تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین نرم افزارهای برگزاری وبینار دنیا

خلاصه نوشته
 • با استفاده از بهترین نرم افزارهای وبینار، می توانید در یک بستر کاملا حرفه ای به هر نوع آموزشی در هر زمینه ای که نیاز داشته باشید برسید. نرم افزارهای وبینار برای برگزاری کلاس ها و همایش های مختلف به صورت آنلاین بسیار مناسب هستند.

بهترین نرم افزار برای وبینار

وبینار یکی از جدیدترین روش هایی است که می توان از طریق آن کاربران بسیاری را جذب وب سایت های مختلف کرد. در واقع یکی از موثر ترین راه ها برای اینکه بتوانید سایت خود را به همه معرفی کنید این است که محیطی فراهم نمایید تا با اشتراک گذاری تجربیات مختلف، کسب و کارتان رونق بیشتر بگیرد. اما برای پیاده سازی وبینار در وب سایت خودتان مثلا وردپرس نیازمند یک سری اطلاعات کامل و جامع هستید، مثلا اینکه نرم افزارهای مخصوص وبینار را به خوبی بشناسید. اما آیا می دانید نرم افزار وبینار چیست و چه کاربردی دارد؟

همانطور که می دانید وبینار از کلمه سمینار گرفته شده و به معنی همان، گردهمایی، همایش به منظور یادگیری و ملاقات با افراد مختلف است البته با این تفاوت که این ملاقات و ارتباطات در دنیای آنلاین و وب اتفاق می افتد. تمامی شرکت کننده ها باید با استفاده از لپتاپ یا گوشی تلفن هوشمند در اینگونه وبینارها شرکت کنند. اگر کاربران بخواهند در حین برگزاری وبینار به صورت گروهی صحبت کنند، این امکان برای شان وجود دارد و می توانند به صورت تصویری و صوتی ارتباط بر قرار نمایند. وبینارها را معمولا در سایت هایی ارائه می دهند که تخصص خاصی را دنبال می کنند و در خصوص آن تخصص کلاس ها و همایش هایی را به صورت آنلاین و در قالب وبینار نمایش می دهند.

بهترین نرم افزار برای وبینار,بهترین نرم افزار برگزاری وبینار,بهترین نرم افزار ضبط وبینار,

انتخاب ابزار نرم افزاری مناسب همیشه یک چالش است اما در هیچ زمینه ای این یک چالش بزرگتر از پیدا کردن ابزار مناسب وبینار نیست، بنابراین بسیاری از گزینه های خوب در آنجا بهترین چیزها هستند. بهترین بسته وبینار برای شما ممکن است بهترین بسته وبینار برای شخص دیگری نباشد که ما باید قابلیت های این ابزارهای وبینار را در مقابل نیازها و انتظارات شما تنظیم کنیم، بست فارسی در مقالات قبلی به معرفی بهترین سایت های وبینار ایران پرداخته و در ادامه قصد داریم بهترین نرم افزارهای وبینار دنیا در سال 2020 را به شما معرفی نماییم. تا پایان همراه ما باشید.

بهترین نرم افزار وبینار,بهترین نرم افزارهای وبینار,دانلود نرم افزار برای وبینار,

10. نرم افزار ضبط وبینار Adobe Connect

یکی از محبوب ترین سیستم های مخصوص برای برگزاری کلاس های آنلاین، نرم افزار وبینار Adobe Connent است که دارای ویژگی ها و گزینه های بسیاری برای کاربران می باشد. این نرم افزار بستری تخصصی برای برگزاری انواع کلاس ها به صورت مجازی است.

Adobe Connect یک راه حل یادگیری مبتنی بر وب دارد که برای آموزش تعاملی طراحی شده است. Adobe Connect نوعی برنامه نویسی کنفرانس وب است که توسط سازمانها برای کارگردانی در مجامع وب، کلاسهای آنلاین و دوره های آموزشی استفاده می شود. اعضایی که از مناطق کاری استفاده می کنند می توانند بدون معرفی کالایی به گردهمایی ها بپیوندند.

Adobe Connect Webinars نکات برجسته ارائه می دهد، به عنوان مثال، اتاق های پیوستن و جمع آوری ایمیل که می توانند توسط مشتری ها دوباره تنظیم شوند. این نرم افزار علاوه بر این شامل ابزارهای ادراک، به عنوان مثال، نظرسنجی ها، بحث ها، تخته های سفید و پشتیبانی از ترکیب جریان های ویدیویی برای گسترش تعهد اعضای است. Adobe Connect یک شیوه یادگیری الکترونیکی دارد که برای آماده سازی هوشمند در نظر گرفته شده است.

ارائه دهندگان می توانند مشارکت شرکت کنندگان را کنترل کنند، کلاسهای آموزشی مجازی پایدار ایجاد کنند و نرم افزار را با یک سیستم مدیریت یادگیری موجود ادغام نمایند. Adobe Connect یک راه حل کنفرانس وب مبتنی بر ابر است که برای کمک به مشاغل، سازمان های دولتی و مؤسسات آموزشی سازماندهی جلسات و جلسات آموزشی را ایجاد می کند.

ویژگی های اصلی:

 • بهینه سازی رویدادها و شناسایی موارد مرتبط منجر به افزایش ROI می شود.
 • قالب های متنوعی را برای شخصی سازی محیط شما متناسب با نیاز خود ارائه می دهد.
 • به شما در ایجاد صفحات ثبت نام منحصر به فرد کمک می کند.
 • امکان تأثیرگذاری و دستیابی به مخاطبان با فیلم، وبلاگ و نظرسنجی.
 • برای بینش بهتر، تحلیلی قوی ارائه می دهد.
 • با نرم افزار CRM مانند Eloqua و Salesforce به راحتی ادغام می شوید.
 • به طور مستقیم با اتاقهای ویدیوی کنفرانس موجود ادغام می شود.
 • از حساب Middlebury شما استفاده می کند.
 • نصب نامحدود.
 • حداکثر 100 کاربر همزمان.
 • حداکثر 40 نفر در یک تماس گروهی.
 • رابط کاربری ساده برای استفاده و بصری.
 • مشتری جدید HTML در دسترس شرکت کنندگان است.
 • می توانید تماس های ویدیویی را ضبط کنید.
 • می تواند در طول تماس محتوا (به عنوان مثال ارائه) را به اشتراک بگذارد.
 • گپ را پشتیبانی می کند.
 • کنترل جلسات (به عنوان مثال ارائه دهنده می تواند دیگران را نادیده بگیرد) اما دسترسی به آنها در مقایسه با Adobe Connect سخت تر است.
 • تماسها از طریق یک شبکه اختصاصی انجام می شود که به صورت ویدئو کنفرانس بهینه شده است.

بسته های قیمتی:

Adobe Connect یکی از نرم افزار های برگزاری وبینار بوده و دارای یک برچسب قیمت متوسط ​​است. برای 100 صندلی، 130 دلار در ماه، 470 دلار در هر ماه برای 500 صندلی و 580 دلار در هر ماه برای 1000 صندلی است. هر طرح به شما امکان می دهد تا میزبان رویدادهای نامحدود باشید. علاوه بر این، شما یک آزمایش 30 روزه رایگان را برای آزمایش محصول دریافت می کنید.

نرم افزار برای وبینار,نرم افزار برگزاری وبینار,نرم افزار ضبط وبینار,

9. نرم افزار ساخت وبینار Any meeting

انی میتینگ بهترین نرم افزار برای وبینار است که بهترین سرویس ها را برای برگزاری کلاس های آنلاین ارائه می دهد. یکی از مزایای این نرم افزار این است که شما می توانید هم خودتان به صورت آنلاین در آن شرکت کنید و هم اینکه حدود 200 کاربر را در وبینارهای خود باز هم به صورت رایگان شرکت دهید. البته شما باید این موضوع را هم بدانید که قسمت رایگان وب سایت انی میتینگ یا هر سایت دیگری که قسمتی از خدماتش را به صورت رایگان ارائه می دهد، امکانات چندان زیادی را در مقایسه با پلن های حرفه ای و پولی به کاربران ارائه نخواهد داد!

ایده آل برای سازمان های کوچک، راه اندازی ها و موسسات آموزشی، AnyMeeting ابزارهای ضروری را برای میزبانی وبینار شما به همراه یک رابط کاربر پسند و بصری ارائه می دهد. این دستگاه از ویژگی های شگفت انگیز، مانند پخش فیلم HD، اشتراک صفحه، اشتراک گذاری MP4، نظرسنجی های داخلی، ضبط خودکار وبینار و موارد دیگر بهره می برد.

AnyMeeting بسته های مختلف قیمت گذاری را ارائه می دهد که به شما امکان میزبانی حداکثر 1000 شرکت کننده را می دهد. شما همچنین می توانید یک آزمایش 30 روزه رایگان را برای آزمایش کردن بستر نرم افزاری وبینار دریافت کنید و بررسی کنید که آیا با ترجیح شما مطابقت دارد یا خیر. در کنار گزینه های میزبانی وب Webinar ،AnyMeeting ابزار کنفرانس وب را نیز فراهم می کند که به شما امکان می دهد جلسات مشترک با اعضای تیم خود ، چشم اندازها ، به مشتریان برگزار کنید.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های خشکشویی آنلاین

ویژگی های کلیدی:

 • حداکثر 6 بلندگو زنده و حداکثر 1000 شرکت کننده.
 • گزینه هایی را برای گپ مخاطبان در زمان واقعی فراهم کنید.
 • جلسات Q&A داخلی، چت زنده، نظرسنجی را برای جذب مخاطبان خود ارائه می دهد.
 • با شرکت کنندگان خود از طریق ایمیل ارتباط برقرار کنید.
 • رابط بصری و کاربر پسند.
 • یک آزمایش 30 روزه رایگان در ابتدا، به گونه ای که مطمئن شوید محیط مناسب شماست.
 • ارائه تجزیه و تحلیل قوی و گزارش داخلی.

بسته های قیمتی:

برنامه اصلی به نام Webinar Lite برای 50 بیننده 48 دلار در ماه است. Webinar Pro که حداکثر 200 بیننده را در اختیار شما قرار می دهد مبلغ 128 دلار در ماه و 298 دلار در ماه برای برنامه Enterinar Webinar که برای 1000 نفر امکان پذیر است.

نرم افزار مناسب برای وبینار,نرم افزار های برگزاری وبینار,بهترین نرم افزار برای وبینار,

8. نرم افزار ضبط وبینار Zoom

اپلیکیشن  Zoom هم بهترین نرم افزار برای وبینار است، آن هم برای کسانی که به دنبال برگزاری وبینار با کمترین هزینه ها هستند. در زووم می توانید تا حداکثر 100 کاربر را در وبینارهای آنلاین خود شرکت دهید که البته این پلن رایگان چندان هم عالی نیست! یعنی شما می توانید تنها به مدت 40 دقیقه جلسه زنده برگزار کنید، پس اگر بودجه کافی برای کمی هزینه را داشته باشید، می توانید بهترین کلاس های آنلاین را در Zoom برگزار نمایید.

ویژگی های کلیدی:

 • فیلم و صوتی نفیس HD به همراه امکانات اشتراک گذاری صفحه ها.
 • گزینه های اشتراک گذاری دسک تاپ و برنامه.
 • پشتیبان گیری از هر جلسه در ابر.
 • به گپ های خصوصی و عمومی اجازه می دهد تا بینندگان شما در طول رویداد بدون هیچ گونه وقفه ای ارتباط برقرار کنند.
 • دسترسی رایگان به حداکثر 100 شرکت کننده و 40 دقیقه در جلسات گروه را فراهم می کند.
 • کنترل های میزبان کارآمد و تخته های سفید مجازی.
 • داشبورد کاربر پسند و به راحتی قابل مرور است.
 • هیچ هزینه یک بار وجود ندارد و ثبت نام رایگان است.

بسته های قیمتی:

این یکی از معدود سیستم عامل های نرم افزار وبینار است که یک بسته فریمیوم را ارائه می دهد. این برنامه رایگان 40 دقیقه وبینار ارائه می دهد و تا 100 شرکت کننده را در اختیار شما قرار می دهد. طرح اولیه پرداخت شده هر ویژگی را به همراه 1 گیگابایت ضبط ابری ارائه می دهد و ماهانه 14.99 دلار هزینه دارد.

بسته کسب و کار ، ایده آل برای مشاغل کوچک و متوسط ، هر ماه 19.99 دلار است. بسته Enterprise که برای شرکتهای بزرگ مناسب است ، هزینه ای معادل 19/99 دلار در ماه دارد.

بهترین نرم افزار برگزاری وبینار,بهترین نرم افزار ضبط وبینار,بهترین نرم افزار وبینار,

7. نرم افزار ساخت وبینار Cisco WebEx

از دیگر نرم افزارهای برگزاری وبینار می توانیم به نرم افزار Cisco WebEx اشاره کنیم. این برنامه بهترین نرم افزار برگزاری وبینار به صورت حرفه ای است که تنها با حق عضویت و سازماندهی می توانید در آن فعالیت داشته باشید. در این نرم افزار این امکان برای شما وجود دارد تا نرم کلاس هایی مفید و هدفمند اجرا کنید. در Cisco WebEx می توانید علاوه بر شرکت در وبینار، در مورد هر کلاس آنلاین نظر دهید و نظرات سایر کاربران را مشاهده نمایید و حتی هر نوع صفحه، یاد داشت و پرونده را به اشتراک بگذارید.

Cisco Webex بیش از 6 میلیارد جلسه در هر ماه ارائه می دهد، که ویدئو و کنفرانس صوتی با اشتراک گذاری، گپ و موارد دیگر قابل ارائه خواهد بود. 

ویژگی های کلیدی:

 • فرمان های صوتی بدون دست با Google Assistant و Google Home Hub.
 • پیوستن یکپارچه به طور مستقیم از تقویم یا ویجت قابل تنظیم.
 • برنامه جلسات یا ضبط های پخش را مستقیماً از برنامه خود تنظیم کنید.
 • طرح بندی های ویدئویی قابل تنظیم.
 • صفحه خود را با همه به اشتراک بگذارید.

بهترین نرم افزارهای وبینار,دانلود نرم افزار برای وبینار,نرم افزار برای وبینار,

6. نرم افزار برگزاری وبینار Google Hangouts

نرم افزار Google Hangoust یکی از راحت و آسان ترین نوع برنامه های طراحی شده برای وبینار است به طوریکه اگر داری یک حساب گوگل باشید، می توانید خیلی راحت از این نرم افزار استفاده کنید. در این نرم افزار وبیناری می توانید علاوه بر اینکه به عنوان یک کاربر و یا کسی که برگزار کننده کلاس های آنلاین است، به گروه های مختلف بپیوندید و یا حتی خودتان یک گروه تشکیل دهید و در آن فایل ها و صفحات مختلف و هر موردی را به اشتراک بگذارید.

ویژگی های کلیدی:

 • تمام مخاطبین خود را با گپ های گروهی تا 150 نفر درج کنید.
 • با پیام های وضعیت، عکس ها، فیلم ها، نقشه ها، ایموجی ها، برچسب ها و GIF های متحرک بیشتر استفاده کنید.
 • هر مکالمه را به یک تماس ویدیویی گروهی رایگان با حداکثر 10 مخاطب تبدیل کنید.
 • با هر شماره تلفنی در جهان تماس بگیرید (و همه تماس با سایر کاربران Hangouts رایگان است!).
 • حساب Google Voice خود را برای تماس تلفنی، پیام کوتاه و ادغام پیام صوتی متصل کنید.
 • با مخاطبین در سراسر Android ، iOS و وب ارتباط برقرار کنید و گپ ها را در همه دستگاه های خود همگام سازی کنید.
 • مخاطبین پیام در هر زمان، حتی اگر آفلاین باشند.

نرم افزار برگزاری وبینار,نرم افزار ضبط وبینار,نرم افزار مناسب برای وبینار,

5. نرم افزار مناسب برای وبینار Stealth Seminar

یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای وبینار Stealth Seminar است که محیطی ساده و در عین حال کاربر پسند دارد. در این نرم افزار می توانید علاوه بر شرکت در وبینارها، ویدئوی وبینارهایی هم که از دیدن آن ها جا مانده اید را ببینید و وبینارهایی که خودتان میزبان شان هستید را ضبط کرده و برای کاربران به اشتراک بگذارید.

نرم افزار های برگزاری وبینار,بهترین نرم افزار برای وبینار,بهترین نرم افزار برگزاری وبینار,

4. نرم افزار ضبط وبینار Webinar Jam

برخی از افراد هستند که می خواهند وبینار خود را به صورت خاص تری برگزار نمایند. مثلا با استفاده از نرم افزارهایی که محافظت شده تر عمل می کنند و این امکان وجود دارد که بتوان برای ورود به وبینار رمز عبور تعیین کرد. برای شرکت و یا برگزاری چنین وبینارهایی می توانید از Webinar Jam بهترین نرم افزار ضبط وبینار استفاده کنید. این نرم افزار در مقایسه با سایر نرم افزارهای  وبینار کنترل شده تر عمل می کند و دارای ابزارهایی مانند چت با کاربران، نظر سنجی و ارائه و اشتراک موارد مختلف و ایجاد گروه می باشد.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های اشتراک گذاری ویدیو خارجی

Webinar Jam میزبان نرم افزار وبینار است که از پخش مستقیم، اجرای برنامه ها و پخش وبینارها پشتیبانی می کند. Webinar Jam با داشتن گفتگوی زنده و امکان دعوت کردن تا شش مجری پخش با کیفیت بالا، ارتباط و همکاری را تسهیل می کند. ویژگی برجسته وبینار شرکت کنندگان اجازه می دهد تا کاربران را به دعوت از شرکت کنندگان برای حضور در ارائه دعوت نمایند. موتور پخش Webinar Jam Jam Cast به کاربران امکان می دهد جریان را از طریق Facebook Live و YouTube Live دنبال کنند، و علاوه بر تمام این موارد این شبکه خصوصی بسیار ایمن می باشد. Webinar Jam با نمایش اسلایدها، ابزارهای به اشتراک گذاری صفحه، حاشیه نویسی و نظرسنجی به کاربران امکان برقراری ارتباط و انتقال ایده را می دهد. تخته سفید تعاملی همچنین به کاربران امکان می دهد تا در حین ارائه، آموزش یا کالج، متن خود را مستقیماً روی صفحه نمایش بکشند یا برجسته کنند.

برخی دیگر از امکانات Webinar Jam:

 • در طول جلسه وبینار، پاپ آپ هایی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد که به آنها امکان می دهد محصول یا خدمات شما را مستقیماً از طریق وبینار خریداری کنند.
 • ارائه ارتباطات عالی دو طرفه از طریق گفتگوی زنده پیشرفته که ویدئوی شرکت کننده را برای ارتباط تصویری 1: 1 می کشد.

ویژگی های کلیدی:

 • به شما امکان می دهد نظرسنجی را در وبینار خود درج کنید.
 • پشتیبانی عالی مشتری را ارائه می دهد.
 • فرآیند تنظیم سریع؛ حدود 60 ثانیه طول می کشد تا از خواب بلند شوید.
 • ضبط خودکار.
 • ادغام رسانه های اجتماعی.
 • با داشبورد و رابط های کاربر پسند بسیار آسان برای استفاده.
 • ساخته شده در پاسخگویی خودکار.
 • امکان اداره چند شرکت کننده به راحتی.
 • سازگاری با مرورگرها و سیستم عاملهای مختلف.
 • سریع برای راه اندازی یک وبینار.
 • استفاده آسان.
 • این قیمت نسبت به سایر نرم افزارهای دیگر کمتر است و ویژگی های بیشتری را با 41 دلار در ماه ارائه می دهد
 • هر وبینار به طور خودکار ضبط می شود و پخش مجدد برای شرکت کنندگان ارسال می شود.
 • می توانید پیام های خصوصی و عمومی را برای شرکت کنندگان در طول وبینار ارسال کنید.
 • اگر تجارت شما جهانی باشد ، مدیریت مناطق مختلف زمانی آسان است.
 • سیستم یکپارچه ایمیل که می تواند با ارائه دهنده ایمیل خود همگام سازی شود.
 • می تواند حجم زیادی از شرکت کنندگان را در همان جلسه اداره کند.

بسته های قیمتی:

نرخ های Webinar Jam با مبلغ 41.58 دلار در هر ماه (صورتحساب در سال) برای 500 شرکت کننده با مبلغ 58.25 دلار (سالانه صورتحساب) در هر ماه برای 1000 بیننده.

بهترین نرم افزار ضبط وبینار,بهترین نرم افزار وبینار,بهترین نرم افزارهای وبینار,

3. نرم افزار برگزاری وبینار Webinar OnAir

Webinar OnAir نرم افزار مناسب برای وبینار است که در آن می توانید میزبان و یا استفاده کننده از کلاس های آنلاین باشید. جالب است بدانید که تمامی ویژگی های این نرم افزار نسخه ای از نرم افزار Google Hangoust هستند. شما می توانید در حین اینکه کلاس های آنلاین تان را برگزار می کنید، برای خودتان تبلیغ کرده و بسته های آموزشی تان را به کاربران پیشنهاد دهید.

علاوه بر این، کاربران می توانند هزینه حضور و پردازش پرداخت را از طریق ادغام پی پال تعیین کنند. Webinars OnAir ادغام با چندین راه حل بازاریابی ایمیل شخص ثالث مانند GetResponse ، AWeber ، Infusionsoft ، Sendy ، MailChimp و موارد دیگر را تسهیل می کند. این برنامه با اشتراک ماهانه و پشتیبانی گسترده از طریق ایمیل و اقدامات دیگر در دسترس است.

ویژگی های اصلی:

 • جلسات پرسش و پاسخ زنده را به همراه چت های زنده.
 • اجازه می دهد تا 10 تعدیل کننده / بلندگو به طور همزمان.
 • ثبت وببینار با یک کلیک.
 • فرمهای انتخابی داخلی را ارائه می دهد.
 • میزبانی مبتنی بر ابر.
 • برنامه وب سریع برای کمتر از 50،000 شرکت کننده در کمتر از یک دقیقه.
 • بازاریابی ایمیلی.
 • چند ارائه دهنده.
 • با Google Hangouts ادغام شد.
 • پیگیری شرکت کنندگان.

بسته های قیمتی:

اجازه رایگان 30 روزه. این طرح برای 25 بیننده در هر ماه 19/97 دلار هزینه دارد. برای شرکت کنندگان نامحدود، این طرح هزینه 99 دلار در هر ماه است.

دانلود نرم افزار برای وبینار,نرم افزار برای وبینار,نرم افزار برگزاری وبینار,

2. نرم افزار ضبط وبینار GoTowebinar

نرم افزار برگزاری وبینار Go Towebinar یک بستر ساده و راحت برای دانشجویان و کاربرانی است که سایت وردپرس دارند. شما در این نرم افزار می توانید به راحتی با دیگران ارتباط بر قرار کنید و هر آنچه که مد نظر دارید را به اشتراک بگذارید. علاوه بر این در این برنامه امکان گزارش زنده، ارائه جزئیات تحلیلی و قسمت نظرات کاربران و پرسش و پاسخ نیز وجود دارد.

ویژگی های اصلی:

 • رویدادهای از پیش ضبط شده.
 • تجزیه و تحلیل قوی.
 • کیفیت فیلم HD.
 • پشتیبانی 24/7 مشتری.
 • ادغام با GoToMeeting.
 • نظرسنجی ها و نظرسنجی های داخلی برای جذب مخاطب شما.
 • ضبط خودکار.
 • ابزار ادغام بدون درز Salesforce ، Unbounce و غیره.
 • ردیابی منبع و ثبت نام حداکثر وبینار.
 • معیارهای گزارشگری خوب.
 • عالی برای زمانی که می خواهید یک وبینار در زمان دیگری پخش مجدد داشته باشد.
 • سیستم ثبت نام یکپارچه کار می کند.

بسته های قیمتی:

برنامه Starter برای 100 شرکت کننده در هر ماه 89 دلار ، برای 500 شرکت کننده در ماه 199 دلار و برای هر هزار نفر 429 دلار در ماه هزینه دارد ، کاربران برای اشتراک های سالانه می توانند یک وبینار آزمایشی را با حداکثر 100 نفر شروع کنند و کارت اعتباری لازم نیست.

نرم افزار ضبط وبینار,نرم افزار مناسب برای وبینار,نرم افزار های برگزاری وبینار,

1. بهترین نرم افزار برگزاری وبینار BigBlueButton

بهترین نرم افزار وبینار BigBlueButton یک سیستم اوپن سورس منبع باز برای آموزش های آنلاین است. یکی از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار این است که هر کاربری می تواند با هر نوع مرورگر تحت وب بتواند تمامی آموزش های مورد نیازش را به صورت آنلاین بیاموزد. از جمله قابلیت های مهم نرم افزار بیگ بلو باتن شامل: پخش آموزش به صورت زنده و در قالب صورت و تصویر، سمینار، امکان چت، امکان ضبط جلسات آنلاین می باشد. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که با قالب های وردپرسی مانند WPLMS کاملا هماهنگی دارد.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا