بهترین هاتکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

بررسی 10 مورد از بهترین سایت های ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان

ما در طراحی این مقاله قصد داریم به بررسی 10 مورد از بهترین سایت های ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان بپردازیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ما را دنبال کنید.

اگر شما به دنبال یک کسب و کار کوچک هستید و قصد دارید مخاطبان و مشتریان زیادی را نسبت به کار خود جذب کنید فقط کافی است از بازاریابی ایمیل یا ایمیل مارکتینگ برخوردار باشید. در زمان نبود بودجه نباید از کار خود دست بکشید چرا که باید قدر این فرصت با ارزش خود را بدانید و از آن به خوبی استفاده کنید. شرکت های مختلفی وجو دارند که سرویس های کم هزینه و حتی بدون هزینه را عرضه می کنند شما کاربران به راحتی می توانید آن را در کسب و کار مورد استفاده قرار دهید.

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی,ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان,ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان

سرویس های رایگان زیادی وجود دارد که در ادامه که شما مخاطبان را با بهترین سرویس های رایگان ایمیل مارکتینگ آنلاین آشنا میکنیم:

در پایان سال 2018 میلادی کاربران ایمیل در تمام نقاط جهان حدود 4.1 میلیارد کاربر بوده اند. براساس نتایج به دست آمده این تعداد تقریبا بخشی از جمعیت جهان را به وجود آورده اند. شاید باید این سوال مواجه شوید که این موضوع با کسب و کار چه ارتباطی دارد؟ در پاسخ به سوال می توان گفت در سال 2016 میلادی، حدود 60% از استفاده کنندگان این سرویس به این نتیجه رسیده اند که ایمیل مارکتینگ توانسته است تاثیر زیادی را برای مشتریان در هنگام خرید از خودش نشان دهد. در نتیجه گفته می شود ایمیل مارکتینگ نقش مهمی را در زمان فروش ایفا می کند و می تواند مشتریان زیادی را به خود جذب کند.

با توجه به تعاریف گفته شده می توان گفت حدود 58% از کمپانی های کوچک ایمیل را به عنوان یک ابزار برای بازاریابی بکار برده اند. بازاریابی وب سایت ها و رسانه های اجتماعی حدود 51% و 48 % می باشد که بعد از ایمیل مارکتینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که شما به عنوان صاحب یک کسب و کارکوچک یا استارت آپی نو شناخته شده اید ممکن است قصد داشته باشید از ایمیل مارکیتنگ ها استفاده کنید، اما در بعضی مواقعه امکان دارد به این موضوع فکر کنید که از کمبود بودجه بهره مند هستید و نمی توانید از آن بهره ببرید. اما لازم است این نکته را در نظر بگیرید که ایمیل مارکتینگ های رایگانی وجود دارد که می توانید به راحتی آن را مورد استفاده قرار دهید.

بهترین سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان,بهترین سایت ایمیل مارکتینگ,سایت ایمیل مارکتینگ رایگان

مزایا و معایب استفاده از سرویس های رایگان ایمیل مارکتینگ آنلاین

مزایا

  1. رایگان بدون ( بدون هزینه): یکی از مزیت های خوب سرویس های ایمیل مارکتینگ یا یک برنامه، رایگان بودنش می باشد. به همین دلیل به راحتی می توانید از ایمیل مارکتینگ ها برای کارهای خود استفاده کنید. در این قسمت نیازی به اطلاعات کارت اعتباری شما نمی باشد.
  2. بدون سرمایه گذاری قبلی: در این بخش کافیست در برنامه های آنلاین مربوط به ایمیل مارکتینگ نام نویسی کرده و به بازاریابی محصولات خود بپردازید. بنابراین مبلغی به عنوان سرمایه گذاری لازم نخواهید داشت.
  3. دسترسی به قابلیت های ضروری: برنامه های رایگانی که وجود دارد دارای قابلیت های مختلف و ضروری می باشد که ممکن است به آن ها نیاز داشته باشید. قابلیت هایی که در این برنامه ها بکار رفته است کاملاً از معیارهای بکار رفته است که بعدها با پیشرفت کاری می توانید نسخه های فعلی را که در اختیار دارید ارتقا دهید.

معایب

  1. محدودیت ها: یکی از معایب رایگان بودن سرویس ایمیل مارکتینگ آنلاین به این صورت است که کاربران نمی توانند به تمامی قابلیت ها دسترسی داشته باشند. برای درک بهتر این موضوع می توان گفت شما در ماه یا در روز فقط تعداد کمی از ایمیل ها را می توانید بفرستید.
  2. قابلیت های پیشرفته بدون محدودیت: همانطور که گفته شد این برنامه از قابلیت های مختلفی برخوردار است که نسبت به سایر برنامه های دیگر قابلیت های متفاوتی دارد. این نوع قابلیت ها را می توان جزء پیشرفته ترین قابلیت ها به حساب آورد. برای مثال بعضی از این قابلیت ها شامل تست A/B می باشد که برای تشخیص فیلتر اسپم و بررسی رسانه های اجتماعی و.. مورد استفاده قرار می گیرد. اما برای اینکه بتوانید به این قابلیت های دسترسی پیدا کنید مسلما باید هزینه ای پرداخت کنید.
  3. سطح پشتیبانی مشتری: معمولاً برنامه های رایگان در دنیا از سیستم پشتیبانی برخوردار نبوده و مشترکین باید برای پشتیبانی مبلغی را پرداخت نمایند.

سرویس های رایگان ایمیل مارکتینگ آنلاین,نحوه ارسال ایمیل انبوه رایگان,ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

1. سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان – HUBSPOT CRM

یکی از ابزارهای ایمیل رایگان با نام hubspot crm جزء محصولات hubspot به حساب می آید و آن را به عنوان یک پلتفرم بازاریابی می شناسند. یکی از ویژگی ها منحصر بفرد این نوع برنامه مربوط به قابلیت هایی می شود که در این برنامه وجود دارد و برای دسترسی به آن نیازی به پرداخت هزینه ندارید. اگر بخواهیم قابلیت های دیگر این برنامه را در نظر بگیریم می توانیم به موارد همچون زمان بندی و صف بندی برای ایمیل های ارسال شده، صرفه جویی در زمان برای ایمیل های تکراری ارسال شده، ردیابی عملکردها و ذخیره تمپلت، سازگار بودن با جیمیل ها، اوت لوک و جی سویت و… اشاره کرد.

علاوه بر مطالب گفته شده کاربر می تواند ایمیل ها را در این برنامه دریافت کند و الحاقات های مرتبط با آن را دانلود نماید. یکی از مزیت های مهمی که این برنامه دارد این است که نوتیفیکیشن هایی برای آگاه کردن کاربران وجود دارد. در نتیجه شما به راحتی می توانید از طریق این برنامه به 1 میلیون مخاطب و تعداد کاربران زیادی ایمیل ارسال کنید.

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی,ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان,ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان

2. ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی – Wix ShoutOut

یکی از برنامه های ساده برای ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی مربوط به Wix ShoutOut می شود. کاربرد این برنامه در کسب و کارهای کوچک فعالیت دارند. طراحی های بکار رفته شده در این برنامه اشتراک گذاری ها و خبرنامه های الکترونیکی از ابزارهای ایمیل مارکتینگ با قالب های خاصی که طراحی شده اند مورد استفاده کاربران قرار خواهند گرفت.
این برنامه ارسال ایمیل گروهی رایگان به کاربرانش این اختیار را می دهد که بتوانند رنگ، فونت متن و پس زمینه ایمیل ها را برحسب سلیقه ای که دارند تغییر دهند. از قابلیت های دیگر این برنامه که بصورت رایگان است می توان به ادغام مخاطبین، ابزارهای رسانه های اجتماعی، ردیابی وضعیت و نرخ کلیک اشاره کرد.
کاربران به راحتی می توانند در ماه 5000 ایمیل را ارسال کنند و تمامی ایمیل های ارسال شده در اول هرماه کاملا ریست می شوند. اگر بخواهیم به نسخه پولی این برنامه اشاره کنیم می توانیم بگوییم که از 4٫90 دلار آغاز می شود و باید این نکته را در نظر بگیریم که در این نسخه می توانید 9500 ایمیل در ماه به 10000 مخاطب ارسال کنید.

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی,ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان,ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان

3. نحوه ارسال ایمیل انبوه رایگان – MailChimp

یکی از پرطرفدارترین برنامه های ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان، سرویس Mail Chimp نام دارد،  که مورد استفاده در کسب و کارهای کوچک می باشد. این برنامه براساس طراحی که دارد به کاربرانش اختیار می دهد تا بتوانند ایمیل های متناسبی را  برای پیام هایشان ایجاد نمایید. برنامه Mail Chimp از قابلیت های متنوعی تشکیل شده است برخی از این قابلیت ها این برنامه شامل: بهره مندی از قالب های مختلف برای ایجاد ایمیل، ادغام پلت فرم های مربوط به فرم های تجارت الکترونیک، تحلیل هدفمند، هدف گیری مشتریان ( این هدف گیری مربوط به فروش، تنظیمات و.. می شود)، اتوماسیون و فرم های ورودی، گزارش گیری، کمپین بدون برنامه نویسی و … می باشد.
نسخه رایگانی که این برنامه دارد قادر است براساس ایمیل مارکتینگ شما 12000 ایمیل را در ماه برای 2000 مخاطب ارسال کند. اگر بخواهیم نسخه پولی این برنامه را در نظر بگیریم می توانیم بگوییم که حدود 10 دلار در ماه هزینه دارد. اگر بتوانید این نسخه را خریداری کنید به راحتی می توانید ایمیل نامحدود ارسال و دریافت کنید. علاوه براین موضوع توانایی چت کردن در این برنامه برای کاربران به خوبی ایجاد شده است.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های گردشگری ایران

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی,ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان,ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان

4. سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان – Zoho Campaigns

Zoho Campaigns به عنوان یک پلتفرم ایمیل مارکتینگ شناخته شده است که از آن برای ارسال، پیگیری ایمیل های گروهی مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد اساسی این برنامه برای کسب و کارهای کوچک و متوسط می باشد. ابزارهای بکار رفته در این سرویس به برنامه های دیگر اکوسیستم zoho متصل هستند.
یکی از قابیلت های چشم گیر این سایت ایمیل مارکتینگ رایگان مربوط به ایمیل مارکتینگ های خودکار می باشد که دسترسی مبتنی بر مجوز و کمپین های شخصی را دربرمیگرد. کاربران به راحتی می توانند در برنامه رایگان، 12000 ایمیل به 2000 مشترک ارسال کنند. این برنامه همانند دیگر برنامه ها دارای نسخه پولی می باشد که از حدود 5 دلار درماه شروع میشود. محاسبه هزینه این برنامه اشتراک گذاری بطور ماهانه است که براساس تعداد مشترکین سنجیده خواهد شد.

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی,ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان,ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان

5. پنل ارسال ایمیل انبوه رایگان – Email Elastic

این سرور به عنوان یک پلتفرم خاص شناخته شده است که برای ارسال گروهی ایمیل رایگان بکار گرفته می شود، سرورهای Email Elastic برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ کاربرد خواهد داشت.
این پلت فرم ها نیازی به برنامه نویسی نداشته و کاربران به راحتی می توانند از طریق سرویس های Http api و Api Smtp ایمیل هایشان را سفارش سازی و خودکار سازی نمایند. این وب سایت ایمیل مارکتینگ دارای قابلیت هایی همچون، قالب های از قبل طراحی شده، ایمیل های قابل شخصی سازی، طراح ایمیل، کمپانی های پاسخگو و غیره می باشد.

نسخه رایگانی این برنامه به کاربران این امکان را میدهد که بتوانند در ماه چیزی حدود 150000 ایمیل را ارسال نمایند. یعنی بطور تقریبی قادرید در روز 5000 ایمیل ارسال کنید. اگر زمانی به تعداد ایمیل بیشتری احتیاج پیدا کردید می توانید 0٫09 دلار اضافی پرداخت کنید تا بتوانید 1000 ایمیل بیشتر ارسال نمایید. نسخه پولی این برنامه از 150 دلار در ماه شروع می شود که می توانید با استفاده از آن 2 میلیون تا 10 میلیون ایمیل در ماه ارسال کنید.

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی,ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان,ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان

6. ارسال ایمیل گروهی رایگان – Mail Jet

این برنامه به عنوان یک نرم افزار بازاریابی مبتنی بر پاریس به حساب می آید. نرم افزار Mail Jet می تواند ارسال، ردیابی، تحویل ایمیل ها را برای هدف های بازاریابی و معاملاتی ارائه دهد. در این برنامه نوعی ابزار وجود دارد که به آن ابزارهای پاسپورت می گویند که کاربران از طریق این ابزار به راحتی می توانند ایمیل ها را ارسال و دریافت نمایند. ابزار ویرایشگر این قابلیت را دارد که ایمیل ها را شخصی سازی کنید و همچنین از مدیریت تماسی که برای بازاریابی ها و گزارشات وضعیتی ایجاد شده است بهره ببرید.
نسخه رایگان این برنامه به شما امکان می دهد تا بتوانید 6000 ایمیل در ماه ارسال کنید. از ویژگی های نسخه رایگان برنامه Mail Jet می توان به: دسترسی به Api، تعداد مخاطب نامحدود، ویرایشگر حرفه ای ایمیل، دسترسی به آمارهای وضعیتی
و… اشاره کرد.
نسخه پولی برنامه Mail Jet به گونه ای می باشد که از 8٫04 دلار در ماه شروع میشود و کاربران می توانند از آن استفاده کنند و 2 میلیون تا 10 میلیون ایمیل ارسال نمایند.

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی,ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان,ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان

7. نرم افزار ایمیل مارکتینگ رایگان – Benchmark

نرم افزار Benchmark یکی از نرم افزار های ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان و همچنین طراحی ایمیل بشمار می آید. این نرم افزار از ویرایشگرهای کشیدن و رها کردن بهره می برد. این نوع ویرایشگر ها در نرم افزار Benchmark باعث می شود که یک پلتفرم مناسبی برای کاربرانی که قصد دارند به ایمیل ها پاسخ دهند ایجاد نمایند. از قابلیت نرم افزار Benchmark می توان به مواردی همچون: ویرایش کردن عکس، ادیت و افکت گذاری، انتخاب برچسب، افزودن متن، پاسخ خودکار، نظر سنجی، نمایش در تلفن همراه، نمایش در دسکتاپ اشاره کرد.
نسخه رایگان این برنامه به گونه ای است که می توانید 14000 ایمیل را به 2000 مشترک ارسال نمایید. کاربران به راحتی می توانند از قالب های همچون واکنشگرا، ادیتور کشیدن – رها کردن، فرم های ثبت نام، ردیابی گوگل و.. بهره ببرند. اگر بخواهید نسخه پولی این برنامه را تهیه کنید باید در ماه اول چیزی حدود 13٫99 دلار بپردازید.

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی,ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان,ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان

8. ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی – SendinBlue

SendinBlue به عنوان یک پلتفرم ایمیل مارکتینگ رایگان به حساب می آید که این امکان را به شما کاربران می دهد تا بتوانید ایمیل های تبلیغاتی و کمپین های مربوط به بازاریابی را به خوبی نظارت کنید.
این برنامه از گزینه های متفاوتی تشکیل شده است که می تواند ایمیل های معاملاتی، پاسخ های خودکار و تمپلت های طراحی واکنشگرا را شرح دهد.
کاربران برای اینکه بتوانند از این برنامه استفاده کنند نیازی به مهارت خاصی ندارند چرا که یک گالری تمپلت و یک برنامه طراحی برای کشیدن و رها کردن وجود دارد که به کاربران این اختیار را می دهد تا بتوانند ایمیل های دوستانه و جذابی را طراحی نمایند.

از قابلیت های وب سایت ایمیل مارکتینگ SendinBlue می توان به مواردی همچون: ارسال ایمیل، مدیریت تماس، ایجاد تبلیغات، ردیابی کمپین اشاره کرد. نسخه رایگان این برنامه به گونه ای می باشد که هیچ محدودیتی را برای کاربران ایجاد نمی کند. برنامه SendinBlue این توانایی را دارد که در روز 300 ایمیل را ارسال کند. کاربران به راحتی می توانند از بخش های مختلف طراحی شده این برنامه که شامل: کتابخانه تمپلت ایمیل، شخصی سازی پیامک ها و.. می باشد می توان بهره ببرد. نسخه پولی برنامه SendinBlue از 25 دلار در ماه شروع شده و حدود 40000 ایمیل را می تواند ارسال کند.

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی,ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان,ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان

9. نرم افزار ارسال ایمیل انبوه رایگان – MailerLite

این برنامه به عنوان یک نرم افزار ایمیل مارکتینگ رایگان برای بلاگرها و شرکت های کوچک شناخته شده است. کاربران به راحتی می توانند از این برنامه برای ارسال و دریافت ایمیل ها استفاده کنند. در این برنامه تمامی آموزش ها، نکات و توضیحات ضروری برای هر مرحله به وجود آمده است.
این برنامه را جزئی از برنامه های ویرایشگر کشیدن – رها کردن، ویرایشگر Html، ویرایشگر متنی، ویرایشگر عکس داخلی، تمپلت طراحی خبرنامه، مدیریت فایل و.. به حساب می آید. نسخه رایگان این برنامه به گونه ای می باشد که کاربران به راحتی می توانند ایمیل های نامحدودی در ماه به 1000 مشترک ارسال نمانید، اما نسخه پولی این برنامه چیزی حدود 10 دلار در ماه می باشد.

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی,ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان,ارسال گروهی و انبوه ایمیل رایگان

10. بهترین سایت ایمیل مارکتینگ – NetHunt

نوعی ابزار وجود دارد که با جیمیل ها ادغام شده اند این ابزار NetHunt نام دارد. کاربران به راحتی می توانند از طریق این ابزار مخاطبان مدنظرشان را انتخاب کرده و برای آن ها ایمیل ارسال کنند، همچنین فادرند به کمک این ابزار پیام ها را به حالت شخصی در بیاورند. یکی دیگر از کارهایی که می توان در این برنامه انجام دهید این است که لیستی از ایمیل ها بسازید و از طریق یک ایمیل به دیگر مخاطبان دسترسی پیدا کنید. طراحی این برنامه برای هردو کاربر به گونه ای می باشد که پوشه های نامحدود، فیلدهای ثبت، نمایش های ذخیره شده و.. را به وجود آورده و در نسخه رایگان برنامه قابل مشاهده باشد. کاربران به راحتی می توانند در ماه 200 ایمیل را ارسال و ردیابی کنند. نسخه پولی برنامه NetHunt از 24 دلار آغاز می شود و در روز می توانید چیزی حدود 2000 ایمیل ارسال نمایید.

نتیجه گیری

با توجه به مطالب گفته شده می توانیم نتیجه بگیریم که سرویس های متنوعی برای ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی رایگان وجود دارد. شما مخاطبان می توانید از آن برنامه ها طبق کسب و کاری که دارید استفاده کنید و از قابلیت های که دارند بهره ببرید.

اگر شما هم کسب و کار اینترنتی راه اندازی کردید، در قسمت رپورتاژ آگهی رایگان سایت خود را به عنوان یکی از بهترین سایت های ایران معرفی کنید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن