تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

خلاصه نوشته
  • بهترین سایت ارسال ایمیل گروهی، یک ابزار مناسب برای بازاریابی اینترنتی و گسترش کسب و کار است. شما با مراجعه به این سایت ها می توانید بیش از هزاران ایمیل رایگان برای کاربران خود در ماه ارسال نمایید.

بهترین سایت های ارسال ایمیل انبوه

ما در طراحی این مقاله قصد داریم به بررسی ۱۰ مورد از بهترین سایت های ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان بپردازیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ما را دنبال کنید.

ایمیل مارکتینگ یک گزینه بسیار به صرفه است و جزء یکی از بهترین ابزارها برای بازاریابی می باشد، چراکه این روزها بازاریابی به صورت ایمیل، روی بورس بوده و دارای مزایای خوبی برای کسب و کارها می باشد. در واقع مدیریت راحت، کنترل به صورت کامل و از همه مهم تر ارتباط مستقیم با مشتریان از جمله مهم ترین ویژگی های استفاده از بازریابی ایمیلی است.

اما فاکتورهای بسیاری در تهیه ایمیل مارکتینگ وجود دارد که در صورت در نظر نگرفتن آن ها ضررهای بسیاری خواهید دید! مثلا یکی از کارهای پر ضرر در چنین کسب و کارهای این است که برای امکاناتی ناچیز، هزینه ای چند برابر بپردازید و یا بابت هزینه ای که پرداخت کرده اید امکاناتی که خواسته اید را در اختیارتان قرار ندهند!

اما یک سرویس ایمیل مارکتینگ خوب، به شما کمک می کند تا در کسب و کارتان چندین قدم جلوتر از رقبای خود باشید، مثلا کمک تان می کنند تا بتوانید مشتریان خود را به خوبی اداره کنید و یا ایمیل هایی با محتواهای جذاب تولید کنید و از همه مهم تر کمک می کنند تا بتوانید همه چیز را به درستی گروه بندی کرده و بتوانید عملکرد هر گروه را به راحتی مدیریت کنید.

بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,بهترین سایت ایمیل مارکتینگ,بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

اما یکی از مهم ترین فاکتورهایی که باید در خصوص انتخاب بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ در نظر بگیرید این است که، اطمینان حاصل کنید ایمیل های تان به پوشه هرزنامه وارد نشود! به طور کلی سایت های بسیاری وجود دارند که در زمینه ایمیل مارکتینگ به صورت رایگان و پولی، فعالیت می کنند و دارای پلن های زیادی هستند که می توانید از آن ها استفاده کنید.

برای پیدا کردن بهترین سایت های ارسال ایمیل انبوه، کافیست یک جستجوی کوچک در اینترنت داشته باشید. یکی از مهم ترین مزایای سایت های ایمیل مارکتینگ این است که به شما این امکان را می دهند تا از خدمات همه سایت ها بهره ببرید و ماهانه ۱۰.۰۰۰ ایمیل به صورت رایگان ارسال کنید. بسیاری از کسب و کارها از این روش برای گسترش کارشان استفاده می کنند، آن هم بدون پرداخت هیچ هزینه ای!

اگر شما به دنبال یک کسب و کار کوچک هستید و قصد دارید مخاطبان و مشتریان زیادی را نسبت به کار خود جذب کنید فقط کافی است از بازاریابی ایمیل یا ایمیل مارکتینگ برخوردار باشید. در زمان نبود بودجه نباید از کار خود دست بکشید چرا که باید قدر این فرصت با ارزش خود را بدانید و از آن به خوبی استفاده کنید. شرکت های مختلفی وجو دارند که سرویس های کم هزینه و حتی بدون هزینه را عرضه می کنند شما کاربران به راحتی می توانید آن را در کسب و کار مورد استفاده قرار دهید.

بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ,سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,سایت ارسال ایمیل با حجم بالا

بهترین سایت ایمیل مارکتینگ کدام است؟

سرویس های رایگان زیادی وجود دارد که در ادامه که شما مخاطبان را با بهترین سرویس های رایگان ایمیل مارکتینگ آنلاین آشنا میکنیم:

در پایان سال ۲۰۱۹ میلادی کاربران ایمیل در تمام نقاط دنیا حدود ۴.۲ میلیارد کاربر بوده اند. براساس نتایج به دست آمده این تعداد تقریبا بخشی از جمعیت جهان را به وجود آورده اند. شاید باید این سوال مواجه شوید که این موضوع با کسب و کار چه ارتباطی دارد؟ در پاسخ به سوال می توان گفت در سال ۲۰۱۶ میلادی، حدود ۶۰% از استفاده کنندگان این سرویس به این نتیجه رسیده اند که ایمیل مارکتینگ توانسته است تاثیر زیادی را برای مشتریان در هنگام خرید از خودش نشان دهد. در نتیجه گفته می شود ایمیل مارکتینگ نقش مهمی را در زمان فروش ایفا می کند و می تواند مشتریان زیادی را به خود جذب کند.

با توجه به تعاریف گفته شده می توان گفت حدود ۵۸% از کمپانی های کوچک ایمیل را به عنوان یک ابزار برای بازاریابی بکار برده اند. بازاریابی وب سایت ها و رسانه های اجتماعی حدود ۵۱% و ۴۸ % می باشد که بعد از ایمیل مارکتینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

زمانی که شما به عنوان صاحب یک کسب و کارکوچک یا استارت آپی نو شناخته شده اید ممکن است قصد داشته باشید از ایمیل مارکیتنگ ها استفاده کنید، اما در بعضی مواقعه امکان دارد به این موضوع فکر کنید که از کمبود بودجه بهره مند هستید و نمی توانید از آن بهره ببرید. اما لازم است این نکته را در نظر بگیرید که ایمیل مارکتینگ های رایگانی وجود دارد که می توانید به راحتی آن را مورد استفاده قرار دهید.

سایت ایمیل مارکتینگ رایگان,سرویس های ایمیل مارکتینگ,سرویس های رایگان ایمیل مارکتینگ آنلاین

مزایا سرویس های ایمیل مارکتینگ آنلاین

  1. رایگان بدون (بدون هزینه): یکی از مزیت های خوب سرویس های ایمیل مارکتینگ یا یک برنامه، رایگان بودنش می باشد. به همین دلیل به راحتی می توانید از ایمیل مارکتینگ ها برای کارهای خود استفاده کنید. در این قسمت نیازی به اطلاعات کارت اعتباری شما نمی باشد.
  2. بدون سرمایه گذاری قبلی: در این بخش کافیست در بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ رایگان نام نویسی کرده و به بازاریابی محصولات خود بپردازید. بنابراین مبلغی به عنوان سرمایه گذاری لازم نخواهید داشت.
  3. دسترسی به قابلیت های ضروری: برنامه های رایگانی که وجود دارد دارای قابلیت های مختلف و ضروری می باشد که ممکن است به آن ها نیاز داشته باشید. قابلیت هایی که در این برنامه ها بکار رفته است کاملاً از معیارهای بکار رفته است که بعدها با پیشرفت کاری می توانید نسخه های فعلی را که در اختیار دارید ارتقا دهید.

معایب سرویس های ایمیل مارکتینگ آنلاین

  1. محدودیت ها: یکی از معایب رایگان بودن سرویس ایمیل مارکتینگ آنلاین به این صورت است که کاربران نمی توانند به تمامی قابلیت ها دسترسی داشته باشند. برای درک بهتر این موضوع می توان گفت شما در ماه یا در روز فقط تعداد کمی از ایمیل ها را می توانید بفرستید.
  2. قابلیت های پیشرفته بدون محدودیت: همانطور که گفته شد این برنامه از قابلیت های مختلفی برخوردار است که نسبت به سایر برنامه های دیگر قابلیت های متفاوتی دارد. این نوع قابلیت ها را می توان جزء پیشرفته ترین قابلیت ها به حساب آورد. برای مثال بعضی از این قابلیت ها شامل تست A/B می باشد که برای تشخیص فیلتر اسپم و بررسی رسانه های اجتماعی و.. مورد استفاده قرار می گیرد. اما برای اینکه بتوانید به این قابلیت های دسترسی پیدا کنید مسلما باید هزینه ای پرداخت کنید.
  3. سطح پشتیبانی مشتری: معمولاً برنامه های رایگان در دنیا از سیستم پشتیبانی برخوردار نبوده و مشترکین باید برای پشتیبانی مبلغی را پرداخت نمایند.

نحوه ارسال ایمیل انبوه رایگان,وب سایت ایمیل مارکتینگ,بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان

۱. سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان – HUBSPOT CRM

یکی از ابزارهای ایمیل رایگان با نام hubspot crm جزء محصولات hubspot به حساب می آید و آن را به عنوان یک پلتفرم بازاریابی می شناسند. یکی از ویژگی ها منحصر بفرد این نوع برنامه مربوط به قابلیت هایی می شود که در این برنامه وجود دارد و برای دسترسی به آن نیازی به پرداخت هزینه ندارید. اگر بخواهیم قابلیت های دیگر این برنامه را در نظر بگیریم می توانیم به موارد همچون زمان بندی و صف بندی برای ایمیل های ارسال شده، صرفه جویی در زمان برای ایمیل های تکراری ارسال شده، ردیابی عملکردها و ذخیره تمپلت، سازگار بودن با جیمیل ها، اوت لوک و جی سویت و… اشاره کرد.

علاوه بر مطالب گفته شده کاربر می تواند ایمیل ها را در این برنامه دریافت کند و الحاقات های مرتبط با آن را دانلود نماید. یکی از مزیت های مهمی که این برنامه دارد این است که نوتیفیکیشن هایی برای آگاه کردن کاربران وجود دارد. در نتیجه شما به راحتی می توانید از طریق این برنامه به ۱ میلیون مخاطب و تعداد کاربران زیادی ایمیل ارسال کنید.

بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,بهترین سایت ایمیل مارکتینگ,بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

۲. ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی – Wix ShoutOut

یکی از برنامه های ساده برای ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی مربوط به Wix ShoutOut می شود. کاربرد این برنامه در کسب و کارهای کوچک فعالیت دارند. طراحی های بکار رفته شده در این برنامه اشتراک گذاری ها و خبرنامه های الکترونیکی از ابزارهای ایمیل مارکتینگ با قالب های خاصی که طراحی شده اند مورد استفاده کاربران قرار خواهند گرفت.
این برنامه ارسال ایمیل گروهی رایگان به کاربرانش این اختیار را می دهد که بتوانند رنگ، فونت متن و پس زمینه ایمیل ها را برحسب سلیقه ای که دارند تغییر دهند. از قابلیت های دیگر این برنامه که بصورت رایگان است می توان به ادغام مخاطبین، ابزارهای رسانه های اجتماعی، ردیابی وضعیت و نرخ کلیک اشاره کرد.
کاربران به راحتی می توانند در ماه ۵۰۰۰ ایمیل را ارسال کنند و تمامی ایمیل های ارسال شده در اول هرماه کاملا ریست می شوند. اگر بخواهیم به نسخه پولی این برنامه اشاره کنیم می توانیم بگوییم که از ۴٫۹۰ دلار آغاز می شود و باید این نکته را در نظر بگیریم که در این نسخه می توانید ۹۵۰۰ ایمیل در ماه به ۱۰۰۰۰ مخاطب ارسال کنید.

بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,بهترین سایت ایمیل مارکتینگ,بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

۳. نحوه ارسال ایمیل انبوه رایگان – MailChimp

یکی از پرطرفدارترین برنامه های ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان، سرویس Mail Chimp نام دارد، که مورد استفاده در کسب و کارهای کوچک می باشد. این برنامه براساس طراحی که دارد به کاربرانش اختیار می دهد تا بتوانند ایمیل های متناسبی را  برای پیام هایشان ایجاد نمایید. برنامه Mail Chimp از قابلیت های متنوعی تشکیل شده است برخی از این قابلیت ها این برنامه شامل: بهره مندی از قالب های مختلف برای ایجاد ایمیل، ادغام پلت فرم های مربوط به فرم های تجارت الکترونیک، تحلیل هدفمند، هدف گیری مشتریان ( این هدف گیری مربوط به فروش، تنظیمات و.. می شود)، اتوماسیون و فرم های ورودی، گزارش گیری، کمپین بدون برنامه نویسی و … می باشد.

میل چیمپ بهترین سایت ایمیل مارکتینگ در دنیاست و نسخه رایگانش قادر است براساس ایمیل مارکتینگ شما ۱۲۰۰۰ ایمیل را در ماه برای ۲۰۰۰ مخاطب ارسال کند و از همه مهم تر عضویت در این وب سایت به صورت کاملا رایگان می باشد. اگر بخواهیم نسخه پولی این برنامه را در نظر بگیریم می توان گفت که حدود ۱۰ دلار در ماه هزینه دارد. اگر بتوانید این نسخه را خریداری کنید به راحتی می توانید ایمیل نامحدود ارسال و دریافت کنید. علاوه براین موضوع توانایی چت کردن در این برنامه برای کاربران به خوبی ایجاد شده است. این موضوع را هم فراموش نکنید که میل جیمپ با موضوع اسپم مخالف است پس یادتان باشد که اگر از این سرویس به عنوان ارسال ایمیل های تبلیغاتی استفاده می کنید، باید منتظر مسدود شدن اکانت تان از سوی این وب سایت باشید.

بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,بهترین سایت ایمیل مارکتینگ,بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

۴. سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان – Zoho Campaigns

وب سایت ایمیل مارکتینگ Zoho Campaigns به عنوان یک پلتفرم ایمیل مارکتینگ شناخته شده است که از آن برای ارسال، پیگیری ایمیل های گروهی مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد اساسی این برنامه برای کسب و کارهای کوچک و متوسط می باشد. ابزارهای بکار رفته در این سرویس به برنامه های دیگر اکوسیستم zoho متصل هستند.
یکی از قابیلت های چشم گیر این سایت ایمیل مارکتینگ رایگان مربوط به ایمیل مارکتینگ های خودکار می باشد که دسترسی مبتنی بر مجوز و کمپین های شخصی را دربرمیگرد. کاربران به راحتی می توانند در برنامه رایگان، ۱۲۰۰۰ ایمیل به ۲۰۰۰ مشترک ارسال کنند. این برنامه همانند دیگر برنامه ها دارای نسخه پولی می باشد که از حدود ۵ دلار درماه شروع میشود. محاسبه هزینه این برنامه اشتراک گذاری بطور ماهانه است که براساس تعداد مشترکین سنجیده خواهد شد.

بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,بهترین سایت ایمیل مارکتینگ,بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

۵. پنل ارسال ایمیل انبوه رایگان – Email Elastic

این سرور به عنوان یک پلتفرم خاص شناخته شده است که برای ارسال گروهی ایمیل رایگان بکار گرفته می شود، سرورهای Email Elastic برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ کاربرد خواهد داشت.
این پلت فرم ها نیازی به برنامه نویسی نداشته و کاربران به راحتی می توانند از طریق سرویس های Http api و Api Smtp ایمیل هایشان را سفارش سازی و خودکار سازی نمایند. این وب سایت ایمیل مارکتینگ دارای قابلیت هایی همچون، قالب های از قبل طراحی شده، ایمیل های قابل شخصی سازی، طراح ایمیل،  ارسال ایمیل ها به صورت زمان بندی شده، ردیابی ایمیل هایی که ارسال می شوند، قابلیت نظر سنجی، دارای تمپلت های آماده برای ساختن ایمیل های خبرنامه ای، تشخیص ایمیل های اسپم از ایمیل های سالم به صورت کاملا اتوماتیک و همچنین وجود کمپانی های پاسخگو و غیره می باشد. از سایر امکانات غیر رایگان این وب سایت هم می توان به دارا بودن آی پی مخصوص و ارائه فضایی اختصاصی برای سرویس ایمیل ها و sms ها اشاره کنیم.

نسخه رایگانی این برنامه به کاربران این امکان را میدهد که بتوانند در این سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان هر ماه چیزی حدود ۱۵۰۰۰۰ ایمیل را ارسال نمایند. یعنی بطور تقریبی قادرید در روز ۵۰۰۰ ایمیل ارسال کنید. اگر زمانی به تعداد ایمیل بیشتری احتیاج پیدا کردید می توانید ۰٫۰۹ دلار اضافی پرداخت کنید تا بتوانید ۱۰۰۰ ایمیل بیشتر ارسال نمایید. نسخه پولی این برنامه از ۱۵۰ دلار در ماه شروع می شود که می توانید با استفاده از آن ۲ میلیون تا ۱۰ میلیون ایمیل در ماه ارسال کنید.

بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,بهترین سایت ایمیل مارکتینگ,بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

۶. ارسال ایمیل گروهی رایگان – Mail Jet

این برنامه به عنوان یک نرم افزار بازاریابی مبتنی بر پاریس به حساب می آیدو یکی از بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ در دنیا می باشد. نرم افزار Mail Jet می تواند ارسال، ردیابی، تحویل ایمیل ها را برای هدف های بازاریابی و معاملاتی ارائه دهد. در این برنامه نوعی ابزار وجود دارد که به آن ابزارهای پاسپورت می گویند که کاربران از طریق این ابزار به راحتی می توانند ایمیل ها را ارسال و دریافت نمایند. ابزار ویرایشگر این قابلیت را دارد که ایمیل ها را شخصی سازی کنید و همچنین از مدیریت تماسی که برای بازاریابی ها و گزارشات وضعیتی ایجاد شده است بهره ببرید.
نسخه رایگان این برنامه به شما امکان می دهد تا بتوانید ۶۰۰۰ ایمیل در ماه ارسال کنید. از ویژگی های نسخه رایگان برنامه Mail Jet می توان به: دسترسی به Api، تعداد مخاطب نامحدود، ویرایشگر حرفه ای ایمیل، دسترسی به آمارهای وضعیتی
و… اشاره کرد.
نسخه پولی برنامه Mail Jet به گونه ای می باشد که از ۸٫۰۴ دلار در ماه شروع میشود و کاربران می توانند از آن استفاده کنند و ۲ میلیون تا ۱۰ میلیون ایمیل ارسال نمایند.

بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,بهترین سایت ایمیل مارکتینگ,بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

۷. نرم افزار ایمیل مارکتینگ رایگان – Benchmark

نرم افزار Benchmark یکی از نرم افزار های ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان و همچنین طراحی ایمیل بشمار می آید. این نرم افزار از ویرایشگرهای کشیدن و رها کردن بهره می برد. این نوع ویرایشگر ها در نرم افزار Benchmark باعث می شود که یک پلتفرم مناسبی برای کاربرانی که قصد دارند به ایمیل ها پاسخ دهند ایجاد نمایند. از قابلیت نرم افزار Benchmark می توان به مواردی همچون: ویرایش کردن عکس، ادیت و افکت گذاری، انتخاب برچسب، افزودن متن، پاسخ خودکار، نظر سنجی، نمایش در تلفن همراه، نمایش در دسکتاپ اشاره کرد.
بنچ مارک سایت ارسال ایمیل با حجم بالا بوده و نسخه رایگان این برنامه به گونه ای است که می توانید ۱۴۰۰۰ ایمیل را به ۲۰۰۰ مشترک ارسال نمایید. کاربران به راحتی می توانند از قالب های همچون واکنشگرا، ادیتور کشیدن – رها کردن، فرم های ثبت نام، ردیابی گوگل و.. بهره ببرند. اگر بخواهید نسخه پولی این برنامه را تهیه کنید باید در ماه اول چیزی حدود ۱۳٫۹۹ دلار بپردازید.

بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,بهترین سایت ایمیل مارکتینگ,بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

۸. ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی – SendinBlue

SendinBlue به عنوان یک پلتفرم ایمیل مارکتینگ رایگان به حساب می آید که این امکان را به شما کاربران می دهد تا بتوانید ایمیل های تبلیغاتی و کمپین های مربوط به بازاریابی را به خوبی نظارت کنید.
این برنامه از گزینه های متفاوتی تشکیل شده است که می تواند ایمیل های معاملاتی، پاسخ های خودکار و تمپلت های طراحی واکنشگرا را شرح دهد.
کاربران برای اینکه بتوانند از این برنامه استفاده کنند نیازی به مهارت خاصی ندارند چرا که یک گالری تمپلت و یک برنامه طراحی برای کشیدن و رها کردن وجود دارد که به کاربران این اختیار را می دهد تا بتوانند ایمیل های دوستانه و جذابی را طراحی نمایند.

از قابلیت های وب سایت ایمیل مارکتینگ SendinBlue می توان به مواردی همچون: ارسال ایمیل، مدیریت تماس، ایجاد تبلیغات، ردیابی کمپین اشاره کرد. نسخه رایگان این برنامه به گونه ای می باشد که هیچ محدودیتی را برای کاربران ایجاد نمی کند. برنامه SendinBlue این توانایی را دارد که در روز ۳۰۰ ایمیل را ارسال کند. کاربران به راحتی می توانند از بخش های مختلف طراحی شده این برنامه که شامل: کتابخانه تمپلت ایمیل، شخصی سازی پیامک ها و.. می باشد می توان بهره ببرد. نسخه پولی برنامه SendinBlue از ۲۵ دلار در ماه شروع شده و حدود ۴۰۰۰۰ ایمیل را می تواند ارسال کند.

بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,بهترین سایت ایمیل مارکتینگ,بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

۹. نرم افزار ارسال ایمیل انبوه رایگان – MailerLite

این برنامه به عنوان یک نرم افزار ایمیل مارکتینگ رایگان برای بلاگرها و شرکت های کوچک شناخته شده است. کاربران به راحتی می توانند از این برنامه برای ارسال و دریافت ایمیل ها استفاده کنند. در این برنامه تمامی آموزش ها، نکات و توضیحات ضروری برای هر مرحله به وجود آمده است.
این برنامه را جزئی از برنامه های ویرایشگر کشیدن – رها کردن، ویرایشگر Html، ویرایشگر متنی، ویرایشگر عکس داخلی، تمپلت طراحی خبرنامه، مدیریت فایل و.. به حساب می آید. نسخه رایگان این برنامه به گونه ای می باشد که کاربران به راحتی می توانند ایمیل های نامحدودی در ماه به ۱۰۰۰ مشترک ارسال نمانید، اما نسخه پولی این برنامه چیزی حدود ۱۰ دلار در ماه می باشد. با استفاده از این وب سایت می توانید یک سری فرم رایگان را برای طراحی اطلاعات تماس کاربران خود درست کنید. به طور کلی این امکان برای شما وجود دارد که صفحه های ورودی را به سلیقه خودتان طراحی کنید و علاوه بر آن محیط سایت به گونه ای طراحی شده که هر شخصی با کمترین دانش بتواند از آن بهره ببرد. برای ساخت متن ایمیل ها نیازی به مراحل پیچیده نیست و می توانید به راحتی همه چیز را مهیا کنید، زیرا تمامی موارد و مراحل از پیش آماده شده و کافیست شما در هر مرحله موارد مورد نظرتان را انتخاب کنید.  سایت میلرلایت دارای سیستم اتوریسپاندری بوده و با استفاده از این سیستم می توانید ایمیل های تان را چند قسمتی کنید و بر اساس بازه های زمانی مختلف آن ها را برای کاربران خودبه صورت اتوماتیک ارسال نمایید. این وب سایت دارای نمایندگی داخلی می باشد و پشتیبانی قوی دارد و در صورت بروز هرگونه مشکل سریعا آن را برای تان رفع خواهند کرد.

بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,بهترین سایت ایمیل مارکتینگ,بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

۱۰. بهترین سایت ایمیل مارکتینگ – NetHunt

نوعی ابزار وجود دارد که با جیمیل ها ادغام شده اند این ابزار NetHunt نام دارد. کاربران به راحتی می توانند از طریق این ابزار مخاطبان مدنظرشان را انتخاب کرده و برای آن ها ایمیل ارسال کنند، همچنین فادرند به کمک این ابزار پیام ها را به حالت شخصی در بیاورند. یکی دیگر از کارهایی که می توان در این برنامه انجام دهید این است که لیستی از ایمیل ها بسازید و از طریق یک ایمیل به دیگر مخاطبان دسترسی پیدا کنید. طراحی این برنامه برای هردو کاربر به گونه ای می باشد که پوشه های نامحدود، فیلدهای ثبت، نمایش های ذخیره شده و.. را به وجود آورده و در نسخه رایگان برنامه قابل مشاهده باشد. کاربران به راحتی می توانند در ماه ۲۰۰ ایمیل را ارسال و ردیابی کنند. نسخه پولی برنامه NetHunt از ۲۴ دلار آغاز می شود و در روز می توانید چیزی حدود ۲۰۰۰ ایمیل ارسال نمایید.

از دیگر بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد

بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,بهترین سایت ایمیل مارکتینگ,بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

سایت ایمیل مارکتینگ – Getresponse

این وب سایت به شما این امکان را می دهد تا ماهانه ۱۰۰۰ ایمیل را به صورت رایگان ارسال کنید و علاوه بر اینکه دارای سرویس ایمیل مارکتینگ می باشد، سرویس های مخصوص به وبینار هم اراده می دهد. وب سایت گت ریسپانس به شما این امکان را می دهد که تا حدودی از خدمات وبینار آن به صورت رایگان بهره ببرید و پس از آن برای دریافت بیشتر خدمات باید هزینه ای بپردازید. طراحی لندینگ های حرفه ای برای سایت تان توسط گت ریسپانس امکان پذیر بوده و علاوه بر آن دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی نظیر فرم های آماده، سیستم اتوماتیک سازی پروسه های ارسال ایمیل و ساخت کمپین می باشد.

بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,بهترین سایت ایمیل مارکتینگ,بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

وب سایت ایمیل مارکتینگ – Sendpulse

سایت سند پلاس بهترین سرویس ارسال ایمیل است که این امکان را برای تان فراهم می کند تا در ماه بتوانید ۲۵۰۰ ایمیل را به صورت رایگان آن هم در ۶ مرحله برای کاربران خود ارسال کنید. یعنی شما می توانید در ماه ۱۵۰۰۰ ایمیل رایگان ارسال نمایید. از دیگر ویژگی های سایت سند پلاس می توانیم به امکان سرویس SMTP اشاره کنیم. از طریق این سرویس می توانید با هر نوع پلتفرمی و هر نوع نرم افزاری چه تحت ویندوز و چه تحت وب ایمیل ارسال نمایید و علاوه بر آن در هر یک ساعت ۵۰ ایمیل ارسال کنید. اگر بانک ایمیل دارید و می خواهید ایمیل ها را ریپورت کنید، کمپین بلافاصله شما را مسدود کرد و اجازه نمی دهد که ایمیلی ارسال نمایید. پس پیشنهاد می کنیم که تمامی ایمیل های خود را از طریق فرم دریافت اطلاعات تماس کاربرانی که سایت در اختیارتان می گذارد ارسال کنید. سند پلاس دارای سرویس پوش نوتیفیکیشن هم می باشد که با استفاده از این قابلیت می توانید از طریق مرورگر خود پیام های رایگانی را برای بازدیدکنندگان تان بفرستید.

نتیجه گیری

با توجه به مطالب گفته شده می توانیم نتیجه بگیریم که سرویس های متنوعی برای ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان وجود دارد. شما مخاطبان می توانید از آن برنامه ها طبق کسب و کاری که دارید استفاده کنید و از قابلیت های که دارند بهره ببرید.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا