سبک زندگی

آشنایی با انواع قانون جذب

انواع قانون جذب,قانون جذب افکار مثبت,قانون جذب انرژی مثبت

قانون جذب

قانون جذب یک قانون ثابت در دنیا است که با استفاده از آن می توان به همه آرزوهای خود دست یافت. اما قبل از اینکه به آرزوهای خود برسید باید بدانید که قانون جذب چیست ؟ و به چه صورت ما را به آرزوها و اهدافمان می رساند. بدون استثنا کسی که زندگی عالی دارد حتما از قانون جذب استفاده کرده است. درست است که قانون جذب قابل رویت نیست اما قدرتش به اندازه ای زیاد است که می توان نشانه های آن را در جهان دید. به طور کلی هدف از قانون جذب متفاوت است و هر فردی می توانید از قانون جذب ازدواج، قانون جذب کائنات، قانون جذب افکار مثبت، قانون جذب ثروت و موفقیت استفاده نماید. در این مطلب می خواهیم شما را با انواع قانون جذب آشنا کنیم. با ما همراه باشید و مطالب مفید درباره قانون جذب را مطالعه کنید. البته در مقالات قبلی بهترین سایت های موفقیت ایران را معرفی کرده ایم که می توانید به آنها هم مراجعه کنید.

قانون جذب چیست؟

به طور کلی قانون جذب همان فکرهایی است که می کنید، یعنی به هر چیزی که فکر کنید چه مثبت باشد چه منفی، آن را جذب خواهید کرد. زندگی انسان ها از چیزهای مثبت و منفی تشکیل شده اند. این بدان معناست که اگر به چیزهای منفی فکر کنید، اتفاقات منفی به سمت شما خواهد آمد و اگر به چیزهای مثبت فکر کنید اتفاقات مثبت به سراغ شما خواهد آمد. بخش های مثبت زندگی همان ثروت و احساس خوب و روابط عالی و … می باشد و بخش های منفی زندگی نیز از همان غم و اندوه و شکست و … تشکیل شده است.

بسیاری از افراد فکر می کنند که قانون جذب کار عجیبی است اما این طور نیست. اگر هم به زندگی گذشته خود بنگرید متوجه خواهید شد که چقدر از قانون جذب استفاده کرده اید. ممکن است یک روز حال شما خوب نباشد در آن روز چیزهای منفی زیادی به سراغ شما خواهد آمد. همچنین روزی که خوشحال هستید اتفاقات خوبی به سراغ شما می آید و شما خوشحال تر خواهید شد و احساس بهتری پیدا خواهید کرد.

قانون جذب ثروت,قانون جذب عشق,قانون جذب عشق چیست

برخی دیگر از افراد فکر می کنند قانون جذبی وجود ندارد که باید گفت سخت در اشتباهند. زیرا قانون جذب در حال عمل کردن است و فقط کافی است اصول قانون جذب را بدانید و زندگیتان را با آن اصول پیش ببرید. همچنین با این قانون خالق زندگی خودتان باشید و به هدف ها و آرزوهای خود برسید. بسیاری از افراد که زندگی فوق العاده خوبی دارند شاید ندانند که موفقیت زندگی آن ها به چه دلیل است. باید گفت که داشتن چنین زندگی خوب، بی دلیل نیست و امکان ندارد که بدون هیچ کاری این زندگی خوب را داشت.  این گونه افراد بدون اینکه از قانون جذب چیزی بدانند خودشان از آن استفاده کرده اند و زندگی خود را همان گونه که می خواستند ساخته اند.

بسیاری از افراد موفق و ثروتمند با استفاده از قانون جذب موفقیت به اهداف خود رسیده اند پس مطمئن باشید شما نیز می توانید با استفاده از این قانون زندگی فوق العاده ای را بسازید. زیرا که این قانون برای همه افراد یکی است و هیچ تفاوتی ندارد. با گفتن همه این حرف ها، متوجه شدید که قانون جذبی وجود دارد و این قانون جذب بی تاثیر در زندگی نیست.

به طور کلی قانون جذب در سال 2006 بعد از انتشار کتاب راز که توسط خانم راندا برن نوشته شده بود ثابت شد. این کتاب یکی از پرفروش ترین کتاب ها در رابطه با قانون جذب است. بسیاری از مطالب این کتاب به خاطر اینکه در بین مردم رواج پیدا نکند حذف شده است. اما این سوال در بین مردم وجود دارد که چگونه از قانون جذب استفاده کنیم. تا در زندگی موفق تر شویم و به خواسته ها و اهدافمان برسیم.

قانون جذب مثبت اندیشی,قانون جذب و کائنات,قانون جذب پول

قانون جذب چگونه کار می کند؟

برای اینکه بتوانید قانون جذب را در زندگی استفاده کنید، باید درباره اصول قانون جذب بدانید. قانون جذب یکی از قدرتمند ترین قانون ها در زمینه رسیدن به اهداف و آرزوها می باشد. به طور کلی قانون جذب رویکردی است که یک فرد با ذهن و افکارش می تواند به همه آرزوهایش برسد. قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اولیه همان قانون ارتعاش است. برای اینکه درباره اصول قانون جذب بدانید باید ابتدا درباره قانون ارتعاش برای شما توضیح دهیم تا بتوانید آن ها را یاد بگیرید.

قانون ارتعاش می گوید که فکرهایی که در ذهن شما وجود دارد دارای انرژی و ارتعاش هستند. که همین انرژی و ارتعاش موجب می شود تا خواسته ها و ناخواسته ها وارد زندگی شما شوند. زمانی که به چیزی می اندیشید، در حال ارسال آن به کائنات هستید که همه این ها توسط قانون جذب سازماندهی می شوند. برای اینکه به آرزوها و اهداف خود برسید باید ارتعاش ذهن و فکر خود را کنترل نمایید. برای این کار نیز کافیست افکار خود را کنترل کنید. تا بتوانید به اهدافتان برسید.

زمانی که شما به چیزهای مثبت فکر می کنید. در حال ارسال ارتعاش مثبت به کائنات هستید. که با این کار چیزهای مثبت زیادی وارد زندگی تان خواهد شد. به عنوان مثال اگر به پول و ثروت زیاد فکر کنید در حال جذب آن هستید و اگر به یک رابطه عاشقانه خوبی فکر کنید و رابطه های عاشقانه را تحسین کنید، جذب یک رابطه عاشقانه خواهید شد. اگر بگویید که امروز روز سختی را پیش رو دارم مطمئن باشید که آن روز را به سختی خواهید گذراند. اما اگر بگویید که امروز برایم روز خوبی است مطمئن باشید که قانون جذب مثبت شرایطی را برایتان ایجاد می کند که احساس خواهید کرد که روز خوبی را گذراندید.

قانون جذب پول و ثروت,قانون جذب چیست ؟,قانون جذب کائنات

قانون جذب و افکار

میان قانون جذب و افکار مثبت یک رابطه مستقیمی وجود دارد. افکار به وسیله ارتعاشی که ارسال می شود با قانون جذب رابطه دارد. برای اینکه بتوانید از قانون جذب به درستی استفاده نمایید باید روی افکار خود کار کنید، تا بتوانید افکاری که در ذهن دارید را کنترل کنید و به چیزهای مثبت بیشتر فکر کنید و چیزهای منفی را از ذهن خود دور نمایید. باید قبول کنید که شما مسئول زندگی خود هستید. پس اگر می خواهید زندگی خوبی داشته باشید به چیزهای خوب فکر کنید. در بالا درباره قانون جذب مثبت توضیحاتی را دادیم و شما به خوبی درباره قانون جذب آشنا شدید. اکنون خود شما هستید که همه اتفاقات زندگی خود را برعهده گرفته اید و اگر زندگی خوبی ندارید خود شما هستید که با افکار منفی این زندگی را ساخته اید و اگر زندگی خوب و شادی را دارید باز هم خود شما هستید که با افکار مثبت این زندگی را ساخته اید.

اگر می خواهید زندگی خوبی داشته باشید اندکی به یک زندگی خوب فکر کنید. زیرا با استفاده از  قانون جذب افکار مثبت هیچ چیز غیر ممکن نیست. مهم نیست که چه کسی هستید؟ یا در کجا زندگی می کنید؟ استفاده از قانون جذب افکار شما را به سوی آن چه می خواهید خواهد کشاند.

مراحل قانون جذب,انواع قانون جذب,قانون جذب افکار مثبت

قانون جذب پول و ثروت

با استفاده از قانون جذب می توان به پول و ثروت فراوانی دست یافت. به شرط آن که اصول قانون جذب ثروت را بدانید و آن را انجام دهید. برای اینکه به ثروت فراوانی به وسیله قانون جذب برسید باید یک نکته مهم را در نظر داشته باشید. شما باید عاشق کاری که انجام می دهید باشید و یا باید کاری را بکنید که دوست داشته باشید و عاشقش هستید. زیرا همین احساسات باعث می شوند که ثروت جذب کنید. همچنین باید در کار خود ایده های زیادی را پیاده کنید. برای داشتن ایده باید عاشق کارتان باشید تا بتوانید ایده های خوبی را ارائه دهید. اما اگر به کارتان علاقه ای نداشته باشید این کار موجب می شود تا از پول و ثروت دور بمانید.

یکی دیگر از مواردی که در قانون جذب پول ثروت وجود دارد این است که هر پولی به هر میزان و اندازه ای که به دستتان می رسد، شکر گزار باشید. شکر گزاری قوی ترین ارتعاش را به کائنات می فرستد. اطمینان داشته باشید که با هر شکرگزاری پول زیادتری به دستتان خواهد آمد. افرادی که شکرگزار نیستند وضعیت مالی خوبی نیز ندارند. پس بهتر است برای معامله و پول هایی که در زندگی بدست می آورید شکرگذار باشید.

انواع قانون جذب,قانون جذب افکار مثبت,قانون جذب انرژی مثبت

از موارد دیگری که در قانون جذب برای ثروت تاثیر زیادی دارد این است که باید پول را دوست داشته باشید. زیرا که پول مقدس است و اگر آن را دوست داشته باشید به ثروت فراوانی خواهید رسید. یکی از دلایلی که برخی از افراد به پول و ثروت زیاد نمی رسند این است که آن ها پول را دوست ندارند. به همین دلیل از ثروت دور می شوند و نمی توانند از قانون جذب ثروت استفاده نمایند.

این مطلب را از دست ندهید
10 ویژگی رفتاری افراد باهوش

بهتر است از داشتن ثروت افراد خوشحال باشید. اگر افراد ثروتمند توانسته اند به پول و ثروت برسند و در زندگی خود موفق باشند مطمئن باشید که شما نیز می توانید پولدار شوید. پس بهتر است با شنیدن کسی که پول دار شده است احساسات بدی به سمت شما نیاید. زیرا که شما نیز می توانید به ثروت برسید و موفق شوید. فقط باید قانون جذب ثروت را بدانید.

انواع قانون جذب,قانون جذب افکار مثبت,قانون جذب انرژی مثبت

قانون جذب و کائنات

خداوند کائنات را به گونه ای برنامه ریزی کرده است که انسان ها به آرزوها و اهداف خود برسند. فقط کافیست راز قانون جذب را بدانند. به دلیل اینکه برخی از افراد به آرزوهای خود نمی رسند این است که به قانون جذب و کائنات اعتقادی ندارند و فکر می کنند که قانون جذبی وجود ندارد. ذهن و افکار انسان ها در قانون جذب و راز کائنات تاثیر زیادی دارند. به طور کلی افکار انسان به دو صورت افکار مثبت و افکار منفی تقسیم می شود. افکار مثبت همان چیزهایی هستند که می خواهید صورت بگیرند و افکار منفی همان چیزهایی هستند که نمی خواهید انجام شوند.

افکاری که به ذهن شما می آید دارای انرژی می باشند، که این انرژی به کائنات ارسال می شود و کائنات نیز جواب می دهند. به همین دلیل برای داشتن افکار مثبت یکی از بهترین راه ها تمرین است. شما با تمرین و فکر کردن به چیزهای خوب و آرزوهایتان می توانید انرژی را به کائنات منتقل کنید. قانون جذب کائنات در این مواقع پاسخ می دهد و شما می توانید به اهداف و آرزوهایتان برسید. اساس قانون جذب این است که شما به هر آنچه بخواهید می توانید برسید و هیچ محدودیتی در رسیدن به آرزوها وجود ندارد.

انواع قانون جذب,قانون جذب افکار مثبت,قانون جذب انرژی مثبت

به طور کلی قانون جذب کائنات سه مرحله دارد.

 • درخواست کردن آرزو و خواسته ها

اولین مرحله در قانون جذب کائنات در خواست آرزوها می باشد. بعد از اینکه آرزوها و خواسته های خود را در خواست می کنید ذهن شما انرژی و ارتعاش را به کائنات ارسال می کند.

 • باور کردن هدف و خواسته خود

شما باید به هدف و خواسته خود باور داشته باشید. قانون جذب کائنات در این مرحله این است که باید حرف بزنید و خوب فکر کنید. شما باید طوری رفتار کنید که به این هدف  و آرزو رسیده اید.

 • دریافت و رسیدن به چیزی که می خواهید

بهتر است احساسات خوبی در رسیدن به آرزو ها داشته باشید. تا کائنات شما را به چیزی که می خواهید برساند. به طور مثال برای اینکه به پول و ثروت برسید نباید به بی پولی فکر کنید و همیشه باید به شغل رویایی خود فکر کنید تا بتوانید به پول و ثروت مورد نیاز خود برسید. حتی اگر می خواهید ماشین مورد علاقه خود را داشته باشید نباید به این فکر کنید که وضع مالی الان شما خوب نیست. شما باید به گونه ای فکر کنید که انگار صاحب ماشین هستید.

انواع قانون جذب,قانون جذب افکار مثبت,قانون جذب انرژی مثبت

نکات مهم در قانون جذب کائنات

 • با استفاده از قانون جذب کائنات در مدت زمان کوتاهی می توانید به هر آن چه که می خواهید برسید.
 • باید برای رسیدن به آرزو ها به کائنات ایمان داشته باشید. زیرا داشتن ایمان از مهم ترین ملاک های قانون جذب است.
 • نباید به این که چگونه کائنات شما را به آرزوهایتان می رساند فکر کنید. زیرا این فکرها قدرت جذب را کم و قانون جذب را خراب می کند.
 • در کائنات چیزی به نام زمان وجود ندارد و معلوم نیست که شما چه زمانی به آرزوهایتان برسید. تنها چیزی که شما را به اهدافتان زودتر می رساند افکار مثبت شما هستند.
 • برای داشتن افکار خوب و مثبت باید تمرین کنید. زیرا بهترین کار کنترل ذهنتان است.
 • بر اساس قانون جذب مهم نیست که آرزوی شما چقدر بزرگ باشد.
 • قانون جذب کائنات همه چیز را براساس افکار شما به شما می دهد.
 • اگر می خواهید زندگی خود را تغییر دهید باید افکارتان را تغییر دهید.
 • به هر چیزی که فکر کنید به آن خواهید رسید. زیرا افکار شما مانند یک طناب است و نمی توانید با طناب چیزی را از خود دور کنید.

انواع قانون جذب,قانون جذب افکار مثبت,قانون جذب انرژی مثبت

قانون جذب و سلامتی

سلامتی یکی از مهم ترین نعمت های الهی است که باید قدر آن را دانست. انسان ها قدر سلامتی را زمانی که بیمار می شوند بیشتر می دانند و در زمان بیماری بزرگ ترین آرزوی آن ها بدست آوردن سلامتی می باشد. برای داشتن سلامتی بهتر است از قانون جذب سلامتی استفاده کرد. زیرا تاثیر زیادی در سلامتی دارد. به طور کلی افرادی که به بیماری فکر می کنند، بیماری به سمت آن ها می رود اما اگر به سلامتی و تندرستی فکر کنند، سلامتی به سمت آن ها خواهد رفت. به همین دلیل برای داشتن سلامتی باید همیشه از قانون جذب سلامتی استفاده کرد و به سلامتی و تندرستی فکر کرد. تا بیماری به سراغ فرد نیاید.

انواع قانون جذب,قانون جذب افکار مثبت,قانون جذب انرژی مثبت

قانون جذب و ازدواج

قانون جذب ازدواج تاثیر زیادی در زندگی زناشویی دارد و اگر اعتقاد داشته باشید و یا نداشته باشید جواب خواهد داد. باید در قانون جذب ازدواج ابتدا عشق را در خودتان تجربه کنید و به چیزهای مثبت تمرکز داشته باشید و بدون ترس عاشق شوید. این ها مواردی هستند که در قانون جذب در ازدواج تاثیر زیادی دارند و اگر آن را رعایت کنید می توانید یک زندگی عاشقانه و رویایی داشته باشید. اگر در زندگی فکر کنید که هیچ گاه عشقی را پیدا نخواهید کرد مطمئن باشید که قانون جذب لحظاتی را به وجود می آورد که عشقی در آن نخواهید داشت. اگر فکر کنید که تنها هستید مطمئن باشید تنهاتر خواهید شد. زیرا افکار شما در قانون جذب تاثیر زیادی دارند. برخی از تکنیک ها هستند که باعث می شوند تا با استفاده از قانون جذب به عشقتان برسید که ما در این مطلب برخی از آن ها را برای شما بیان می کنیم.

 • عشق را اول در خودتان تجربه کنید.
 • بر روی چیزهای مثبت تمرکز کنید.
 • بدون ترس، عاشق شوید.
 • قانون جذب برای ازدواج سریع از شما می خواهد که خوش بگذرانید.
 • خوبی‌ها را ببینید تا قانون جذب ازدواج عمل کند.
 • قدردان تضاد باشید و بگذارید قانون جذب ازدواج کار خودش را انجام دهد.
 • اجازه دهید شخص برود. قانون جذب ازدواج برای شما برنامه دارد.

بهتر است به جای اینکه فقط به ازدواج فکر کنید به ازدواج موفق فکر کنید. زیرا برخی از افراد زودتر ازدواج کرده اند اما شکست خورده اند زیرا به ازدواج درست و موفق فکر نکرده اند. پس باید بدانید که اولین کسی که از شما خواستگاری می کند بهترین فرد برای ازدواج نیست پس باید خوب فکر کنید و در ازدواج عجله نکنید و صبور باشید. در این کار دست خدا را باز کنید یعنی بگذارید خداوند بهترین ها را برای شما هدیه دهد. به خدا اعتماد داشته باشید زیرا قانون جذب در ازدواج نیز یکی از قانون های الهی است.

برای اینکه از قانون جذب در ازدواج استفاده کنید بهتر است برخی از نکات را انجام داده و آن ها را تمرین کنید. برای این کار بهتر است یک کاغذ و خودکار بردارید و همه خصوصیاتی که می خواهید همسر آینده شما داشته باشد را کاملا با دقت بنویسید و هر روز زمان هایی را برای این نوشته های روی کاغذ اختصاص دهید و به این ویژگی ها فکر کنید. تا در هنگام رسیدن به این شرایط احساس عالی داشته باشید.

انواع قانون جذب,قانون جذب افکار مثبت,قانون جذب انرژی مثبت

نکاتی مهم و طلایی درباره قانون جذب

 • با فکر کردن به هر چیزی می توانید به آن برسید.
 • اگر دوست دارید اتفاق های خوبی برای شما بیافتد بهتر است به چیزهای خوب و مثبت فکر کنید.
 • هر چه بیشتر درباره چیزی تمرکز کنید آن را قوی تر می کنید. پس بهتر است روی چیزهای مثبت تمرکز داشته باشید.
 • به جای اینکه به تصمیم گیری فکر کنید به احساسات درون خود توجه کنید.
 • تفکر محدود نداشته باشید و به این فکر کنید که موفقیت نامحدود است. پس هر کسی می تواند موفق شود.
 • به این توجه داشته باشید که اگر کسی با شما رابطه خوبی ندارد این خود شما هستید که باعث شدید با شما این گونه باشند.
مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن