تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های فریلنسر خارجی

خلاصه نوشته
  • بهترین سایت های فریلنسر خارجی بازارهای بسیار مناسبی برای کسب درآمد های عالی به صورت اینترنتی در منزل هستند. در سایت ها فریلنسری فرصت های شغلی و پروژه های بسیاری از سوی مشتریان تعریف شده است که فریلنسرها با توجه به تخصص خود می توانند آن ها را انتخاب کرده و درآمد کسب نمایند.

سایت های فریلنسر خارجی برای ایرانی ها در سال ۲۰۲۰

اگر تاریخچه سایت های فریلنسر را مورد بررسی قرار دهید متوجه خواهید شد که بسیاری از این سایت ها مانند: Scriptlance, RentACoder, iFreelance یا ادغام شده اند و یا اینکه توسط سایت های فریلنسر دیگر خریداری شده اند. چندین سایت فریلنسر در سال 2020 تحت عنوان لیدر معرفی شدند و کاربران می توانند بدون سرمایه گذاری و به راحتی در منزل از آن ها کسب در آمد داشته باشند. لازم به ذکر است که هر فریلنسر باید حتما تخصص یا هنری جهت ارائه داشته باشد تا بتواند در سایت های فریلنسر با انجام آن ها دستمزد مناسبی دریافت نماید.

در گذشته بهترین سایت های فریلنسر ایران را به شما معرفی کردیم و در این پست قصد داریم به معرفی بهترین سایت های فریلنسر خارجی سال 2020 بپردازیم تا بتوانید با عضویت و فعالیت دور کاری در آن ها در آمد بالایی به صورت دلار دریافت نمایید.

بهترین سایت فریلنسر خارجی,بهترین سایت های فریلنسر خارجی,سایت فریلنسر خارجی,

10. سایت فریلنسر خارجی پیپل پر هاور |  PeoplePerHour

در این وب سایت پروژه های بسیار متنوعی در زمینه طراحی وب سایت، مارکتینگ، فروش، ترجمه متنون و … وجود دارد که فریلنسرها به راحتی می توانند با انجام پروژهای آن کسب درآمد نمایند. این سایت دارای قابلیت Fiverr نیز می باشد به این صورت که فریلنسرها قادر خواهند بود مشخص کنند که توانایی و مهارت انجام چه کارهایی در یک ساعت دارند تا بتوانند نظر صاحب پروژه های بیشتری را به خود جلب نمایند.

سایت های فریلنسر خارجی,سایت های فریلنسر خارجی برای ایرانی ها,سایت های معتبر فریلنسر خارجی,

9. سایت فریلنسر خارجی گورو | Guru

از دیگر بازارهای بزرگ پروژه های اینترنتی برای فریلسنر ها می توان به Guru اشاره نمود. این سایت در مقایسه با سایت های ذکر شده دارای فریلنسرهای کم تری می باشد بنابراین انتخاب فریلنسر برای مشتریان کار ساده تری خواهد بود. شیوه استخدام فریلنسرهای این سایت بسیار ساده است، از این رو مشتریان نیز راحت تر می توانند فریلسنر های مورد نظر خود را انتخاب و استخدام نمایند. سایت Guru دارای قابلیت Work Room می باشد و به واسطه آن فریلنسرها راحت تر می توانند کارهایشان را مدیریت نمایند.

فریلنسر در سایت های خارجی,بهترین سایت فریلنسر خارجی,بهترین سایت های فریلنسر خارجی,

8. سایت فریلنسر خارجی 99 دیزاین | 99Designs

قطعا این وب سایت از بزرگترین و برترین بازارهای طراحی لوگو، کارهای گرافیکی و وب برای فریلنسرهایی است که در این زمینه فعالیت دارند. این وب سایت در نوع ارائه خدمات خود ایده ای جدید به کارگرفته است که بسیار جذاب می باشد. به این صورت که مشتریان باید پروژه مورد نظر خود را به صورت خلاصه و کوتاه اعلام نمایند تا فریلنسرها بتوانند متناسب با مهارت خود طرح های اولیه  را ایجاد و برای آن ها ارسال نمایند و در نهایت مشتریان بتوانند مناسب ترین طرح را انتخاب نمایند و همکاری خود را با فریلنسر ادامه دهند.

پس از سایت 99 Designs سایت Freelancer.com نیز از جمله سایت هایی است که از این شیوه استفاده نموده و توانسته پروژه های موفق بسیاری را به این شکل راه اندازی نماید.

سایت فریلنسر خارجی,سایت های فریلنسر خارجی,سایت های فریلنسر خارجی برای ایرانی ها,

7. سایت فریلنسر خارجی توپ تال | TopTal

یکی از جدید ترین و بهترین سایت های فریلنسر خارجی در سال 2020 سایت TopTal می باشد که به منظور ساده نمودن انتخاب برای مشتریان و بررسی نمودن پیشنهادات و فرصت های شغلی از روشی نوین و خلاقانه استفاده نموده است.

سایت های معتبر فریلنسر خارجی,فریلنسر در سایت های خارجی,بهترین سایت فریلنسر خارجی,

6. سایت فریلنسر خارجی هاب استاف | HubStaff

این سایت فریلنسر خارجی دارای بالغ بر 7000 بازار فریلنسری می باشد و روز به روز بر تعداد این فرصت های شغلی افزوده می شود. سایت Hub Staff دارای تفاوت هایی نسبت به سایر سایت های فریلنسری است و مهم ترین وجه تمایز آن کاملا رایگان بودن برای فریلنسرها و مشتریان می باشد. در واقع این سایت هیچگونه هزینه ای جهت ثبت نام از مشتریان و فریلنسرها درخواست نمی کند. البته امکان دارد رویه خود را در آینده ای نزدیک تغییر دهد و برای عضویت هزینه ای را در نظر بگیرد. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که هر چه سریع تر عضو آن شوید.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی

بهترین سایت های فریلنسر خارجی,سایت فریلنسر خارجی,سایت های فریلنسر خارجی,

5. سایت فریلنسر خارجی دیزاین هیل | DesignHill

از دیگر بازارهای بزرگ و معروف که در حوزه طراحی سایت و لوگو و کارهای گرافیکی فعالیت دارد سایت DesignHill می باشد و فریلنسرها می توانند به راحتی به آن مراجعه نمایند. این سایت فریلنسری مزایای بسیاری دارد که از جمله آن می توان به چندان واضح نبودن گزینه ثبت نام به عنوان طراح اشاره نمود  که موجب می شود رقابت کمتری بین طراحان به وجود آید. لازم به ذکر است در این سایت میزان دستمزدها نسبت به سایر سایت ها بیشتر می باشد. سایت DesignHill  در حال حاضر دارای بالغ بر 50000 مشتری  فعال می باشد.

سایت های فریلنسر خارجی برای ایرانی ها,سایت های معتبر فریلنسر خارجی,فریلنسر در سایت های خارجی,

4. سایت فریلنسر خارجی فایور | Fiverr

از قدیمی ترین و معتبرترین سایت های فریلنسر خارجی می توان به  Fiverr اشاره نمود. این سایت دارای وجه تمایزهایی با سایر سایت های فریلنسری می باشد و در آن فریلسنرها باید مشخص کنند که قادراند چه کارهایی با 5 دلار انجام دهند تا مشتریان با بررسی آن ها بتوانند فریلنسر مناسب خود را انتخاب نمایند. البته این به آن معنی نیست که شما باید تمامی خدمات خود را فقط به ازای 5 دلار ارائه دهید بلکه می توانید به منظور افزایش قیمت مزایای بیشتری را برای خدمتی که ارائه می دهید در نظر بگیرید. این سایت دارای هزینه های بالاتری در مقایسه با Upwork و Freelancer می باشد.

بهترین سایت فریلنسر خارجی,بهترین سایت های فریلنسر خارجی,سایت فریلنسر خارجی,

3. سایت فریلنسر خارجی فریلنسر | Freelancer

Freelancer از برترین سایت های معتبر فریلنسر خارجی می باشد که جز نخستین های این صنعت است. تنوع پروژه های این بازار بسیار زیاد می باشد و فریلنسرها با مراجعه به آن به راحتی می توانند پروژه مورد نظر خود را بیابند. در این سایت بالغ بر 4 میلیون مشتری و صاحب پروژه وجود دارد و شرایطی را به وجود آورده که فریلنسرها بتوانند با انواع برندها و کسب و کارها همکاری داشته باشند.

سایت های فریلنسر خارجی,سایت های فریلنسر خارجی برای ایرانی ها,سایت های معتبر فریلنسر خارجی,

2. سایت فریلنسر خارجی آپ ورک | Upwork

از بزرگترین و بهترین سایت های فریلنسر خارجی می توان به سایت خارجی Upwork اشاره نمود. این سایت شرایطی را فراهم کرده است که تمامی فریلسنرها با هر تخصصی بتوانند از آن کسب درآمد نمایند. پروژه های این سایت کوتاه مدت، بلند مدت و سطح تخصصی هستند که هر فریلنسر با توجه به تخصص و مهارت خود می تواند از میان آن ها انتخاب نماید.  یکی از بهترین وب سایت هایی که جهت کسب و کار اینترنتی در منزل می توانیم به شما پیشنهاد دهیم همین  Upwork می باشد.

فریلنسر در سایت های خارجی,بهترین سایت فریلنسر خارجی,بهترین سایت های فریلنسر خارجی,

1. سایت فریلنسر خارجی لینکدین | LinkedIn

LinkedIn بزرگترین و معروف ترین شبکه اجتماعی در حوزه کسب و کار است که به صورت کاملا تخصصی کار می کند و افراد حرفه ای متعددی با آن همکاری دارند. در لینکدین فرصت های شغلی بسیار زیادی وجود دارد و روزانه شاهد پروژه های بی شماری در آن خواهیم بود. فرصت های شغلی که در لینکدین وجود دارد اکثرا تمام وقت هستند اما در میان آن ها مشاغل نیمه وقت و کوتاه مدت نیز وجود دارد که فریلنسرها با توجه به برنامه های خود می توانند آن ها را انتخاب نمایند. در صورت یافتن شغل متناسب با تخصص تان در لینکدین می توانید به منظور احراز آن در سایت لینکدین درخواست دهید، لینکدین در حال حاضر بهترین سایت فریلنسر خارجی می باشد.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا