اینستاگرام

استیکر تیک آبی اینستاگرام

شاید بسیاری از کاربرانی که با استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام کسب‌ و کار خود را راه‌ اندازی کرده اند با تیک آبی اینستاگرام آشنایی داشته باشند در واقع این تیک به افرادی که با این اپلیکیشن به‌ صورت مستمر در حال تعامل هستند کمک می کند که بازدید بیشتری را کسب کنند.

از طرفی زمانی ‌که پیج برخی از کاربران را مشاهده می‌ کنید و یک تیک آبی در کنار نام کاربری آن ‌ها وجود دارد می‌ توانید متوجه شوید که این فرد نماد آبی اینستاگرام را دریافت کرده، اما دقت داشته باشید که عده‌ ای از کاربران تنها از استیکر تیک آبی اینستاگرام استفاده می کنند که این اشخاص به ویژگی ‌های خاص تیک آبی دسترسی ندارند.

صفحاتی که از تیک آبی برخوردار هستند مورد اعتماد افراد زیادی قرار می ‌گیرند، بنابراین می‌ توان گفت که تیک آبی افتخاری برای کاربران است چرا که اعتبار پیج را بالا می برد.

شاید بسیاری از افرادی که پیجی را درون این شبکه اجتماعی برای خود راه‌ اندازی کرده اند این سوال را از خود بپرسند که چگونه تیک آبی را دریافت کنیم یا این ‌که می توان از استیکر تیک آبی اینستاگرام استفاده کرد که برای پاسخ به این سوال ها در ادامه مطالب اطلاعات مناسبی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

استیکر تیک آبی,استیکر تیک آبی اینستاگرام,تیک آبی اینستاگرام

معرفی تیک آبی اینستاگرام

زمانی ‌که خرید تیک آبی اینستاگرام در کنار قابلیت های دیگر معرفی شد بسیاری از کاربران تصور می‌ کردند این نماد تنها برای افراد معروف و خاص ارائه می‌ شود، چرا که در ابتدا این ویژگی برای افراد غیر قابل باور بود.

با گذشت زمان با توجه به قابلیت هایی که به اینستاگرام اضافه شد تیک آبی تنها برای افراد مشهور و برندهای خاص در نظر گرفته نمی شد بلکه هر فردی که دارای یک اکانت در اینستاگرام باشد می ‌تواند با فعالیت مستمر و رعایت قوانین خاصی به تیک آبی دسترسی داشته باشد.

در واقع اگر بخواهیم در مورد تیک آبی اینستاگرام اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم باید بگوییم که این تیک نشان ‌دهنده‌ وجود یک پیج معتبر و رسمی است، بنابراین به ‌راحتی می‌ توان از این طریق پیج های فیک و اصلی را از هم تشخیص داد؛ البته دقت داشته باشید که بسیاری از افراد ممکن است تنها به دریافت استیکر تیک آبی اینستاگرام بپردازند.

در واقعیت افرادی که این تیک آبی را به دست آورده اند به کاربری محبوب و معروف در اپلیکیشن اینستاگرام تبدیل می شوند و تنها نمادی است که می ‌تواند به کاربران نشان دهد پیج شما از اصالت کامل برخوردار است.

استیکر تیک آبی,استیکر تیک آبی اینستاگرام,تیک آبی اینستاگرام

نحوه استفاده از استیکر تیک آبی

یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن بسیاری از کاربران را درگیر کند این می‌ باشد که چگونه می توان از استیکر تیک آبی استفاده کرد، در واقع باید بگوییم که بهره بردن از این نماد با سختی زیادی رو به رو نیست، اما دقت داشته باشید که این نماد نمی‌ تواند شما را به ویژگی ‌های خاص و قابلیت ‌های اصلی اینستاگرام متصل کند، بنابراین تنها یک تیک فیک را در اختیار خواهید داشت.

به‌ طور کلی استیکر تیک آبی اینستاگرام در کیبورد گوشی مشاهده می شود که می ‌توانید آن را قبل ‌از نام کاربری خود به‌ کار ببرید و کاربران دیگر با مشاهده این تیک پیج شما را به رسمیت خواهند شناخت.

استیکر تیک آبی,استیکر تیک آبی اینستاگرام,تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

شاید بسیاری از افرادی که نماد آبی را در پیج افراد دیگر مشاهده کنند این سوال را از خود بپرسم که تیک آبی اینستاگرام از چه مزایایی برخوردار است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم افرادی که این نماد را به دست می ‌آورند می ‌تواند تاثیر زیادی بر روی دیگر کاربران دارند، اما متاسفانه بسیاری از افراد نمی توانند شرایط دریافت تیک آبی را رعایت کنند از این‌ رو به استفاده از استیکر تیک آبی اینستاگرام می پردازد که در این‌ جا برخی از مزایای داشتن این نماد را شرح خواهیم داد.

بدست آوردن اعتماد کاربران

افرادی که نماد تیک آبی اینستاگرام را به دست آورده اند علاوه بر این ‌که پلتفرم اینستاگرام به آن‌ ها اعتماد می ‌کند می‌ تواند اعتماد کاربران دیگر را هم بدست آورد، اما دقت داشته باشید که بسیاری از افراد حتی بدون این ‌که پیج فردی تیک آبی داشته باشد به آن اعتماد می کنند، از طرفی داشتن این تیک می ‌تواند دیدگاه کاربران را به‌ صورت کامل تغییر دهد.

دسترسی به امکانات اینستاگرام

اگر بتوانیم به‌ صورت قانونی و با  رعایت اصولی که وجود دارد تیک آبی اینستاگرام را بدست آورید به قابلیت‌ های بی ‌شماری دسترسی پیدا می ‌کنید، به‌ عنوان مثال می‌ توانید بر روی استوری های خود لینک قرار دهید که این ویژگی را کاربران دیگر تنها در صورتی دریافت می ‌کنند که از ۱۰۰۰۰ فالوور برخوردار باشد، اما کاربران دیگر که قادر به دریافت تیک آبی هستند به چنین ویژگی ‌هایی دسترسی خواهند داشت.

جلوگیری از جعل هویت

دریافت تیک آبی اینستاگرام از مزایای بسیاری برخوردار است به ‌عنوان مثال اگر شما از استیکر تیک آبی استفاده کنید دیگر کاربران نمی ‌توانند صفحات جعلی را به اسم شما راه‌اندازی کنند، بنابراین هیچ فردی نمی‌ تواند از اعتبار شما سوء استفاده کند.

منحصر به ‌فرد بودن اکانت

استیکر تیک آبی شاید از نظر بسیاری از افراد بسیار ساده به‌ نظر برسد، اما باید بگوییم که همین نماد می‌ تواند پیج شما را نسبت‌ به دیگر صفحه‌ های اینستاگرام متمایز کند و به اندازه‌ ای مهم است که باعث جلب توجه افراد زیادی خواهد شد، چرا که بیشتر کاربران در اینستاگرام پیج های اصلی را دنبال می‌ کنند.

از طرفی مردم از آگاهی بیشتری نسبت‌ به پیج شما برخوردار خواهند شد و در نهایت اگر از کسب ‌و کار و فعالیتی برخوردار باشید کاربران هم برای خرید برخی از محصولات به پیج شما مراجعه خواهند کرد.

استیکر تیک آبی,استیکر تیک آبی اینستاگرام,تیک آبی اینستاگرام

شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام

بسیاری از افراد علاوه‌ بر استفاده از استیکر تیک آبی اینستاگرام فیک به فکر پشت ‌سر گذاشتن شرایط و قوانینی که این شبکه اجتماعی در نظر گرفته، هستند تا بتواند این تیک را به‌ صورت قانونی و اصولی دریافت کنند. به ‌طور کلی باید بگوییم که ۴ شرط برای بررسی دریافت تیک آبی وجود دارد  که در ادامه آن ‌ها را بیان می‌ کنیم.

کامل بودن اکانت کاربری

یکی از ویژگی‌ های مهمی که برای دریافت تیک آبی اینستاگرام باید به بررسی آن بپردازید این است که حساب کاربری شما از طرف اینستاگرام تأیید شود که لازمه آن ‌هم کامل بودن اکانت می باشد.

باید در مرحله اول حساب خود را از خصوصی به عمومی تغییر دهید و یک بیوگرافی کامل را با عکس پروفایل مناسب و یک محتوای کاملا منحصر به‌ فرد درون پیج خود قرار دهید، اما به این نکته دقت داشته باشید که اینستاگرام به‌ هیچ‌ وجه عکس‌ هایی چون گل و طبیعت را قبول نمی ‌کند، از طرفی به هر اندازه که محتوا و فالوورهای شما بیشتر باشد احتمال  بررسی دریافت تیک آبی هم بیشتر می‌ شود.

اصالت و اعتبار اکانت

یکی از عوامل مهمی که به روی دریافت تیک آبی اینستاگرام تاثیر می‌ گذارد این است که ثابت کنید از یک هویت واقعی برخوردار هستید و قصد دارید برند خاص یا کسب ‌و کاری را در اینستاگرام راه‌ اندازی کنید.

معروف بودن

برای اینکه بتوانید توجه اپلیکیشن اجتماعی اینستاگرام را به سوی خود جلب کنید باید نشان دهید که از یک صفحه ارزشمند برخوردار هستید و با کاربران زیادی در تعامل باشید، بنابراین شناخته شدن و قابل‌ توجه بودن یکی از  راه هایی است که به شما کمک می ‌کند تیک آبی را دریافت کنید.

منحصر به‌ فرد بودن اکانت شما

از دیگر شروطی که برای دریافت تیک آبی باید به آن توجه داشته باشید این است که اکانت مورد نظر باید تنها مختص به شما باشد، به‌ عنوان مثال حساب‌ های تلفیقی و حساب ‌هایی که به معرفی یک برند یا فرد خاص می پردازند، نمی‌ توانند توجه اینستاگرام را به سوی خود جلب کنند.

بر فرض مثال خواننده های مشهور از طرفداران زیادی برخوردار هستند، اما تمامی این طرفداران که فن پیج هایی را ایجاد کرده ‌اند به‌ هیچ ‌وجه نمی‌ توانند به این تیک آبی دسترسی پیدا کنند در نهایت مجبور به استفاده از استیکر تیک آبی اینستاگرام هستند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا