اینستاگرام

آموزش کامل برگرداندن فوری اکانت اینستاگرام

برگرداندن اکانت اینستاگرام به چه صورتی امکان پذیر است؟

همه ما روزانه زمان زیادی را صرف گذراندن در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام می کنیم. این روند تا جایی ادامه پیدا کرده است که تقریباً دور بودن از شبکه های اجتماعی به یک کار ناممکن و آزاردهنده تبدیل شده است.

حال فرض کنید بنا به دلایلی دسترسی شما به اکانت اینستاگرام قطع شده باشد. قطعاً هرکسی در این موقعیت می ‌خواهد که طی کوتاه ‌ترین زمان ممکن اکانت خود را دوباره برگرداند.

قصد داریم در این مقاله به بررسی کامل چگونگی برگرداندن فوری اکانت اینستاگرام بپردازیم. اگر شما هم نمی توانید وارد اکانت اینستاگرامتان شوید و یا اینکه به ‌عنوان یک کاربر اینستاگرامی نگران چنین موقعیت هایی هستید، به شما توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

علت های غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام

به طور کلی می ‌توان تشخیص داده شدن اکانت به عنوان ربات، داشتن لایک و کامنت بیش از حد مجاز در ۲۴ ساعت، و همچنین عدم رعایت قانون کپی رایت را جزء اساسی‌ ترین دلایل غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام در نظر گرفت.

سعی کنید قبل از اقدام به بازگرداندن اکانت خود، دلیل غیرفعال شدن آن را مشخص نمایید؛ این کار به شما در ادامه روند کمک بسیاری خواهد کرد.

برگشت فوری اکانت اینستاگرام

در اینستاگرام پاک کردن اکانت به دو شیوه موقت و دائمی امکان پذیر می باشد. توجه داشته باشید که در صورت حذف اکانت به طور دائمی امکان برگرداندن آن با استفاده از نام کاربری سابق وجود ندارد.

اما اگر اکانت خود را برای مدت کوتاه غیر فعال (یا همان دی اکتیو) کرده باشید، می ‌توانید به راحتی و با داشتن نام کاربری و رمز عبور خود اکانتتان را بازیابی نمایید.

اگر اکانت شما توسط پلتفرم اینستاگرام حذف شده است، باید بدانید که حتما یکی از قوانین و مقررات آن نقض شده است. به بیان دیگر اینستاگرام هیچگاه بدون علت اقدام به حذف حساب های کاربری نمی کند.

طبق الگوریتم های اینستاگرام هیچ کاربری نمی تواند به صورت مستقیم سبب حذف شدن یک اکانت شود و مردم تنها می توانند یک اکانت را ریپورت کنند. پس از دریافت گزارش بسیار از سمت مردم، اینستاگرام درخواست را بررسی کرده و اگر واقعاً مشکلی وجود داشته باشد اقدام به حذف اکانت خواهد کرد.

نکته ای که در حذف اکانت وجود دارد، پاک شدن تمامی عکس ها، لایک ها، کامنت ها، ویدیو ها و… به صورت دائمی می باشد.

اگر از نقض نکردن قوانین اطمینان دارید و همچنین خودتان نیز جهت دی اکتیو کردن اکانتتان اقدام نکرده ‌اید، اما با این حال اکانت تست حذف شده است، متاسفانه باید بگوییم که اکانت شما توسط فردی دیگر هک شده و آن هکر اقدام به حذف حساب کاربری شما کرده است.

لازم به ذکر می باشد که تحت هیچ شرایطی امکان بازگرداندن اکانت در این نوع موارد وجود ندارد و ما نمی توانیم از اینستاگرام بخواهیم که حساب شما را بازگرداند.

نحوه بازیابی اکانت اینستاگرام به چه صورت است؟

جالب است بدانید که بازیابی اکانت شما در صورت دی اکتیو بودن کاری بسیار ساده و سریع می باشد. البته برای بازیابی اکانت خود به نام کاربری و رمز عبور تعیین شده از قبل نیاز پیدا خواهید کرد.

اینستاگرام امکان بازیابی اکانت را از دو طریق ایمیل و شماره تلفن فراهم کرده است؛ که در ادامه به معرفی بازیابی اکانت با استفاده از این دو روش خواهیم پرداخت.

توجه داشته باشید که بعد از بازیابی اکانت احتمال ریزش فالوور برای شما وجود دارد و به همین علت توصیه می‌ کنیم از خرید فالوور و لایک کمک بگیرید.

اکانت اینستاگرام,بازیابی اکانت اینستاگرام,برگرداندن اکانت اینستاگرام

نحوه بازیابی کردن رمز عبور از طریق ایمیل

فراموش کردن رمز عبور حساب کاربری یک امر طبیعی بوده که ممکن است برای هر کسی پیش بیاید. در صورتی که قصد بازیابی اکانت خود را دارید اما رمز عبور را به یاد نمی آورید، لازم است مراحل بعدی را قدم به قدم انجام دهید.

در گام اول لازم است اپلیکیشن اینستاگرام را باز نمایید، سپس آیتم Get help signing in را انتخاب نمایید. در مرحله بعدی لازم است کادر مربوط به نام کاربری و آدرس ایمیل را پر کنید.

پس از مطمئن شدن از درستی اطلاعات وارد شده بر روی گزینه Send an Email کلیک کنید. حال لازم است منتظر لینک بازیابی رمز عبور بمانید. این لینک از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

بعد از باز کردن ایمیل اینستاگرام لازم است بر روی لینک بازیابی رمز عبور ارسالی کلیک کنید.

پس از انجام این مرحله برای باری دیگر وارد اپلیکیشن اینستاگرام خواهید شد و دو کادر برای شما به نمایش در خواهد آمد. در این مرحله شما باید یک رمز عبور جدید برای اکانت خود بسازید و آن را در هر دو کادر وارد نمایید.

اکنون باید تیک آبی بالای صفحه و یا عبارت  Reset Password را انتخاب کنید. اگر تمامی مراحل ذکر شده را با دقت انجام داده باشید، می توانید وارد اکانت خود شوید.

نحوه بازگرداندن رمز اکانت اینستاگرام از طریق شماره تلفن همراه

گاهی اوقات امکان دارد شما به ایمیل و یا رمز عبور آن دسترسی نداشته باشید، در چنین مواقعی می توانید از شماره تلفن ثبت شده در پلتفرم اینستاگرام استفاده کنید. با انجام مراحل زیر قادر به بازگرداندن اکانت خود از طریق شماره تلفن خواهید بود.

ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و سپس گزینه Get help signing in را انتخاب کنید. سپس بر روی آیتم Send an SMS کلیک نمایید. در این مرحله لازم است شماره موبایلی که در گذشته با آن در اینستاگرام ثبت نام کرده بودید را وارد کنید.

پس از عبور از این مرحله پیامکی از طرف اینستاگرام دریافت خواهید کرد که حاوی یک لینک می باشد. با کلیک بر روی لینک وارد صفحه ای خواهید شد که دو کادر در آن قرار گرفته است و از شما می خواهد که رمز عبور جدیدی را در آن دو وارد کنید.

آخرین کاری که لازم است انجام دهید انتخاب گزینه Reset password و ورود به حساب کاربری سابقتان می باشد.

چگونه می توان مورد حمله سایبری قرار گرفتن (هک شدن) را تشخیص داد؟

بعضی اوقات ممکن است به صورت ناگهانی از پیج خود بیرون انداخته شوید. این اتفاق ممکن است به دو دلیل رخ دهد که عبارت اند از: هک شدن، و نیاز به تنظیم رمز عبوری جدید.

دریافت درخواست فالو از افراد ناشناس، دریافت لایک و کامنت از کاربرانی بیگانه، گذاشتن لایک و کامنت توسط اکانت شما در صورتی که خودتان آن کارها را انجام نداده باشید، و… از بارزترین آثار و علائم هک شدن می باشند.

ناگفته نماند که در برخی مواقع ممکن است اکانت شما به دلیل آنفالو و فالو کردن بیش از حد محدود شود و نشانه ای از هک شدن به حساب نیاید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام حذف شده,برگرداندن اکانت اینستاگرام هک شده,اکانت اینستاگرام

راهکارهایی جهت پیشگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام

فعال نمودن رمز دوم، متصل کردن اکانت اینستاگرام به فیسبوک، تنظیم رمز عبوری دشوار و غیرقابل حدس زدن، استفاده از اپلیکیشن هایی جهت تنظیم پسورد های گوناگون، تغییر مداوم رمز عبور، بلاک کردن هکرها و اکانت های مشکوک در اینستاگرام، تنظیم رمز عبور مناسب برای ایمیل، سیو نکردن رمز عبور، و… بهترین راهکارها جهت جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام می باشند.

دلیل غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام

همانطور که می دانید اینستاگرام دارای تعداد بسیار زیادی الگوریتم می باشد؛ که در صورت زیر پا گذاشتن قوانین الگوریتم ها ممکن است صفحه شما محدود و یا غیر فعال شود.

اگر نمی ‌خواهید اکانتتان برای باری دیگر غیرفعال شود، بهتر است مطالب ذکر شده در ادامه را مطالعه فرمایید؛ چراکه در ادامه به اصلی ‌ترین دلایل غیر فعال شدن اکانت از طرف اینستاگرام اشاره کرده ایم.

استفاده از فالوور های فیک

برخی از الگوریتم های جدید اینستاگرام به دنبال تشخیص و حذف فالوورهای فیک می باشند. اگر شما فالوورهای فیک خود را از سایت های غیرمعتبر تهیه کرده باشید، ممکن است توسط اینستاگرام تنبیه شوید. این تنبیه می تواند شامل تذکراتی و یا محدودیت هایی باشد. همچنین احتمال حذف دائمی اکانت شما نیز وجود دارد.

اکانت اینستاگرام,بازیابی اکانت اینستاگرام,برگرداندن اکانت اینستاگرام

استفاده از ربات ها جهت پشتیبانی از اکانت

برای کمک در مدیریت اکانت های اینستاگرام ربات های بسیاری تولید شده اند؛ اما لازم است توجه داشته باشید که برخی از این ربات ها برای پیج مضر بوده و ممکن است در آینده ای نه چندان دور مشکلاتی ایجاد کنند.

اگر می خواهید افزایش فالوور اینستاگرام ، لایک و کامنت داشته باشید، می توانید از ربات های ایمن استفاده کنید؛ و یا اینکه از سایت‌ های قابل اطمینان در ازای مبلغی کم فالوور، لایک و کامنت خریداری نمایید.

فراموش نکنید که در صورت استفاده از ربات های متعدد فشار بسیار زیادی به صفحه شخصی شما خواهد آمد که پیامد آن جلب کردن توجه اینستاگرام و حذف شدن اکانتتان خواهد بود.

موضوع بسیار مهم دیگری که ممکن است سبب حذف شدن اکانت شما شود. انتشار مطالبی همچون محتواهای تروریستی، اهانت به زنان، نژاد پرستی، سرقت هویت سایرین، فروش مواد و داروهای خاص، و… همگی جزئی از دلایل حذف اکانت تلقی می شوند.

مشکلات داخلی پلتفرم اینستاگرام

گاهی اوقات نیز ممکن است حذف اکانت بدون دلیل و کاملاً اشتباه رخ دهد. در این صورت شما می توانید با درخواست رفع ریپورت اکانت خود را در سریع ترین و راحت ترین روش ممکن بازگردانید.

روش های رایج در بازیابی اکانت اینستاگرام و رمز عبور آن

اینستاگرام جهت آسایش بیشتر کاربران خود روش های متعددی را برای بازیابی اکانت و یا رمز عبور در اختیار آن ها قرار داده است. به طور مثال بازیابی رمز عبور از طریق پیام و شماره تلفن همراه، حساب کاربری در فیس بوک، و ایمیل از رایج ترین شیوه های بازگرداندن اکانت در اینستاگرام به شمار می روند که پیش از این به طور مفصل آن ها را شرح داده ایم.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا