سبک زندگی

قانون و راز جذب ثروت

همه‌ ی ما نام قانون جذب را بارها و بارها شنیده‌ ایم. شاید حتی تلاش کرده باشیم که از این قانون برای جذب بسیاری از خواسته‌ های خود استفاده کنیم. معمولاً مهم‌ ترین مسئله‌ ای که قانون جذب با آن گره خورده است، توانایی جذب ثروت است.

  • از پرداخت صورتحساب‌ های مختلف خسته شده‌ اید؟
  • می‌ خواهید ثروت بیشتری کسب کنید؟

اگر تصمیم گرفته‌ اید که از امروز مانند یک ثروتمند زندگی کنید، پس باید قوانین ثروتمند شدن را در زندگی خود به کار ببرید. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با مهم‌ ترین نکاتی که در این مسیر نیاز دارید، آشنا کنیم.

جذب فوری ثروت,راز جذب ثروت,راز جذب پول و ثروت,

راز جذب ثروت چیست؟

فکر می‌ کنید که این شغل شما است که برای شما محدودیت درآمد ایجاد می‌ کند؟ در واقع بسیاری از افراد این تصور را دارند که تنها درآمد مشخصی می‌ توانند از شغل خود داشته باشند؛ اما چه می‌ شود اگر کسی به شما بگوید که این خود شما هستید که درآمد خود را محدود کرده‌ اید؟ احتمالاً هیچ‌ کس این را نمی‌ پذیرد اما واقعیت دارد. این شما و احساساتتان هستید که میزان ثروتی که به سمتتان می‌ آید را مشخص می‌ کنید. اگر عاشق شغلتان باشید، به خودتان حس خوبی داشته باشید و تلاش کنید که در کسب‌ و کارتان تنوع و خلاقیت داشته باشید، چه دلیلی وجود دارد که ثروت‌ های فراوان به سمت شما سرازیر نشود؟ در واقع هیچ چیز نمی‌ تواند جلوی ثروتمند شدن یک انسان شاد و شکرگزار را بگیرد.

نکته‌ ی مهم این است که برای هر اتفاق مثبتی که در زندگی خود می‌ یابید، برای هر مقدار پولی که به دست می‌ آورید شکرگزار باشید. شکرگزاری یک روش معجزه‌ آسا است که در عین اینکه حس خوبی به شما می‌ بخشد، پیغامی قدرتمند از جانب شما به کائنات می‌ فرستد. این پیغام به کائنات می‌ گوید که دلایل بیشتری برای شکرگزاری به شما بدهد.

به خاطر داشته باشید که قانون جذب ثروت میگوید: ثروتمند شدن حق شما است. شما به دنیا آمده‌اید که زندگی کنید. رنج کشیدن جزو مقدرات خداوند نیست. بنابراین احساس گناهی بابت جذب ثروت نداشته باشید. پول را یک وسیله برای زندگی بهتر و سالم‌تر بدانید و بخواهید که با کسب ثروت، زندگی بهتری برای خود و اطرافیانتان رقم بزنید.

چرا با آنکه از قانون جذب آگاهی دارم اما به استفاده از آن ترغیب نمی‌ شوم؟

واقعیت این است که در بسیاری از فرهنگ‌ های مناطق مختلف دنیا از پول به عنوان یک وسیله‌ ی غیراخلاقی برای زندگی یاد می‌ شود. در مقابل قناعت و دوری از مادیات بسیار ستایش شده است. بسیاری از ما اگر یک فرد ثروتمند را ببینیم تصور می‌ کنیم که از انواع بیماری‌ های روحی و افسردگی رنج می‌ برد و زندگی خانوادگی ازهم‌ پاشیده‌ ای دارد. این دیدگاه عموماً از فیلم‌ ها و سریال‌ های مختلف به دل جامعه راه پیدا کرده است که پول مایه‌ ی بدبختی است. بنابراین چه جای تعجب است که بسیاری از افراد درعین‌ حال که به پول علاقه دارند، از آن گریزان نیز هستند.
احساسات منفی در مورد پول باعث می‌ شود که ما خود را به یک زندگی متوسط و یا فقیرانه محدود کنیم و از داشتن پول بیشتر احساس گناه کنیم. بنابراین طبیعی است که به سمت قانون جذب ثروت نمی‌ رویم و از آن استفاده نمی‌ کنیم.

بهترین کار این است که بدانید شما لایق بهترین‌ ها هستید. بهترین‌ ها را بپوشید، زیبایی‌ های دنیا را ببینید، مسافرت کنید، به کسانی که به کمک شما نیاز دارند کمک کنید و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنید. این‌ ها انگیزه‌ ی کافی برای استفاده از قانون جذب ثروت نیستند؟

راز موفقیت جذب ثروت,قانون جذب ثروت,قانون جذب ثروت و موفقیت,

چرا من از قانون جذب ثروت استفاده کردم اما جوابی نگرفتم؟

بخش اعظم فعالیت مغز ما مربوط به ناخودآگاه ما می‌ شود. ناخودآگاه به بخشی از افکار و احساسات و انگیزه‌ های فرد گفته می‌ شود که خودِ فرد به آن آگاهی ندارد. ناخودآگاه از افکار و احساساتِ رانده شده به انتهای ذهن تشکیل شده است. هنگامی‌ که در کودکی والدینمان، معلم مان و یا دوستانمان به ما گفته‌ اند که نمی‌ توانی فلان کار را درست انجام بدهی، ممکن است که خاطره‌ ی مربوط به این حرف از ذهن ما پاک شده باشد اما احساسی که این حرف در ما به وجود آورده، در ناخودآگاه ما شکل‌ گرفته است. متأسفانه به دلایلی که در قسمت‌ های قبلی توضیح دادیم، فرهنگ‌ های غالب در جوامعِ مختلف معمولاً این افکار را به ما القا کرده‌ اند که “ثروت بد است”، “زندگی به دور از مادیات مورد رضایت خداوند است”، “سرنوشت ما در رنج کشیدن مقدر شده است” و یا اینکه “به دست آوردن ثروت کار بسیار سختی است. پس فراموشش کن”.

این مطلب را از دست ندهید
10 عبارت که با گفتنش دیگران به شما اعتماد نمی کنند

بنابراین با اینکه خودآگاه ما تلاش می‌ کند که از قانون جذب استفاده کند، ناخودآگاه با قدرت در مقابل آن می‌ ایستد. بنابراین معمولاً احساس و باور قوی نسبت به ثروت در ما ایجاد نمی‌شود. همین مسئله باعث می‌ شود که از قانون جذب آن‌ طور که انتظار داریم جوابی نگیریم.

اما حالا که این افکار در ذهن ناخودآگاه ما شکل‌ گرفته‌ اند، چه باید کرد؟ پاسخ این است که باید با تلقین و تکرار مداوم عبارت‌ های مثبت تلاش کنید که ناخودآگاه خود را با افکار جدیدی جایگزین کنید. هرروز بیشتر از روز قبل شکرگزار باشید و بدانید که ثروت حق شما است. نیازی نیست به مبارزه علیه ناخودآگاه خود بپردازید. کافی است که احساسات جدیدی در خود به وجود بیاورید که سرشار از عشق به زندگی باشند. بعد از مدتی خواهید دید که افکار قبلی از ذهن شما رخت بسته‌ اند.

با صورتحساب‌ هایی که باید پرداخت شود چه کنیم؟

ایمان داشته باشید که یک جریان مشخص از ثروت وجود دارد که هر آنچه را که از شما می‌ گیرد، چندین برابر آن را به شما برمی‌ گرداند. چیزی که مهم است این است که باور خود را به این مسئله از دست ندهید. در این صورت کار سختی نخواهد بود که صورتحساب‌ های خود را بااحساس خوب پرداخت کنید. اگر این کار را با احساسات منفی انجام دهید هر بار با صورتحساب‌های سنگین‌ تری روبرو خواهید شد.
تصور کنید که هر صورتحسابی که می‌ پردازید قرار است به صورت چک های با رقم بالا به سمت شما برگردد. در این صورت حس بهتری نخواهید داشت؟

نگران تمام شدن حقوق خود در روزهای آخر ماه نباشید.

معمولاً ما حتی زمانی که پولی به دست می آوریم نگران این هستیم که به زودی تمام خواهد شد و یا اینکه آیا تا آخر ماه می‌ توانم با این پول دوام بیاورم یا خیر. نگرانی شما تنها باعث می‌ شود که هر چه زودتر ثروت خود را از دست بدهید چرا که حتماً میدانید که قانون جذب ثروت مانند یک تیغ دو لبه عمل می‌ کند. همان‌ طور که می‌ تواند ثروت‌ های بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد، می‌ تواند که ثروت شما را نیز به سرعت ازتان دور کند. بنابراین مراقب احساسات خود نسبت به پولتان باشید. نگران این نباشید که قرار است به زودی تمام شود. به این فکر کنید که هر مقدار پولی که خرج می‌ کنید به شکل چند برابر به سمت شما بازمی‌ گردد. نگران آخر ماه خود نباشید. هیچ چیز مانند نگرانی نمی‌ تواند در شما احساس منفی ایجاد کند. تنها کافی است که شکرگزار باشید. قانون جذب ثروت و موفقیت برای حل این موضوع میتواند به شما کمک بسیاری بکند.

جذب فوری ثروت,راز جذب ثروت,راز جذب پول و ثروت,

تمرین و راز موفقیت جذب ثروت

برای اینکه ثروت بیشتری را به سمت خود جذب کنید می‌توانید تمرینات مختلفی را انجام بدهید که حس بهتری به شما ببخشند. این تمرینات هیچ محدودیتی ندارند و می‌ توانید شما نیز برای خودتان تمرینات و بازی‌ هایی را ابداع کنید. به‌ طورکلی مهم این است که بتوانید احساسات مثبت خود را در طول روز قوی و قدرتمند نگه ‌دارید.

می‌ توانید یک اسکناس برداشته و چند صفر در مقابل رقم آن اضافه کنید. هیچ محدودیتی برای اضافه کردن صفر وجود ندارد. اگر می‌ خواهید که صاحب 100 میلیون تومان پول باشید، می‌ توانید یک اسکناس 10 هزار تومانی برداشته و چهار صفر در مقابل آن بنویسید. اسکناس را در جایی مقابل دید قرار دهید تا بتوانید هرروز به آن نگاه کنید. باور کنید که شما صاحب 100 میلیون تومان پول هستید. از خواسته‌ های بزرگ خود نترسید.

از ثروتمند شدن سایر افراد خوشحال شوید. بدانید که سرچشمه‌ ی ثروت‌ های دنیا هرگز به پایان نخواهد رسید. به اندازه‌ ی کافی ثروت برای همه‌ ی مردم دنیا وجود دارد و اگر کسی پولی را به دست آورده است به این معنی نیست که قرار است از سهم شما چیزی کم شود. از موفقیت‌ های دیگران خوشحال شوید و برای آن‌ ها طلب خیر و ثروت کنید. هرچه که برای دیگران بخواهید، در چرخه‌ ی کائنات به سمت شما بازخواهد گشت.

این مطلب را از دست ندهید
10 راه ثروتمند شدن

هر روز تصور کنید که مقدار زیادی پول در اختیار شما قرار دارد. اگر قرار باشد تا آخر شب همه‌ ی این پول را خرج کنید، با آن پول چه می‌ کنید؟ هرروز نسبت به روز قبل تصور کنید که پول بیشتری به شما اعطا شده است و شما در این بازی قرار است تا می‌ توانید پول خرج کنید. چه احساسی به شما دست می‌ دهد؟ پاسخ این است که شما خود را غرق در فراوانی احساس خواهید کرد. این همان چیزی است که باید هرروز آن را تجربه کنید. پس از این بازی غافل نشوید.

کلام آخر

اجازه بدهید که یکبار دیگر به موضوعی که در ابتدای مطلب مطرح کردیم، اشاره کنیم. اگر به اندازه‌ی کافی ثروتمند نیستید، این مسئله به خود شما مربوط می‌شود. اگر بتوانید افکار خود را نسبت به ثروت و زندگی تغییر بدهید، کائنات نیز برای شما تغییر خواهد کرد. پاسخ‌ هایی که از دنیا دریافت می‌ کنید نیز تغییر خواهد کرد و این تمام چیزی است که هر کسی باید از قانون جذب بداند. قانون جذب می‌ تواند برای شما ثروت، شادی، آرامش، سلامتی و یا هر چیز دیگری را به ارمغان بیاورد. تنها به شرطی که بدانید چه می‌ خواهید و باور کنید که آن را به دست آورده‌ اید. هیچ‌ چیزی نیست که یک ذهن قوی نتواند آن را به دست بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا