سبک زندگی

قانون جذب انرژی مثبت

انرژی مثبت چه اهمیتی در زندگی دارد؟

هر یک از موجودات زنده دنیا دارای انرژی مثبت منحصر به فردی می باشند که قادر است پدیده های اطراف را به خود جذب کند در حالی که اشیا توانایی کنترل این انرژی را ندارند. در این میان، انسان تنها موجودی است که می تواند علاوه بر کنترل این توانایی بر دیگران نیز موثر باشد. به خاطر همین موضوع است که روانشناسان معتقد هستند که همیشه باید مثبت فکر کرد و دارای دید خوش بینانه ای نسبت به سایر افراد بود. این موضوع به قدری اهمیت دارد که حتی روانشناسان می گویند حتی به شوخی هم افکار منفی را به زبان نیاورید.

جذب انرژی مثبت,قانون جذب انرژي مثبت,قانون جذب و انرژی مثبت,

ممکن است تا به حال به این موضوع فکر نکرده باشید که تمامی مجازات و تنبیه ها بازخوردی از تفکر و سخنانی است که بازگو می کنیم. به طوری که با داشتن تفکر مثبت می توان از محیط جذب انرژی مثبت  داشته باشیم در حالی که با داشتن تفکر منفی انرژی های منفی را از محیط جذب می کنیم.

قانون جذب انرژی مثبت بیانگر این موضوع است که این انرژی در واقع داشتن تصور و ذهنیتی درست است که نسبت به چیزی داریم مانند محبت، نور، عشق و امیدواری و انرژی منفی همان ذهنیت نادرستی است که در رابطه با هر چیزی است مانند ظلمت، بدجنسی، شرارت، رذالت و نا امیدی. انرژی های مثبت و منفی وجود ما دائما بر ضد یکدیگر مشغول فعالیت هستند تا زمانی که ما به خوبی به توانیم آن ها را کنترل کنیم. نتیجه این رفتار باعث می شود که مثبت ها به سمت مثبت ها جذب شوند و منفی ها به سمت منفی ها.

کانال قانون جذب انرژی مثبت,جذب انرژی مثبت,قانون جذب انرژي مثبت,

محبت به سمت جذب محبت می رود و شرارت به سمت جذب شرارت و تفکر مثبت و یا منفی ما است که ما را به سمت افرادی با چنین ویژگی هایی می کشاند. در واقع می توان گفت طرز تفکر و اندیشه های مثبت و منفی ما است که موجب می شود انرژی های مثبت و منفی را جذب کنیم. انسان با کلام خود می تواند کاملا انژی دریافت شده از سمت محیط را متحول نماید. زیرا کلام و اندیشه های انسان دارای قدرتی بی نظیر است و به واسطه آن ها محیط اطراف هر شخصی شکل می گیرد.

توانایی روح برای کنترل نمودن ذهن بی نظیر است و ذهن و جسم نیز ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند و در صورت منفی بودن تفکرات، انرژی های منفی به سمت ما جذب می شوند که نتیجه آن تضعیف سیستم دفاعی بدن و به وجود آمدن امراض و بیماری ها می باشد. این مسئله بیشتر زمانی شدت می گیرد که افکار منفی بدون توجه به مشکلات دیگران فقط بر روی وجود خودمان متمرکز شده باشد و حول این محور فعالیت داشته باشد.

قانون جذب و انرژی مثبت,کانال قانون جذب انرژی مثبت,جذب انرژی مثبت,

انسان برای اینکه بتواند ارتباط خوبی با دیگران داشته باشد باید افکار منفی خود را کنترل نماید و نیروی ایمان را در خود پرورش دهد تا به این نتیجه برسد که به هر میزانی خوبی کند خوبی دریافت می کند و به همان میزان که بدی کند بدی دریافت می کند یا به عبارتی همه چیز در گرو مثبت با منفی بودن اندیشه های او می باشد.

این مطلب را از دست ندهید
10 روش فوق العاده برای بهبود قدرت بیان

بنابراین می توان گفت این انسان است که با اندیشه های خود تصمیم می گیرد که در مسیر پر پیج و خم یاس و نا امیدی قدم بردارد یا مسیر زیبا و لذت بخش دست یافتن به اهداف و آرزوها.

قانون جذب انرژي مثبت,قانون جذب و انرژی مثبت,کانال قانون جذب انرژی مثبت,

افکار انسان دارای قدرت بی نظیری است و تفکرات مثبت و یا به عبارتی مثبت اندیشی می تواند آرامش، موفقیت، صلح و بهبود سلامت جسمی را به ارمغان آورد. از این رو اگر انسان بخواهد روزانه کارهای خود را با انرژِی بیشتری انجام دهد و لحظاتی شاد و لذت بخش داشته باشد واجب است بر افکار و اندیشه های مثبت تکیه کند.
مثبت اندیشی موجب می شود که افراد پیرامون شما نیز تحت تاثیر آن حالات قرار بگیرند. از این رو سعی کنید که همواره افکار مثبتی داشته باشید و به موفقیت، پیشرفت و خوشحالی بیاندیشید زیرا باعث می شود اطرافیانتان نیز در این مسیر به شما کمک کنند و از این انرژی مثبت لذت ببرند.

برای دست یافتن به بالاترین سطح انرژی مثبت درونی نخستین گام ایجاد تحولات درونی و داشتن نگرش مثبت به زندگی است و سپس یاد آوری موفقیت های لذت بخش و تلاش هر چه بیشتر برای حفظ شرایط و موفقیت می باشد.

جذب انرژی مثبت,قانون جذب انرژي مثبت,قانون جذب و انرژی مثبت,

مثبت گرایی تاثیر گذار

برای دست یافتن به چنین جایگاهی در مثبت اندیشی نباید فقط به جملات ساده و تلقین های انرژی بخش اکتفا نمود بلکه باید سبک تفکر و دانش خود را به طور کلی متحول ساخت و با تمام وجود به این ایمان رسید و از اعماق وجود آثار این انرژی مثبت را احساس نمود.
طرز تفکر مثبت و مثبت اندیشی باید به صورت مداوم باشد و تنها با لحظات کوتاهی نگرش مثبت نمی توان به نتایج خاصی دست یافت و برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید ترس ها، کم کاری و بی اعتقادی ها را کنار گذاشت و با همت و تلاش خالصانه برای رسیدن به مقصود جنگید.

 • آیا واقعا تصمیم دارید که زندگی خود را متحول سازید؟
 • آیا می خواهید نگرش خود را تغییر دهید؟
 • آیا به قدرت ذهنی و تاثیرش بر دیگران ایمان آورده اید و سعی در عملی نمودن آن دارید؟

کانال قانون جذب انرژی مثبت,جذب انرژی مثبت,قانون جذب انرژي مثبت,

در ادامه به بیان نکاتی در این رابطه می پردازیم که می تواند شما را در راه رسیدن به قدرت مثبت اندیشی کمک نماید.

 1. تکرار مداوم جملات انگیزشی مانند ” من می توانم”، “من توانایی های لازم را دارد”، ” چنین چیزی امکان دارد” و … .
 2. سعی کنید همیشه نشاط، موفقیت و قدرت را در وجودتان حفظ نمایید.
 3. با کاهش استرس و افزایش آرامش خود از پرداختن به تفکرات منفی خودداری نمایید و به جای منفی گرایی به اتفاقات و افکار مثبت بیاندیشید تا انرژی و شادی را در تمامی لحظات خود احساس نمایید.
 4. سعی کنید در برقراری ارتباط با دیگران از بهترین جملات و اصطلاحات انگیزشی استفاده نمایید و احساس احترام و موفقیت را به آن ها منتقل کنید.
 5. تصویر سازی ذهنی مثبت بسیار موثر است از این رو قبل از شروع هر کاری با مجسم نمودن نتیجه دلخواه با انرژی بیشتری آن را شروع کنید و شک نداشته باشید که اگر به این قضیه ایمان داشته باشید قطعا به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید.
 6. مطالعات ادبی امید بخش را در برنامه روزانه خود قرار دهید.
 7. در انتخاب برنامه ها و فیلم هایی که تماشا می کنید بیشتر دقت نمایید و سعی کنید از فیلم های که احساس خوبی به شما می دهند استفاده کنید.
 8. خواندن روزنامه و مشاهده اخبار را به برنامه های خود بیافزایید البته بدون هیچگونه تعصب خاص بر روی هیچ شخص یا گروهی.
 9. ارتباطات خود را با افرادی که سرشار از انرژی های مثبت هستند افزایش دهید.
 10. حالت ایستادن و نشستن و راه رفتن شما به میزان زیادی در اعتماد به نفس موثر است از این رو سعی کنید که همیشه کمر خود را راست نگه دارید و هر گز افتاده نباشید.
 11. روزانه ساعاتی را به ورزش های دلخواه خود اختصاص دهید تا احساس مثبت گرایی بیشتری داشته باشید.
 12. هرگز افکار منفی را به ذهن خود راه ندهید و فقط به افکار و نتایج مثبت و موفقیت فکر کنید. با این کار حتی اگر در شرایط نامساعدی هم باشید مثبت اندیشی موجب می شود که اتفاقات خوبی رخ دهد و همه چیز متحول گردد.
این مطلب را از دست ندهید
20 راه برای زندگی شادتر

قانون جذب و انرژی مثبت,کانال قانون جذب انرژی مثبت,جذب انرژی مثبت,

انرژی مثبت شفا دهنده الهی

فرض کنید 4 شاخه گل در دست دارید که درست روبه روی شما قرار دارد و آن را در ذهن خود مجسم نمایید حال از انرژی شفا دهنده الهی در خواست کنید تا بر گل ها بتابد. این انرژی قادر است که با عبور از لایه محافظ بر گل ها بتابد. اکنون به اتفاقات رخ داده در گل توجه نمایید.

پس از انجام این مدیتیشن تست بعدی را انجام دهید.

در مواقعی که احساسات ناخوشایندی مانند غم و اندوه، خشم و کینه وارد گل می کنید مشاهده می کنید که گل پژمرده و یا سیاه و کدر می شود. این اتفاق دقیقا مشابه کاری است که انرژی های منفی با جسم و روان شما انجام می دهد و از آن طربق بر محیط پیرامون نیز اثر گذار است. حال اگر از انرژی شفا بخش برای تابیدن به گل ها استفاده کنید متوجه خواهید شد که گل تغییر رنگ داده و به حالت اولیه خود باز می گردد.
اکنون شما می توانید تصور کنید که انرژی های مثبت و عبارات شفا بخش چه تاثیری بر جسم و ذهن شما دارد.
استفاده از هیچ کدام از این تکنیک ها محدودیتی ندارد اما بهتر است جهت تخلیه انرژی های منفی از پوشش های محافظ استفاده نمایید و محیط پیرامون خود را سالم نگه دارید و مسموم نکنید.
خالی نمودن انرژی های منفی و دریافت انرژی های مثبت تاثیر بسیار زیادی در بهبود سلامت و افزایش آرامش و خیر و برکت زندگی دارد.
انرژی شفا بخش الهی موجب تحولی عظیم در ما و محیط اطرافمان می شود زیرا سرشار از عشق و برکت و رحمت و آرامش است.
با استفاده از چنین تکنیک هایی می توانید در کنار زدودن انرژی های منفی و خشم و کینه و ناراحتی، از انرژی الهی و پوشش محافظ نه تنها برای خودمان بلکه برای دیگران نیز استفاده نماییم.
البته توجه داشته باشید که تخلیه انرژی منفی افراد دیگر را به خودشان واگذار کنید و فقط با انرژی مثبت خود دیگران را تحت تاثیر قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا