرام

پیج تیک آبی چیست؟

با توجه به اینکه مخاطبان شبکه های اجتماعی گسترش پیدا کرده اند باید بتوان از طریق راهکارهای مختلف بتوان یک برند یا پیج اصلی را با فیک آن تشخیص داد. در واقع اینستاگرام به‌ همین منظور قابلیتی را برای شناسایی پیج های فیک در اختیار کاربران قرار داده تا با استفاده از آن بتوان پیج های اصلی اینستاگرام را شناسایی کرد.

پیج های تیک آبی در اینستاگرام معمولا با قابلیت‌ های بی‌ شماری مواجه هستند و ویژگی های منحصر به ‌فردی در اختیار کاربران قرار می دهند. در واقع اگر بخواهیم در مورد تیک آبی اینستاگرام اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم باید بگوییم که این نماد در کنار نام کاربری قرارداده می‌ شود.

در هر پیجی که تیک آبی را مشاهده کنید به‌ معنای آن است که یک فرد یا برندی برای رسمی کردن اکانت خود به اینستاگرام درخواستی را ارائه داده اند. البته دقت داشته باشید که برای دریافت تیک آبی اینستاگرام باید اطلاعات خود را به‌ صورت کامل ارائه داد، به طور کلی می‌ توان گفت که نماد تیک آبی اعتبار پیج را نشان می‌ دهد.

چه افرادی می‌ توانند پیج آبی را دریافت کنند؟

همان ‌طور که متوجه شدید تیک آبی در اینستاگرام اعتبار زیادی برای کاربران به‌ همراه دارد، بنابراین بسیاری از افراد کسب‌ و کار خود را در این اپلیکیشن راه‌ اندازی می کنند و برای دریافت تیک آبی اینستاگرام درخواست می دهند، اما باید بگوییم که بررسی و تأیید این درخواست به شرایطی خاصی ارتباط دارد. افرادی که قصد دارند تیک آبی را به‌ دست آورند باید اکانت شما چند ویژگی کلیدی داشته باشد که در ادامه آن ها را بیان می ‌کنیم.

منحصر به‌ فرد بودن و اعتبار پیج

تیک آبی اینستاگرام بیشتر در اختیار برندهای تجاری، شخصیت ‌های مشهور، شرکت ها و … قرار داده می ‌شود، بنابراین داشتن اعتبار یکی از شروط مهم برای دریافت تیک آبی اینستاگرام می‌ باشد. اگر می خواهید اینستاگرام به بررسی درخواست شما برای دریافت آبی بپردازد باید تنها یک پیج داشته باشید یعنی هر فرد یا شرکت برای یک پیج می تواند درخواست تیک آبی را ارائه دهد، از طرفی منحصر به‌ فرد بودن پیج و داشتن محتوای یونیک و مجزا از دیگر کاربران می تواند بر روی بررسی پیج شما تأثیر بسیار زیادی بگذارد.

نوشتن اطلاعات کامل

هر شخص که پیجی را برای خود راه‌ اندازی می‌ کند باید اطلاعاتی را در پروفایل کاربری خود قرار دهد و تمامی اطلاعاتی که وجود دارد طبق مدارک هویتی باید نوشته شود، همچنین نوشتن یک بیوی کامل می ‌تواند در تسریع روند بررسی درخواست شما تاثیرگذار باشد.

از طرفی باید از عکس مناسبی هم برای پروفایل کاربری خود استفاده کنید، اما دقت داشته باشید که اینستاگرام به‌ هیچ‌ وجه عکس‌ های نامفهوم و گل و طبیعت را مورد تأیید قرار نمی‌ دهد.

عمومی بودن صفحه

افرادی که اکانت های مختلفی را برای خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام راه ‌اندازی می‌ کنند معمولا به شخصی ‌سازی آن می پردازند که افراد زیادی به پیج آن‌ ها دسترسی نخواهد داشت، اما باید بگوییم افرادی که به‌ دنبال گرفتن تاییدیه اینستاگرام هستند باید پیج خود را عمومی کنند تا تمامی فالوورها به اکانت آن‌ ها دسترسی داشته باشند.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,پیچ های تیک آبی اینستاگرام

نکات مهم برای دریافت تیک آبی اینستاگرام

با مشاهده پیج های تیک آبی در اینستاگرام شاید تصور کنید افراد به‌ راحتی می ‌توانند این نماد آبی را بدست آورند، اما باید بگوییم که اینستاگرام از قوانینی برخوردار است که اگر آن را رعایت نکنید به‌ هیچ ‌وجه پیج شما مورد بررسی قرار نمی‌ گیرد، از طرفی نکاتی وجود دارد که می‌ تواند بر روی بررسی درخواست شما برای دریافت تیک آبی تأثیرگذار باشد.

ارسال درخواست تیک آبی برای اینستاگرام بسیار راحت می‌ باشد و با پشت سر گذاشتن شرایط موجود می توان درخواست خود را ارسال کرد، اما دقت داشته باشید ارسال درخواست به‌ معنای آن نیست که حتما از من از طرف اینستاگرام تایید می شوید، یعنی حتی با رعایت شرایط بالا ممکن است اینستاگرام درخواست شما را قبول نکند به ‌همین علت در ادامه نکاتی را برای شما شرح می ‌دهیم که می‌ تواند به تایید حساب شما کمک کند.

فعالیت خارج از اینستاگرام

بسیاری از افراد پیج هایی را درون اپلیکیشن اینستاگرام برای خود راه‌ اندازی می‌ کنند و فالوورهای بسیاری را جذب خواهند کرد، اما باید بگوییم که اگر خارج از اینستاگرام فعالیتی از خود نشان ندهید هیچ شانسی برای دریافت تیک آبی نخواهید داشت، به عنوان مثال اسم خود را در مروگر گوگل جستجو کنید که متوجه شوید شهرت فعالیت شما به چه اندازه است.

وبلاگ یا سایتی را برای خود راه اندازی کنید بر روی سئو و بهینه‌ سازی آن نهایت دقت را به‌ کار ببرید تا در صفحه اول گوگل قرار بگیرید، همچنین برای رشد بیشتر می ‌توانید فعالیت خود را با سایت‌ های دیگر بیشتر کنید.

بیوگرافی عالی و کامل

یکی از موضوعات مهمی که اینستاگرام برای تایید پیج شما به آن توجه دارد توضیحات بیو می‌ باشد، بنابراین دقت کنید که هنگام نوشتن بیو همه گزینه‌ های مورد نظر را پر کنید، به عنوان مثال در تمامی مراحل باید اطلاعات خود را کاملا دقیق و صادقانه وارد کنید و از نام واقعی خود استفاده نمایید، همچنین دسته‌ بندی مناسبی را برای حساب کاربری خود انتخاب کنید.

خبرساز بودن

بررسی دریافت تیک آبی اینستاگرام توسط کارکنان و به‌ صورت دستی انجام می ‌شود و یکی از نکات مهمی که برای تایید حساب شما می تواند تاثیر گذار باشد، این است که اسم شما در رسانه ‌های خبری زیادی وجود داشته باشد، بنابراین باید خبرساز باشد و در منابع خبری مختلف ظاهر شوید.

حال ممکن است بسیاری از افراد این سوال را بپرسند که چگونه در منابع خبری ظاهر شویم؟ در پاسخ  باید بگوییم که اگر سخنان جالبی را برای مردم مدنظر دارید می ‌توانید بیانیه مطبوعاتی را منتشر نمایید، از طرفی استفاده با از روزنامه ها می توانید خبرهای خود را انتشار دهید، همچنین ایجاد یک سایت و وبلاگ می ‌تواند به تبلیغات و خبرساز بودن کمک زیادی کند.

ممنوعیت قرار دادن لینک برای مشاهده دیگر شبکه های اجتماعی

زمانی‌ که از بیوی اینستاگرام خود را تکمیل می‌ کنید به هیچ وجه نباید لینکی را برای مشاهده دیگر شبکه‌ های اجتماعی خود قرار دهید، چرا که اینستاگرام به هیچ وجه تحت این شرایط درخواست شما را برای تایید شدن قبول نخواهد کرد.

قرار دادن محتواهای مناسب

از دیگر مواردی که  می تواند به شما کمک کند که همانند پیچ های تیک آبی در اینستاگرام این نماد را بدست آورید این است که به‌ صورت منظم و مکرر پست ‌هایی را در اکانت خود قرار دهید و به این نکته دقت داشته باشید تا زمانی‌ که یک اکانت قوی را راه‌ اندازی نکنید نمی ‌توانید برای دریافت تیک آبی اینستاگرام درخواست خود را ارسال کنید.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,پیچ های تیک آبی اینستاگرام

مزایای دریافت تیک آبی اینستاگرام

همان‌ طور که متوجه شدید با پشت سر گذاشتن شرایط موجود می توان  همانند هنرمندان، ورزشکاران و افراد دیگر نماد تیک آبی را در کنار نام کاربری خود مشاهده کرد، لازم به ذکر است که بگوییم تیک آبی اینستاگرام از مزایایی برخوردار است که در ادامه آن‌ ها را برای شما بیان خواهیم کرد.

یکی از مزایای مهم خرید تیک آبی اینستاگرام این است که اینستاگرام پیج شما را تایید خواهد کرد، به همین دلیل کاربران زمانی ‌که تیک آبی را کنار نام کاربری شما می بینند با خیال راحت می ‌توانند کالایی را از شما خریداری کند.

افزایش درآمد از دیگر مواردی است که هنگام دریافت تیک آبی اینستاگرام با آن مواجه خواهید بود، در واقع با توجه به این‌ که فالوورها به پیج شما اعتماد می کنند می ‌توانید آن ‌ها را تحت تأثیر قرار دهید و در طول روز سفارشات زیادی را از طریق فالوور های دیگر دریافت خواهید کرد.

علاوه بر موارد گفته شده تیک آبی اینستاگرام باعث می شود پیج شما در مقابل رقیبان بیشتر دیده شود و باعث برندینگ کسب و کار شما خواهد شد، بنابراین بهتر است بعد از به دست آوردن تیک آبی به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا