سبک زندگی

آشنایی با قانون جذب

قانون جذب چیست؟

آشنایی با قانون جذب باعث میشود زندگی را راحت بگیریم، از نظر او زندگی ساده است و زندگی آدمها تنها از دو چیز تشکیل شده: چیزهای دوست داشتنی و مثبت و چیزهای دوست نداشتنی و منفی.

هر بخشی از زندگی شما، اعم از رابطه ی عاطفی تان یا شغل و یا روابط خانوادگی تان همه و همه می توانند مثبت یا منفی باشند، یا پولتان از پارو بالا می رود یاهشتتان گیر نه تان است .یا سرشار از عشق به زندگی و سلامتی هستید و یا نا امید و بیمار. یا رابطه های شما با رضایت و تعامل پیش می رود یا می خواهید سر به تن شریک احساسی تان نباشد.
یا روزهایی با خبرهای خوب دارید یا اوقات تلخی و بدبختی از درو دیوارتان می بارد.

اگر کفه ی روزهای بد زندگیتان به روزهای خوب می چربد یک جای کار اشکال دارد و حتما خود شماهم هم این را می دانید که به این مقاله رسیده اید. حسی درون شما می گوید که لایق شادی ها و موفقیت ها هستید و حق هم باشماست، بله هرکسی لیاقت شادی و عاقبت بخیری را دارد.

آموزش قانون جذب,قانون جذب ثروت,قانون جذب پول,

آیا می دانید قانون جذب چیست و چه کاری انجام میدهد.

شما همیشه از قانون جذب استفاده می کرده اید، آدمهایی که غرق در خوش شانس هستند معمولا نمی داند چطور شد که اینطور شد! اما الکی الکی که نمی شود؛ آنها از تمام منابع خوبشان که قانون جذب است استفاده می کنند. بعضی از قانون جذب عشق، بعضی از قانون جذب ثروت و بعضی از قانون جذب پول و ثروت استفاده میکنند.

بی بروبگرد تمام کسانی که یک زندگی شگفت انگیز دارند برای رسیدن به این زندگی زیبا از قانون جذب استفاده کرده اند. شاید ما نتوانیم قدرت های لاینفکِ جهان هستی را ببینیم اما در قدرتش هیچ شکی نیست، منطق این قانون هم اینگونه است. او قابل مشاهده نیست اما قدرت والایی دارد، قدرت قانون جذب را در هرجایی از زمین می توانید مشاهده کنید.

قانون های طبیعت روی زمین بر اساس قانون کائنات حکومت می کنند و چرخه ی اصلی زندگی ما بر روی او می چرخد. آیا تا به حال پیش آمده که هواپیمایی بخاطر قوانین فیزیکی نتوانسته باشد حرکت کند؟ آیا وقتی چیزی را روی زمین گذاشته اید روی هوا معلق شده است؟ ما راه هایی پیدا کرده ایم که بتوانیم در کنار قوانین زمین زندگی مان را پیش ببریم و باید همینکار را با قانون جذب بکنیم، آن را یاد بگیریم و زندگی مان را در کنار قوانین اش بسازیم.

تنها نیروی جذب خورشید است که گیاه را پرورش می دهد و همان نیروی جذب خورشید است که منظومه ی شمسی را دورهم نگه داشته است و زمین و جاذبه اش است که تمامِ ما را سرجایش نگه داشته است، سلول ها را در تنمان، آب را در لیوان مان و ماشین ها را در جاده ها.

اما قانون جذب، یک نفر را به هنرمی کشاند و یک نفر را به آشپزی یک نفر را رزمی کار می کند و دیگری را دانشمند.چرا؟
چون قانون جذب و قانون کائنات شما را به همان چیزی که دوست دارید سوق میدهد.

قانون جذب چیست,قانون جذب کائنات,کتاب قانون جذب,

قانون جذب دقیقا چیست؟

این قانون جذبی که می گوییم با جاذبه ی مولکولی زمین متفاوت است اما بعضی از کارکرد هایش مشابه قانون جذب عشق است. چالز هانل معتتقد است که قانون عشق و قانون جذب کاملا مشابه هم هستند.

قانون جذب مشابه عشق است و البته یک قانون مطلق و قدرتمند است که همه چیز را هماهنگ و قدرت مند نگه می دارد او از طریق کائنات تاثیر خودش را روی جهان می گذارد.

قانون جذب می گوید که هرچیزی در این جهان مشابه خودش را جذب می کند. مصداق بارز همان ضرب المثل هرچه بدهی همان را هم می گیری، دریافتی های ما از زندگی بر اساس داده هایمان است.

این مطلب را از دست ندهید
10 عبارت که بهتر است والدین به بچه های خود نگویند

آموزش قانون جذب,قانون جذب ثروت,قانون جذب پول,

جواب گرفتن از قانون جذب

همیشه آن چیزی که در این جهان می دهیم با چیزی که می گیریم برابری می کند. قانون جذب از این نظر مثل ریاضی و فیزیک است. قانون جذب می گوید اگر انرژی مثبت بدهی در پاسخ هم انرژی مثبت می گیری اگر منفی بدهی، منفی می گیری.

قانون جذب دقیقا چکاری می کند؟

این قانون همیشه جریانش را به عهده خودتان می گذارد اما برخوردش اینطور است که اگر تصمیم بر مثبت بودن بگیرید به شما مثبت خروجی می دهد و اگر منفی باشید بالعکس.
حالا شما چگونه این پالس مثبت و منفی را به قانون جذب می دهید؟ با افکار و رفتارتان و یا با احساستان!

در این لحظه به چه چیزی فکر می کنید؟ چطور فکر می کنید؟ هرطوری که شما فکر کنید تعیین کننده ی دریافتی های شما از کائنات است. هرچیزی که درباره ی آدم ها یا وقایع فکر کنید همانطور برایتان رقم می خورد.

” بدهید و به شما داده خواهد شد … زیرا با پیمانه‌ ی خودتان برایتان اندازه خواهند گرفت “
حضرت عیسی (ع)

شما با افکار و احساسات تان زندگی خود را رقم می‌ زنید. هر چه بی اندیشید و احساس کنید، تمام آنچه برای تان رخ می‌ دهد و در زندگی تجربه می‌ کنید را رقم می ‌زند. اگر احساس می ‌کنید: “امروز، روزی سخت و پرتنش پیش رو دارم ” آن‌ وقت تمام افراد، شرایط، و وقایعی که روزتان را سخت و پرتنش خواهند ساخت را به سوی خود جذب می‌ کنید.

اگر فکر و احساس کنید: “زندگی برایم خوب و خوشایند است.” قانون جذب تمام افراد، شرایط، و وقایعی را به سوی شما جذب می ‌کند که واقعا زندگی‌ تان را خوشایند کنند.

قانون جذب شما را مجبور نمی کند

شما روی زمین مجبورید که عمودی باشید، به هیچ طریقی نمی توانید خودتان تصمیم بگیرید که وقتی توپی را به زمین پرتاب می کنید بعدش چه اتفاقی برایش بیفتد.

قانون جذب چیست,قانون جذب کائنات,کتاب قانون جذب,

اما قانون جذب به شما حق انتخاب می دهد!

قانون جذب بر مبنای آنچه می‌ دهید، هر آنچه در زندگی دارید را یک به یک به شما می‌ دهد. شما بر مبنای افکار و احساساتی که از خود بروز می‌ دهید، آهن‌ ربا می‌ شوید و شرایط ثروت، سلامت، روابط، و تک‌ تک اتفاقات و تجارب زندگی خود را دریافت می‌ کنید.

مثلا همیشه سعی کنید درباره ی مسائل مادی احساسات خوبی نشان دهید، این افکار باعث می شود پول و ثروت به سمت شما روانه شوند و قاعدتا احساساتی برعکس نتیجه ی بالعکس هم برای شما دارند.

چقدر بر افکار خود مسلط و قدرتمند هستید؟ قانون جاذبه کمک می کند که هر احساسی که دارید قویتر شود با مثبت بودن هر جایی از زندگی اتان را به شاهکاری تبدیل خواهید کرد.

افکار ما در قانون جذب

امام علی(ع) فرمودند: “مراقب افکارت باش که گفتارت می شوند؛ کلمات شما همان افکارتان هستند و افکار و کلمات شما رفتارتان در زندگی می شوند.” اگر شما فکر کنید که امروز چه روز خوبی می تواند باشد، با دیگران بهتر حرف می زنید و عملکردتان نیز بهتر خواهد شد.

آموزش قانون جذب,قانون جذب ثروت,قانون جذب پول,

قانون جذب و افکار مثبت و منفی

این قانون می گوید وقتی به چیزهایی که دوست دارید، فکر هم می کنید یعنی یک فرد مثبت هستید. وقتی هم به دوست نداشتنی های زندگی فکر می کنید دچار افکار منفی شده اید. پس چه کاری است که به دوست نداشتنی ها فکر کنید؟ قانون جذب ذاتا شما را آزاد می کند تا مثبت فکر کنید.

جذب قدرت با قانون جذب!

انسانها توانایی های نامحدودی دارند، برای اینکه واقعا می توانند هرآنچه که در پی آن هستند را به زندگیشان بیاورند ” هرچه در جستنِ آنی، آنی!” تصور نکنید حالا که حالتان زیاد خوب نیست افکارتان هم برای همیشه منفی می ماند. قدرت شما حتی بیشتر از فکرتان است چون فقط شمایید که می توانید آن را تغییر بدهید. عشق را حس کنید و قدرتش را در دست بگیرید.

این مطلب را از دست ندهید
10 ترسی که مانع پیشرفت شما در زندگی می شود

احساسات شما محرک هستند

افکار و گفتار بدون احساسات هیچ قدرت و تأثیری در زندگی‌ تان ندارند. در روز افکار بسیاری از ذهنتان می‌ گذرد که بار چندانی ندارند و به ‌حساب نمی ‌آیند زیرا بسیاری از افکار احساسی قوی را در درونتان بر نمی ‌انگیزند. آنچه احساس می ‌کنید است که اهمیت دارد.

بیایید تصور کنیم که حرفها و فکرهای ما یک فضا پیماست و احساس شماهم بنزین این فضاپیما است. این وسیله بدون سوختش ازجایش تکان هم نمی خورد، چون سوخت همان چیزی است که هر وسیله ایی را روشن می کند. حرفها و افکارانسان هم به همین شیوه است.

شما وسیله ایی هستید که بدون احساستان نمی توانید کاری کنید. اگر فکر می کنید که از شخصی متنفرید، این فکر بیانگر احساساتی منفی است که به آن فرد دارید، در نتیجه رابطه تان روز به روز با این شخص بدتر و بدتر می شود. این را قانون جذب می گوید.

قانون جذب چیست,قانون جذب کائنات,کتاب قانون جذب,

خوب بودن فقط خوب بودن است!

اکثر مردم فرق بین خوب و بد بودن را می فهمند اما نمی دانند اسیر چه نوع افکاری هستند. گاهی بد بودن آن شدتی که در ذهن ما است را ندارد اما تاثیر طولانی مدت خودش را می گذارد. شاید شما بعضی مواقع حالتان افتضاح نباشد اما این بر خوب بودنتان هم استناد نمی کند.

قانون جذب میگوید: احساس خوب یعنی احساس خوب! احساسات خوب یعنی شما شاد، مسرور، هیجان ‌زده، مشتاق یا پرشور باشید. زمانیکه احساس کردید بد نیستید، معمولی هستید، یا در واقع اصلاً حس خاصی ندارید، آن زمان زندگی ‌تان بد نخواهد شد، معمولی خواهد بود، یا اصلاً چندان خاص نخواهد بود! احساسات خوب یعنی واقعاً احساس خوبی داشته باشید، و احساس واقعاً خوب آن چیزی است که زندگی واقعاً خوب را به ارمغان خواهد ‌آورد.

مختصات قانون جذب چیست؟

قانون جذب بیانگر این است که احساسِ خوب یعنی شما خوشحال و هیجان زده اید. اینکه شما حس می کنید بدک نیستید یعنی اینکه معمولی هستید یا شاید هم خنثی هستید، خب در اینصورت زندگیتان هم بدک نخواهد بود.
احساس خوب یعنی عمیقا احساس خوب و رضایتی داشته باشید و همین حس خوب یک زندگی خوب راهم برایتان به ارمغان می آورد.

آموزش قانون جذب,قانون جذب ثروت,قانون جذب پول,

نکات مهم مراحل قانون جذب:

  •  با فکر کردن به هرچیزی توانایی جذبِ آن را نیز دارید حتی اگر آن را هم نخواهید. پس خیلی زیاد مراقب باشید که چه چیزی جذب می کنید.
  • اتفاقات خوب و بد طبق جذب افکار شما اتفاق می افتند. بهتر است افکارتان مثبت باشد.
  • روی هرچیزی که بیشتر تمرکز کنید بیشتر اتفاق می افتد.
  • به جای اینکه در فکر کردن برای تصمیم گیری زیاده روی کنید؛ مسائل را به احساستان واگذر کنید، ندای قلب شما به شما خواهد گفت که چه باید بکنید.
  • دست از محدودیت قائل شدن برای افکارتان بردارید. هرکسی می تواند موفق بشود. حسود نباشید، هیچکس جای شما را در دنیا نمی گیرد.
  • اگر دیگران از شما خوششان نمی آید دلیل آن را با جست و جو در خودتان پیدا کنید، اگر دیدگاهتان را نسبت به آن فضا یا آدمها بهتر کنید فرد دوست داشتنی تری هم خواهید بود.

نکته آخر

همیشه و در همه حال قانون جذب کار خود را انجام می‌ دهد. فقط ما باید تعیین کنیم که موارد مثبت را جذب کنیم یا موارد منفی را. امروزه سایت های انگیزشی زیادی وجود دارد و شما می توانید مراحل قانون جذب را با آموزش قانون جذب دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا