اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام تضمینی از 10K تا 1m فالوور واقعی

خرید پیج اینستاگرام تضمینی

یکی از راحت‌ ترین راهی که باعث می شود یک پیج اینستاگرام با عملکرد عالی داشته باشید این است که پیجی را با فالوورهای بالا خریداری کنید که به‌ عنوان روشی مقرون به ‌صرفه و بدون نیاز به تلاش شناخته می‌ شود.

راه‌ حل هایی که به شما کمک می کند در پیج اینستاگرام دیده شوید خرید پیج آماده است. همان‌ طور که متوجه هستید در چند سال گذشته پیج های اینستاگرام از رشد خوبی برخوردار بوده اند.

امروزه کمتر کسی پیدا می‌ شود که از پیام رسان اینستاگرام استفاده نکند، به‌ همین علت با استفاده از اینستاگرام می ‌توانید به منبع بزرگی از درآمد دسترسی داشته باشد.

خرید پیج اینستاگرام ممکن است از نظر عده‌ ای مناسب نباشد، اما باید بگوییم که این تصور کاملا اشتباه است، چرا که امروزه افراد برای خرید محصولات یا دریافت خدمات به پیجی در اینستاگرام اعتماد می‌ کنند که از تعداد فالوور بالایی برخوردار باشد؛ بنابراین در نگاه اول تعداد فالوور می‌ تواند نظر مشتریان را جلب کند.

افرادی که قصد تجارت در اینستاگرام را دارند در ابتدا باید پیج معتبری را با فالوور های واقعی برای خود تهیه کنید. شاید برای بسیاری این سوال پیش‌ آمده باشد که به چه صورت می‌ توان یک صفحه آماده اینستاگرام را خریداری کرد و چگونه می‌ توان متوجه شد که فالوور پیج واقعی هستند؟

برای پاسخ به این سوال ها در ادامه مطالب اطلاعات مناسبی را در مورد خرید پیج اینستاگرام تضمینی با فالوورهای واقعی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

دلیل خرید پیج آماده اینستاگرام

همان ‌طوری‌ که گفته شد تعداد فالوور تنها عاملی است که در اینستاگرام اعتماد مشتری را به‌ همراه می‌ آورد، به‌ عنوان مثال تصور کنید که مشتری به صفحه ای مراجعه کند که تنها ۲۰۰ دنبال کننده دارد بدون شک حس ناخوشایندی را برای او ایجاد خواهد کرد.

از طرفی اگر دنبال کننده های پیج اینستاگرام ۱۰k باشند مشتری ‌ها به‌ راحتی به آن پیج اعتماد می ‌کنند. اولین کاری که برای شروع کسب‌ و کار خود در اینستاگرام باید انجام دهید افزایش تعداد فالوور های پیج می‌ باشد، اگر بخواهید از روش طبیعی این کار را انجام دهید سال‌ ها باید منتظر بمانید که یک پیج ۱۰K فالوور را برای خود و ایجاد کنید.

در نهایت اگر به خرید پیج اینستاگرام بپردازید و فالوورهای آن را از لحاظ واقعی بودن نورد بررسی قرار دهید به‌ راحتی می‌ توانید اعتبار زیادی را بین مردم به دست آورید.

دلیل سخت بودن افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از وقت گیر ترین کارهایی که برای بدست آوردن درآمد مناسب باید انجام دهید افزایش فالوور اینستاگرام می ‌باشد که ممکن است دغدغه بسیاری از کاربران اینستاگرام باشد، چرا که به سادگی فالوورهای پیج را افزایش داد.

افرادی که بر روی تعداد فالوورهای اینستاگرام تمرکز دارند باید محتواهایی با کیفیت و هدفمند ایجاد کنند تا بتوانند کاربران زیادی را جذب نمایند، بنابراین به صرفه ترین راهی که شما می‌ توانید برای افزایش فالوور اینستاگرام بکار ببرید همین خرید پیج آماده است.

خرید پیج اینستاگرام,خرید پیج اینستاگرام تضمینی,فروش پیج اینستاگرام

آیا خرید پیج اینستاگرام کار درستی است؟

یکی از استراتژی‌ های بازاریابی و حضور پیدا کردن در شبکه‌ های اجتماعی خرید پیج اینستاگرام با تعداد بالای فالوور می ‌باشد. بیشتر افرادی که قصد دارند، پیج های آماده را خریداری کنند هدف آن ‌ها ایجاد اعتبار می ‌باشد؛ اما گاهی اوقات این امر کاملا برعکس اتفاق می ‌افتد.

پیج های آماده اینستاگرام که فالوورهای زیادی دارند دقیقا مانند یک بانک ایمیلی هستند که از قبل خریداری شده و قرار است با استفاده از آن ایمیل تبلیغاتی خود را ارسال کنید، به‌ عنوان مثال پیجی که از فالوور واقعی برخوردار است چرا باید عکس ‌های آن تنها ۱۰۰ لایک داشته باشند.

به طور کلی پیج هایی که در اختیار مردم قرار می‌ گیرد ممکن است از فالوور غیر واقعی برخوردار باشند که این موضوع از خرید فالوور اینستاگرام هم بدتر می باشد، چرا که هزینه‌ ای را برای پیجی پرداخت می ‌کنید که مشخص نیست فالوورهای آن واقعی هستند یا خیر؟

یکی از نکات مهمی که باید هنگام خرید پیج اینستاگرام به آن توجه داشته باشید این است که هوش مصنوعی پیج های اینستاگرامی که که تعاملشان با کاربران کم باشد را شناسایی کرده و پست ‌های منتشر شده را به افراد کمتری نشان می ‌دهد، همین موضوع باعث می ‌شود که لایک های پیج با فالوورهای فیک روز به ‌روز کم‌ تر شود، بنابراین اگر از فالوورهای پیجی که قصد خریداری آن را دارید اطلاعات دقیقی داشته باشید به‌ راحتی می‌ توانید با مبلغی مناسب یک پیج اینستاگرام را خریداری نمایید.

چرا باید از سایت‌ های ناشناس پیج های اینستاگرام را خریداری نکنیم؟

سوالی که در مورد خرید پیج های اینستاگرام ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید این است که از چه سایتی صفحه اینستاگرام را خریداری کنند؟ بسیاری از وب ‌سایت هایی که در حال فعالیت هستند اصلا قابل‌ اعتماد نیستند، بنابراین هنگام خرید پیج ممکن است مبالغ بسیار زیادی را از شما دریافت کنند و یک پیج فیک را در اختیار خریداران قرار دهند.

از طرفی پیجی که توسط کاربران خریداری می شود ممکن است هک شده یا غیرفعال باشد، حتی فالوورهای صفحه اگر جعلی باشد هیچ ‌گونه تعاملی را برای شما ایجاد نمی کنند؛ بنابراین نباید هرگز پیج های اینستاگرام را از افرادی که نمی‌ شناسید خریداری کنید.

خرید فالوور اینستاگرام یا پیج اینستاگرام

افرادی که پیجی را در اینستاگرام برای خود راه‌ اندازی کرده‌ اند و برای بدست آوردن اعتماد کاربران نیاز به فالوورهای بیشتری دارند، بهتر است به خرید فالوور اینستاگرام بپردازند؛ اما اگر شما هنوز هیچ‌ گونه پیجی را برای خود راه‌ اندازی نکرده‌ اید و قصد دارید به درآمد مناسبی در این پلتفرم برسید بهتر است بدون این‌ که زمان و هزینه زیادی را صرف کنید به خرید یک پیج مناسب با تعداد فالوورهای بالا و واقعی بپردازید.

در واقع افرادی که به خرید فالوور اینستاگرام می‌ پردازند تمامی محتوای پیج خود را همچنان نگه خواهند داشت یعنی تنها تعداد فالوورهای آن‌ ها تغییر می‌ کند، اما در صورتی ‌که به خرید پیج می پردازید به‌ راحتی می‌ توانید محتوای آن را تغییر دهید؛ اما به این نکته دقت داشته باشید که ممکن است با ریزش فالوور مواجه شوید.

خرید پیج اینستاگرام,خرید پیج اینستاگرام تضمینی,فروش پیج اینستاگرام

مزایا خرید پیج اینستاگرام

یکی از مزایا خرید پیج  اینستاگرام برای کاربران این است که در مدت زمان بسیار کوتاه و بدون پرداخت هزینه‌ های زیاد می‌ توانید یک پیج اینستاگرام با تعداد فالوور های بالا داشته باشید و اعتماد مردم را بدست آورید، اما به‌ طور کلی هر کسی که قصد دارد پیجی رل خریداری کند باید این کار را به وسیله وب‌ سایت مورد اعتماد انجام دهد تا پول و هزینه آن هدر نرود.

معایب خرید پیج اینستاگرام

یکی از عیب‌ هایی که می‌ توان برای خرید پیج اینستاگرام برشمرد این است که فالوور هایی که با پیج تعامل دارند ممکن است هیچ‌ گونه علاقه‌ ای به کسب‌ و کار شما نداشته باشند، بنابراین با ریزش فالوور مواجه خواهید بود.

در واقع باید بگوییم که نمی‌ توان فالوورهای پیج را بررسی کرد که به چه کسب‌ و کاری علاقه دارند، حتی بسیاری از وب‌ سایت هایی که پیچ اینستاگرامی را به فروش می ‌رسانند قابل‌ اعتماد نیستند، چرا که ممکن است دارای فالوور فیک باشند.

از دیگر معایب خرید پیج اینستاگرام می‌ توان دقیق نبودن اطلاعات آن را بر شمرد، در واقع حتی با آنالیز پیج خریداری شده هم نمی‌ توانید متوجه شوید که فالوورها به پیج شما علاقه‌ مند هستند یا خیر و چه تعداد از فالوورهای آن واقعی می‌ باشد، بنابراین به مدت‌ زمان زیادی نیاز دارید که بتوانید پیج مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید.

نکات مهم هنگام خرید پیج اینستاگرام

زمانی‌ که به خرید پیج اینستاگرام می‌ پردازید باید به نکات زیادی توجه داشته باشید که یکی از آن‌ ها واقعی بودن فالوورها است. در واقع بسیاری از افرادی که به خرید پیج می‌ پردازند درصدد این هستند که پیجی را با فالوورهای واقعی خریداری کنند، چرا که در حالت عادی نمی ‌توان تشخیص داد کدام یک از فالوور های پیج واقعی هستند

به‌ عنوان مثال اگر پیجی ۱۰K فالوور داشته باشد باید حداقل هزار نفر از افراد آن فعال باشند و بتوانند پست‌ های شما را لایک کنند، به‌ طور کلی نکاتی وجود دارد که در ادامه مطالب آن‌ ها را برای شما بیان خواهیم کرد.

۱. تجزیه و تحلیل فالوورها و لایک کننده های پیج

یکی از نکات مهمی که باید هنگام خرید پیج اینستاگرام به آن توجه داشته باشید، واقعی بودن فالوور می ‌باشد. برای این کار به آخرین پست درون پیج مراجعه کنید و تعداد لایک و فالوورهای آن را بررسی نمایید، اگر تعداد فالوورهای زیادی آخرین عکس را لایک کرده باشند آن پیج از فالوورهای واقعی همراه خواهد بود.

۲. انتشار یک پست قبل‌ از خرید پیج

یکی از راه ‌هایی که به شما کمک می ‌کند مطمئن شوید فالوورهای پیج واقعی هستند این است که یک پست جدید را روی پیج منتشر کنید، اگر تعداد لایک‌ های آن بعد از ۲ ساعت زیاد بود مطمئنا پیج شما فالوورهای واقعی را دارا است.

۳. پیج اینستاگرام به‌ صورت حضوری

برای خرید پیج اینستاگرام اگر شرایطش را دارید بهتر است حضوری اقدامات لازم را انجام دهید، چرا که تحت این شرایط هیچ ‌گاه از شما کلاه برداری نمی‌ شود، البته افرادی که قصد خرید پیج هایی با ۵۰۰K فالوور را دارند باید حتما حضوری اقدامات مورد نظر را انجام دهند، چرا که متوجه واقعی بودن فالوورهای پیج خواهید شد، به این صورت که اگر صاحب پیج جلوی خود شما پستی را منتشر کند و بعد از ۲ ساعت لایک های آن بالا رفت مطمئن خواهید شد که پیج از فالوورهای واقعی برخوردار است.

۴. از خرید پیج های اینستاگرام ارزان دوری کنید

یکی از نکات مهمی که هنگام خرید پیج اینستاگرام باید به آن توجه داشته باشید این است که پیچ های ارزان معمولا از فالوورهای فیک برخوردار هستند یا این‌ که فالوور های آن خارجی می‌ باشند، بنابراین تعامل آن‌ ها زیر یک درصد است.

خرید پیج اینستاگرام از سایت‌ های معتبر

سایت هایی که از نماد اعتماد برخوردار نیستند و آدرس و شماره تماس خود را در اختیار استفاده‌ کنندگان قرار نمی ‌دهند به‌ هیچ‌ وجه نمی‌ توانند خدمات معتبری را به شما ارائه دهند، بنابراین پیجی را که از این وب‌ سایت ها خریداری می کنید فیک هستند یا این ‌هک شده اند و در نهایت تعاملی را در پیج شما برقرار نمی کنند.

خرید پیج اینستاگرام واقعی یا ارزان

سوال مهمی که برای خریداران پیج اینستاگرام پیش می آید این است که به خرید پیج اینستاگرام ارزان بپردازیم یا این ‌که یک پیج واقعی را خریداری کنیم که دارای فالوور های واقعی باشد؟

در مرحله اول باید شما هدف خود را از خریدن پیج اینستاگرام مشخص کنید، به‌ عنوان مثال اگر در حال‌ حاضر از کسب ‌و کار خاصی برخوردار هستید باید به‌ دنبال پیجی با فالوورهای بالا باشید که در این شرایط بهتر است یک پیج فیک ارزان ‌قیمت را خریداری کنید، اما اگر قصد دارید محصولات خود را بفروش برسانید باید پیچی را خریداری کنید که از فالوور واقعی برخوردار باشد.

خرید پیج اینستاگرام,خرید پیج اینستاگرام تضمینی,فروش پیج اینستاگرام

تعرفه خرید پیج اینستاگرام چگونه می‌ باشد؟

تعرفه مشخصی برای خرید پیج های اینستاگرام نیز وجود ندارد، در واقع با توجه به تعداد فالوورها و لایک‌ هایی که برای پست ها انجام می ‌شود قیمت‌ های مشابهی را در اکثر سایت‌ ها می‌ توان مشاهده کرد.

به طور ملی در مورد قیمت خرید پیج اینستاگرام باید بگوییم مه هر پیجی را با توجه به تعداد فالوور، تعداد لایک و تعداد بازدیدها قیمت گذاری می کنند‌

بعد از خرید پیج اینستاگرام چه اقداماتی را باید انجام دهیم؟

بعد از این‌ مه پیج اینستاگرام را خریداری کردید باید سریعا اطلاعات حساب کاربری مثل ایمیل و شماره موبایل پیج را عوض نمایید و هر دو آن را با رمزی که اینستاگرام برای شما ارسال می ‌کند تایید نمایید، بعد از آن احراز هویت دو مرحله ای را که در اینستاگرام برای امنیت پیج فعال می‌ شود باید انجام دهید.

کدام یک از سایت‌ ها پیج واقعی و تضمینی را ارائه می ‌دهند؟

سایت‌ های بسیاری وجود دارد که می‌ توانند خدمات معتبری را در خصوص پیج اینستاگرام به کاربران ارائه دهند، اما دقت داشته باشید که باید مولفه‌ های بسیاری را هنگام خرید پیج اینستاگرام مورد بررسی قرار دهید و بعد از آن یک وب‌ سایت معتبر را برای خرید پیج اینستاگرامی انتخاب نمایید.

آیا هنگام تغییر اسم پیج، فالوورها متوجه این موضوع خواهند شد؟

اگر پیجی که خریداری می ‌کنید از فالوورهای فیک برخوردار باشد اصلا توجهی به تغییر اسم پیج نخواهند داشت، چرا که هیچ فرقی با آن ‌ها ندارد؛ از طرفی اگر این پیج ها از فالوورهای واقعی برخوردار باشند از تغییر اسم اطلاع پیدا خواهند کرد ولی دقیقا نمی ‌دانند که قبلا این پیج از چه محتواهایی برخوردار بوده و موضوع آن چیست، بنابراین بهتر است بعد از این‌ که تغییر نام را انجام دادید محتواهای با کیفیتی را در پیج خود بارگذاری کنید.

اسم پیج اینستاگرام را چند بار می توان تغییر داد؟

هنگام خرید پیج اینستاگرام واقعی شاید بسیاری از افراد هیچ‌ گونه توجهی به تغییر مکرر اسم پیج  خود نداشته باشند و بارها آن را تغییر دهند، اما به این نکته دقت داشته باشید که اینستاگرام با این کار بر روی پیج شما حساس می‌ شود و ممکن است بعدا پیج شما را غیرفعال کند، بنابراین بهتر است یک‌ بار برای همیشه نام کاربری خود را تغییر دهید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا