سبک زندگی

10 مشخصه مردی که زنان از آنها بیزارند؟

افزایش بازدید در گوگل

نشانه های مردی که زنان از آن ها گریزانند

حتما شما هم بارها مردهایی را دیده اید که انگار به طور ذاتی کاریزماتیک هستند و تمام نگاه ها را به سمت خودشان می کشانند.

این دسته از مردها که با عنوان مردان غالب نیز شناخته می شوند، در رفتارشان به جزئیات خاصی توجه می کنند که باعث می شود همواره محبوب باشند.

شاید تبدیل شدن به چنین فردی سخت به نظر برسد، اما باید بدانید برخی رفتارهای به ظاهر ساده هستند که می توانند تحولی بزرگی در شخصیت و روابط شما ایجاد کنند.

این عادت های به ظاهر ساده را ممکن است بدون آگاهی بارها انجام داده باشید، اما به خاطر داشته باشید که انجام دادن شان می تواند شما را از تبدیل شدن به یک مرد غالب دور کند.

چنانچه شما هم دوست دارید با این نکات آشنا شده و از انجام شان خودداری کنید، پس با ما همراه باشید تا شما را با ۱۰ مشخصه مردی که زنان از آنها بیزارند، آشنا کنیم.

دلایل تنفر زن از شوهر,علت تنفر زن از مرد,دلایل تنفر زن از شوهر

۱۰. با دیگران با قلدری رفتار می کنید

شاید در ابتدا فکر کنید که قلدری کردن برای دیگران و نشان دادن قدرت تان یک ویژگی جذاب برای خانم ها خواهد بود، اما باید بدانید که حقیقت ماجرا کاملا برعکس است.

مردان غالب و کامل معمولا خودشان را در هر نزاعی وارد نمی کنند و تنها زمانی که مسئله جدی باشد وارد جنگ می شوند، حتی اگر طرف مقابل شان بسیار قوی تر از آن ها باشد.

این مردان معمولا به علت اراده قوی شان در این جنگ ها نیز پیروز میدان خواهند بود. بنابراین اگر مدام برای دیگران قلدری می کنید، بهتر است که به فکر تغییر رفتارتان باشید.

۹. برای کنار زدن دیگران خیانت می کنید

پیش از هر چیز باید بدانید که یک مرد جذاب، هیچ گاه برای پیشرفت و عقب راندن دیگران دست به خیانت نخواهد زد.

پس اگر فکر می کنید که خیانت کردن به دیگران برای پیروزی یک شگرد هوشمندانه است، بهتر است که این تصورات تان را همین الان دور بریزید.

مانند یک مرد قوی عادلانه بازی کنید و هیچ گاه برای رسیدن به منافع شخصی به دیگران خنجر نزنید.

دلایل تنفر زن از شوهر,علت تنفر زن از مرد,دلایل تنفر زن از شوهر

۸. به راحتی دروغ می گویید

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که می توانید به راحتی به همسر، رئیس یا حتی دوست تان دروغ بگویید، شما از رسیدن به فاکتورهای یک مرد جذاب و کامل بسیار دور هستید.

مردان غالب هیچ وقت در حرف های شان دروغ نمی گویند و اگر لازم است چیزی را بیان کنند، آن را با صراحت تمام با فرد مورد نظر در میان می گذارند.

این دسته از مردان اشتباهات شان را می پذیرند و به جای دروغ گفتن و فرار از آن، مسئولیت پذیر هستند. به خاطر داشته باشید که دروغ گفتن ویژگی آدم های ترسو است، بنابراین بهتر است که آن را کنار بگذارید.

به دنبال مقصر هستید

چنانچه به هنگام به وجود آمدن مشکلات مختلف، همواره به دنبال پیدا کردن مقصر ماجرا هستید، هیچ گاه به مرد کاملی که زنان دوست دارند تبدیل نخواهید شد.

یک مرد غالب مسئولیت اشتباهاتش را می پذیرد و سهم خودش را در اتفاقات قبول می کند.

بنابراین تلاش کنید تا به جای فرار از واقعیت، کمی مسئولیت پذیرتر باشید و عواقب کارهای تان را قبول کنید.

دلایل تنفر زن از شوهر,علت تنفر زن از مرد,دلایل تنفر زن از شوهر

۶. بدون فکر عمل می کنید

بی گدار به آب زدن یکی از بدترین ویژگی های ممکن برای مردان می باشد که زنان واقعا از آن بیزارند.

این کار نه تنها جلوه خوبی ندارد، بلکه می تواند شما را بارها به دردسرهای مختلف بیندازد.

مردان غالب همیشه پیش از آن که کاری را انجام دهند یا در مورد موضوعی خاص تصمیم گیری کنند، به خوبی درموردش تأمل می کنند.

به یاد داشته باشید که شما فردی بالغ هستید و همواره باید در تصمیم گیری های تان تمام جوانب را به خوبی سنجیده و بعد با آگاهی کامل عمل کنید.

۵. در شرایط بحرانی می ترسید

یکی از خصوصیاتی که باعث می شود شما مرد کاملی نباشید آن است که به هنگام بحران، کنترل ترس تان سخت تر از کنترل کردن شرایط می باشد.

مردان غالب معمولا زمانی که در شرایط بحرانی قرار می گیرند، به خودشان مسلط بوده و به سرعت می توانند فکرهای شان را برای پیدا کردن راه حل مناسب نظم دهند.

حتی اگر آن ها زمان کافی برای این کار را نداشته باشند نیز از تجربیات شان کمک می گیرند و به خوبی شرایط را تحت کنترل در می آورند.

اگر شما هم از افرادی هستید که در چنین مواقعی می ترسید و نمی توانید به خودتان مسلط شوید، اصلا اشکالی ندارد اما بهتر است که از همین الان شروع به تمرین کنید و به نسخه بهتری از خودتان تبدیل شوید.

دلایل تنفر زن از شوهر,علت تنفر زن از مرد,دلایل تنفر زن از شوهر

۴. در مورد دیگران غیبت می کنید

غیبت کردن از دسته عادات ناپسندی است که نه تنها برای مردان جذاب نیست، بلکه برای زنان هم مورد پسند نمی باشد.

چنانچه شما مدام در مورد افراد مختلف، از رئیس تان گرفته تا دوستان نزدیک تان غیبت می کنید و یا از مسخره کردن شان ترسی ندارید، بهتر است که تغییراتی در رفتارتان داشته باشید.

یک مرد کامل هیچ گاه با تمسخر با دیگران رفتار نمی کند و برای بالا کشیدن خودش نیازی به کوچک شمردن دیگران ندارد.

این دسته از مردان از غیبت کردن بیزارند و هیچ گاه پشت سر افراد دیگر بد گویی نمی کنند.

۳. منتظر تایید دیگران هستید

پیش از هر چیز باید بدانید که یک مرد جذاب و بالغ، هیچ گاه برای انجام کارهایش به تایید دیگران نیاز ندارد. البته این بدان معنی نیست که شما باید خود رأی باشید و به هیچ کس توجه نداشته باشید.

بلکه منظور ما این است که شما باید خود واقعی تان باشید و برای جلو رفتن نیازی به گرفتن تایید دیگران نداشته باشید.

یک مرد غالب هیچ گاه منتظر تایید یا تشویق دیگران نیست و کاری را که باید انجام شود را به درستی هر چه تمام تر انجام می دهد.

دلایل تنفر زن از شوهر,علت تنفر زن از مرد,دلایل تنفر زن از شوهر

۲. شریک تان پول شام را حساب می کند

همانطور که خودتان هم می دانید، برابری یکی از مهم ترین اصولی است که باید برای داشتن یک رابطه سالم رعایت کنید.

اینکه همواره شریک تان بخواهد پول شام یا وعده های غذایی را حساب کند یا در آن شریک شود، کار درستی نیست.

به خاطر داشته باشید که در عین برابری، یک مرد غالب همواره هوای دیگران را داشته و برای تامین آن ها مشکلی ندارد.

اگر نامزدتان خواست این بار هم هزینه شام را بپردازد، می توانید با گرفتن صورت حساب و گفتن اینکه این کار به شما مربوط است، بحث را به بهترین شکل تمام کنید.

این کار در بیشتر موارد باعث می شود که نامزدتان بتواند روی کمک شما و همراهی تان حساب باز کرده و به شما به چشم مرد کامل تری نگاه کند.

۱. معذرت خواهی در فرهنگ لغات تان جایی ندارد

یکی از بزرگ ترین خصوصیات اشتباهی که یک فرد می تواند داشته باشد آن است که هیچ گاه معذرت خواهی نکند. تفاوتی ندارد که شما زن باشید یا مرد، اگر از دسته افرادی هستید که به هنگام اشتباهات تان عذرخواهی نمی کنید، هیچ گاه فرد بالغ و کاملی نخواهید شد.

اگر شما هم می خواهید که مانند مردان غالب جذاب باشید، باید بدانید که پیش از هر چیز باید اشتباهات تان را پذیرفته و سهم تان را در ایجاد آن ها قبول کنید.

به خاطر داشته باشید که معذرت خواهی کردن کوچک ترین کاری است که شما می توانید در قابل اشتباه تان انجام دهید، اما همین مورد کوچک تاثیر زیادی در شکل گیری شخصیت تان به عنوان یک مرد کامل خواهد داشت.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا