اینستاگرام

روش های اعتماد سازی در اینستاگرام در سال 2022

چگونه در اینستاگرام اعتمادسازی کنیم؟

یکی از نتیجه های اعتماد سازی در اینستاگرام جذب مشتری و بالا بردن فالوور و افزایش فروش در شبکه مجازی اینستاگرام می باشد که در ادامه مفصل درباره روش های اعتماد سازی صحبت خواهیم کرد.

بیش تر شما می دانید که هر چه فالوور ها به فروشگاه شما در اینستاگرام اعتماد داشته باشند فروشتان در این محیط بیش تر نیز خواهد شد، اما به دست آوردن اعتماد در اینستاگرام به یک باره و در یک روز به دست نخواهد آمد و شما باید همیشه برای جلب توجه و اعتماد فالوور های خود در تلاش باشید.

اما یک نکته مهم این است که اگر بتوانید اعتماد کاربران را به دست آورید آن ها به مشتریان ثابت شما تبدیل می شوند و بخاطر اعتمادی که بین شما به وجود آمده است به راحتی شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند.

اعتماد سازی در اینستاگرام,راه های اعتماد سازی در اینستاگرام,اعتماد سازی در اینستاگرام

معرفی روش های اعتماد سازی در اینستاگرام

 • ساخت محتوای با کیفیت بالا: قدم اول برای ورود به اینستاگرام تولید کردن محتوا خوب می باشد. اگر قصد دارید فقط تولید متفرقه انجام دهید باید بدانید که این راه رسیدن به موفقیت در اینستاگرام نخواهد بود. اعتماد سازی در اینستاگرام نیازمند محتوای با کیفیت و تاثیر گذار است. به همین منظور باید در هنگام منتشر کردن عکس و فیلم سعی کنید کیفیت آن ها بسیار بالا باشد و همچنین سعی کنید در بین مخاطب شما و محصولی که ارائه می دهید تناسب وجود داشته باشد.

اعتماد سازی در اینستاگرام,راه های اعتماد سازی در اینستاگرام,اعتماد سازی در اینستاگرام

 • سعی کنید نظرات فالوور هایتان را نیز به اشتراک بگذارید: شما معتقد هستید که کسب و کار شما در اینستاگرام قابل اعتماد است پس باید تمام تلاش خود را بکنید تا به فالوور هایتان این نظریه را ثابت کنید. اما این امر چگونه امکان پذیر است؟ باید سعی کنید نظرات دیگران را در مورد کالای خود را به دیگران هم نشان دهید، منتشر کردن نظرات کاربران یک راه بسیار موثر برای اعتماد سازی در اینستاگرام به حساب می آید. پیام ها شامل پیام های تشکر از مشتریان در هنگام خرید می تواند باشد که می توانید در صفحه خود منتشر کنید. برخی از کاربران عکس یا فیلمی از خرید خود در هنگام مصرف ارسال می کنند که می تواند یک فرصت بسیار خوب برای شما باشد تا با اشتراک گذاری کردن آن باعث ایجاد اعتماد در میان سایر کاربران شوید.
 • هیچ وقت از منتشر کردن نظرات منفی هراس نداشته باشید: توجه داشته باشید که اگر کاربری نظر منفی در مورد شما داشت از منتشر کردن آن ترس نداشته باشید اگر این نظرات را نادیده بگیرید موجب می شوید تا اعتمادی که از قبل به وجود آمده را نیز از بین ببرید، کاربران فکر می کنند شما به نظرات منفی آن ها بی توجه هستید و توجه شما فقط به کسب در آمد خود می باشد.

فراموش نکنید که جلب اعتماد مانند پر کردن یک ظرف خالی می باشد برای این کار نیاز به زمان دارید اما تخلیه کردنش بسیار سریع و راحت می باشد.

اعتماد سازی در اینستاگرام,راه های اعتماد سازی در اینستاگرام,اعتماد سازی در اینستاگرام

 • سعی کنید همیشه در دسترس باشید و به سوالات پاسخ دهید: برخی از کاسبان هستند که قبل از خرید به سوالات کاربران به سرعت جواب می دهند تا بتوانند یک خرید خوب انجام دهند. شما باید پاسخ دهی به مشتریان را بعد از خرید نیز به خوبی انجام دهید امکان این وجود دارد که محصول ارسال شده دارای مشکل باشد یا در مواقعی مشتری شما برای استفاده کردن از آن سوالی از شما داشته باشد پاسخ دادن سریع شما در این مرحله باعث می شود تا مشتریان شما برای بارها خرید خود را از شما تکرار کنند و به دلیل خوش رویی و پاسخ دهی سریع شما را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی کنند.
 • سعی کنید از پشت صحنه کسب و کار خود نیز رو نمایی کنید: وقتی مشتریان شما بدانند از چه شخصی خرید انجام می دهند راحت تر به آن ها اعتماد می کنند. پس سعی کنید از پشت صحنه کار ها و فعالیت های روزانه خود نیز به اشتراک بگذارید هر چه قدر بتوانید از فضای شخصی خودتان برای کاربران نمایش دهید راحت تر می توانید ارتباط بین خودتان و کاربران ایجاد کنید و اعتماد دنبال کننده ها نیز بیش تر خواهد شد.

اعتماد سازی در اینستاگرام,راه های اعتماد سازی در اینستاگرام,اعتماد سازی در اینستاگرام

 • لایو گرفتن را از دست ندهید: وقتی می خواهید بین خود و کاربران اعتماد را بیش تر کنید بهتر است درباره خود بیش تر برای آن ها بگویید، حتی باید به مخاطب خود گوش زد کنید که اعتماد از پشت گوشی نسبت به افرادی که ندیده اید کار بسیار ساده ای نیست. در سال جدید و الگوریتم های جدید لایو بسیار تاثیر بسزایی برای اعتماد سازی در اینستاگرام محسوب می شود. با ایجاد ویدیو زنده نه تنها می توانید تعامل را بالا ببرید بلکه با گرفتن لایو می توانید به فروش خود نیز کمک کنید. اگر کسب و کار شما تازه راه اندازی شده است استفاده کردن از لایو زنده بسیار به شما در پیشرفت کردن کمک می کند.

سعی کنید در لایو به بیش تر سوالاتی که از شما پرسیده می شود پاسخ دهید و برای شروع لایو بعدی تاریخی را در نظر بگیرید و در پایان ویدیو زنده خود تاریخ را برای مخاطبین خود اعلام کنید. با گرفتن لایو به کاربران خود می فهمانید که در پشت قاب تلف همراه یک کسب و کار آنلاین واقعی وجود دارد.

 • سعی کنید بیو دلنشینی را برای صفحه خود انتخاب کنید: اولین قسمتی که به چشم کاربران می خورد بیو اینستاگرام است کاربران در این قسمت به دنبال اطلاعاتی از شما و کسب و کارتان هستند بنابراین باید متنی را انتخاب کنید که مفهوم را به راحتی به خواننده برساند. در قدم اول باید نام کسب و کار خودتان را به زبان فارسی بنویسید در ادامه به طور واضح و شفاف در مورد خدماتی که قرار است ارائه دهید مطالب کوتاه و مفیدی را در اختیار افراد قرار دهید. برای مثال: یک کارگاه تولیدی لباس را در ذهنتان تجسم کنید اگر برای معرفی فقط بنویسید که ما مشغول تولد لباس هستیم آیا کسی درباره کسب و کار شما اطلاعات مفیدی کسب می کند؟ برای این که اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار دهید باید بگویید که چه چیزی را تولید می کنید برای چه تولید دارید و…

اعتماد سازی در اینستاگرام,راه های اعتماد سازی در اینستاگرام,اعتماد سازی در اینستاگرام

 • از راه های پرداخت قابل اعتماد استفاده کنید: در هنگام خرید مرحله پرداخت یک بخش مهم به حساب می آید شما باید در این مرحله بسیار احتیاط کنید اگر کاربران در زمان پرداخت حس اطمینان نداشته باشند به هیچ عنوان خرید خود را ثبت نخواهند کرد. روش زیادی برای پرداخت وجه وجود دارد که شما می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید، انتقال کارت به کارت، خرید و پرداخت وجه با لینک پرداخت از طریق وب سایت سه راه اصلی پرداخت می باشند.
 • سعی کنید بیش تر به دنبال افزایش تعامل باشید تا افزایش تعداد فالوور: کاملا حرف منطقی می باشد که برای فروش بیش تر باید فالوور صفحه اینستاگرامی شما افزایش یابد اما امروزه نباید به دنبال افزایش فالوور باشید داشتن تعداد بالای فالوور زمانی که از شما خریدی انجام نمی دهند هیچ سودی برای شما نخواهند داشت اگر شما بتوانید با پیش گرفتن روش های ساده ای که بیان کردیم اعتماد سازی کنید بی شک می توانید فروش بیش تری داشته باشید.

اعتماد سازی در اینستاگرام,راه های اعتماد سازی در اینستاگرام,اعتماد سازی در اینستاگرام

 • تکرار کردن را فراموش نکنید: نکته اصلی رسیدن به موفقیت طی کردن مسیر تکرار می باشد با تکرار خواهید فهمید که کدام گزینه برای پیشرفت کار شما بهتر است. اگر راهی را چند بار امتحان کردید و نتیجه ای مطلوب از آن دریافت نکردید نا امید نشوید و باز به راه خود ادامه دهید. همان طور که عرض کردیم اعتماد سازی در اینستاگرام ممکن است به هزینه کردن بیش از حد احتیاج نداشته باشد اما در هیچ جا دیده نشده است که اعتماد یک روزه ساخته شود.

نتایج اعتماد سازی در اینستاگرام به شرح زیر است…

 • جذب کردن مشتری در اپلیکیشن اینستاگرام: تنها هدف شما در اینستاگرام جذب مشتری است اما در همه حال مشتری جذب نخواهد شد تنها زمانی شاهد جذب مشتری خواهید بود که بتوانید اعتماد بین مشتریان را جلب کنید. نکته کلیدی در اینستاگرام این است که باید سعی کنید با اعتماد سازی در میان مشتریان و کاربران تان نظر سایر مشتریان را نیز جلب کنید و با این روند مشتری بیش تری جذب کنید.

اعتماد سازی در اینستاگرام,راه های اعتماد سازی در اینستاگرام,اعتماد سازی در اینستاگرام

 • بالا بردن تعداد فالوور در اینستاگرام: وقتی بتوانید اعتماد دنبال کنندگان خود را جلب کنید آن ها با خیالی آسوده تر از شما خرید خواهند کرد و همین حس اعتماد ایجاد شده در میان آن ها باعث می شود تا شما را به عزیزانشان نیز معرفی کنند که همین امر موجب افزایش تعداد فالوور شما می شود.
 • بالا رفتن فروش در اینستاگرام: فروش در اینستاگرام فعالیتی است که در چند سال گذشته به شکل کاملا جدی از سمت کسب و کار ها دنبال شده است برای این که بتوان با افزایش فروش در اینستاگرام همراه بود باید روش های مهمی را یاد بگیرید و آن ها را به کار ببرید تا بتوانید به نتیجه نهایی دست بیابید.

ما در این مقاله روش هایی را در اختیار شما قرار دادیم که با به کار بردن آن ها و تکرار کردنشان می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و اعتماد میان کاربران را نیز بیش تر کنید. این موضوع را در نظر داشته باشید که هیچ کس به اندازه خود شما درباره کسب و کارتان نمی داند و همیشه باید تلاش کنید راه های جدید را برای پیشرفت تان امتحان کنید تا به بهترین نقطه در کسب و کار دست بیابید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا