اینستاگرام

نصب دو واتساپ در یک گوشی چگونه است؟

یکی از محبوب‌ ترین اپلیکیشن‌ هایی که در سراسر جهان مردم از آن استفاده می ‌کنند واتساپ نام دارد، این پلتفرم شبکه اجتماعی از مزایای بسیاری برخوردار است اما کمبودهایی را هم دارا است که یکی از آن ‌ها عدم استفاده از دو اکانت واتساپ بر روی یک  گوشی می ‌باشد.

لازم به ذکر است که بگوییم امروزه گوشی ‌های اندرویدی معمولا از دو سیم‌ کارت پشتیبانی می ‌کنند، بنابراین بسیاری از کاربران دو حساب را در یک پیام ‌رسان راه ‌اندازی خواهند کرد.

به‌ عنوان مثال می‌ توان گفت تلگرام اجازه استفاده هم‌ زمان از دو اکانت را بر روی یک گوشی برای کاربران صادر خواهد کرد. اپلیکیشن واتساپ از چنین امکاناتی برخوردار نیست، بنابراین می ‌توان گفت که یکی از نقض‌ های این شبکه‌ اجتماعی به شمار می ‌رود.

بنابراین کسانی که قصد دارند به نصب دو واتساپ بر روی یک گوشی موبایل بپردازند ممکن است با مشکلاتی مواجه شود.

بسیاری از گوشی‌ های اندرویدی که امروزه طراحی می‌ شوند به افراد اجازه می ‌دهند که دو نسخه از یک برنامه را بر روی گوشی خود نصب کنند. این ویژگی باعث می‌ شود که به‌ راحتی بتوانید دو اکانت واتساپ را بر روی گوشی خود راه‌ اندازی کنید.

گوشی ‌های سامسونگ و شیائومی از چنین قابلیتی برخوردار هستند و با استفاده از هر کدام از آن‌ ها به‌ راحتی می‌ توانید دو نسخه از یک اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب کنید. در ادامه مطالب نحوه نصب دو واتساپ در یک گوشی را برای شما بیان خواهیم کرد.

نحوه نصب دو واتساپ در یک گوشی

افرادی که قصد دارند دو واتساپ را بر روی گوشی خود نصب کنند در اولین مرحله باید به تنظیمات گوشی خود مراجعه نمایند و به ‌دنبال قابلیت نصب دو نسخه از یک برنامه باشند. در گوشی‌ های اوپو این قابلیت به اسم Clone app مشاهده خواهد شد.

بنابراین در ادامه مراحل گزینه‌های مختلفی پیش روی شما قرار می‌ گیرد، اما ممکن است بسیاری از گوشی ‌ها از چنین قابلیتی پشتیبانی نکند.

بعد از انتخاب این گزینه باید برنامه‌ هایی را که قصد دارید دو نسخه از آن را بر روی گوشی خود نصب نمایید انتخاب کنید. در پنجره‌ ای که برای شما باز می ‌شود می‌ توانید اپلیکیشن واتساپ را مشاهده کنید و با فعال کردن امکان نصب واتساپ دوم می ‌توانید آن را بر روی گوشی خود نصب کنید.

همچنین نام واتساپ را به ‌راحتی می ‌توانید تغییر دهید، واتساپ نسخه دوم به‌ صورت پیش ‌فرض WhatsApp clone نام دارد.

حال اگر برنامه ‌های گوشی خود را مشاهده کنید متوجه خواهید شد که دو واتساپ را در اختیار دارید که هر کدام از نام‌ های مختلفی برخوردار هستند. برای استفاده از واتساپ دوم تنها باید برنامه را باز کنید و یک حساب جدید بسازید. با چند مرحله راحت و ساده به ‌راحتی می ‌توانید از دو اکانت واتساپ در یک گوشی بهره ببرید.

البته بسیاری از افرادی که از گوشی های شیائومی و سامسونگ استفاده نمی‌ کنند، در صورتی که این قابلیت را در اختیار ندارند می ‌توانند از برنامه‌ های شخص ثالث استفاده نمایند.

نصب دو اکانت واتساپ بر روی گوشی سامسونگ

گوشی‌ های سامسونگ همگی از قابلیت Dual messenger برخوردار هستند که با استفاده از آن می ‌توانید دو واتساپ در گوشی خود نصب نمایید. گوشی‌ های سامسونگ که اندروید بالاتر از ۸ را دارا هستند همگی به این قابلیت مجهز هستند، بنابراین می ‌توانید دو حساب جداگانه را در بر روی این گوشی ‌ها برای خود ایجاد کنید.

برای انجام این کار باید به تنظیمات گوشی سامسونگ خود مراجعه کنید و گزینه Advanced features را پیدا نمایید. با کلیک بر روی این گزینه صفحه دیگری به شما نشان داده می‌ شود که می ‌توان در آن صفحه گزینه Dual messenger را پیدا کنید.

نصب دو واتساپ در یک گوشی,نصب دو واتساپ روی یک گوشی,نصب دو واتساپ در یک گوشی

این ویژگی به ‌صورت خودکار برنامه ‌هایی را که می‌ توانند از دو حساب جداگانه برخوردار شوند را شناسایی خواهد کرد. حال از بین این برنامه‌ ها می ‌توانید واتساپ را انتخاب کنید که در ادامه مراحل برای نصب دو واتساپ از شما سوال می ‌پرسد و در صورت تایید بر روی گوشی شما نصب خواهد شد.

با انجام این مراحل به‌ راحتی می ‌توانید دو آیکون از واتساپ را برای گوشی خود مشاهده نمایید، البته به این نکته دقت داشته باشید که واتساپ دوم در گوشه پایین سمت راست یک زنجیر نارنجی ‌رنگ را دارد تا بتوانید آن را با واتساپ اصلی تشخیص دهید.

نصب دو اکانت واتساپ در گوشی شیائومی

در گوشی ‌های شیائومی هم به‌ راحتی می ‌توانید دو نسخه از واتساپ را بر روی گوشی خود نصب کنید. البته لازم به ذکر است که بگوییم این ابلیت از رابط کاربری MIUI8 به بالا در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. اگر گوشی هوشمند شما یکی از رابط‌ های کاربری ۸ تا ۱۰ دارند، می‌ توانید به فعال ‌سازی قابلیت Dual App بپردازید.

برای انجام این کار به تنظیمات گوشی شیائومی خود مراجعه کنید و از بین گزینه‌ هایی که مشاهده می ‌کنید Doal App را پیدا نمایید. حال که بر روی آن ضربه بزنید لیستی از برنامه‌ ها را مشاهده خواهید کرد که هر کدام را فعال کنید دو آیکون از آن را بر روی صفحه نمایش خود می ‌توانید مشاهده نمایید.

البته باید بگوییم که این قابلیت بر روی گوشی ‌هایی که از رابط کاربری ۱۱ و ۱۲ برخوردار هستند با تغییراتی مواجه شده ‌است، بنابراین زمانی ‌که به تنظیمات گوشی همراه خود مراجعه کنید باید اولین کاری که انجام می ‌دهید این باشد که برنامه های گوشی خود را بیابید، حال در این قسمت می ‌توانید گزینه Dual App را مشاهده کنید. در این‌جا به ‌راحتی می ‌توانید به فعال‌ سازی برنامه مدنظر خود بپردازید.

نصب دو اکانت واتساپ در گوشی هوآوی

گوشی‌ های هواوی همانند گوشی‌ های شیائومی و سامسونگ از قابلیت نصب دو نسخه از یک برنامه برخوردار هستند که آن را با نام App Twin  ارائه داده ‌اند. برای نصب دو واتساپ بر روی گوشی هواوی باید به تنظیمات مراجعه کنید و گزینه App Twin را پیدا نمایید.

حال با لیستی از برنامه ‌ها مواجه خواهید شد که هر کدام را بخواهید می‌ توانید فعال نمایید، با اینکار به‌ راحتی می ‌توانید سرویس مدنظر خود را با دو آیکون جداگانه مشاهده کنید و دو حساب کاربری را برای خود ایجاد نمایید.

برنامه‌ های شخص ثالث برای نصب دو واتساپ

برای استفاده از دو واتساپ در گوشی باید بگوییم که بسیاری از گوشی ‌ها از قابلیت Dual App برخوردار نیستند، بنابراین باید از برنامه‌ های شخص ثالث استفاده نمایند. لازم به ذکر است که بگوییم  نرم‌ افزارهایی چون Multiparalle- multiple , parمی‌ توان چندین نسخه از شبکه اجتماعی و پیام ‌رسان‌ های مختلف را بر روی گوشی‌ های شما ایجاد کنند که در ادامه به ‌شرح آن‌ها خواهیم پرداخت.

Parallel Space – Multiple accounts & Two face

یکی از برنامه‌ های کاربردی که با استفاده از آن می ‌توانید به نصب دو نسخه از شبکه‌ های اجتماعی چون واتساپ بپردازیParallel Space – Multiple accounts & Two face   نام دارد. این برنامه می ‌تواند به شخصی ‌سازی آیکون‌ های نصب بر روی گوشی شما هم کمک کند.

نصب دو واتساپ در یک گوشی,نصب دو واتساپ روی یک گوشی,نصب دو واتساپ در یک گوشی

Super Clone – App Cloner for Multiple Accounts

از دیگر برنامه‌های کاربردی که به شما کمک می ‌کند دو نسخه از  Super Clone – App Cloner for Multiple Accounts نام دارد که افراد زیادی آن را بر روی گوشی ‌های موبایل خود نصب می‌ کنند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا