تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های خشکشویی آنلاین

خلاصه نوشته
 • خشکشویی آنلاین هم مانند هر نوع خدمات اینترنتی دیگری، تنها برای رفاه و راحتی حال ما انسان ها طراحی شده است تا بدون هیچگونه اتلاف وقتی همیشه آراسته و مرتب باشیم. در واقع با استفاده از خدمات سایت های خشکشویی آنلاین نه تنها در وقت بلکه در هزینه های تان هم صرفه جویی خواهد شد.

بهترین سایت خشکشویی آنلاین ایران کدام است؟

پیشرفت تکنولوژی موجب شده که فرصت انجام بسیاری از کارها از ما گرفته شود و به سراغ روش هایی برویم که وقت کمتری از ما می گیرند. امروزه بیشتر افراد سعی دارند برای داشتن یک زندگی بهتر و استفاده از تمامی فرصت ها بدون اتلاف وقت، تلاش کنند، به همین دلیل ممکن است وقت انجام کارهایی مانند شست وشوی لباس ها و اکثر وسایل سنگین تر مانند پتو و پرده های خانه بسیار سخت و وقت گیر باشد، و همین موجب می شود تا اکثر مردم خدمات آنلاین را جایگزین روش های سنتی کنند.

امروزه به دلایل متفاوتی به تعداد افرادی که به خدمات آنلاین روی می آورند افزوده می شود، از جمله مهم ترین دلایلی که می توانیم به آن اشاره کنیم صرفه جویی در وقت و انجام خدمات به صورت تخصصی می باشد. از طرفی با توجه به شلوغی و ترافیک های سنگین شهری و رفت و آمدهای پرهزینه و اکثر وسایلی که حمل آنها سخت تر است موجب شده تا بیشتر افراد با خشکشویی های آنلاین ارتباط برقرار کنند، به همین سبب می توانیم شاهد پیشرفت و گسترش این کسب کار در زمینه آنلاین باشیم. سایت های خشکشویی اینترنتی برای صرفه جویی در وقت ما و ایجاد کسب و کاری جدید به وجود آمده اند که در این مقاله به بهترین سایت های در این حوزه خواهیم پرداخت.

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین تهران,

خشکشویی آنلاین چیست؟

خشکشویی یکی از اصطلاحاتی است که امروزه در میان مردم بسیار رواج پیدا کرده است، ولی چیزی که اکثر مردم در موردش اطلاعات ندارند، دانستن این موضوع است که در شستشوی البسه و پارچه ها متناسب با جنس پارچه، شدت لکه و کثیفی روش های مختلفی برای شستشو وجود دارد که خشکشویی یکی از این روشهاست. مطمعناً شماهم با لکه های بدی که در شستشو با آب پاک نمی شوند برخورد کرده اید، شستشوی لباس به شیوه ی خشکشویی یعنی بتوان اینگونه لکه ها را با موادی شیمایی مختلف از بین برد.

چرا قیمت خشکشویی متفاوت است؟

عوامل مختلفی تعیین کننده تعرفه خشکشویی ها هستند. وجود چنین اختلاف قیمت هایی سبب شده که افراد برای استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین با تردیدهایی مواجه شوند. در صورتی که قیمت ها باید طبق پارامترهای گوناگونی مشخص شوند. مثلا تعرفه خشکشکویی در تهران با سایر شهرستان ها یکسان نمی باشد.

بررسی تعرفه خشکشویی آنلاین و فیزیکی و مقایسه آن ها با یکدیگر کمی دشوار است. معمولا خشکشویی هایی که معتبر هستند دارای تعرفه هایی طبق نرخ اتحادیه هستند. اما آیا این موضوع می تواند نشان دهنده یکسان بودن قیمت و نرخ خشکشویی باشد؟ واضح است که چنین چیزی غیر ممکن است. دلایل متعددی وجود دارد که نشان می دهد اگر افراد به بهترین خشکشویی آنلاین سفارش دهند باید هزینه کمتری بپردازند.

خشكشويي آنلاين,خشکشویی آنلاین,خشکشویی آنلاین تهران,

مزایای استفاده از خشکشویی آنلاین

صرفه جویی در زمان

استفاده از خدمات آنلاین از خشکشویی گرفته تا سوپرمارکت آنلاین و سایر خدمات سبب می شود تا در وقت تان صرفه جویی کنید و دیگر نیازی نیست که خودتان مسیرهای پر ترافیک شهری را طی کرده تا به خشکشویی بروید.

هزینه مقرون به صرفه نسبت به خشکشویی های معمولی

تعرفه هزینه های شستشوی البسه در بهترین خشکشویی آنلاین بسیار مناسب تر است و از طرفی دیگر نیازی نیست که برای رفت و آمد هزینه بنزین و تاکسی بپردازید! اکثر خشکشویی های آنلاین به خاطر اینکه در رقابت با رقبای خود اول باشند قیمت های چشمگیرتری را به مشتریان ارائه می دهند!

جابجایی راحت

فرض کنید که قرار است پرده های بزرگ و سنگین خانه را به خشکشویی بدهید! جابجایی آن ها قطعا سخت تر خواهد بودف پس بهترین گزینه این است که از خشکشویی آنلاین استفاده کنید تا وظیفه جابجایی آن را به عهده بگیرند و کار شما راحت تر شود.

ما در این مقاله سعی داریم به تحلیل و معرفی بهترین سایت های خشکشویی آنلاین در سال 99 بپردازیم. تا پایان همراه ما باشید.

خشکشویی اینترنتی,سایت خشکشویی آنلاین,سرویس خشکشویی آنلاین,

از خشکشویی های آنلاینی که در سال 1397 راه اندازی شده است می توان به سامانه هوشمند هلسا اشاره نمود. هلسا بهترین خشکشویی آنلاین ایران است که دارای وب سایت و اپلیکیشن بوده و در تهران و کرج و هر زمان و مکانی آماده دریافت سفارشات خشکشویی مخاطبانش می باشد. سایت خشکشویی آنلاین هلسا با بالغ بر 50 خشکشویی برتر شهر تهران دارای قرار داد است و تمامی قیمت هایی که اعلام می کند کاملا منطبق با تعرفه خشکشویی ها می باشد.

خشکشویی هلسا گاهی اوقات تخفیف هایی را ارائه می دهد که رابطه ای با نرخ مصوب خشکشویی ها ندارد بلکه این تخفیفات از بودجه مارکتینگ یا سهم سود هلسا هستند. البته گاهی اوقات خود خشکشویی ها نیز تخفیف هایی را در نظر می گیرند و اپلیکیشن خشکشویی آنلاین هلسا این موضوع را به اطلاعا کاربران می رساند.

خشکشویی هلسا قصد دارد که مجموعه خود را در اکثر شهرهای ایران گسترش دهد و از همین رو یک فرم همکاری در وب سایت خود برای اخذ نمایندگی در شهرهای مختلف قرار داده است.

خشکشویی آنلاین هلسا دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین تهران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، یکتانت
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %26.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 12
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 26:10
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: خشکشویی، خشکشویی آنلاین، هلسا، وبلاگ خشکشویی، استایل

امکانات سایت هلسا

 • دسته بندی وبلاگ

این سایت با کلمه کلیدی “خشکشویی آنلاین” ششمین سایت جستجو گوگل می باشد.

خشكشويي آنلاين,خشکشویی آنلاین,خشکشویی آنلاین تهران,

ایده راه اندازی دیجی واش به عنوان یک خشکشویی منحصر به فرد که خدمات متمایزی ارائه می دهد و انتظارات مشتریان را در سریع ترین زمان ممکن برآورده می نماید در تیرماه سال 1396 شکل گرفت و صاحبان این ایده در اردیبهشت ماه سال 1397 این خشکشویی را راه اندازی نمودند. تمامی تجهیزات و دستگاه هایی که برای این منظور لازم بود توسط یک تیم ایتالیایی به کشور وارد و راه اندازی شد و این تیم نحوه کار و مدیریت تجهیزات را به متخصصان ایرانی آموختند تا بتوانند فعالیت رسمی خود را در دیجی واش بهترین خشکشویی آنلاین تهران آغاز نمایند.

این مجموعه مکانیزه و هوشمند موفق شد در شهریور ماه سال 1397 با ظرفیت ارائه خدمات روزانه بالغ بر 2000 قطعه لباس خدمت رسانی خود را شروع کند. در حال حاضر خشکشویی دیجی واش با بزرگترین فروشگاه زنجیره ای پوشاک در ایران (جین وست) قراردادی تنظیم نموده و در تلاش است که به رویاهای خود تحقق بخشد و خدمات خود را گسترش دهد. این مجموعه امیدوار است با ارائه چنین خدماتی بتواند رضایت تمامی مشتریان سخت پسند را جلب نماید.

آنچه که موجب متمایز شدن خشکشویی دیجی واش در مقایسه با بهترین خشکشویی های آنلاین شده است راه اندازی کارخانه آن در شهرک صنعتی می باشد. در واقع صاحبان دیجی واش سعی کرده اند که طراحی تکنولوژی آن را به نحو منحصر به فردی انجام دهند و از مهم ترین اقدامات آن می توان به استفاده از آب صنعتی غیر آشامیدنی به جای آب شرب و لوله کشی اشاره نمود. البته دیجی واش پیش از مصرف آب جهت شستشوی پوشاک آن را تصفیه می کنند و سختی آن را کاهش می دهند تا آسیبی به لباس ها وارد نشود.

از دیگر اقداماتی که دیجی واش به عنوان یک صنعت سبز انجام داده می توان به بازگرداندن حدود 40 درصد آب مصرفی که فاقد رنگ شیمیایی و باکتری است به چرخه مصرف مجدد اشاره نمود. از جمله پوشاکی که خشکشویی آنلاین دیجی واش شستشو آن ها را می پذیرد می توان به البسه، لباس عروس، پرده، پتو، کفش، آباژور و … اشاره نمود. سرویس هوشمند دیجی واش قادر است تمامی لکه ها را بدون آنکه به بافت پارچه آُسیبی وارد شود از بین ببرد. از خدمات منحصر به فردی که دیجی واش به مشتریان خود ارائه می دهد می توان به خیاطی، لکه بری، شستشوی لباس کودک، تعمیر لباس و … اشاره نمود. هر یک از خدمات در یک خط جداگانه و با یک بارکد اختصاصی بر روی هر لباس ارائه می شود. لازم به ذکر است که این مجموعه هزینه ای بابت حمل و نقل پوشاک از مشتریان نمی گیرد.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های سئو ایران

یکی دیگر از ویژگی های این خشکشویی آنلاین شستشوی پرده است، این مجموعه شستشوی پرده های منزل تان را از صفر تا صد یعنی از باز کردن آن از پنجره ها تا شستشو و نصب دوباره را بر عهده می گیرند.

مزایای خشکشویی دیجی واش

 • ارسال کارشناس خشکشویی به محل
 • سرویس دریافت و ارسال رایگان
 • مناطق تحت پوشش
 • بهترین خشکشویی آنلاین غرب تهران، شرق تهران و شمال تهران با متنوع ترین خدمات روز خشکشویی در سال ۹۸
 • سفارش آنلاین خشکشویی

خشکشویی اینترنتی,سایت خشکشویی آنلاین,سرویس خشکشویی آنلاین,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %36.6
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.1
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 6:09
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: خشکشویی آنلاین، خشکشویی، دیجی واش، digiwash، خشکشویی آنلاین تهران

امکانات سایت دیجی واش

 • دسته بندی خدمات دیجی واش (خشکشویی کت و شلوار، لباس عروس، لباس مجلسی، پرده، پتو، کفش، لباس، لکه بری لباس، آباژور، باز و نصب پرده و تا کردن و بسته بندی پیراهن)
 • دسته بندی تب نرخ خشکشویی
 • دسته بندی پیشنهاد شگفت‌ انگیز
 • دسته بندی بلاگ

این سایت با کلمه کلیدی “خشکشویی آنلاین” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین تهران,

خشکشویی آنلاین پاکلین از بهترین سایت های خشکشویی آنلاین در شهر تهران است که از سال 1396 فعالیت خود را اغاز کرده است. پاکلین در زمینه خشکشویی آنلاین خدمات رسانی انجام می دهد و سفارشات را تنها از طریق اپلیکیشن می پذیرد. با مراجعه به پاکلین و اپلیکیشن خشکشویی آنلاین آن می توانید برای شست و شوی تمامی پوشاک خود از کراوات گرفته تا کت و شلوار و لباس های مجلسی اقدام کنید. این مجموعه دارای معایبی نیز می باشد که از جمله آن می توان به محدودیت انواع راه ها برای ثبت سفارش اشاره نمود.

محیط سایت پاکلین بسیار کاربرپسنده و در عین حال ساده است و از ui خوبی هم برخوردار می باشد. در این سایت یک بخش به نام “خبر نامه” دارند که در آن تمامی اطلاعات مربوط به لباس و نحوه شستشوی آن ها را در اختیار کاربران قرار می دهند. یک لیست از تمامی تعرفه های شسشو هم در سایت قرار داده اند.

پاکلین دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

مزایای خشکشویی پاکلین

 • خشکشویی، اتو، رنگرزی، خیاطی و لکه بری
 • خشکشویی آنلاین پاکلین خدمات خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در تمام مناطق 22 گانه در اختیار شهروندان تهرانی قرار می‌ دهد.
 • ارسال و دریافت سریع

خشكشويي آنلاين,خشکشویی آنلاین,خشکشویی آنلاین تهران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، واش لین
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %35.7
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.4
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 11:29
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: خشکشویی آنلاین، پاکلین، خشکشویی، خشکشویی آنلاین تهران، paklean

امکانات سایت پاکلین

 • دسته بندی لیست قیمت
 • دسته بندی خبرنامه
 • تب لیست قیمت خشکشویی
 • تب لیست قیمت اتوکشی
 • تب لیست قیمت تمامی خدمات

این سایت با کلمه کلیدی “خشکشویی آنلاین” چهارمین سایت جستجو گوگل می باشد.

خشکشویی اینترنتی,سایت خشکشویی آنلاین,سرویس خشکشویی آنلاین,

خشکشویی آنلاین واش لین یکی دیگر از بهترین خشکشویی های آنلاین ایران است که در حال حاضر دارای سرویس دهی به تمام مناطق 22 گانه تهران می باشد. از مهمترین ویژگی های تیم تخصصی واش لین این است که از طریق تمام راه های ارتباطی مانند تلفن، آپ موبایل، سفارش اینترنتی و.. آماده پاسخ گویی و پشتیبانی از مشتریانش می باشد. تبلیغات گسترده ای که تیم واش لین انجام داده موجب شده دارای جایگاه ویژه در میان سایر رقبا باشد. خشکشویی واش لین یکی از شناخته شده ترین برندها در زمینه ارائه خدمات شستشو و از معروف ترین استارت آپ ها و کامل ترین خشکشویی های شهر تهران محسوب می شود. از ویژگی های منحصر به فرد سایت واش لین می توان به بیمه کردن البسه اشاره نمود.

واش لین در ابتدا فعالیت خود را در زمینه خشکشویی و شستشوی لباس و ملزومات خانگی آغاز نمود و همین مسئله موجب شد که برند واش لین با نام خشکشویی مشهور شود. در صورتی که این مجموعه پس از مدتی خدمات خود را گسترش داد و خدمات پرده شویی و مبل شویی را به خدمات خود افزود. هم اکنون برند واش لین به صورت آنلاین ارائه دهنده انواع خدمات خشکشویی، مبل شویی و پرده شویی می باشد. منظور از آنلاین بودن واش لین دریافت سفارش در بستر وب و اپلیکیشن در هر زمان از شبانه روز است.

محیط گرافیکی و کاربری واش لین با توجه به فونت نوشته ها و عکس های بی کیفیتی که استفاده کرده است، چندان کاربر پسند نیست! بنابراین بهتر است که یک تجدید نظر در گرافیک این وب سایت داشته باشند تا محیطی چشم نواز تر برای مشتریان به وجود آورند.

واش لین دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین تهران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %58.1
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.9
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:28
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: خشکشویی آنلاین، خشکشویی، خشکشویی آنلاین تهران، واش لین، خشکشویی انلاین

امکانات سایت واش لین

 • دسته بندی خدمات واش لین (خشکشویی،مبل شویی و شستن پرده)
 • تعرفه ها
 • بلاگ

این سایت با کلمه کلیدی “خشکشویی آنلاین” سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

خشكشويي آنلاين,خشکشویی آنلاین,خشکشویی آنلاین تهران,

از اولین و معتبرترین خشکشویی های آنلاین کشور می توان به خشکشویی و اتوشویی آنلاین واش ماش اشاره نمود. این مجموعه فعالیت های خود را در تهران از سال 1395، با بالاترین کیفیت های روز اروپایی شروع نمود. سایت خشکشویی اینترنتی واش ماش بهترین خشکشویی آنلاین تهران بوده و بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می دهد. در حال حاظر حوزه فعالیت های خشکشویی اینترنتی واش ماش به شهر تهران منتهی می شود ولی در آینده می توان شاهد فعالیت های این مجموعه در سایر نقاط کشور بود. واش ماش نخستین و معتبرترین اپلیکیشن خشکشویی آنلاین در کشور است.

وب سایت وردپرسی واش ماش از سرعت خوبی برخوردار می باشد و سفارش مشتریان از طریق سایت هم امکان پذیر است. در این سایت یک قسمت به نام “تجربه مشتریان” تعیبه نموده اند که می توانید نظرات کاربرانی که از خدمات واش ماش استفاده کرده اند را بخوانید.

واش ماش دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

خشکشویی اینترنتی,سایت خشکشویی آنلاین,سرویس خشکشویی آنلاین,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %23.5
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 14
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 72:54
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: واش ماش، خشکشویی آنلاین، پارچه کتان، واش ماش خشکشویی، خشکشویی انلاین

امکانات سایت واش ماش

 • دسته بندی ثبت سفارش
 • دسته بندی لیست قیمت
 • دسته بندی بلاگ شامل (مد و استایل،لباس و پوشاک، شست و شو، سبک زندگی).

این سایت با کلمه کلیدی “خشکشویی آنلاین” دهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین تهران,

خشکشویی آنلاین تک واش از دیگر سایت های خشکشویی آنلاین تهران است که در مناطق 1 تا 8 تهران خدمات رسانی انجام می دهد.  تک واش از شنبه تا پنج شنبه ساعت 8:30 – 20:30  فعالیت دارد. از ویژگی های سایت تک واش می توان به دریافت و تحویل سریع، حمل و نقل رایگان, بیمه نمودن سفارشات و .. اشاره نمود.

مزایای خشکشویی تک واش

 • قیمت مناسب
 • تحویل دو روزه
 • دریافت و تحویل سریع و رایگان
 • کیفیت عالی خدمات
 • کادر مجرب
 • استفاده از مواد درجه یک
 • بیمه کردن سفارشات
 • عضو رسمی اتحادیه خشکشویی و لباسشویی
 • با بیش از 20 سال سابقه

خشكشويي آنلاين,خشکشویی آنلاین,خشکشویی آنلاین تهران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %58.1
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.4
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:22
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: خشکشویی آنلاین، خشکشویی، خشکشویی لباس عروس، خشکشویی کت و شلوار، تک واش

امکانات سایت تک واش

 • دسته بندی قیمت خشکشویی
 • دسته بندی مناطق تحت پوشش (منطقه یک تا هشت تهران)
 • دسته بندی دانستنی ها
 • تب خدمات تکواش شامل (خشکشویی لباس عروس، خشکشویی کت و شلوار، خشکشویی لباس مجلسی، خشکشویی پرده، خشکشویی پتو
  رنگرزی (رنگ کردن لباس) و…)
این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های فروش قالب و افزونه

این سایت با کلمه کلیدی “خشکشویی آنلاین” هشتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

خشکشویی اینترنتی,سایت خشکشویی آنلاین,سرویس خشکشویی آنلاین,

خشکشویی آنلاین بخار از سال 1396 فعالیت خود را در حوزه خشکشویی اینترنتی شروع نمود.از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه بخار می توان بیمه نمودن تمامی البسه و دریافت سفارشات 24 ساعت پس از ثبت سفارش و تحویل آن به مشتری پس از همان مدت زمان می باشد. در سایت خشکشویی آنلاین بخار می توانید لباس خود را بیمه کنید.

بخار دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین تهران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %21.1
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.5
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:10
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: خشکشویی آنلاین بخار، خشکشویی بخار، خشکشویی آنلاین، اپلیکیشن خشکشویی، خشکشویی آنلاین تهران

امکانات سایت بخار

 • دسته بندی تعرفه
 • دسته بندی مجله خبری

این سایت با کلمه کلیدی “خشکشویی آنلاین” بیست و دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

خشكشويي آنلاين,خشکشویی آنلاین,خشکشویی آنلاین تهران,

سرویس خشکشویی آنلاین حباب از سال 1396 فعالیت خود را در زمینه شستشو، خشکشویی و اتو پرس البسه با بهره گیری از تیمی متخصص و تجهیزات مکانیزه به صورت آنلاین آغاز نمود. این گروه توانست برای نخستین بار در ایران خدمات خود را با دقت بالا و تحویل فوری 4 ساعته ارائه دهد. مالکین حباب قصد داشتند با راه اندازی این مجموعه آنلاین شرایطی را فراهم کنند که کاربرانش بتوانید بیشتر از کنار خانواده بودن لذت ببرید و در وقتشان صرفه جویی گردد. در واقع شما با استفاده از حباب بهترین خشکشویی آنلاین به راحتی می توانند سفارشات خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند و پس از آن منتظر باشند که پرسنل حباب درب منزل البسه آنها را جهت شستشو تحویل بگیرند. حباب به منظور جلب رضایت مشتریان سفارشات خود را با حمل و نقل رایگان و بسته بندی زیبا به صورت 24 ساعته تحویل می دهد.

حباب دارای وب سایتی با طراحی گرافیکی بسیار عالیست و در قالب ویدئو از نحوه کار خود فیلم هایی منتشر کرده است تا مشتریان با خیال راحت تری از این مجموعه درخواست خدمات کنند. یکی از قسمت های ویژه سایت حباب، قسمت بیمه اجناس است که در صورت نارضایتی و صدمه به البسه مشتری ها خسارات آن کامل پرداخت می شود و مشتریان می توانند پس از مطالعه شرایط بیمه فرم آن را پر کرده و لباس های شان را بیمه کنند.

مزایای خشکشویی حباب

در اپلیکیشن خشکشویی آنلاین یا سایت حباب پس از عضویت کافی است که نوع لباس، نوع شستشو، زمان دریافت و تحویل، نوع تحویل (عادی یا فوری) را مشخص کنید تا تمامی موارد مطابق خواسته شما انجام شود. علاوه بر این امکان ثبت سفارش از طریق برقراری تماس تلفنی با کارشناسان حباب نیز وجود دارد. در این روش نیز پرسنل حباب بلافاصله درب منزل شما حاضر می شوند و پس از دریافت سفارشات و انجام دقیق و ماهرانه اعمالی که باید صورت گیرد در زمان تعیین شده به شما تحویل می دهند. از مزایای حباب می توان به بیمه کردن لباس و تعرفه های باورنکردنی آن اشاره کرد.

حباب دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

خشکشویی اینترنتی,سایت خشکشویی آنلاین,سرویس خشکشویی آنلاین,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %45.8
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.5
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 6:01
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: خشکشویی حباب، خشکشویی آنلاین حباب، بیمه خشکشویی، خشکشویی آنلاین تهران، خشکشویی

امکانات سایت حباب

 • دسته بندی تعرفه قیمت
 • دسته بندی بیمه
 • دسته بندی خدمات اجتماعی
 • دسته بندی خشکشویی و قالی شویی

این سایت با کلمه کلیدی “خشکشویی آنلاین” یازدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین تهران,

سایت خشکشویی آنلاین لاواسته 24  که فعالیت خود را در اواخر سال 1396 آغاز نمود در لیست بهترین سایت های خشکشویی آنلاین قرار گرفته و خدمات بی نظیری ارائه می دهد.

مزایای خشکشویی لاواسته 24

 • بهترین هزینه برای کلیه خدمات شرکت
 • تخفیف‌ های فوق العاده برای همه خدمات
 • لازم به مراجعه حضوری نیست
 • کیفیت عال شست و شو در کمتر از 48 ساعت
 • استفاده از خدمات به راحتی
 • دریافت و تحویل رایگان لباس‌ ها درب منزل

لاوسته 24 دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

خشكشويي آنلاين,خشکشویی آنلاین,خشکشویی آنلاین تهران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %61.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.7
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:53
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: خشکشویی آنلاین، خشکشویی، تعرفه قیمت خشکشویی، خشکشویی کت و شلوار، لاوسته 24

امکانات سایت لاوسته 24

 • دسته بندی وبلاگ، خدمات و تعرفه ها

این سایت با کلمه کلیدی “خشکشویی آنلاین” هفتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

خشکشویی اینترنتی,سایت خشکشویی آنلاین,سرویس خشکشویی آنلاین,

خشکشویی آنلاین و اینترنتی زودشور در سال 1395 فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه از نخستین و بهترین خشکشویی های آنلاین ایران محسوب می شود. زود شور که در ابتدا تنها بعضی از مناطق تهران را پوشش می داد در حال حاضر در بسیاری از مناطق تهران شعب مختلفی دارد و خدمات رسانی می کند. زود شور سفارشاتی که تحویل می گیرد را به جز روزهای تعطیل 48 ساعت بعد به صورت بسته بندی شده تحویل می دهد. این مجموعه دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد و در کلیه روزهای هفته حتی روزهای تعطیل تا ساعت 12 شب مشغول به خدمت رسانی می باشد. اگر می خواهید از خدمات زودشور استفاده کنید کافی است که پس از ورود به اپلیکیشن خشکشویی آنلاین و یا وبسایت این مجموعه سفارش خود را که بسته به نوع خدمات مورد نظرتان است ثبت کنید. با ثبت سفارش شما، سرویس خشکشویی آنلاین زودشور لباس ها را درب منزل از شما تحویل می گیرند و پس از شستشو درب منزل به شما تحویل می دهند.

استفاده از خشکشویی آنلاین زودشور از سه طریق تلفنی، اپلیکیشن و سایت امکان پذیر است. هزینه حمل و نقل البسه از منطقه 1 تا 8 تهران کاملا رایگان می باشد. یکی از ویژگی های خوب زودشور این است که دارای بلاگ می باشد و در آن جا می توانید علاوه بر خواندن نظرات مشتریان از نحوه خدمات رسانی و نحوه شستشوی لباس ها مطلع شوید.

مزایای سایت زودشور

 • تحویل رایگان در زمان و مکان مقرر شده
 • انجام خدمات خشکشویی و اتو بخار
 • دریافت البسه در زمان و مکان مقرر شده
 • ثبت سفارش در اپلیکیشن و وبسایت

زودشور دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین,بهترین خشکشویی آنلاین تهران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %48.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.1
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:21
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: خشکشویی آنلاین، زودشور، خدمات خشکشویی، خشکشویی آنلاین تهران، خشکشویی انلاین

امکانات سایت زودشور

 • دسته بندی ثبت سفارش.
 • دسته بندی مجله اینترنتی زودشور ( شستشوی لباس، پوشاک بانوان، پوشاک آقایان، کیف و کفش و…).

این سایت با کلمه کلیدی “خشکشویی آنلاین” پنجمین سایت جستجو گوگل می باشد.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت خشکشویی آنلاین در ایران کدام است؟

مشاهده نتایج

خشكشويي آنلاين,خشکشویی آنلاین,خشکشویی آنلاین تهران, Loading ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا