سبک زندگی

10 روش ساده جذب خوش شانسی و گرفتن انرژی + کائنات

افزایش بازدید در گوگل

چطور با قانون جذب خوش شانسی انرژی مثبت کائنات را جذب کنیم؟

شانس از جمله مقوله های اسرار آمیز در جهان به شمار می رود، که سرنوشت انسان ها را به خود گره زده است. اگر شما آدم خوش شانسی هستید و همه کارها بر وفق مرادتان انجام می پذیرد، آیا تا به حال به دلیلش اندیشیده اید؟ یا چه عواملی موجب می شود که خود را یک فرد بد شانس بدانید؟

کائنات پر از امواج قدرتمندی است که به طور قطع در اتفاقات و رخدادهای زندگی بشر بی تاثیر نخواهند بود. اشخاصی که از انرژی بالایی برخوردارند و توانایی خوبی در جذب شانس در وجودشان نهاده شده، عوامل متعددی را برای رسیدن به سطح قوی از امواج به کار می بندند. اگر شما هم علاقه مندید، از چگونگی جذب انرژی مثبت کائنات و تبدیل شدن به شخصی خوش شانس آگاهی پیدا کنید با ما تا پایان این مقاله همراه بست فارسی باشید.

انرژی مثبت,جذب خوش شانسی,جذب شانس

۱۰. آلوئه ورا فقط برای مصرف دارویی نیست

گیاه آلوئه ورا از جمله گل هایی است که به سرعت انرژی های منفی را به خود جذب کرده و به امواج مثبت تبدیل می نماید. شاید همین امر موجب خاصیت ترمیم کنندگی این گیاه شگفت انگیز می باشد.

مصرف و نگه داری آلوئه ورا می توان انرژی کائنات را به شکلی خاص به سمت و سوی شما بکشاند.

۹. نمک محافظ قوی در برابر انرژی منفی

نمکی که در آشپزی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد، یکی از عوامل طبیعی برای از بین بردن انرژی های منفی در جهان به شمار می رود.

اگر احساس کرختی و کسالت روحی در خود یا خانواده دارید، مقداری نمک را در ظرفی بریزید و در اتاق خواب و نشیمن منزل قرار دهید، ذرات نمک تمام امواج منفی را به خود جذب نموده و انرژی های مثبت فرصت فعالیت را پیدا می کنند. فراموش نشود بعد از دو روز نمک را دور ریخته یا در جوی آب خالی نمایید.

خوش شانس,قانون جذب خوش شانسی,انرژی مثبت

۸. آب مظهر انرژی های پاک

وجود آب روان در منزل یکی دیگر از مهترین عوامل در جذب انرژی های مثبت کائنات به شمار می رود. اگر حیات یا بالکن دارید با قرار دادن یک حوض کوچک یا فواره می توانید قانون جذب خوش شانسی را به خانه خود بکشانید.

۷. شمع سفید جذب کننده خوشی ها

شمع سفید انرژی های مثبت و قوی را به سوی شما خواهد رساند. در فرهنگ کهن چینی همواره برای رسیدن به آرامش و تقویت روحیه شمع روشن می کردند و در قسمت های مختلف خانه قرار می دادند. سوختن شمع ارتعاشات مثبتی در فضای اطرافش ایجاد نموده و موج های منفی را دور می راند.

انرژی مثبت,جذب خوش شانسی,جذب شانس

۶. حیوانات خانگی نگهداری کنید

نگهداری از حیوانات خانگی به شدت در جذب انرژی های مثبت کائنات موثرند. زمانی که محبت و صمیمیت را به یک موجود زنده هدیه می کنید؛ تمام امواج روشنی که ارسال نموده اید از سوی کائنات جذب شده و در مقیاس بالاتری به سوی خودتان منعکس می گردد.

وجود حیوانات ذهن را از درگیر شدن با افکار منفی و مشکلات دور می دارد و جذب خوش شانسی را برای شما به ارمغان می آورد.

۵. بامبو گیاه پیروزی

در فرهنگ چین و ژاپن بامبو به عنوان گیاه پیروزی و قدرت شناخته می شود. یک نکته جالب اینکه تعداد شاخه ها باید فرد باشند تا در جذب امواج مثبت و خوش اقبالی از سوی کائنات قویتر عمل نمایند.

بامبو ها مانند سایر گیاهان نیازی به خاک نداشته و کافی است در گلدانی پر از آب قرار بگیرند. ادغام دو عنصر بزرگ و قدرتمند طبیعت یعنی آب و گیاه تمام فاکتورهای خوش شانسی، باروری، سرزندگی و نشاط را با خود همراه می سازند. برای سالم ماندن بامبوها ماهی یکبار یک حبه قند در گلدان بیاندازید.

انرژی مثبت,جذب خوش شانسی,جذب شانس

۴. پنجره ها را باز کنید

خانه هایی که همیشه در و پنجره های بسته دارند، می توانند به راحتی به منبعی برای جذب انرژی های منفی تبدیل شوند. پس در طول روز حتی برای ۵ دقیقه هم که شده پنجره ها را باز کنید تا نور و اکسیژن کافی به فضای منزل وارد گردد.

هوای تازه و نور هر دو در جذب امواج کائنات نقس بسزایی ایفا می کنند. به یاد داشته باشید که تاریکی و امواج منفی در طبیعت از قدرت بیشتری برخوردارند، پس با دست خودتان آن ها را به سمت زندگی نکشید و به قوتشان نیافزایید.

۳. خانه را تمیز نگه دارید

تمیزی و نظافت منزل علاوه بر ایجاد حس نشاط در جذب انرژی های مثبت نیز بسیار موثر است. شلختگی اسباب خانه محیطی مناسب برای ورود و رشد امواج منفی ایجاد می نماید.

نظم عامل ارزشمند در خوش شانسی محسوب می گردد، پس زمانی که لوازم منزل در جای خود باشند، نور و روشنی را به سوی شما سوق می دهند.

انرژی مثبت,جذب خوش شانسی,جذب شانس

۲. گل و گیاهان تازه در منزل پرورش دهید

گلدان ها از سه عنصر آب، خاک و گیاه برخوردار می باشند، که سه نیروی قدرتمند در طبیعت به شمار می روند و از قانون جذب خوش شانسی پیروی می کنند. فرقی نمی کند چه نوع گل یا گیاهی پرورش می دهید، وجود آن ها به صورت مداوم تصفیه هوا و پاکسازی روح را به دنبال خواهد داشت.

می توانید از گلدان ها برای کاشت سبزی هایی همچون نعنا، ریحان و پونه نیز بهره بگیرید، این سبزی ها بیشترین نقش را در جذب انرژی مثبت ایفا می کنند، ضمن اینکه عطرشان سرزندگی را به ارمغان می آورد.

۱. سنگ ها و کریستال منابع انرژی هستند

برخی سنگ ها یا کریستال های زینتی همچون تورمالین بنفش، کهربا، گارنت، الکساندریت، فیروزه و یشم قدرت منحصر به فردی در جذب انرژی های مثبت و منفی دارند.

شاید بارها شنیده اید که فیروزه برای دفع چشم زخم استفاده می شود، در واقع رگه های فیروزه انرژی های منفی ساطع شده از سوی سایرین را دریافت کرده و در خود دفن می نماید، به همین دلیل پس از حدود ۳ سال یا می شکند و یا به سنگی مرده تبدیل می گردد. پس وجود این عناصر جذاب طبیعت شما را در راه رسیدن به خوش اقبالی سوق می دهند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا