بهترین هاتکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های فریلنسر ایرانی

خلاصه نوشته

 • بهترین سایت های فریلنسری ایرانی، یک فرصت ویژه و طلایی را در اختیار کسانی قرار می دهد که به هر دلیلی شرایط کار در بیرون از خانه را ندارند و یا دانشجویانی که به دلیل حجم بالای درس و کلاس نمی توانند در جایی مشغول به کار شوند. هر فردی می تواند با پیدا کردن یک سایت فریلنسری مناسب بنا به حرفه و مهارتی که دارد به راحتی پروژه دریافت کرده و مشغول به کار شود.

بهترین سایت های فریلنسری ایرانی کدامند؟

(بروزرسانی بهمن 98)

تاریخچه واژه فریلنسر

یک رمان نویس مشهور به نام والتر اسکات در یکی از معروف ترین رمان هایش به نام آیوانهو بارها و بارها از کلمه فریلنسر استفاده کرد. در واقع این کلمه به معنی جنگجویان و بی رحمی است که در قرون وسطی زندگی می کردند و نسبت به خاندان اشرافی بی اعتنا بوده و هیچ تعهدی به آن ها نمی دادند. بسیاری دیگر از نویسندگان مشهور از این کلمه در کتاب های شان استفاده کردند، مانند توماس آن براون. پس از انتشار این کتاب ها لغتنامه انگلیسی آکسفور از کلمه فریلنسر در دسته بندی های صفت و قید استفاده کرد. در انگلستان از این لغت در زمینه های ادبی و علمی استفاده می کنند. بر اساس گفته های بسیاری از کارشناسان ادبی، واژه فریلنسر ریشه در حوزه های فرهنگی دارد. پس با تمامی این تفاسیر هر کسی که در زمینه نویسندگی، موسیقی، مهارت های نرم افزاری و طراحی و بازاریابی و تولید محتوا فعالیت می کند، جزء فریلنسرها به شمار رفته که در میان همه این مهارت ها، معمولا تولید محتوا و طراحی و ترجمه این واژه را بیشتر از سایر حرفه ها از آن خود کرده اند. به طور کلی فریلنسر با توجه به معنای که دارد، بیشتر به کسانی گفته می شود که نویسنده هستند و یا در حوزه های هنری فعالیت داشته و به یک حامی یا اسپانسر نیاز دارند تا از آثار شان حمایت کند. بسیاری از مردم فریلنسرها را با پیمانکارها اشتباه می گیرند که باید بگوییم این دو کاملا از هم جدا هستند، چراکه پیمانکارها معمولا از قبل زیر نظر یک سازمان یا شرکت قرار می گیرند اما فریلنسرنه و به همین دلیل است که به آن ها آزادکار هم می گویند.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

فریلنسر کیست؟

فریلنسر (Freelancer) شخصی است که فارغ از تعهد نسبت به اداره، شرکت یا هر سازمانی در زمینه کسب و کار خود به صورت دورکاری و حرفه ای فعالیت های لازم را برای ارگان های مختلف انجام داده و بسته به پروژه هایی که قبول می کند می تواند کارفرمای خود را انتخاب نماید. برخلاف روش های سنتی که در سال های گذشته برای انجام کارها، ارائه سرویس ها و خدمات مختلف صورت می گرفت که شخص حتما باید در مکان خاصی مشغول به کار می شد و تابع یک کارفرما خاص بود، امروزه به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر نیازی به ملزم کردن شخص به پایبند بودن به روش های سنتی وجود ندارد. نحوه کار فریلنسرها در نوع خود جذاب و جالب است زیرا آن ها می توانند به راحتی در منزل خود بنشینند یا در حین مسافرت با قطار و هواپیما به راحتی به کسب درآمد بپردازند بدون این که سرما، گرما و هزینه خاصی را برای رفت و آمد متحمل شوند.

اگر شما یک فریلنسر (دور کاری) حرفه ای شوید سطح درآمدتان حتی از چندین کارمند در یک شرکت یا اداره نیز بیشتر خواهد شد. این گفته را کسانی در حوزه هک، بورس، ثبت اطلاعات و گزارش و کسانی که در تولید محتوا کار می کنند به سادگی متوجه شده و آن را درک می کنند. امروزه کسب و کارهای اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ ها به قدری در کار و تجارت الکترونیک خود پیشرفت کرده اند که این مدل از بیزینس را در دنیا به همگان ثابت نمودند و درآمد فوق العاده ای را از این طریق کسب می کنند. برای درک بیشتر این مسئله می توانید بازار بورس شرکت هایی که در زمینه تکنولوژی و آی تی در ایران فعال هستند را با بازار بورس خودرو، دارو و مواد غذایی مقایسه کنید.

تعداد دورکاران یا همان فریلنسرها مدام در حال افزایش است. این که شما در چه رشته ای تحصیل کرده اید یا چه حرفه ای مهارت دارید مهم نیست اگر در زمینه هایی مانند تدریس زبان کره ای، طراحی نقشه، تایپ، ترجمه، فتوشاپ و یا هر حرفه دیگری فعالیت دارید به راحتی می توانید در منزل خود نشسته و به کسب درآمد بپردازید. اشخاص زیادی در نقاط مختلف دنیا هستند که به مهارت شما نیاز دارند. چون خیلی ها اصلا خبر ندارند که شما در چه کاری حرفه ای هستید و چه هزینه ای را دریافت می کنید پس لازم است محیطی فراهم باشد تا بتوانید به عنوان فریلنسر کار کنید.

در همین راستا چندی پیش یکی از دوستانی که در یکی از شهرستان های استان کرمان زندگی می کرد که در زمینه زبان انگلیسی تخصصی مهارت زیادی داشت و از همین طریق با استفاده از برنامه اسکایپ به تدریس اینترنتی زبان به دانش جویان لندن و منچستر مشغول شده بود، در همان مدت هزینه ای برابر با پنج سال تدریس در ایران را دریافت کرد آن هم به پوند انگلیس!

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسر ایرانی,بهترین سایت های فریلنسری

سایت های فریلسنر ایرانی چه اهدافی را دنبال می کنند؟

قبل از آن که این سایت ها برای فریلنسرها طراحی شود برقراری ارتباط میان کارفرما و دورکار مشکل بود. چرا که افراد متخصص نمی دانستند کدام شرکت ها به آن ها نیاز دارند و شرکت ها نیز نمی توانستند به راحتی نیروی مورد نیاز را جذب کنند.
با این حال نتیجه می گیریم سایت های فریلنسری برای برقراری ارتباطی سریع و ساده میان شرکت ها و دورکاها تاسیس شده اند، علاوه بر این مورد از لحاظ دریافت حقوق نیز فضای امنی برای طرفین پدید می آید.

چند نمونه از بهترین سایت های فریلنسری ایران

در این مقاله هدف مان این است که شما را با معنای دقیق فریلنسر و تمام جزییات آن آشنا کنیم تا بدانید چطور می توانید در این زمینه فعالیت کرده و موفق شوید. در انتها نیز به معرفی سایت های فریلنسری کشور خواهیم پرداخت.

فریلنسینگ به این معناست که شما در هر زمینه ای که تخصص کافی را داشته باشید می توانید به صورت دورکاری فعالیت کنید. فریلنسر شخصی است که رئیس خودش است و هزینه ها و نوع کارش را خودش تعیین می کند در واقع از کسی دستور نمی گیرد.

مزایایی دورکاری برای فربلنسرها:

 • شما رئیس خودتان هستید و هیچ کس برای انجام کار روی سر شما نمی ایستد و دستور نمی دهد.
 • برای کار کردن نیازی ندارید تا وارد مکان خاصی مانند اداره یا شرکت شوید بلکه می توانید در خانه خود مشغول به فعالیت شوید.
 • شما حق دارید کارفرما را خودتان انتخاب کنید.
 • باید حرفه ای باشید تا پیشنهادات بهتری داشته باشید.
 • ساعت کار دست خودتان است.
 • درآمد شما بستگی به پروژه ای دارد که خودتان انتخاب می کنید و تعداد ساعاتی که می خواهید کار کنید.
 • جدید ترین مهارت ها را می آموزید.
 • انعطاف پذیری بالا برای کار.
 • دیگر خبری از هزینه های رفت و آمد به محل کار نیست و شما می توانید خیلی راحت بر روی کانپه لم داده و کار کنید!
 • دیگر درگیر استرس ها و موانعی که در همه محیط های کاری وجود دارد نخواهید شد.

معایب دورکاری برای فریلنسرها:

 • تمامی کارهای یک پروژه از صفر تا صد بر عهده خودتان است.
 • در ابتدا شاید کمی سخت باشد که بخواهید فقط از همین طریق در آمد داشته باشید.
 • ممکن است تا چند روز هیچ کاری برای انجام دادن نداشته باشید.
 • بیمه ندارید و بازنشسته نمی شوید.
 • حقوق ثابتی نخواهید داشت!
 • ممکن است زندگی کاری و زندگی شخصی تان تا حدودی با یکدیگر درگیر شوند، زیرا شما مانند کارمندهای یک اداره نمی توانید در ساعات مشخصی بیرون از خانه کار کنید!
 • در آمدتان متغیر است.
 • احتمال اینکه گاهی اوقات احساس تنهایی و انزوا کنید وجود دارد، چراکه کمتر با اجتماع  در ارتباط خواهید بود.
 • ممکن است که خانواده تان شما را درک نکنند! چراکه کار کردن در خانه برای شان جا نیفتاده و هر لحظه ای که شما مشغول کار هستید، یک چیزی می خواهند.
 • به دلیل اینکه شما مستقیما با کارفرمای خود در ارتباط نیستید، ممکن است گاهی اوقات در متن پیام ها و در حین صحبت در پشت تلفن با لحنی حرف بزنید که سوء تفاهم ایجاد کند!

چگونه می توان معایب دورکاری را کاهش داد؟

ممکن است پس از خواندن معایب دورکاری، از شروع چنین شغل هایی نا امید شوید! اما باید بگوییم که هر چیزی در این دنیا چاره ای دارد و شما هم می توانید با به کار گیری برخی از روش ها جلوی چنین مشکلاتی را بگیرید.

در وهله اول این کارفرمایان هستند که می توانند به فریلنسرهای خود کمک کنند. برای مثال می توانند ارتباطی خارج از سازمان کاری برای فریلسنرهای شان ایجاد کرده و به درد و دل ها و مشکلاتی که برای شان پیش آمده گوش دهند. با توجه به نام دورکاری، مصلما فاصله مسافتی میان کارمندن و کارفرماها بسیار زیاد است! اما اگر نزدیک باشند، می تواند خارج از محیط کاری یک قرار دوستانه گذاشت و به صورت دسته جمعی به پیک نیک بروند و یک روز کامل را با یکدیگر بگذرانند تا نه تنها با یک دیگر بهتر آشنا شوند، بلکه فریلنسرها هم از انزوا در بیایند. این روابط دوستانه و خارج از محیط کاری، اگر منطقی و محترمانه باشد و هیچ زیانی برای کسی نداشته باشد، باعث می شود که تمامی دورکاران خودشان را جزئی از یک جمع دوستانه و صمیمی بدانند. یکی از دانشکده های معروف آمریکایی تحقیقتات گسترده ای بر روی مزایا و معایب دورکاری انجام داده است و پس از آن اعلام کرد که، بهتر است کارفرمایان پیش از اینکه کارمندان دورکار شان را استخدام نمایند، کاملا از شرایط و موقعیت آن ها برای دورکاری اطلاع داشته باشند تا کارمندان کمتر دچار آسیب ها و معایب این شغل شوند.

مزایای دورکاری برای کارفرمایان:

 • به راحتی می توانند از میان صدها فریلنسر با پیشنهادهای مالی مختلف یک نفر را انتخاب کنند.
 • به دلیل رقابت زیاد فریلنسر ممکن است مبلغ پایینی به شما پیشنهاد دهد.
 • می توانید فقط برای یک پروژه خاص از فریلنسرها استفاده کنید و نیازی به حقوق ثابت ماهیانه نیست.
 • کار را به فریلنسر سپرده و روی مسائل مهم تر متمرکز می شوند.
 • دغدغه ای برای استخدام فریلسنر نخواهند داشت و به راحتی می توانند با انتشار یک آگهی در سایت های مرتبط، نیروهای زیای پیدا کنند.

معایب دورکاری برای کارفرمایان:

 • در عقد قرارداد باید دقت لازم اعمال شود و تعهد کافی از فریلنسر گرفته شود.

مهمترین نکات برای موفقیت یک فریلنسر

به دلیل اینکه شما به عنوان یک دورکار یا فریلنسر به دور از حضور کارفرما کار می کنید، بهتر است که کارهای تان را در نهایت دقت انجام دهید، چراکه اگر کار شما توسط کارفرما تایید نشود، مجبور می شوید باز هم کار را از اول انجام دهید. با این کار توجه کارفرما را جلب می کنید و درآمدتان نیز بیشتر می شود. پروفایل مناسبی برای خود طراحی کرده و عکس خودتان را در آن بارگذاری کنید. همواره خوش قول و پایبند به تعهدات باشید. یک روزمه مناسب طراحی کرده و آن را در پروفایل تان قرار دهید. از سایت های معروف و معتبر استفاده کنید تا هم مبالغ بالاتری به شما پیشنهاد شود هم افراد بیشتری به شما کارشان را بسپارند.

شما در رشته ها و حرفه های مختلفی می توانید دورکاری کنید. در ایران برای حرفه های زیر بیشترین کار وجود دارد:

 • برنامه نویسی و طراحی  و پیاده سازی سایت
 • برنامه نویسی موبایل
 • گرافیک و طراحی بنرهای تبلیغاتی
 • مارکتینگ
 • ترجمه متون
 • مقاله و تحقیق
 • فتوشاپ
 • تایپ و ویراستار

در این مقاله قصد داریم به تحلیل و معرفی بهترین سایت های فریلنسر ایران در سال 98 بپردازیم. تا پایان همراه ما باشید.

سایت های فریلنسر,سایت های فریلنسر ایران,سایت های فریلنسر ایرانی

پونیشا بهترین سایت فریلنسر ایرانی است که فعالیت های خود را از سال 1390 آغاز کرده و نسبت به رقبایش شهرت بیشتری دارد. این  تلاش بسیاری داشته که ابزار مناسبی برای کارجویان و کارفرمایان فراهم کند تا با هر بودجه ای که در توان شان است کار کنند. با وجود 270 هزار فریلنسری که در این سایت ثبت نام کرده اند هیچ پروژه ای بدون متقاضی نخواهد بود. پونیشا تمام نگرانی های کاربران در زمینه پرداخت و دریافت دستمزد را برطرف نموده است چرا که سیستم پرداخت امن باعث شده تا هر دو طرف ماجرا به راحتی کار خود را انجام دهند و نگران پرداخت یا دریافت هزینه نباشند. در این سیستم کارفرما باید پروژه مورد نظر خود را در سایت به اشتراک بگذارد و بعد از آن که کارجو تایید شد، کارفرما باید مبالغی را که لازم است پرداخت نماید. پس از این مراحل، این پول در سیستم سایت پونیشا نگهداری می شود و بعد از اتمام پروژه توسط فریلنسر و تایید شدن آن، مبلغ مورد نظر را دریافت می کند.

سایت های فریلنسری ایران,بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران

طراحی سایت پونیشا بهترین سایت فریلنسر ایران به گونه ای است که کار کردن با آن در ابتدای امر شاید کمی مشکل به نظر آید اما با اندکی صبر و حوصله و مطالعه راهنمای سایت و انجام یک پروژه تمامی مراحل کار دستتان می آید. صاحبان پونیشا معتقد هستند که سایتی که طراحی کرده اند مانند شرکتی می باشد که افراد زیادی را گرد یکدیگر جمع کرده و با ایجاد انگیزه درون آن ها باعث می شود دنیایی که در آن زندگی می کنیم به مکان مناسب تری تغییر کند. آن ها می گویند اشخاصی که به فریلنسری مشغول می شوند توانایی این را دارند که جهان بهتری را به وجود بیاورند. وجود سایت هایی مانند پونیشا باعث می شود همه کسانی که در زمینه های خاصی تخصص دارند بتوانند از حرفه و وقت شان بیشترین و مفیدترین استفاده را بکنند.

پونیشا در حوزه کاری خود بسیار فعال است و پیدا کردن کار در آن به مراتب راحت خواهد بود. این سایت دارای 62 هزار نمونه کار بوده و ده درصد کارمز از فریلنسرها دریافت می کند. کاربران خارج از کشور هم میتوانند به راحتی حساب خود را شارژ کنند.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، فرانسه.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، پارسکدرز، اینستاگرام، دیجی کالا.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %34.2.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 6.44.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 8:30.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: پونیشا، ponisha، فریلنسر، پروژه وب، punisha.

امکانات سایت پونیشا

 • دسته بندی وب سایت و نرم افزار.
 • دسته بندی موبایل.
 • دسته بندی محتوا و ترجمه.
 • دسته بندی طراحی.
 • دسته بندی ورود اطلاعات.
 • دسته بندی شبکه، مهندسی و علوم.
 • دسته بندی تولید و جستجوی محصول.
 • دسته بندی فروش و بازاریابی.
 • دسته بندی کسب و کار و …
 • تب چه کارهایی را می‌ توانید از طریق پونیشا انجام دهید؟
این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین شرکت های هاستینگ ایران

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فریلنسر” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

انجام میدم از بهترین سایت های فریلنسر ایرانی است که فعالیت های خود را از سال 1395 آغاز کرده است. این مجموعه دانش بنیان نیز همانند پونیشا 10 درصد کارمزد دریافت می کند و عضویت در آن رایگان است، اما حق عضویتی از فریلنسر نمی گیرد. انجام میدم در واقع بستری مناسب برای همگان در سراسر نقاط کشور فراهم آورده تا در آن بتوانند تمامی توانایی ها و مهارت های خودشان را به راحتی به اشتراک بگذارند تا دیگران نیز از آن بهره مند شوند.
شما از طریق این مجموعه می توانید تمامی حرفه ها و مهارت های شناخته شده خود را برای فروش ارائه دهید. انجام میدم مانند عملکردی مثل یک مغازه دارد که برای فروش خدمات ها یک ویترین مناسب تهیه کرده است. در واقع شما خدماتی که از قبل داشته اید را در یک پکیج به نام کاره با قیمتی که خودتان برای آن تعیین می کنید به فروش می رسانید و برای قراردادهای خود از امضاهای دیجیتالی پیشرفته ای استفاده می کنید.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

در مجموعه انجام میدم تا به حال 177 هزار پروژه در زمینه موضوعاتی از قبیل بازی، تایپ، موسیقی، بازاریابی و… ارائه شده است.
این سایت برای برخی خدماتی که ارائه می دهد 20 درصد کامزد از فریلنسرهای خود دریافت می کند که در مقایسه با سایت های دیگر مبلغ بسیار زیادی خواهد بود.

انجام میدم پلتفرمی با یک ظاهر زیبا و یوزر فرندلی در حال فعالیت است که کار کردن در محیط آن بسیار ساده و آسان می باشد. اگر شما کاربر متعهد و خوش قولی باشید تخفیفی هم برای تان در نظر گرفته می شود. در صورت انجام و تحویل کار به صورت منظم و سریع، به جای 10 درصد فقط 5 الی 8 درصد کارمزد یا حق کمیسیون از شما کم می شود.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، دیجی کالا، اینستاگرام، پونیشا.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %22.3.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 7.04.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 9:16.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: انجام میدم، anjammidam، انجام میدم، انجام می دم، anjam midam.

امکانات سایت انجام میدم

 • دسته بندی تبلیغات و بازاریابی.
 • دسته بندی تایپ ، ترجمه و نویسندگی.
 • دسته بندی گرافیک.
 • دسته بندی برنامه نویسی.
 • دسته بندی دستیار مجازی.
 • دسته بندی انیمیشن.
 • دسته بندی موسیقی و صدا و …
 • تب کالکشن‌ های خدمات گلچین شده.
 • تب کاره‌ های ویژه و برگزیده.

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فریلنسر” پنجاه و هشتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

پارسکدرز یکی از قدیمی ترین و بهترین سایت های فریلنسر ایران است که فعالیت های خود را از سال 1386 آغاز کرده است. در این سایت سیستم حرفه ای برای ایجاد و کسب درآمد طراحی شده و به راحتی می توانید در آن درخواست نیرو یا درخواست کار داشته باشید. اگر در زمینه برنامه نویسی فعالیت می کنید پاسکدرز گزینه مناسبی برای شماست.
مجریانی که در این سایت فعال هستند پروژهای شما را بررسی می کنند و پیشنهادات خود را برای تان ارسال می کنند تا پس از انتخاب، مشغول به کار شوید. شما در ابتدا نیازی به پرداخت هزینه ندارید تا زمانی که پروژه هایی که انجام دادید 30 درصد از درخواست های شما را پوشش داده باشد. همچنین برای استفاده از سرویس های خاصی که در این سایت وجود دارد باید مبلغی را پرداخت نمایید.

شما علاوه بر فعالیت در پروژه ها حتی از طریق تبلیغ برای سایت پارسکدرز نیز می توانید کسب درآمد داشته باشید. به سیستم پرداخت مالی این سایت نیز می توانید اعتماد کرده و پول خود را در آن گرو بگذارید تا زمانی که کار را دریافت نمایید.
در زمینه فعالیت های دورکاری و فریلنسری پارسکدرز یکی از قدیمی ها بوده و 11 سال سابقه کار دارد. در این سایت کاربر پسند چیزی حدود 38 هزار پروژه با موفقیت به اتمام رسیده اند و 128 هزار فریلنسر در آن مشغول به کار هستند. اگر شما هم در زمینه های گرافیک، زبان، سئو، ترجمه، تولید محتوا و… تخصص دارید می توانید کار خود را از همین امروز در پارسکدرز شروع کنید.

سایت پارسکدرز رابط کاربری بسیار ساده و جالبی دارد که به سادگی می توانید در آن شروع به فعالیت کنید. پس از اتمام پروژه و تحویل آن حدودا 8 الی 10 درصد از دستمزد خود را به عنوان کارمزد باید به صاحبان این سایت پرداخت کنید. البته خیالتان بابت کار کردن با پارسکدرز راحت باشد زیرا این سایت از سیستم گروگذاری پول از دو طرف استفاده می کند. وقتی شما پروژه ای را از کارفرما دریافت کردید او موظف می شود تا هزینه آن را به حساب صاحبان سایت بریزد و وقتی کار شما به پایان رسید حق فریلنسری خود را از پارسکدرز دریافت خواهید کرد.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، ترکیه.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، پونیشا، شاپرک، یاهو، دیجی کالا.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %29.4.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 7.39.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 8:25.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: پارسکدرز، پارس کدرز، parscoders، سورس تبدیل گفتار به نوشتار فارسی، ربات ثبت نام ایران خودرو.

امکانات سایت پارسکدرز

 • دسته بندی تایپ.
 • دسته بندی ترجمه و ویرایش.
 • دسته بندی طراحی وب.
 • دسته بندی برنامه نویسی.
 • دسته بندی گرافیک.

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فریلنسر” سی و هشتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

اولین سایتی که به طور تخصصی در زمینه تایپ در ایران فعالیت می کند تایپایران می باشد که آغاز فعالیت هایش از سال 1391 بوده است. تایپ ایران یکی از بهترین سایت ها برای تایپیست های عزیز است. این سایت مشتریان زیادی دارد و حتی بسیاری از مراکز و کافینت ها کار تایپ خود را به آن می سپارند. وجود این سایت تخصصی در زمینه تایپ باعث شده که امکانات و قابلیت های خاصی برای مشتری فراهم شود و انجام پروژه ها به راحتی صورت گیرد، چرا که همکنون بیش از 95 هزار کاربر با بیش از 319 هزار پروژه را با موفقیت به اتمام رسانده است.

در این سایت تایپ در نرم افزار word و پاورپوینت، فایل صوتی، فعالیت های آماری، اکسل و… کار می شود. مبالغ در نظر گرفته شده به عنوان بیعانه بسیار کم و کارمزد نیز 15 درصد در تایپایران در نظر گرفته شده. مبلغی نیز برای اطمینان از حسن انجام کار به وسیله مجری دریافت می شود. در پایان کار نیز پس از گذراندن آزمون های اینترنتی گواهینامه برای شما ارائه می شود که برای بار اول بدون دریافت هیچ هزینه ای صورت می گیرد.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

طراحی سایت تایپایران مدرن بوده و از جذابیت خاصی برخودار است. امکاناتی که این پلتفرم در اختیار فریلنسر گذاشته بسیار کامل و جامع می باشد که به وسیله آن ها می تواند پروژه ها را با بهترین نتیجه ممکن انجام داده و به کارفرما تحویل دهد. صاحبان این سایت می گویند تایپایران به عنوان قسمتی از مجموعه سایت های کارایران شروع به فعالیت کرده که هدفش صرف انجام پروژه های مرتبط با تایپ است و انجام آن ها به صورت دورکاری امکان پذیر می باشد. تایپایران تا این مقطع در به ثمر رسیدن اهدافش موفق بوده و توانسته به عنوان یک پلتفرم تخصصی در زمینه تایپ کارفرما و فریلنسرهای زیادی را به سمت خودش جذب کند.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، کار ایران، شاپرک، ترجمه ایران، اینستاگرام.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %26.0.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 9.9.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 14:26.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: تست سرعت تایپ، تایپ ایران، تایپ، تست تایپ، تایپیران.

امکانات سایت تایپایران

 • دسته بندی تایپ در ورد.
 • دسته بندی پاورپوینت.
 • دسته بندی ورود داده به اکسل.
 • دسته بندی ویرایش و صفحه آرایی.
 • دسته بندی تایپ از فایل صوتی.
 • دسته بندی انجام تحقیق و مقاله.
 • دسته بندی رسم چارت و نمودار.
 • دسته بندی spss.
 • تب آخرین رویدادهای سایت.
 • تب آخرین مطالب وبلاگ.

این سایت با کلمه کلیدی “سایت تایپ” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

سایت پارس فریلنسر از بهترین سایت های فریلنسری ایرانی است که فعالیت های خود را از سال 1394 آغاز کرده است. این سایت همان طور که از نامش پیداست از سری سایت های فعال در زمینه فعالیت های فریلنسری است که نسبت به سایت پونیشا پروژه های کمتری در آن بارگزاری شده، اما کار خود را به خوبی شروع کرده و قابلیت پیشرفت را دارد. جالب است بدانید در پارس فریلنسر تا به حال تمامی فعالیت ها رایگان بوده و هیچ مبلغی بابت هیچ کاری دریافت نمی کند.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

سایت پارس فریلنسر به 6 زبان دنیا ترجمه شده است و برای پرداخت و دریافت مبلغ از طریق این سایت هیچگونه مشکلی برای کاربران خارجی گزارش نشده است. در این سایت می توانید بیش از 240 خدمات را مشاهده نمایید.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: پارسکدرز، گوگل، منکارتو، پارس فریلنسر، پونیشا.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %39.7.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.7.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:16.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: پارس فریلنسر، فریلنسر، pars freelancer، سایت پارس فریلنسر، parsfreelancer.

امکانات سایت پارس فریلنسر

 • دسته بندی منوی کارفرما (ایجاد پروژه(برون سپاری)، ایجاد آگهی استخدام، سفارش خدمات محلی، فریلنسرها (متخصصین)، فهرست خدمات).
 • دسته بندی یافتن کار (ساخت صفحه کسب و کار، فهرست پروژه های باز، آگهی های استخدام *جدید*).

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فریلنسر” سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

سایت منکارتو از سایت های فریلنسر ایران است که فعایت های خود را از اوایل سال 1398 آغاز کرده است. این سایت تازه شروع به کار کرده و تعداد درخواست کار در آن زیاد نیست اما کم کم زیاد شده و سایت رونق میگیرد. هم اکنون هم برای کارفرمایان و هم کارجویان ثبت آگهی و پروژه رایگان بوده و برخلاف سایر سایت های دیگر منکارتو فقط 5 درصد کارمزد از حقوق فریلنسرها کم می کند.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ویرگول، پارسکدرز، پونیشا، پارس فریلنسر.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %32.4.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.2.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:01.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: منکارتو، فریلنسر، سایت فریلنسر، فری لنسر، mankarto.

امکانات سایت منکارتو

 • دسته بندی فریلنسرها (یافتن پروژه ها، ساخت پروفایل).
 • دسته بندی فریلنسرها کارفرمایان (ارسال پروژه، یافتن فریلنسرها).
 • تب یافتن بهترین فریلنسرها برای پروژه های شما.
 • تب فهرست آخرین پروژه ها.

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فریلنسر” هفتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

سایت کاریشه یکی دیگر از سایت های فریلنسری ایران است که فعالیت های خود را از سال 1396 آغاز کرده است. روش کار این وب سایت کمی متفاوت از نمونه های مشابه است، چرا که نیازی نیست کارجو و کارفرما صرفا از طریق سایت با یکدیگر در ارتباط باشند. کاریشه نرم افزار کاربردی و یوزر فرندلی طراحی کرده که ارتباط برقرار کردن در آن بسیار ساده است. این برقرای ارتباط می تواند ارتباطی مستقیم میان فریلنسر و کارفرمای انتخابی خود ایجاد کند که در آن نیازی به پرداخت کارمزد به صاحبان کاریشه هم نیست.

اما کاریشه در مقایسه با سایر سایت های فریلنسر ایرانی که مشغول به ارائه خدمات فریلنسری هستند تفاوت های عمده ای دارد و مزیت هایی که برای آن ها برشمرده اند ممکن است در مورد این سایت صدق نکند.

در این سایت در قدم اول پروفایلی برای خود میسازید و مشخصات و توانایی های خود را در آن درج می کنید تا بتوانید پروژه ایجاد کرده و یا پروژه ای را برای انجام دادن در دست بگیرید. پس از اتمام کار و مراحل انجام شده برای دریافت هزینه، کاریشه 8 درصد حق کمیسیون از کل مبلغ کم می کند که این کار بعد اتمام بخش های مختلف پروژه و سیستم پرداخت امنی که در سایت موجود است صورت می گیرد.

در این سایت مهم ترین و پرکاربردترین حوزه های کاری مانند برنامه نویسی، تایپ و ترجمه، گرافیک، آی تی، موسیقی، تعمیرات، ساختمان، بازاریابی، انتشارات و… گنجانده شده است.
با استفاده از پلتفرم کاریشه فریلنسرها می توانند با توجه به تخصصی که در آن حرفه ای هستند اقدام به گرفتن پروژه کنند و کارفرمایان نیز به سادگی نیروی متخصص خود را بیابند.

کاریشه دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید می باشد.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، کانادا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، منکارتو، پونیشا، پارس فریلنسر، پارسکدرز.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %36.4.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.5.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:33.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کاریشه، karishe، تی اسکیم، دورکاری، بازار کار آنلاین.

امکانات سایت کاریشه

 • دسته بندی برنامه نویسی وب سایت.
 • دسته بندی برنامه نویسی موبایل.
 • دسته بندی ترجمه و تولید محتوا.
 • دسته بندی طراحی UI و UX.
 • دسته بندی طراحی تیزر و ساخت انیمیشن.
 • دسته بندی طراحی لوگو و بنر.
 • دسته بندی تایپ و ویرایش.
 • دسته بندی انواع طراحی.

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فریلنسر” شصتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

سایت ترجمه ایران جزء مجموعه سایت های کارایران محسوب شده و از بهترین سایت های فریلنسر ایران می باشد که فعالیت های خود را از سال 1393 آغاز کرده است. این سایت امکانات و مشخصاتی که دارد تقریبا شبیه به کارایران می باشد. این پلتفرم در مقایسه با کارایران تفاوت عمده ای دارد که به طور تخصصی روی پروژه هایی که مرتبط با ترجمه زبان های خارجی است کار می کند.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

این سایت جهت انجام کار ترجمه زبان های خارجی ایجاد شده و از سراسر ایران برای انجام پروژه های مختلف در آن می توانند ثبت نام کنند. برای انجام پروژه در سایت ترجمه ایران ابتدا باید از طریق آزمون های مختلف راستی آزمایی و اعتبار سنجی شوید تا برای اتمام پروژه ها به بهترین شکل ممکن قدم بردارید. سایت هایی که به صورت تخصصی در یک زمینه خاص خدمات ارائه می دهند معمولا قابلیت های ویژه ای را نیز در دسترس قرار می دهند. این سایت بیش از 15 هزار کاربر و 22 هزار پروژه موفق را در خود جای داده است.

بهترین سایت فریلنسر,بهترین سایت فریلنسر ایران,بهترین سایت فریلنسر ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: تایپایران، گوگل، کار ایران.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %27.8.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 7.7.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 9:27.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ترجمه ایران، ایران ترجمه، tarjomeiran، تایپ ایران، پر%
مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

 1. سلام ممنون بخاطر مطالب مفیدتون عالی بود
  در ضمن می تونید برای انجام مشاوره پایان نامه های ارشد و دکترا با قیمت مناسب به شرکت ما که آدرسش رو در اینجا براتون می ذارم مراجعه کنید.
  irandocument.com

 2. جالب بود ممنون
  ضمنا با طراحی یک سایت حرفه ای و البته ارزان؛ می تونین به روزهای اوج اقتصادی خودتون برگردین

  rayanfarasoo.ir

دکمه بازگشت به بالا
بستن