اینستاگرام

متا وریفای اینستاگرام

متا وریفای اینستاگرام چیست؟

متا وریفای اینستاگرام به عنوان یکی از روش‌ ها برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام معرفی می‌ شود که بسیاری از افراد ممکن است با آن آشنایی چندانی نداشته باشد. در واقع تیک آبی به عنوان نشانه تاییدیه اینستاگرام بر روی کالاهای تجاری معرفی می ‌شود که به اعتبار و شهرت اکانت هر کمک زیادی می‌ کند.

هر فردی با داشتن نماد آبی نشان می‌ دهد که از اکانت رسمی و معتبر برخوردار است، در نتیجه کاربران دیگر متوجه می ‌شوند که این اکانت متعلق به یک سازمان یا شخص خاصی قرار دارد.

تیک آبی را بیشتر سیاستمداران، ورزشکاران، برندها، شرکت ‌ها، رسانه ‌ها، کسب ‌و کارها و … مورد استفاده قرار می‌ دهند، اما لازم به ذکر است که بگوییم هر فردی نمی‌ تواند برای دریافت این تیک درخواست ارائه دهد، چرا که نیازمند قوانین و شرایطی است که با گذر زمان و رعایت آن‌ ها افراد می ‌توانند درخواست دریافت تیک آبی اینستاگرام را ارائه دهند.

در نهایت با بررسی تمامی شرایط و پشت سر گذاشتن مراحل متا وریفای اینستاگرام هر فردی می ‌تواند به این تیک دسترسی داشته باشد، البته دقت داشته باشید که بسیاری از افراد ممکن است به خرید متا وریفای اینستاگرام بپردازند.

خرید متا وریفای اینستاگرام,متا وریفای اینستاگرام,متا وریفای اینستاگرام چیست

مزایای دریافت تیک آبی اینستاگرام متا وریفای

کاربرانی که از تیک آبی اینستاگرام برخوردار هستند و آن را از طریق متا وریفای به دست آورده اند با مزایای زیادی برخوردار هستند که شامل موارد زیر می شود.

تأیید هویت حساب کاربری

زمانی ‌که شما تیک آبی اینستاگرام را دریافت می‌ کنید می‌ توانید هویت خود را تأیید نمایید و به کاربران دیگران نشان دهید که یک حساب رسمی دارید، بنابراین دیدگاه کاربران دیگر نسبت به پیج شما تغییر می کند.

بازدید بیشتر

از دیگر مزایایی که با دریافت تیک آبی این استان نصیب شما می‌شود این است که می‌توانید توجه افراد زیادی را به سوی خود جلب کنید و بازدید از پیج شما نسبت‌ به گذشته بیشتر می ‌شود.

بدست آوردن اعتماد

تیک آبی اینستاگرام باعث می‌ شود کاربران اعتماد بیشتری به حساب کاربری شما داشته باشند و در نهایت فالوورهای بیشتری را بدست خواهید آورد.

افزایش درآمد

در صورتی‌ که از طریق متا وریفای اینستاگرام تیک آبی را به دست آورده اید می توانید درآمد زیادی را از کسب و کار خود به دست آورید، چرا که کاربران اعتماد بسیاری به پیج شما خواهند داشت.

دسترسی به ویژگی‌ های خاص

اینستاگرام از ویژگی‌ های متفاوتی برخوردار است، به عنوان مثال افرادی که بتوانند تیک آبی را دریافت کنند اجازه دارند که از ابزارهای تحلیل و گزارش گیری استفاده کنند، همچنین امکان استفاده از قراردادن لینک در استوری را به آن‌ ها اختصاص می ‌دهند.

خرید متا وریفای اینستاگرام,متا وریفای اینستاگرام,متا وریفای اینستاگرام چیست

روش استفاده از متا وریفای اینستاگرام

همان‌ طور که گفته شد متا وریفای به ‌عنوان یکی از روش‌ ها برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام معرفی می ‌شود که آن را باید از طریق تنظیمات حساب کاربری خود انجام دهید.

در واقع متا وریفای اینستاگرام از شما می ‌خواهد اطلاعاتی که مربوط به اکانت کاربری شما می ‌شود را به درستی انجام دهید تا هویت شما از طریق الگوریتم‌ های اینستاگرام تأیید شود و بتوانید به تیک آبی دسترسی داشته باشید، اما دقت کنید که برای دریافت تیک آبی از طریق متا وریفای مراحلی وجود دارد که باید به ‌ترتیب  آن ها را رعایت کنید که در ادامه بیان می‌ کنیم.

در مرحله اول باید اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و به حساب کاربری خود ورود نمایید سپس قسمت پروفایل را بیابید و بر روی گزینه ویرایش پروفایل کلیک کنید، حال اگر به پایین صفحه مراجعه کنید گزینه ‌ای را با عنوان تأیید هویت مشاهده خواهید کرد که باید آن را انتخاب کنید.

صفحه بعدی که به شما نشان داده می ‌شود گزینه متا وریفای را نشان خواهد داد که اگر آن را انتخاب کنید به صفحه‌ دیگری انتقال پیدا خواهید کرد، در این‌ جا باید اطلاعات خود را کامل کنید و به ثبت ‌نام کاربری رسمی، آدرس وب‌ سایت، دسته‌ بندی فعالیت و توضیحات حساب کاربری خود بپردازید. در نهایت باید تصاویری چون گذرنامه، گواهی‌ نامه  و تصاویر هویتی را آپلود کنید.

بعد از این‌ که اطلاعات و تصاویر هویتی خود را ارسال کردید اینستاگرام طبق الگوریتم‌ هایی که دارد به بررسی درخواست شما می ‌پردازد و در صورتی ‌که درخواست شما برریی گردد نوتیفیکیشنی ارسال می‌ شود، اما دقت داشته باشید که برای در خواست تیک آبی نمی‌ توان به‌ صورت مستقیم درخواست خود را ارائه داد، چرا که اینستاگرام طبق الگوریتم‌ هایی که دارد در مرحله اول به محتوای شما دقت می ‌کنند.

خرید متا وریفای اینستاگرام,متا وریفای اینستاگرام,متا وریفای اینستاگرام چیست

راهکارهای دریافت تیک آبی متا وریفای

همان ‌طور که متوجه شدید متا وریفای اینستاگرام می‌ تواند به شما کمک کند تیک آبی را دریافت کنید، اما برای ‌اینکه شانس شما برای دریافت این نماد بالا رود راهکارهای مختلفی وجود دارد که در ادامه آن‌ ها را بیان می ‌کنیم.

رعایت قوانین الگوریتم های اینستاگرام

اینستاگرام با توجه به الگوریتم هایی که دارد قوانین خاصی را برای کاربران در نظر گرفته است که باید بتوانید آن ها را رعایت کنید، به عنوان مثال خرید لایک، خرید فالوور و خرید کامنت از جمله مواردی است که اگر کاربران انجام دهند با توجه به الگوریتم های این اپلیکیشن جریمه خواهد شد و برای دریافت تیک آبی درخواست آن ها بررسی نمی شود.

محتوای مناسب

یکی از موارد مهمی که می ‌تواند به شما کمک کند به دریافت تیک آبی اینستاگرام بپردازید طراحی جذاب و متمایز محتوا نسبت به دیگر اکانت ها می‌ باشد، به طور کلی داشتن محتوایی اصیل و منحصر به‌ فرد می ‌تواند نظر افراد بسیاری را به حساب کاربری شما جلب کند.

ایجاد حساب رسمی

یکی از موارد مهمی که می ‌توانید به شما کمک کند که تیک آبی را در اینستاگرام دریافت کنید این است که حساب خود را به‌ عنوان یک اکانت رسمی معرفی کنید، برای اینکار باید اطلاعات خود را بدون هیچ ‌گونه خطایی در پروفایل کاربری قرار دهید و به نوشتن شماره تلفن و آدرس ایمیل خودم برای تایید هویت بپردازید.

اکانت معتبر

یکی از موارد مهمی که با رعایت آن می توانید از طریق متا وریفای اینستاگرام به تیک آبی دسترسی پیدا کنید این است که حساب کاربری شما از اصالت برخوردار باشد و اینستاگرام اکانت شما را به‌ عنوان یک حساب معتبر بشناسد.

برای اینکار باید علاوه بر تکمیل نمایه و پروفایل کاربری با دیگر کاربران اپلیکیشن اینستاگرام تعامل داشته باشید تا کاربران دیگر هم به بازدید از پیج شما بپردازند همین موضوع می تواند اعتبار حساب شما را بالا ببرد.

داشتن صبر

گرفتن تیک آبی در اینستاگرام همان‌ طور که گفته شد از شرایط سختی برخوردار است و هر فردی باید صبر زیادی را پیشه کار خود کند تا به این نماد آبی دست پیدا کند.

افزایش فالوور

افزایش فالوور می تواند به شما کمک کند که دریافت تیک آبی را هر چه سریع ‌تر به ‌دست آورید، اما افزایش فالوورها به‌ تنهایی نمی ‌تواند تیک آبی را برای شما به‌ همراه داشته باشد، بنابراین بعد از این ‌که حساب شما توسط اینستاگرام تایید شد اینستاگرام اکانت شما را بررسی می ‌کند.

ارتباط با اینستاگرام

در صورتی ‌که تمام شرایط لازم را فراهم کردید می‌ نوانید با تیم پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنید و درخواست خود را برای دریافت تیک آبی از طریق متا وریفای اینستاگرام ارائه دهید.

تایید شدن در اینستاگرام با متا وریفای

با توجه به این‌ که اپلیکیشن اینستاگرام در سال ۲۰۱۸ تیک آبی اینستاگرام را برای حساب‌ های عمومی تایید شده ارائه داد، بسیاری از افراد ممکن است این سوال را از خود بپرسند که اگر تمامی شرایط لازم را رعایت کنیم آیا می ‌توان در اینستاگرام تایید شد؟

در پاسخ به سوال بالا باید بگوییم که معیار خاصی برای تابید شدن در اینستاگرام وجود ندارد به این معنی که هیچ تضمینی برای تایید درخواست شما هنگام دریافت تیک آبی وجود ندارد، زیرا این نماد بیشتر برای افراد مشهور، برندهای جهانی، کسب‌ و کارهای تجاری و شخصیت ‌های عمومی ارائه می‌ شود.

براساس اطلاعاتی که در صفحه راهنمای اینستاگرام برای درخواست تیک آبی وجود دارد می‌ توان گفت که بررسی درخواست متا وریفای اینستاگرام تنها در صورتی امکان‌ پذیر است که از اکانتی منحصر به‌ فرد، کامل و معتبر برخوردار باشید، همچنین متمایز بودن با دیگر اکانت ها از دیگر مواردی است که می ‌تواند به تایید شدن شما در اینستاگرام کمک کند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا