اینستاگرام

مراحل آموزش ساخت پیج جدید در اینستاگرام

ساخت صفحه جدید در اینستاگرام چگونه است؟

برای این که بتوانید یک پیج اینستاگرام که بازدید بسیار بالایی دارد، داشته باشید بایستی از همان ابتدا تمامی نکات را به شکل اصولی طی نمایید.

با انجام صحیح تمام نکات به درستی می توانید به راحتی ساخت یک پیج جدید را شروع کنید و از امکاناتی که در این برنامه وجود دارد به خوبی استفاده کنید.

برای مثال شما می توانید مخاطبانتان که در اینستاگرام پیج دارند را دنبال کنید.

ما را تا پایان همراهی کنید تا دیگر امکانات نیز آشنا شوید.

مراحل ساخت پیج جدید در اینستاگرام

برای نصب و استفاده کردن از اپلیکیشن اینستاگرام در قدم اول باید شروع به دانلود کردن این برنامه کنید و بعد از این که مراحل دانلود به اتمام رسید برنامه را بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید.

در ادامه برای ورود به برنامه بر روی آرم اینستاگرام ضربه بزنید تا وارد برنامه شوید.

برای شما صفحه ای نمایش داده می شود که باید شما گزینه Sing up را انتخاب کنید تا صفحه دیگر برایتان باز شود، در این صفحه باید گزینه phone number sign را انتخاب کنید.

با باز شدن صفحه جدید دو قسمت برای شما نمایش داده می شود که کاربران می توانند برای راه اندازی ساخت پیج جدید در اینستاگرام خود از ایمیل یا شماره تلفن استفاده کنند و در این اپلیکیشن یکی از کاربران شناخته شوند.

باید بدانید که شما می توانید برای ایجاد صفحه جدید می توانید از هر دو گزینه ایمیل و شماره همراه استفاده کنید.

بعد از انتخاب یکی از گزینه های بالا برای شما صفحه ای که بر روی تب phone قرار دارد باز می شود و در صورتی که شما تمایل دارید با شماره خود وارد این اپلیکیشن شوید باید به صورت کامل و دقیق این بخش را پر کنید و در آخر گزینه  next را کلیک کنید.

اما اگر شما می خواهید با کمک ایمیل پیج اینستاگرام برای خود ایجاد کنید باید در مرحله اول گزینه تب email را انتخاب کرده و بعد گزینه next را بزنید که با انجام این کار صفحه جدیدی برای شما بار گذاری می شود.

ساخت صفحه جدید در اینستاگرام,ساخت پیج جدید در اینستاگرام,طرز ساخت پیج جدید در اینستاگرام

در این مرحله شما باید یک پسوورد و نام خود را وارد کنید.

نکته بسیار مهمی که در این بخش باید توجه ویژه ای به آن شود این است که در هنگام نوشتن پسوورد باید از حروف کوچک و بزرگ و اعداد استفاده کنید و یک رمز سخت و طولانی را به کار ببرید.

اگر برای پسوورد از رمز کوتاه و بسیار راحت استفاده نمایید ممکن است هکر هایی که پیج ها را از دسترس خارج می کنند به راحتی صفحه کاربری شما را نیز از دسترس خارج کنند.

دسترسی داشتن به مخاطبین گوشی در هنگام ساخت پیج اینستاگرام

بعد از پشت سر گذاشتن مراحل بالا برای شما دو گزینه دیگر باز می شود.

گزینه اول and sync contact continue a می باشد معنی این نوشته این است که شما می توانید با انتخاب کردن گزینه به مخاطبین خود که در اینستاگرام فعالیت می کنند دسترسی داشته باشید.

گزینه دوم continue and without syncing contacts است که به این معنی می باشد، با انتخاب این گزینه دیگر شما با مخاطبین خود که به اینستاگرام دسترسی دارند دسترسی نخواهید داشت.

در این بخش انتخاب هر یک از گزینه ها کاملا بر عهده فرد قرار گرفته شده است.

بعد از تکمیل کردن اطلاعات مهم در هنگام ساختن پیج اینستاگرام در مرحله بعد از وارد کردن اسم و پسوورد باید گزینه continue را انتخاب کرد تا صفحه جدیدی برای شما باز شود که در بخش username صفحه شخصی شما ارائه داده می شود.

اگر username که برای خود انتخاب کرده اید مورد تایید بود می توانید گزینه next را انتخاب کنید.

برخی کاربران دست به تغییر username خود می زنند که برای انجام دادن این کار باید به بخش change username مراجعه کنند.

بعد از تغییر دادن نام می توانید با انتخاب next آن را ثبت نمایید.

اتصال به فیسبوک شبکه اجتماعی در ساخت پیج اینستاگرام

در ادامه برای افرادی که در ساخت پیج اینستاگرام جدید فیسبوک دارند نیز مطالبی ارائه می دهیم تا به راحتی برای متصل شدن به شبکه فیسبوک خود با کلیک بر روی گزینه connect to facebook اتصال را انجام دهند.

و برای قطع اتصال می توانند گزینه ای به نام skip کلیک کنند.

بعد از ساخت پیج اینستاگرام و تکمیل کردن مشخصات حالا نوبت به قرار دادن عکس پروفایل می باشد که برای انجام این کار باید گزینه add a photo را لمس کنید و سه گزینه پیش روی شما قرار می گیرد.

در گزینه اول شما می توانید عکس مورد نظرتان را از صفحه فیسبوک انتخاب کنید برای این کار باید به فیسبوک متصل شوید.

در گزینه دوم شما می توانید برای پروفایل صفحه خود تصویر برداری نمایید.

گزینه سوم نیز بیانگر این است که شما باید از گالری گوشی خود یک عکس برای پروفایل خود انتخاب کنید.

اگر شما تمایلی به انتخاب عکس ندارید می توانید بر روی گزینه skip کلیک کنید.

پیج اینستاگرام شما با وجود عکس پروفایل یا بدون عکس نیز باز می باشد و شما می توانید به فعالیت خود ادامه دهید.

ساخت اکانت دوم اینستاگرام

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که چگونه می توانید وارد حساب دوم در شبکه مجازی اینستاگرام شوید؟

اگر شما بیش تر از یک حساب در اپلیکیشن اینستاگرام دارید که بر روی یک گوشی می خواهید نصب باشد می توانید از نسخه های نوینی که در اختیار دارید استفاده کنید.

این نسخه ها برای شما ابن امکان را فراهم ساخته اند تا بدون خارج شدن از اکانت کاربری باید داده هایی که مختص حساب کاربری تان است را به شکل کامل و صحیح وارد کرده تا بتوانید همزمان بیش از یک حساب در برنامه اینستاگرام که متعلق به شماست را مدیریت نمایید.

اگر تمایل دارید در میان حساب های شخصی خود سوییچ کنید باید مراحل زیر را به درستی انجام داده و تا آخر ادامه دهید.

به قسمت تحتانی برنامه رفته و قسمت tab نمایه شخصی خود را داشته باشید بعد در قسمت پایین بر روی نام کاربری خود کلیک کنید.

اگر سایر حساب های خود را که طراحی کرده اید وارد سیستم شده باشید صفحه ای که باز می شود اسامی حساب های فعال را نشان می دهد.

باید حساب کاربری که دوست دارید به آن وارد شوید را در سایر فهرست های دیگر قرار داده و تعیین کنید.

می توانید با وارد کردن نام کاربری و پسوورد حساب اینستاگرامتان که از قبل طراحی شده اند را به فهرست اکانت های کار آمد گوشی خود اضافه کنید.

به این نکته توجه کرده بودید که با خریدن فالوور پاپ آپ اینستاگرام و خریدن ویو پست برای پست های اکانت خود بعد از ساخت پیج مخاطبین خود را بیش تر کنید؟

سوییچ کردن در میان چند اکانت اینستاگرامی

اگر در هنگام استفاده از اکانت های کاربری خود آن ها را به فهرست اضافه نمایید می توانید با کلیک کردن اسم حساب تان در قسمت پایین صفحه فهرستی از اکانت های کاربری که دارید را تماشا نمایید.

شما می توانید از تمامی حساب های کاربری که در اینستاگرام ساخته اید به راحتی خارج شوید فقط کافیست از قسمت تنظیمات برای این کار اقدام نمایید.

پنجره ای که برای شما نمایش داده می شود گزینه ای به نام log into Existing Account وجود دارد که باید بر روی آن کلیک نمایید.

برای ساخت صفحه کاربری جدید باید وارد مرحله بعدی شوید و برای ایجاد حساب دوم اینستاگرام، switch accounts را لمس کنید.

ساخت صفحه جدید در اینستاگرام,ساخت پیج جدید در اینستاگرام,طرز ساخت پیج جدید در اینستاگرام

در این بخش باید رمز و نام کاربری که مد نظر دارید را ثبت کنید، با انجام این کار ها شما می توانید چندین حساب کاربری برای خود در اینستاگرام بسازید و از آن ها به راحتی استفاده کنید.

چگونه می توانیم یک صفحه اینستاگرام جذاب برای خود بسازیم؟

برای داشتن یک پیج اینستاگرام جذاب و زیبا باید به نکاتی توجه کنید که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.

انتخاب اسم صفحه اینستاگرام، باید به گونه ای باشد که علاوه بر تعیین کننده نام کاربری باید با محیط کاری شما نیز مرتبط باشد.

به کار بردن از کلمات و واژه های کمکی در نام کاربری خود، استفاده کردن از هشتگ های bio، عکس پیج اینستاگرام، استفاده از پست ها و همچنین محتوا هایی که بر جسته تر نمایان می شوند از مهم ترین های اینستاگرام می باشند.

رعایت کردن آوای تان در ساخت پیج اینستاگرام جدید بسیار مهم است.

استفاده کردن از کاور های شبیه به هم در پیج اینستاگرامی.

لزوما نباید درباره تمامی جشن ها عزاداری ها تبریک و تسلیت هایی را در پیج خود پست کنید انتشار مطالبی که به کسب و کار شما مرتبط نیست موجب وارد شدن لطمه به صفحه کاربری شما خواهد شد.

برای این که بتوانید با دنبال کننده های خود رابطه خوبی را بر قرار کنید باید در نوشتن کپشن هایتان بسیار دقت کرده و زمان زیادی برای آن صرف کنید.

از کپشن های رقبای خود الگو برداری کنید و سعی کنید از هشتگ های مناسب کمک بگیرید.

از call to action های جذاب و خاص در پست های خود به کار ببرید تا با این کار بتوانید بیش تر کاربران و فالوور های پیج خود را مشغول سازید.

در هنگام ساخت پیج اینستاگرام جدید باید به قسمت کامنت ها توجه کرد و زمانی را برای جواب به کامنت ها در نظر گرفت.

از پست های ویدیویی استوری ها در پست های خود به کار ببرید.

جدول زمانی مناسب برای ساخت و ثبت کردن محتوا هایتان داشته باشید.

تمامی مواردی که در بالا برای شما گفته شده است در زمان ساختن پیج جدید در برنامه اینستاگرام و جذب کردن دنبال کننده برای صفحه تان باید از آن ها استفاده کنید.

خلاصه ای از مطالب ساختن پیج جدید در اپلیکیشن اینستاگرام

ما تمامی مراحل ساخت پیج دوم و حساب کاربری جدید برای اینستاگرام را برای شما عزیزان به شکل کامل و جامع توضیح داده ایم.

بزرگ ترین مزیتی که در ساخت و اضافه کردن حساب کاربری جدید به اینستاگرام می توانیم اشاره کنیم این است که شما می توانید به شیوه ساده و راحت تری مدیریت حساب ها را به عهده بگیرید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا