تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین کانال های خرید سیگنال ارز دیجیتال

آشنایی با بهترین کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال

پس از فراگیر شدن بازارهای مالی جدید مثل حوزه های ارز دیجیتال و بیت کوین، بسیاری از افراد با درجات مختلف تخصص مالی، وارد این بازار ها شدند و این عرصه را ماوای مناسبی برای سرمایه های خرد و کلان خود یافتند. اما همه افراد دارای فراغ بال نیستند و وقت کافی برای دریافت آموزش های تخصصی مربوط به ارز دیجیتال را ندارند.

از این رو دسته ای از افراد با راه اندازی سیگنال خرید ارز دیجیتال رایگان اقدام به ارائه سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال به سرمایه گذاران و متقاضیان می کنند که توسط افراد دارای مهارت و تخصص این سیگنال ها تولید و عرضه می شوند. ولی بسیاری از این کانال ها نیز به طور رایگان خدمات خود را ارائه نمی کنند و در ازای ارائه سیگنال های ارز دیجیتال و عضویت در کانال هزینه هایی را به شکل ماهیانه یا سالیانه از سرمایه گذاران دریافت می کنند.

در نگاه کلی سیگنال ارز دیجیتال یعنی نشانه ها و فاکتورهایی در بحث خرید یا فروش ارز دیجیتال با هدف کسب سود و انتفاع حداکثری و این سیگنال ها به صورت شبانه روزی توسط تیم های متخصص و ماهر در سرمایه گذاری دیجیتال، بررسی و ارائه می شود.

برای سرمایه گذاران آماتور یا تازه وارد ها، بسیار دشوار خواهد بود که فعالیت ها و نوسانات این بازار پیچیده را به تنهایی تحلیل و بررسی کنند. برای همین منظور می توانند از طریق کانال ها سیگنال کریپتو ارزهای پیشنهادی را مشاهده و از بین آن ها دست به انتخاب بزنند.

سیگنال دهی ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید و فروش ارز دیجیتال

هرچند که کانال های سیگنال دهی تحلیل های نسبتا دقیقی ارائه می دهند ولی به دلیل نوسانات و رویداد های لحظه ای در حوزه ارزهای دیجیتال باید خودتان نیز ارز های پیشنهادی را به دقت واکاوی کرده و از اعتماد ۱۰۰ درصدی به سیگنال های ارائه شده پرهیز کنید تا به موفقیت و سود مورد نظر دست بیابید.

مهمترین ویژگی مثبتی که می توان برای کانال های سیگنال دهی ارز دیجیتال برشمرد این است که این اطلاعات و تحلیل ها توسط افراد مجرب و ماهر ارائه می گردد و شما با بهره گیری از کانال های VIP ارز دیجیتال رایگان می توانید با دستیابی به نقاط ورود و خروج مناسب ضمن کمترین ضرر ممکنه از نهایت سود بهره مند گردید و از خطرات و آسیب های وارده به سرمایه خود در امان بمانید.

از جمله اطلاعات تحلیلی که کانال های سیگنال ارز دیجیتال به شما ارائه می کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • معرفی ارز دیجیتال: این کانال ها درباره جدید ترین ارزهای دیجیتال و آینده ضرر و زیان آن ها اطلاعاتی را به دست شما می رسانند.
 • نقطه ورود یا قیمت خرید: این گروه های تحلیلگر، درباره زمان مناسب برای خرید یا درواقع ورود به ارز دیجیتال پیشنهادی به شما اطلاع رسانی می کنند.
 • نقطه خروج یا قیمت فروش: پس از اینکه کانال سیگنال دهی به شما درباره بهترین زمان خرید ارز پیشنهادی اعلام کردند برای بالاترین نقطه سوداوری آن تارگت یا نقطه هدف تعیین می کنند یعنی شما زمانی به بهترین سود مورد نظر می رسید که ارز خریداری شده خود را در نقطه تارگت ارائه شده به فروش برسانید. همچنین درصد سود شما از ارز مورد نظر را مشخص می کنند تا بدانید با فروش آن در نقطه تارگت دقیقا به چه میزان سودی دست پیدا می کنید.
 • حد ضرر: یکی دیگر از المان های ارائه شده در کانال های سیگنال دهی مفهوم حد ضرر است. یعنی حدی را معین می کنند تا در صورت تغییر در روند بازار ارز دیجیتال و رو به سقوط گذاشتن ارز پیشنهادی بتوانید با کمترین ضرر ارز خود را بفروشید.

کانال خرید سیگنال,کانال سیگنال خرید ارز دیجیتال,کانال سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

بهترین کانال تلگرام خرید و فروش ارز دیجیتال

در میان پلتفرم ها و شبکه های متعدد اجتماعی، تلگرام به دلیل استفاده حداکثری توسط سرمایه گذاران حوزه ارز دیجیتال به عنوان مکان هدف برای استقرار گروه های تحلیلگر و کانال های ارائه دهنده سیگنال برگزیده شده است. علاوه بر فراگیری و استفاده زیاد کاربران، تلگرام دارای ویژگی های منحصر به فرد و جذابی نسبت به سایر پلتفرم ها می باشد. از جمله ابزارهایی که در تحلیل و ارائه سیگنال در تلگرام به کار گرفته می شود عبارت است از گروها، کانال ها و ربات های هوشمند آنالیز ارز دیجیتال. برخی از این بسترها رایگان بوده و برخی دیگر نیز در ازای عضویت متقاضیان مبلغی را به صورت ماهانه یا سالیانه از آن ها دریافت می کنند.

هر فردی یا گروه ارائه دهنده سیگنال در تلگرام از ترفند ها و رشته استراتژِی های مخصوص به خود پیروی می کند که با دیگری متفاوت است و شما قبل از عضویت در این کانال ها باید استراتژی معاملاتی آن ها را مورد بررسی قرار دهید و درصورت مطابقت با ایده فکری و شیوه معاملاتی شما اقدام به عضویت در آن ها کنید.

هریک از این کانال های سیگنال خرید ارز دیجیتال دارای ویژگی هایی است که مختصرا در ذیل به آن ها اشاره می شود:

 • این کانال های باید دارای قسمتی به نام سوابق باشند و به شما این امکان را بدهند که سوابق معاملاتی کانال و میزان بازدهی سیگنال های ارائه شده توسط آن ها را مشاهده وتحلیل کنید.
 • در این کانال های باید یک سری آموزش های جامع برای سرمایه گذاران و اعضا قرار داده شود از جمله شیوه های تحلیلی تکنیکال و فاندامنتال.
 • این کانال ها باید به طور مداوم و آنی اخبار موثر بر روی روند بازار ارز دیجیتال را برای استفاده عموم قرار دهند.
 • سیگنال های ارائه شده در کانال ها باید همه پوشی داشته و تنها مختص ارزهای گران قیمت مثل بیت کوین و اتریوم نباشد و سیگنال های مربوط به سایر آلت کوین ها را نیز در بر گیرد.
 • کانال های ارائه سیگنال باید از تیم پشتیبانی قوی و شبانه روزی برخوردار باشند تا اعضا برای رفع سوالات خود به مشکل برنخورند.
 • میانگین سود ماهانه کانال هایی که بهترین و به روزترین سیگنال ها را ارائه می کنند، در حدود ۸۰ درصد می باشد.

توجه: این پست جنبه تبلیغات و معرفی دارد. خرید و فروش در هر کدام از کانال ها و عواقبش بر عهده کاربران است.

در پایان ۱۰ مورد از بهترین کانال ها و گروه های سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال سال ۱۴۰۱  را به محضر شما معرفی می کنیم:

کانال معرفی خرید ارز دیجیتال,سیگنال دهی ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید ارز دیجیتال

۱. کانال خرید ارز دیجیتال Whale Sniper

این کانال تلگرامی کاملا رایگان بوده و خدمات روزانه و لحظه ای مربوط به ارزهای دیجیتال به اعضا ارائه می کند. اطلاعات ارائه شده در این کانال شامل اطلاعات بازارهای ارز دیجیتال، معاملات نهنگ ها و سیگنال های مربوط به نقطه ورود و خروج می باشد.

سیگنال دهی ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید و فروش ارز دیجیتال

۲. کانال تلگرام خرید ارز دیجیتال Metaverse NFT News

این کانال با دارا بودن بیش از ۱۵۰ هزار بازدید در هر پست از بهترین کانال های سیگنال دهی ارز دیجیتال محسوب شده و از محبوبیت عام زیادی برخوردار است که نشان از علاقه افراد به حوزه NFT و متاورس می باشد. در این کانال اطلاعات جامعی درباره موارد مرتبط با NFT برای بهره گیری اعضا قرار داده می شود.

سیگنال دهی ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید و فروش ارز دیجیتال

۳. کانال معرفی خرید ارز دیجیتال DeFi Milion

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی پروژه دیفای ارائه می گردند، تشخیص اینکه کدامیک برای شروع یک سرمایه گذاری مطمئن و سود آور ایده آل تر است سخت می نماید. به ویژه زمانی که همه چیز امیدوار کننده به نظر برسد. برای ورود به پروژه های دیفای و ارزهای دیجیتال با توجه به داشتن بیش از ۲۰۰ هزار عضو این کانال گزینه بسیار مناسبی است.

سیگنال دهی ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید و فروش ارز دیجیتال

۴. کانال تلگرام خرید و فروش ارز دیجیتال Eyes Crypto Scanner100

این کانال برای افراد تازه وارد که به تازگی شیوه های تحلیل تکنیکال را فرا گرفته اند مناسب است. در نسخه رایگان می توانید به روزرسانی حوزه های BTC/EOS/ETH/XRP را در بازه های زمانی ۱۵ دقیقه ای، یک ساعته و ۴ ساعته ببینید. ولی در صورت داشتن اشتراک پریمیوم می توانید به امکانات زیر دسترسی داشته باشید:

 • هشدار های مقاومت مثل BOLLINGER BAND/RSI و . . .
 • بازه های زمانی هشدار ها
 • نوع ارز های رمز پایه دنبال شده توسط شما

سیگنال دهی ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید و فروش ارز دیجیتال

۵. کانال خرید و فروش ارز دیجیتال Minter Network

این کانال یکی از معروف ترین کانال های سیگنال دهی ارز دیجیتال است که توسط گروه مشهور  RedditWallStreetBets تاسیس شده است و با ایجاد یک سرور تلگرام برای افراد مایل به افزایش ارزش ارزهای دیجیتال ساز و کار نوینی آفریده است.

به بیان دیگر این شبکه با عضویت بیش از ۳۰۰ هزارنفر کریپتو هایی را در زمان های خاصی می خرند که باعث افزایش نرخ این ارز ها و بازده چشم گیر حاشیه سود برای اعضای خود می شود. این گروه که بزرگترین در نوع خود است، دارای بیشترین نرخ نفوذ در بازار ارزهای دیجیتال است که از این طریق کمک می کند تا ارزها را به بالاترین سطوح برساند.

سیگنال دهی ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید و فروش ارز دیجیتال

۶. کانال سیگنال خرید ارز دیجیتال ICO Analytics

بیشتر پروژه های حوزه بلاک چین از طریق پیشنهادات اولیه سکه ICO اقدام به جذب سرمایه می کنند که فعالیتی مشابه نحوه انتشار سهام در بازار سرمایه است. این کانال پلتفرمی است که فهرستی از پروژه های ICO سرمایه گذاران آن ها تهیه می کند. با هدف اینکه به امیدوارکننده ترین منبع ارائه پروژه های ICO  بدل شوند.

هر پست در این کانال بیش از ۲۰ هزار بازدید می گیرد و شما را نسبت به محبوبیت شان امیدوار می کند. هریک از این پست ها مخاطبان را به مقاله ای متصل می کند تا با خواندن آن اطلاعات بیشتری کسب کنند و فرصت بهره مندی از موضوعات جالب توجه را به آن ها اعطا می کند. با خیل عظیمی از پروژه ها که همه روزه در حال بارگذاری هستند، عملا تشخیص پر سود از بیهوده غیرممکن می نماید که ضرورت داشتن یک پلتفرم قوی و محکم خود را نشان می دهد. این کانال، پلتفرم قوی و مطمئن در این حوزه است.

سیگنال دهی ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید و فروش ارز دیجیتال

۷. کانال تلگرام خرید ارز دیجیتال Altchica

از آن جایی که این کانال به بهترین کانال‌ های سیگنال دهی ارز دیجیتال به خوبی مطرح شده است، برای افراد مشتاق ورود به بازار ارزهای دیجیتال گزینه درخوری می باشد. کانال آلچیکا بیشتر ۱۰ هزار عضو دارد و دائما هم درحال رشد است و از بزرگترین جوامع معامله و سرمایه گذاری است که فعالانه به دنبال سود هستند.

این معامله گران همواره سیگنال های ارائه شده در کانال آلچیکا را در عملیات تجاری خود به کار می گیرند. این کانال یک زیرمجموعه فرعی VIP نیز در درون خود دارد و در آن برای افرادی که از پیش دارای تخصص هستند یا اصلا تخصصی در زمینه معامله ارزهای دیجیتال ندارند، اطلاعات معاملاتی تکمیلی را منتشر می کند.

سیگنال دهی ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید و فروش ارز دیجیتال

۸. کانال تلگرام خرید و فروش ارز دیجیتال DeCenter

این کانال صرفا مختص موضوعات اقتصادی  و ارز دیجیتال ومواردی این چنین است. علاوه بر این، گروه دی سنتر، ملزم به ارائه آموزش به همه افراد بدون در نظر گرفتن میزان مهارت  و صلاحیت آن ها در موضوع است. از جمله امتیازات این کانال پوشش روزانه خبر نامه های اختصاص یافته به اخبار صنعت می باشد.

جنبه بسیار مفید گروه دی سنتر، وجود چندین کانال فرعی درباره موضوعاتی چون تجارت، ماینینگ، پروژه های دیفای و بحث های کلی مربوطه است و اعضا می توانند تجریبات و نظرات خود پیرامون موضوعات مربوط به رمز نگاری را بیان کنند.

سیگنال دهی ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید و فروش ارز دیجیتال

۹. کانال معرفی خرید ارز دیجیتال Whale Alert

یکی از بلند آوازه ترین کانال های خرید سیگنال ارز دیجیتال، کانال وال آلرت می باشد. این کانال به دلیل کیفیت و دقت بسیار بسیار بالایی که دارد، طرفداران بی شماری در سر تا سر جهان را به خود جذب نموده و موجل جلب رضایت و اعتماد بسیاری از کابران مبتدی و حرفه ای در حوزه ارز دیجیتال گردیده است. این کانال بیشتر نتایج تحلیل ها و بررسی های حول محور نهنگ ها را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

سیگنال دهی ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید ارز دیجیتال,کانال تلگرام خرید و فروش ارز دیجیتال

۱۰. کانال سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال OnwardBTC

این کانال با ارائه سیگنال های ارز های رمز نگاری به کاربران مبتدی و حرفه ای، محبوبیت گسترده ای در میان افراد فعال در بازار ارز دیجیتال را دارد. همچنین در بازه ای تلاش نمود تا سیگنال های رایگان به صورت ماهانه در اختیار اعضای کانال خود قرار دهد. تمام سیگنال ها آپلود شده در این کانال فوق العاده، توسط تیم فوق حرفه ای و متخصص و مجرب، به طور مداوم مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته تا تمامی کاربران بتوانند با انتخاب بهینه خود به حداکثر میزان سود دهی برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا