اینستاگرام

ترفندهای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

راهکارهای زیادی وجود دارد که شما از طریق آن می ‌توانید تعداد فالوورهای خود را در اینستاگرام افزایش دهید و باعث پیشرفت شما شود. یکی از این راهکارها گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام می ‌باشد که بسیاری از افراد هنگام استفاده از آن ممکن است با مشکل‌ هایی رو به ‌رو شوند.

همان گونه که متوجه هستید امروزه یکی از مهم ‌ترین بخش‌ های پلتفرم اینستاگرام استوری می ‌باشد که قابلیت‌ های گوناگونی را در اختیار استفاده ‌کنندگان قرار می‌ دهد، شما می‌ توانید به‌ راحتی لینک‌ های مختلفی را به استوری خود اضافه کنید.

این سوال ممکن است برای بسیاری از کاربران پیش آید که چرا نمی ‌توانم لینکی را در استوری  اضافه کنم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که استفاده از لینک در استوری برای تمامی کاربران فعال نیست، بلکه برای برخورداری از چنین قابلیتی باید پرسونال اکانت خود را به بیزینس اکانت تغییر دهید. از طرفی برای بهره بردن از این قابلیت باید تعداد فالوورهای شما بیش ‌از ۱۰K باشد و پیج اینستاگرام شما یک تیک آبی را دریافت کرده باشد.

در گذشته کاربران می‌ توانستند بدون داشتن چنین شرایطی لینک را در استوری خود به کار ببرند، اما با گذشت زمان تغییراتی بر روی الگوریتم‌ های اینستاگرام ایجاد شد که طبق آن‌ ها کاربران باید شرایط لازم را برای استفاده از این قابلیت داشته باشند.

هدف اینستاگرام برای در نظر گرفتن چنین شرایطی تشویق کاربران به فعالیت زیاد می ‌باشد، به‌ همین‌علت افرادی که از اکانت بیزینسی برخوردار هستند و می ‌تواند فالوورهای زیادی را به خود جذب کند.

استوری اینستاگرام,افزودن لینک در استوری اینستاگرام,گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

نحوه‌ گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

همان‌ طور که در مطالب بالاتر هم گفته شد ساخت لینک در استوری اینستاگرام تعداد کاربران شما را افزایش خواهد داد، به ‌همین‌ علت بسیاری از افراد در پی آموزش چگونگی استفاده از لینک در استوری ها می ‌باشند تا بتوانند به اهداف بلندمدت خود برسند.

اگر شما هم تصمیم دارید که در استوری های خود از لینک استفاده کنید  باید در مرحله اول بروزترین نسخه اینستاگرام را بر روی گوشی خود نصب کنید و عکسی را از گالری خود انتخاب کنید، سپس از منوی بالا علامتی به شکل سنجاق وجود دارد باید به لمس آن بپردازید با انجام اینکار صفحه‌ ای به شما نشان داده می‌ شود که باید لینک مورد نظر را در آن وارد کنید و در نهایت گزینه‌ Done را انتخاب کنید تا لینک در استوری شما ثبت شود.

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام اندروید,استوری اینستاگرام,افزودن لینک در استوری اینستاگرام

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام با فالوور کم

یکی از شرط‌ هایی که برای استفاده از لینک در استوری وجود دارد داشتن تعداد ۱۰K  فالوور می ‌باشد، اما بدون وجود چنین ویژگی هم می‌ توانید لینک‌ هایی را در استوری خود قرار دهید که برای این کار باید از آی جی تی‌ وی کمک بگیرید.

برای استفاده از این قابلیت در ابتدا باید به برنامه اینستاگرام وارد شوید و بر روی بخش پروفایل کاربری خود ضربه بزنید، سپس در این ‌جا آیکونی شبیه‌ به علامت مثبت وجود دارد که با لمس آن صفحه‌ ای برای شما نمایش داده می ‌شود که آپشن‌ های مختلفی را در اختیار شما قرار می ‌دهد؛ از میان گزینه‌هایی که وجود دارد باید به انتخاب IGTV Video بپردازید. زمانی‌ که این قسمت باز شود می ‌توانید ویدیوی موردنظر خود را انتخاب کنید، البته ویدیویی که انتخاب می کنید باید بیشتر از ۱ دقیقه زمان داشته باشد.

بعد از نمایش دادن سقفصفحه می ‌تواند یک کاور را برای ویدیو خود انتخاب کنید و در کادری که Title  نام دارد عبارت “کلیک کنید” را بنویسید. ازطرفی در بخش توضیحات؛ توضیح مختصری را همراه با لینک ارائه دهید و بعد از آن لینک مورد نظر را برجسته ‌سازی کنید، درنهایت با ضربه زدن بر روی Post to IGTV ویدیوی شما منتشر می ‌شود.

بعد از این ‌که ویدیو مورد نظر منتشر شد به قسمت استوری اینستاگرام مراجعه کنید و از منویی که بالای صفحه قرار گرفته‌ آیکن شبیه به زنجیر را لمس کنید و گزینه آجی تی‌ وی را انتخاب نمایی.

بعد از انجام تمامی این مراحل صفحه ای در اختیار شما قرار داده می ‌شود که از طریق آن می‌ توانید ویدیوهای آماده ‌شده را به استوری خود اضافه کنید و برای هدایت کردن کاربران به استفاده از لینک می ‌توانید از Swipe UP کمک بگیرید.

استوری اینستاگرام,افزودن لینک در استوری اینستاگرام,گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

استفاده از کال تو اکشن

به این نکته دقت داشته باشید که تنها استفاده از لینک در استوری اینستاگرام نمی‌ تواند تعداد بازدیدکنندگان وب‌ سایت شما را افزایش دهد، بلکه در کنار آن باید از قابلیت‌ های دیگری چون کال تو اکشن استفاده کنید که می‌ تواند تعامل را در پیج شما بالا ببرد.

به‌ عنوان مثال بعد از این‌ که لینک را در استوری خود قراردادید از جملات ترغیب ‌کننده استفاده کنید تا آن ‌ها به بالا کشیدن صفحه استوری بپردازند و بریا مشاهده وارد وب ‌سایت شما شوند. بالا بودن نرخ تعامل در اینستاگرام   از فاکتورهای مهمی بشمار می ‌رود که می ‌تواند به موفقیت شما کمک زیادی کند.

استوری اینستاگرام,افزودن لینک در استوری اینستاگرام,گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام چه کاربردهایی دارد؟

به ‌طور کلی می ‌توان گفت که کاربران اینستاگرام برای انجام تبلیغات در مورد برند خود از گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام استفاده می‌ کنند. با توجه به این ‌که استوری از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است بهترین راه برای دیده شدن به شمار می‌ رود، از همین ‌رو هنگام تولید محتوا برای استوری نهایت دقت خود را به خرج دهید تا بتوانید توجه کاربران را به سوی خود جلب کنید.

در ادامه مطالب در مورد کاربردهای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

استوری اینستاگرام,افزودن لینک در استوری اینستاگرام,گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

قرار دادن لینک درگاه پرداخت در استوری اینستاگرام

بسیاری از صاحبین کسب ‌و کاری که فعالیت خود را در بستری اینستاگرام شروع می ‌کنند وب ‌سایتی را دارا هستند که از طریق آن می ‌توانند قابلیت لینک در استوری اینستاگرام را مورد استفاده قرار دهند و بازدیدهای بیشتری را برای وب ‌سایت خود بدست آورند.

با قرار دادن لینک وب سایت در استوری فروش آن‌ ها بسیار زیاد خواهد شد، همچنین امکانات دیگری که کاربران می ‌توانند از آن بهره ببرند قابلیت درج درگاه پرداخت در استوری می ‌باشد. اگر شما قصد دارید که مدیریت مناسبی را بر فعالیت خود داشته باشید می ‌توانید یک درگاه پرداخت اینترنتی را آماده و در اختیار کاربران قرار دهید.

استوری اینستاگرام,افزودن لینک در استوری اینستاگرام,گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

قرار دادن لینک دیگر شبکه‌ های اجتماعی

از ویژگی ‌های گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام می‌ توان قرار دادن لینک شبکه‌ های اجتماعی دیگر خود در استوری را نام برد. در واقع امروزه بسیاری از افراد به‌ غیر از اینستاگرام شبکه اجتماعی دیگری را هم مورد استفاده قرار می ‌دهند، این افراد می ‌توانند برای این‌ که مخاطبان بیشتری را به دست آورند  لینک صفحات مورد استفاده خود در استوری قرار دهند.

استوری اینستاگرام,افزودن لینک در استوری اینستاگرام,گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

استفاده از لینک‌های داخلی در استوری

لینک ‌های داخلی از دیگر مواردی هستند که می‌ توان آن ها را در استوری اینستاگرام اضافه کرد. این لینک ها مربوط به خود پلتفرم ایسنتاگرام می شود، به‌ عنوان مثال اگر شما پستی را در این پلتفرم منتشر کنید و آن را در استوری قرار دهید گفته می‌ شود که لینک دهی داخلی را انجام داده اید.

این کار را می ‌توانید برای بیج های دیگر هم انجام دهید، به ‌عنوان مثال اگر شما پست کاربران دیگر  را در استوری خود به اشتراک بگذارید گفته می‌ شود که لینک دهی داخلی را انجام داده اید، البته لینک دهی تنها به پست‌ ها مرتبط نمی‌ شود بلکه می توانید تصویر پروفایل، ویدیوهای آی جی تی وی را هم در استوری قرار دهید.

استوری اینستاگرام,افزودن لینک در استوری اینستاگرام,گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

افزودن لینک در استوری اینستاگرام برای چه افرادی مناسب است؟

فروشگاه ‌هایی که محصولات خود را به ‌صورت اینترنتی به فروش می ‌رساند یا افرادی که می ‌خواهند در بستر اینستاگرام مطالبی را به‌ صورت آموزشی قرار دهند، اینفلئنسرها، بلاگرها، صفحاتی که شناخته ‌شده هستند و … می‌ توانند از قابلیت افزودن لینک در استوری اینستاگرام بهره ببرند.

ضمن این‌ که شما لینکی را در استوری قرار دهید کاربران با گزینه‌ ای به اسم بیشتر ببینید مواجه خواهند شد که این گزینه کاملا واضح نیست و امکان دارد بسیاری از کاربران حتی آن را نبینند، بنابراین سعی کنید هنگام گذاشتن لینک در استوری با فلشی بیشتر ببینید را برای کاربران مشخص کنید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا