تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های ترجمه ایران

خلاصه نوشته
 • بهترین سایت های ترجمه ایران، سایت هایی هستند که از لحاظ ترجمه تخصصی فعالیت کرده و هر فردی می تواند از آن ها استفاده کند، خصوصا دانشجویان که در بیشتر مواقع نیازمند ترجمه متون تخصصی خاص و پروژه های مختلف هستند و متاسفانه هیچگونه سر رشته ای از ترجمه مقاله ها و مطالب مورد نیاز شان ندارند. اما امروزه سایت های ترجمه در ایران زیر نظر زبده ترین مترجم ها این خدمات را به کاربرانشان ارائه می دهند.

بهترین سرویس های مترجم آنلاین

حتی اگر دانشجو، استاد دانشگاه و دانش آموز هم نباشید، قطعا یک بار در زندگی خود نیاز به ترجمه یک متن خاص داشته اید. از گذشته تا به امروز یکی از رایج ترین سرویس های گوگل برای ترجمه، گوگل ترنسلیت است که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. اما این ابزار هم گاهی اوقات در ترجمه متون تخصصی اشتباه کرده و ممکن است آنطور که انتظارش را داشته اید متن را به شما تحویل ندهد! قطعا تمامی کسانی که با این سرویس کار کرده اند می دانند که گوگل ترنسلیت در ترجمه متون به زبان فارسی کمی دچار مشکل است چراکه وقتی یک متن حدودا 400 کاراکتری را به او تحویل می دهید در 3 ثانیه ترجمه را به شما تحویل داده و این خود سندی محکم و قطعی برای کیفیت کم ترجمه است! به همین خاطر بسیاری از کاربران با هر هدفی که نتیجه دلخواهی از گوگل ترنسلیت دریافت نکرده اند به دنبال بهترین سایت های ترجمه باکیفیت بالا می گردند. سایت های ترجمه مقاله بهترین گزینه برای این افراد است، چراکه در این سایت ها بهترین کارشناسان ترجمه فعالیت می کنند و ترجمه ها را دقیقا بر اساس نیاز افراد انجام می دهند. بنابراین می توان با خیال راحت به آن ها اعتماد کرده و هرنوع پروژه ای که در دست دارید را به آنان بسپارید.

بهترین سایت برای ترجمه,بهترین سایت برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی,بهترین سایت ترجمه متن,

برای ترجمه متون مورد نیاز خود از چه روشی استفاده می‌ کنید؟

استفاده از دیکشنری های متنوع یا پرس و جو از کسانی که به زبان های مختلف مسلط اند؟ شاید هم از آن دسته افرادی باشید که از ابزارک‌‌ های مرورگر، برای ترجمه سریع استفاده می کنید.
ترجمه در گذشته چگونه انجام می شده است؟ در گذشته‌های دور، امر ترجمه به صورت سرویس های بومی و محلی در یک موقعیت خاص به شیوه‌ ای کاملا سنتی، صورت می‌‌ گرفت.
آنچه که نقطه ضعف این شیوه محسوب می شود، به کار گیری و جمع کردن چندین مترجم مختلف برای ترجمه متونی که به چند زبان نوشته شده است می باشد و از طرفی عدم شایستگی مترجمان موجب از بین رفتن اعتماد عموم مردم به متون ترجمه شده، گردید.

بهترین سایت ترجمه متن انگلیسی,بهترین سایت ترجمه متون,بهترین سایت ترجمه متون تخصصی,

اما امروزه امر ترجمه دچار تغییر و تحویل عظیمی گردیده است و بسیار متفاوت تر از شیوه‌ های سنتی عمل می کند.
همان طور که پیش تر گفته شد، می توان برای ترجمه سریع از ابزار‌های مرورگر‌ها استفاده کرد اما ممکن است بنا به هدف از ترجمه، نصب افزونه‌ ها مجاز نباشد، در این صورت شما نیازمند سرویس ترجمه آنلاین خواهید بود.

در عصر جدید، تعداد کثیری از کاربران به علت آنلاین انجام شدن ترجمه و سرعت عمل آن، خواهان سرویس ‌های آنلاین ترجمه اند و همین امر موجب گسترش حضور سرویس‌ های ترجمه آنلاین در سیستم صنعتی، چاپ و نشر، تجارت الکترونیک، تحقیق و پژوهش و شرکت‌ های گسترده، شده است. به طور کلی می توان گفت در هر شاخه‌ ای از صنعت، احتیاج جدی به ترجمه آنلاین با تخصص مربوطه، احساس می شود.

بهترین سایت مترجم متن,بهترین سایت مترجم متن آنلاین,بهترین سایت های ترجمه آنلاین,

مترجم آنلاین هوشمند

سرویس‌ های مترجم آنلاین می توانند در کمترین زمان با نهایت دقت، نیازهای کاربران را رفع کنند اما همانند هر سیستمی ممکن است در آن اختلال، کیفیت پایین، خرابکاری یا حتی کلاهبرداری صورت گیرد.
با همه‌ این‌ ها، این نوع از سرویس‌ ها با دخیل بودن افراد ستاره‌ ای، به منظور رفع احتیاج سازمان‌ ها، در موقعیتی قابل اعتماد و با کیفیت، رو به گسترش است.
در ادامه با معیار قرار دادن امکاناتی که سرویس‌ های ترجمه به صورت مازاد در اختیار کاربران می گذارند، نظر مشتریان و بر مبنای تحقیقات به عمل آمده؛ به لیستی از با کیفیت ترین، معتبر ترین و بهترین سایت های ترجمه ایران در سال 98 خواهیم پرداخت.

سایت ترجمه متن,سایت ترجمه متن آنلاین,سایت های ترجمه مقاله,

ترجمیک سایت ترجمه تخصصی و بهترین سایت ترجمه مقاله در کشور است که فعالیت های خود را از اواخر سال 1395 آغاز کرده است. ترجمیک یک مجموعه دانش بنیان است که اعضای اصلی مترجمانش را فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و صنعتی شریف تشکیل می دهند و هم اکنون هم در مرکز رشد فناوری های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر می باشند. سایر افراد این مجموعه از بهترین های کشور و خارج از کشور هستند.

تمامی 3500 مترجم، سایت ترجمیک با ریزبینی و دقت در انتخاب استخدام شده اند و به صورت ۲۴ ساعته به صورت آنلاین خدمات خود را ارائه می دهند. اپراتور سایت ترجمیک در کمترین زمان ممکن، به صورت رایگان، سفارشات را قیمت گذاری می کند، لازم به ذکر است که ترجمه در این سایت براساس تعداد کلمه صورت می گیرد.

قویترین سایت ترجمه متن انلاین,بهترین سایت برای ترجمه,بهترین سایت برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی,

از خدمت های ارائه شده توسط سایت ترجمیک می توان به مواردی همچون؛ ترجمه چکیده پایان نامه، ترجمه تخصصی مقاله های ISI، ویراستاری مقاله های ترجمه شده خارجی، ترجمه و انتشار کتاب، ترجمه پروژه کسری خدمت، ترجمه کاتالوگ و ترجمه قراردادها اشاره کرد.

این سایت برای تخفیفاتی را در نظر گرفته است که به سه صورت مناسبتی، تخفیف های حجمی و اعتبار تشویق به کاربرانش ارائه میدهد، در طرح تخفیف های مناسبتی در مناسبات های چون روز دانشجو، اعیاد، نمایشگاه ها و… در هزینه های ترجمه تخفیف داده خواهد شد، همچنین در تخفیف های حجمی ۵ تا ۴۱ درصد تخفیف بسته به نوع حجم کار (هر چه تعداد کلمات بیشتر باشد، تخفیف نیز بیشتر خواهد بود) مشمول تخفیف می شود. در آخر در طرح اعتبار تشویق، مشتریان می توانند در سفارشات آتی خود از ۵ درصد از هر پرداخت آنلاین که توسط ترجمیک به حسابشان بر می گردد، استفاده کنند. این سایت ترجمه بیش از 17 زبان دنیا در خدماتش ارائه می دهد.

بهترین سایت ترجمه متن,بهترین سایت ترجمه متن انگلیسی,بهترین سایت ترجمه متون,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، یکتانت، یاهو، شبکه مترجمین ایران، شاپرک
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %34.2
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 7.67
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 16:32
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ترجمه تخصصی، ترجمه مقاله، نیم فاصله در ورد، ترجمیک، ترجمه کتاب

امکانات سایت ترجمیک

 • دسته بندی خدمات (ترجمه تخصصی متن، ترجمه تخصصی مقاله، ترجمه فیلم و صوت، اعزام مترجم همزمان، ویراستاری تخصصی و نیتیو، ترجمه رسمی مدارک، گویندگی و روخوانی متون، واژه‌نامه تخصصی ترجمیک)
 • دسته بندی تعرفه ها – به صورت پکیج(عمومی، تخصصی نقره‌ ای، تخصصی طلایی، تخصصی طلایی+بازخوانی)
 • دسته بندی زبان ها (بیش از 17 زبان، عربی، انگلیسی، فرانسه، پرتغالی، ترکی، چینی، روسی، آلمانی و…)

این سایت با کلمه کلیدی “سایت ترجمه” سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت ترجمه متون تخصصی,بهترین سایت مترجم متن,بهترین سایت مترجم متن آنلاین,

شبکه مترجمین ایران بهترین سایت ترجمه متون تخصصی در کشور است که در سال ۱۳۸۵ با هدف ترجمه زبان‌ های مختلف تاسیس شد و تا کنون با سابقه کاری یک دهه از بنیان گذاران کسب و کار ترجمه تخصصی آنلاین در ایران بوده است. این سایت با اهمیت دادن به مهارت ترجمه تخصصی متون که با سال ‌ها کار ترجمه به دست می آید، توانسته در تمامی این سال ‌ها مترجمانی متخصص و خبره ای را در کنار خود گرد هم آورد.

شبکه مترجمین ایران برای نخستین بار کیفیت‌ های ترجمه را به صورت برنز، نقره‌ ای و طلایی طبقه بندی و  امکان انتخاب سرعت ترجمه به طور نیمه فوری و فوری را برای مشتریان، فراهم کرده است. خصوصیات خاص سایت ترجمه تخصصی شبکه مترجمین ایران، شامل تقسیم بندی مطابق با سطح کیفی، سطح مترجمان، قیمت، مدت زمان کوتاه برای ترجمه می باشد که بنا بر نیاز کاربران طراحی شده‌ اند. از دیگر خدمات این سایت می‌ توان به ارائه رایگان حافظه ترجمه به کاربران و استخراج واژگان تخصصی برای ترجمه در بسیاری از ترجمه‌ ها اشاره داشت.

تمامی این خدمات و امکانات باعث شد پروژه ترجمه مترجمین ایران تا به امروز بیش از  200 هزار مشتری داشته باشد. ترنسنت ده‌ ها مترجم با سابقه کار ۱۰ ساله دارد که همراه با نظارت، آموزش و کنترل کیفی، به ترجمه حرفه‌ ای می پردازند. ارائه خدماتی نوین و مناسب و به کارگیری از بهترین نوآوری‌ ها باعث شد تا این مجموعه مفتخر به دریافت استاندارد ترجمه ISO17100 گردد.

بهترین سایت های ترجمه آنلاین,سایت ترجمه متن,سایت ترجمه متن آنلاین,

شبکه مترجمین زبان ایران برای رضایت مشتریانش در ابتدا ۳ تا ۵ نمونه کار ترجمه با قیمتی ناچیز در اختیارشان قرار می دهد که مشتریان می توانند از میان آنان یک مترجم را برای ترجمه پروژه اصلی برگزینند، همچنین می توانند در لحظه ثبت شدن پروژه‌ های ترجمه آنلاین، خبره ترین مترجمان را مشاهده کنند، تا بتوانند برای پروژه‌ های بعدی خود بتوانند مترجم مدنظرشان را انتخاب کنند. از طرفی این سرویس دارای قیمت گذاری اختصاصی و تخفیفی ۷۰ درصدی برای جملات وزن‌ دار و تکراری می باشد که این قابلیت را دیگر سایت ‌های ترجمه آنلاین ارائه نخواهد داد. از دیگر مزیت ‌هایی که این سایت برای کاربران فراهم آورده، امکان پرداخت اقساطی هزینه ترجمه هایی دارای قیمت بیشتر از 400 هزار تومن می باشد. این سایت خدمات ترجمه خود را با 12 زبان به کاربرانش ارائه میدهد.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های خارجی دانلود نرم افزار

سایت های ترجمه مقاله,قویترین سایت ترجمه متن انلاین,بهترین سایت برای ترجمه,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، دارالترجمه رسمی آنلاین ساترا، شاپرک، ترجمیک، ویکی پدیا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %26.5
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.47
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 10:13
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ترجمه مقاله، ترجمه تخصصی، شبکه مترجمین ایران، سفارش ترجمه، ترجمه

امکانات سایت شبکه مترجمین ایران

 • دسته بندی سفارش ترجمه
 • دسته بندی قیمت ترجمه
 • دسته بندی خدمات ترجمه ( ترجمه مقاله، ترجمه متن، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه زیرنویس، فیلم و فایل صوتی، ترجمه سایت، ترجمه کاتالوگ و بروشور، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی، ترجمه فوری، تولید محتوا، ویرایش و بازخوانی فارسی، ویرایش و بازخوانی انگلیسی، دارالترجمه)
 • دسته بندی مترجم (استخدام مترجم، آزمون های جذب مترجم، مترجم افتخاری، خرید لایسنس ترادوس استودیو)

این سایت با کلمه کلیدی “سایت ترجمه” ششمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی,بهترین سایت ترجمه متن,بهترین سایت ترجمه متن انگلیسی,

ترگمان قویترین سایت ترجمه متن انلاین در کشور است که در سال ۱۳۹۰ نخست در دانشگاه امیرکبیر با تلاش بعضی از پژوهشگران و حمایت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات شروع به فعالیت کرد. این سایت در زمینه‌ های ابزار‌های مورد استفاده در پردازش تخصصی زبان فارسی، توسعه الگوریتم‌ ها و ترجمه ماشینی آمار با به کار گیری متن باز، در طرحی پژوهشی و تحقیقاتی فعالیت خود را آغاز نمود.

ترگمان در سال ‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴ بازنگری شد و تمامی بخش‌ های سرویس دهی و موتور ترجمه ماشینی، بومی سازی و به شیوه‌ ای مدرن طراحی گردید. نتیجه تغییرات پیش آمده در این طرح موجب افزایش ۲۷۰ درصدی سرعت و پایداری بسیار بالا شد و توانست 16 برابر مصرف منابع را با حفظ جزئیات کاهش بخشد. این ویژگی ‌ها موجب شد ترگمان با طراحی مهندسی بی‌ نظیر در لیست برترین نرم افزارهای ترجمه تخصصی آنلاین قرار گیرد.

از اسفندماه سال ۱۳۹۵ تاکنون نگهداری و ارتقای این سامانه بر عهده دو شرکت “پردازش هوشمند ترگمان” و “ویرا افزار آدان” به صورت مشارکت فنی و اجرایی قرار گرفته است.

این سامانه به گونه ای طراحی شده که  بخش حوزه زبان در انواع پروژه ‌های مرتبط و چه غیر مرتبط، به عنوان بخشی مستقل عمل کند. ترگمان علاوه بر داشتن موتور ترجمه به توسعه بخش ‌هایی از پردازش زبان از قبیل نویسه‌ گردان، پس پردازش‌، شناساگر موجودیت‌ های اسمی، پیش پردازش، مدل زبانی و ریشه ‌یاب کلمه نیز پرداخته است.

در این سایت ترجمه متون با همکاری یک شرکت اروپایی به 8 زبان از جمله روسی، آلمان، فرانسه، اسپانیا، ترکی ، ژاپنی که البته چند مورد فعلا به صورت آزمایشی می باشد امکان پذیر است.

بهترین سایت ترجمه متون,بهترین سایت ترجمه متون تخصصی,بهترین سایت مترجم متن,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، آبادیس، فرازین، ویکی پدیا، ترجمیار
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %82.2
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.03
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:13
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ترجمه، مترجم، ترگمان، targoman، مترجم آنلاین

امکانات سایت ترگمان

 • صفحه ترجمه آنلاین

این سایت با کلمه کلیدی “سایت ترجمه” هشتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت مترجم متن آنلاین,بهترین سایت های ترجمه آنلاین,سایت ترجمه متن,

شرکت کسب و کار‌های “نوین طنین رایان” از اولین و بهترین شرکت های ترجمه متون در کشور است که از سال 1396 با نام تجاری ترنسیس، فعالیت خود را آغاز کرده است، از اهداف تاسیس ترنسیس می توان به ایجاد شغلی مناسب، بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی و شغلی برای افراد متخصص در زمینه ترجمه و پاسخگویی با کیفیت به نیاز ترجمه افراد، اشاره داشت.

در این سایت مترجم و کاربر به طور مستقیم باهم در ارتباط بوده و به تبادل نظرات می‌ پردازند. از طرفی مشتریان می توانند خبره ترین مترجم را از میان مناقصه سفارش ترجمه انتخاب نماید. از دیگر ویژگی‌ هایی که باعث تمایز این موسسه با سایرین می شود، قیمت مقرون به صرفه و ناچیز همراه با کیفیت بالا و پشتیبانی کامل شبانه روزی آن است. مترجمان به راحتی با ثبت نام می‌ تواند عضو مترجمان متخصص ترنسیس شده و به صورت دورکار به درآمدی چند میلیونی برسند. در این سایت ترجمه به 6 زبان انگلیسی، ترکی، روسی، عربی، فرانسه، آلمان امکانپذیر است.

سایت ترجمه متن آنلاین,سایت های ترجمه مقاله,قویترین سایت ترجمه متن انلاین,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، ترجمیک، ترلو، شبکه مترجمین ایران
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %30.6
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.7
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 6:54
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ترجمه، ترجمه تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله، ترجمه فوری

امکانات سایت ترنسیس

 • دسته بندی خدمات (ترجمه تخصصی متن، ترجمه مقاله ISI، ترجمه فیلم، ترجمه کتاب، ترجمه فوری)
 • دسته بندی قیمت ترجمه
 • دسته بندی وبلاگ

این سایت با کلمه کلیدی “سایت ترجمه” دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت برای ترجمه,بهترین سایت برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی,بهترین سایت ترجمه متن,

مترجم هوشمند فرازین بهترین سایت ترجمه متن انگلیسی در کشور است که فعالیت های خود را از سال 1389 و در آزمایشگاه پردازش متن و زبان‌ های طبیعی دانشگاه تهران آغاز کرده است.

در دی ماه سال ۹۳ این شرکت با عنوان شرکتی دانش بنیان به ثبت رسید و همگام با مترجم فرازین، محصولاتی چون دیکشنری فرادیک، کمک مترجم فرازین بار، ویرستار و خطایاب املائی-معنایی نیز، تولید کرد. این سایت هم به مانند ترگمان از اسفند ماه ۱۳۹۵ تاکنون بر عهده دو شرکت “ویرا افزار آدان” و “پردازش هوشمند ترگمان” به صورت مشارکت علمی، فنی و اجرایی قرارگرفته است.

بهترین سایت ترجمه متن انگلیسی,بهترین سایت ترجمه متون,بهترین سایت ترجمه متون تخصصی,

لازم به ذکر است که مترجم فرازین از موتور های نورونی برای ترجمه استفاده می کند که توسعه یافته توسط دو شرکت ذکر شده می باشند، و با استفاده از این موتور ترجمه که به صورت متن‌ باز عمل میکند کیفیت ترجمه‌ ای بالاتر از تمامی موتورهای ترجمه موجود ارائه خواهد داد.

محصول این شرکت “افزونه فرازین بار” است که مانند یک افزونه دانلود و در وورد نصب میشود.

مزایای فرازین بار

 • تشخیص و ترجمه در دامنه‌ های موضوعی خاص
 • ترجمه فایل با حفظ ظاهر و چینش عناصر
 • امکان drag & drop و جابجایی کلمات در ترجمه
 • امکان ویرایش آسان و سریع ترجمه‌ ها
 • قابلیت یادگیری از اصطلاحات کاربر
 • قابل نصب بر روی Microsoft Word
 • نمایش ترجمه‌ ی جایگزین هر کلمه با یک کلیک
 • نمایش معادل انگلیسی کلمات در ترجمه‌ ی فارسی

بهترین سایت مترجم متن,بهترین سایت مترجم متن آنلاین,بهترین سایت های ترجمه آنلاین,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، انگلستان
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ترگمان، آبادیس، پارسی جو، ویکی پدیا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %35.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.3
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 9:52
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: مترجم، ترجمه، گوگل ترجمه، ترجمه گوگل، ترجمه انگلیسی به فارسی

امکانات سایت فرازین

 • دسته بندی ترجمه آنلاین به صورت انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
 • ترجمه به صورت فایل و سایت
 • دسته بندی اخبار

این سایت با کلمه کلیدی “سایت ترجمه” پنجمین سایت جستجو گوگل می باشد.

سایت ترجمه متن,سایت ترجمه متن آنلاین,سایت های ترجمه مقاله,

ایران تایپیست یکی از وبسایت های باسابقه و بهترین سایت مترجم متن در کشور است که فعالیت های خود را از سال 1391 آغاز کرده است. این وبسایت، دارای مجموعه ای گسترده از مترجمین و محققین است که در مدت زمان کوتاهی به صورت آنلاین، خدمات ترجمه را به مشتریان خود ارائه می دهند. برای این منظور تنها کافی است که در این وبسایت ثبت نام کرده و درخواست ترجمه خود را ثبت نمایید.

از جمله خدمات موسسه ایران تایپیست، می توان به ترجمه متون به بیش از 37 زبان و چاپ کتاب و مقالات تخصصی اشاره کرد که توسط بیش از 30000 مترجم و تایپیست حرفه ای و کارآزموده انجام می شود. علاوه بر این، تمام پروژه های ترجمه به کارشناسان متخصص در همان رشته سپرده می شود تا از صحت علمی مطالب اطمینان حاصل شود.

از نقاط قوت این مجموعه، می توان به سرعت بالای ترجمه، وجود متخصصین گوناگون و استفاده از تکنیک های نوین در فناوری اطلاعات اشاره کرد. مترجمین ایران تایپیست با برگزاری آزمون های آنلاین، به صورت مداوم از نظر میزان مهارت و تخصص سنجیده می شوند. همچنین، روش های مدرن مدیریتی نیز برای نظارت بر فرآیند انجام پروژه های ترجمه انجام می شود.

موارد زیر از جمله خدمات خاص مجموعه ایران تایپیست هستند:

ترجمه مقالات در ایران تایپیست با استفاده از 14 هزار متخصص و در رشته های مختلف صورت میگیرد. این سایت روزانه حدود 100 هزار کلمه ترجمه میکنند و همچنین ظرفیت روزانه 3 هزار صفحه تایپ را دارد. از مهمترین مزایای ایران تایپیست می توان به این موضوع اشاره داشت که بعد از ترجمه کتاب، چاپ کتاب را با کمترین هزینه، ممکن خواهد ساخت. همچنین شما میتوانید برای اخذ مجوز کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با این سایت در ارتباط باشید.
آنقدر کیفیت کار در ایران تایپیست بالاست که خدمات خود را شامل تایپ، ترجمه و چاپ کتاب از 3 تا 10 روز گارانتی میکند و شما میتوانید در صورت رضایت بعد از این مدت زمان تسویه کنید.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های اشتراک گذاری ویدیو ایرانی

از جمله زبانهای ترجمه شده در ایران تایپیست می توان به زبان های کره ای، ژاپنی، چینی، هلندی، تاجیک، اردو و … اشاره داشت. که این تنوع زبان در این سایت فوق العاده است.

قویترین سایت ترجمه متن انلاین,بهترین سایت برای ترجمه,بهترین سایت برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، واتس آپ، تایپایران، یاهو
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %21.2
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.4
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:51
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ایران تایپیست، irantypist، تایپ فوری، صفحه بندی کتاب، تایپ ایران

امکانات سایت ایران تایپیست

 • دسته بندی لیست خدمات
 • دسته بندی خدمات آموزش
 • دسته بندی هزینه و زمان تحویل ( لیست هزینه تایپ، لیست هزینه ترجمه، هزینه چاپ و نشر کتاب، هزینه صفحه آرایی، ویراستاری، هزینه کارگاه پروپوزال نویسی، هزینه کارگاه مقاله نویسی، هزینه کارگاه فن ترجمه، هزینه خدمات مقاله)

این سایت با کلمه کلیدی “تایپ فوری” دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت ترجمه متن,بهترین سایت ترجمه متن انگلیسی,بهترین سایت ترجمه متون,

شبکه‌ مترجمین ترجمانو از بهترین سایت های تایپ و ترجمه در ایران است که فعالیت های خود را از سال 1394 آغاز کرده و در همان سال مفتخر به دریافت عنوان برترین وب‌ سایت خدمات ترجمه و تایپ، در هشتمین جشنواره وب ایران از دید داوران شد.

در کارنامه حرفه‌ ای سایت ترجمانو، دریافت عنوان بهترین کسب و کار دانشجویی دانشگاه تهران و صدها کار ترجمه مقاله ‌های تخصصی، کتاب ‌ها، نشر‌های دانشگاهی و همکاری با ارگان دولتی، مستقر شدن در مرکز کسب و کار‌های نوپا دانشگاه تهران (استارات آپ) به چشم می‌ خورد.

بهترین سایت ترجمه متون تخصصی,بهترین سایت مترجم متن,بهترین سایت مترجم متن آنلاین,

علاوه بر فعالیت در داخل کشور، ترجمانو با تکیه بر دانش تخصصی ترجمه خود با شرکت ‌های خارجی معتبر نیز همکاری دارد که تمامی این موارد نشان از بی نقص بودن کار مترجمان ترجمانو می دهد. ترجمانو تمامی این موفقیت‌ ها را مدیون مدیریت و سخت گیری در جذب مترجمان خبره بوده به طوری که تمامی مترجمان، برای پیوستن به این سیستم، باید در چندین آزمون‌ عمومی و تخصصی که مطابق با رشته ‌ای که در آن تخصص دارند، موفقیت حاصل کنند.

از طرفی ترجمانو برای آسودگی خاطر مشتریان، سفارشات را تنها به مترجمانی خواهد داد که دارای سابقه کار قابل قبول بوده و آزمون ‌های تخصصی رشته خود را گذرانده باشند.

علاوه بر تمامی این‌ ها ترجمانو، در صورت عدم رضایت مشتری تمامی مبلغ دریافتی را باز خواهد گرداند. علت این تضمین، به کار بردن جدید ترین متد ترجمه، برگزاری آزمون برای استخدام مترجم، ارزیابی کردن نهایی کیفیت ترجمه پیش از تحویل، سطح بندی برای مترجمین، اجرای روش های ارزیابی متقابل (Peer to peer) و اطمینان خاطر در کیفیت کار است.

ترجمه فقط به صورت فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی در این سایت انجام میشود.

بهترین سایت های ترجمه آنلاین,سایت ترجمه متن,سایت ترجمه متن آنلاین,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ترجمیک، ترنسیس، ترکمان
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %72.8
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.5
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:55
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ترجمه فوری، نیم فاصله در ورد، ترجمه مقاله، نیم فاصله، نیم فاصله در کیبورد

امکانات سایت ترجمانو

 • دسته بندی خدمات ترجمه ( ترجمه تخصصی : مدیرت، حسابداری، روانشناسی، کامپیوتر، معماری و…)
 • دسته بندی ترجمه متن، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه سایت، ترجمه آنلاین، ترجمه فوری، ترجمه زیرنویس فیلم، ترجمه دانشگاهی، چاپ و انتشار کتاب
 • دسته بندی زبان های مورد پشتیبانی (انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی)

این سایت با کلمه کلیدی “سایت ترجمه” بیستمین سایت جستجو گوگل می باشد.

سایت های ترجمه مقاله,قویترین سایت ترجمه متن انلاین,بهترین سایت برای ترجمه,

ترجمیار یک سامانه دستیار مترجم ایرانی است که ابتدا فعالیت خود را از سال 1395 به صورت آزمایشی آغاز کرد. در مهرماه 1396 با تغییر بنیادین موتور ترجمه و ارایه ترجمه‌ ماشینی نورونی (مبتنی بر الگوریتم‌ های یادگیری عمیق) و با همکاری مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی کیفیت سامانه خود را به صورت فوق العاده ای گسترش داد تا بتوانید بیش از پیش نیاز کاربران را پاسخگو باشد. در حال حاظر این سایت با مدیریت و کیفیتی عالی نزدیک به ۳ میلیون جمله را ترجمه کرده است و بیش از 32000 نفر به صورت رایگان و نزدیک به 2000 نفر با خریداری اکانت از این سیستم استفاده کرده‌ اند.

بهترین سایت برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی,بهترین سایت ترجمه متن,بهترین سایت ترجمه متن انگلیسی,

کاربران می توانند در محیطی کاملا آنلاین و بسیار مشابه با وورد تمام امکانات لازم برای ترجمه متن خود را در اختیار داشته باشند. این سایت هم از موتور ترجمه ماشینی ترگمان استفاده میکند، تا هر کاربری بتواند حتی با اندکی اطلاعات نسبت به زبان انگلیسی هر مقاله را به صورت تخصصی ترجمه نماید.
در ترجمیار هر پاراگرافی و متنی که برای شما ترجمه میشود به صورت هایلایت در می آید تا شما بدانید ترجمه کدام بخش را مشاهده میکنید. شما می توانید در این سامانه با دابل کلیک روی هر متن از دیکشنری و ترجمه آن کلمه بهره مند گردید.

بهترین سایت ترجمه متون,بهترین سایت ترجمه متون تخصصی,بهترین سایت مترجم متن,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ترگمان، آبادیس، فری پیپر، sid.ir
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %27.2
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.4
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:27
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ترجمه، ترجمه یار، ترگمان، ترجمیار، ترجمه متن

این سایت با کلمه کلیدی “سایت ترجمه” یازدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت مترجم متن آنلاین,بهترین سایت های ترجمه آنلاین,سایت ترجمه متن,

تیم مترجم رایت می بهترین سایت ترجمه متون در کشور است که با مترجمانی متخصص و خبره در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را زمینه‌ های ترجمه و بهره برداری از منابع غنی علمی داخلی و خارجی آغاز نمود. این تیم با برگزاری آزمون‌ های مداوم، همیشه در بروز نگه داشتن تیم خود کوشا بوده و سعی داشته با فیلتر‌های سنجش اولیه و تایید رزومه کاری بهترین و حرفه‌ ای ترین تیم ترجمه را گرد هم آورد.

سایت ترجمه متن آنلاین,سایت های ترجمه مقاله,قویترین سایت ترجمه متن انلاین,

مشتریان با خیالی راحت می‌ توانند کار‌های ترجم خود را به دست تیم رایت می بسپارند، زیرا هر سفارش در فرآیندی ۴‌ مرحله‌‌ ای به دست تیم پایش و ارزیابی به صورت مو به مو، بررسی شده و پس از تایید به مشتری تحویل داده خواهد شد. لازم به ذکر است قیمت در سایت رایت می بر اساس تعداد کلمه و تعداد صفحه محاسبه خواهد شد. برای محاسبه به صورت تعداد صفحه، هر صفحه به طور استاندارد 250 کلمه باید داشته باشد.

بهترین سایت برای ترجمه,بهترین سایت برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی,بهترین سایت ترجمه متن,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، فرازین، ترجمیک
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %70.6
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.5
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:53
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ترجمه فوری، گوگل اسکولار، ترجمه فوری یک روزه، قیمت ترجمه، ویراستیار

امکانات سایت رایت می

 • دسته بندی بلاگ
 • دسته بندی سرویس ها و خدمات (خدمات ترجمه: ترجمه تخصصی، ترجمه متن، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه فوری، ترجمه دانشگاهی و…).
 • دسته بندی خدمات ویرایش (ویرایش مقاله، ویرایش نیتیو، پارافریز متون انگلیسی)
 • دسته بندی زبان ها (انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی)
 • دسته بندی تعرفه ها
 • دسته بندی ویژگی ها

این سایت با کلمه کلیدی “سایت ترجمه” بیست و دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت ترجمه متن انگلیسی,بهترین سایت ترجمه متون,بهترین سایت ترجمه متون تخصصی,

ترجمه ایران آخرین سایت از لیست 10 سایت برتر ترجمه ایران است که فعالیت های خود را از سال 1393 آغاز کرده است. سایت ترجمه ایران به صورت دورکاری، اقدام به کارآفرینی در زمینه ترجمه‌ های تخصصی با استخدام مترجمان گوناگون از سراسر کشور کرده و عضوی از خانواده سایت‌ های کار ایران می باشد.
این سایت با معیار های اعتبار سنجی خود و برگزاری آزمون‌ های تخصصی و راستی آزمایی توانسته است در امر ترجمه پروژه‌ های تخصصی، به حداکثر نتایج مطلوب دست یابد.

بهترین سایت مترجم متن,بهترین سایت مترجم متن آنلاین,بهترین سایت های ترجمه آنلاین,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: تایپ ایران، گوگل، طراح ایران
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %26.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 6.7
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 8:56
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ترجمه ایران،ایران ترجمه، ترجمه، ترجمه ایران فراکتل، tarjomeiran

امکانات سایت ترجمه ایران

 • دسته بندی ترجمه متون
 • دسته بندی ترجمه صوتی تصویری
 • دسته بندی ترجمه وب سایت
 • دسته بندی ترجمه کتاب
 • تب آخرین رویدادهای سایت
 • دسته بندی وبلاگ

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت ترجمه ایران کدام است؟

مشاهده نتایج

سایت ترجمه متن,سایت ترجمه متن آنلاین,سایت های ترجمه مقاله, Loading ...

3 واکنش کاربران به این مقاله

 1. سایت دارالترجمه رسمی پارسیس را معرفی نکردید قیمت ها و مقدار روزهای تحویلی این سایت از خیلی از این سایت ها کمتره خیلی جالبه سایتهایی را گلچین کردید که فقط تو گوگل با لا هستند

  1. درود بر شما. این سایت فقط بر اساس رتبه الکسا سایت های برتر را معرفی می کند. پس فکر میکنم نکته جالبی نداشته باشه. شما هم می توانید سایت مورد نظر را در قسمت رپورتاژ آگهی به صورت رایگان معرفی کنید.

 2. جهت ترجمه تخصصی پزشکی، تیم ترجمه آنلاین مترجمین کاربلد و کارآمدی را در اختیار مشتریان گذاشته است که شما می توانید در کمترین زمان سفارش خود را ثبت کنید
  tarjomeonline.ir

دکمه بازگشت به بالا