تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های خارجی دانلود نرم افزار

خلاصه نوشته
  • سایت خارجی دانلود نرم افزار، سایت هایی هستند که علاوه بر رایگان بودن برنامه های شان دارای امنیت و اعتباری ویژه در دنیای وب می باشند، اما تمامی سایت های خارجی دانلود نرم افزار امن نیستند چراکه برخی از آن ها حامل بدافزارهایی تخریب کننده برای سیستم ها می باشند، با ما همراه باشید تا بهترین سایت های ایمن را در این زمینه به شما معرفی کنیم.

بهترین سایت های خارجی برای دانلود نرم افزار

هنگامی که صحبت از بهترین سایت های دانلود نرم افزار به میان می آید، باید خیلی حواس تان را جمع کنید! چراکه سایت های مخرب بسیاری در اینترنت وجود دارد که برای سیستم تان خطری بزرگ محسوب می شوند. معمولا در بعضی از سایت های خارحی دانلود نرم افزار، برنامه های فیک و غیر اورجینال برای دانلود ارائه می شود که نه تنها تقلبی هستند بلکه احتمال این هم وجود دارد که یک بد افزار قوی برای خراب کردن سیستم تان باشند!

به همین خاطر، این موضوع بسیار اهمیت دارد که شما برای دانلود نرم افزار بهترین و معتبر ترین سایت ها را بشناسید. البته باید این موضوع را هم خاطر نشان کنیم که آن دسته از سایت های دانلود نرم افزاری هم که رایگان بوده و معمولا معتبر هستند هم ممکن است دارای خطرات امنیتی باشند پس این موضوع را بدانید که حتی سایت های معتبر دانلود نرم افزار هم کاملا و به طور قطعی ایمن نیستند! اما با این حال بهتر است که برترین سایت های دانلود نرم افزار را شناخته و برخی از آن ها را در بوکمارک مرورگرتان ذخیر نمایید تا در مواقع ضروری به سراغ سایت های مخرب نروید! در ادامه با ما همراه باشید تا 10 از بهترین سایت های خارجی دانلود نرم افزار را برای تان معرفی کنیم.

بهترین سایت خارجی برای دانلود نرم افزار,بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار,بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار اندروید,

10. سایت خارجی دانلود نرم افزار کامپیوتر اسنپ فایل | SnapFile

سایت اسنپ فایل یکی از بهترین سایت های خارجی دانلود نرم افزار است که از سراسر دنیا کاربران بسیاری را جذب خود کرده است. این سایت علاوه بر ارائه نرم افزارهای رایگان و تنوع بالا، خدمات بسیار جالب تری را هم برای کاربران طراحی کرده. برای مثال یک قسمت به نام Daily Freeware Pick در اسنپ فایل وجود دارد که هر روز به معرفی بهترین نرم افزارهای کاربردی می پردازد. اگر به این وب سایت سری زدید حتما از قسمت های مختلف آن دیدن کنید، ممکن است به بخش های به درد بخور و جالبی بر بخورید.

بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار کامپیوتر,بهترین سایت های خارجی دانلود نرم افزار,سایت خارجی دانلود نرم افزار,

9. سایت دانلود نرم افزار دانلود کرو | Download Crew

محیط کاربری وب سایت هندی Download Crew چندان جذاب و کاربر پسند نیست! اما با ارائه بهترین نرم افزارها و توضیح مختصری در مورد هر کدام، این موضوع را جبران کرده است. در این سایت می توانید در مورد هر نرم افزاری اطلاعاتی کم اما مفید مانند مزایا و معایب شان به دست آورید و با خیال راحت تری برنامه های مورد نظرتان را دانلود کنید. قسمت ویژه و جالب توجه این وب سایت این است که برای سیستم عامل هایی مانند لینوکس، مک و اندروید هم برنامه های مخصوص برای دانلود وجود دارد.

سایت خارجی دانلود نرم افزار کرک شده,سایت های خارجی دانلود نرم افزار,بهترین سایت خارجی برای دانلود نرم افزار,

8. سایت دانلود نرم افزار خارجی فری ول فایل | FreewareFiles

وب سایت Free ware File جزء بهترین سایت های خارجی دانلود نرم افزاری رایگان است که بخشی از برنامه هایش جزء برنامه های منبع آزاد اوپن سورس هستند. در این وب سایت حدود 16000 برنامه نرم افزاری وجود دارد که در دسته بندی های مختلف قرار دارند و جستجو را برای کاربران راحت تر کرده اند.

بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار,بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار اندروید,بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار کامپیوتر,

7. سایت دانلود نرم افزار نای نایت | Ninite

وب سایت Ninite یکی از معتبر ترین سایت های خارجی دانلود نرم افزار است که از لحاظ امنیتی هم بسیار قوی می باشد. برای دانلود نرم افزار کافیست برنامه مورد نظرتان را در کادر مخصوص جستجوگر آن سرچ کرده و پس از یافتن، آن را دانلود نمایید. می توانید یک Installer نصب کنید تا تمامی برنامه های دانلود شده تان را به صورت خودکار بر روی سیستم نصب کند با این کار هر بار که Installer را اجرا کنید، یک وضعیت کلی در مورد به روزرسانی و بررسی جدیدترین آپدیت های آن را برای شما ارائه داده و به صورت اتوماتیک دانلود می کند.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های آموزش آنلاین جهان

بهترین سایت های خارجی دانلود نرم افزار,سایت خارجی دانلود نرم افزار,سایت خارجی دانلود نرم افزار کرک شده,

6. سایت دانلود نرم افزار خارجی میجور جیکس | MajorGeeks

ظاهر وب سایت Major Geeks به قدری ساده است که در نگاه اول تصور می کنید شخصی در دهه 90 آن را طراحی کرده است! اما با وجود ظاهر و فضای ساده اش روزانه هزاران هزار کاربر از سراسر دنیا برای دانلود نرم افزار به آن مراجعه می کنند. در این وب سایت علاوه بر دانلود نرم افزار به موضوعات و سرگرمی های دیگری هم پرداخته شده است که پیشنهاد می کنیم به قسمت های مختلف آن هم سری بزنید. برای دانلود برنامه های رایگان هم حتما به قسمت Top Freeware بروید.

سایت های خارجی دانلود نرم افزار,بهترین سایت خارجی برای دانلود نرم افزار,بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار,

5. سایت خارجی دانلود نرم افزار فایل پوما | FilePuma

وب سایت فایل پوما یکی از رقبای اصلی سایت File Hippo است به همین خاطر شباهت های بسیاری در میان شان وجود دارد اما اگر بخواهیم این دو سایت را مورد بررسی و مقایسه قرار دهیم، باید بگوییم که سایت File Puma دارای دسته بندی ها و آرشیوی مشخص بوده و همین موضوع کار را برای کاربران راحت تر کرده است. یعنی شما می توانید به راحتی از روی دسته بندی های سایت، نرم افزار مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را دانلود کنید.

بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار اندروید,بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار کامپیوتر,بهترین سایت های خارجی دانلود نرم افزار,

4. سایت خارجی دانلود نرم افزار سافت پدیا | SoftPedia

بیش از 900 هزار فایل نرم افزاری در سافت پدیا بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار میزبانی می شود و این وب سایت جزء یکی از بزرگترین سایت های مرجع برای دانلود نرم افزارهای رایگان است. در این سایت نیازی به نگرانی از بابت فایل های بد افزاری وجود ندارد چراکه از لحاظ ایمنی بسیار پیشرفته است. از طرف دیگر هر نوع نرم افزاری که مد نظرتان باشد را می توانید در این وب سایت پیدا کنید، لازم به ذکر است که بگوییم در وب سایت سافت پدیا تمامی برنامه ها در نسخه های بروز و آپدیت شده ارائه می شوند. رابط کاربری و فضای این وب سایت به قدری ساده و کار با آن راحت است که شما می توانید به آسانی برنامه های مورد نظرتان را پیدا و دانلود کنید. در سافت پدیا انواع برنامه ها برای سیستم عامل های اندروید، لینکوس، مک و ویندوز وجود دارد و دارای آرشیو بسیار غنی می باشد.

سایت خارجی دانلود نرم افزار,سایت خارجی دانلود نرم افزار کرک شده,سایت های خارجی دانلود نرم افزار,

3. سایت خارجی دانلود نرم افزار کامپیوتر فایل هیپو | FileHippo

در وب سایت فایل هیپو می توانید شاهد 20 هزار نرم افزار فعال باشید که در 16 دسته بندی مختلف قرار گرفته اند. هنگامی که وارد این وب سایت هندی می شوید به طور اتومات از کاربران می خواهد که نرم افزار مدیریت دانلود پیشنهادی اش را نصب کنند که توصیه می کنیم از این مرحله گذشته و آن را دانلود و نصب نکنید. از ویژگی های جذاب و جالب وب سایت File Hippo می توانیم به این نرم افزاری اشاره کنیم که توسط مدیران این وب سایت طراحی شده است و شیوه کار آن به اینگونه است که پس از دانلود و نصب، هر چند وقت یکبار نرم افزارهای روی سیستم تان را مورد بررسی قرار داده و هر کدام که نیاز به بروزرسانی و آپدیت جدید داشته باشند را به شما گزارش می دهد تا آن ها را از سایت فایل هیپو دانلود کنید.

بهترین سایت خارجی برای دانلود نرم افزار,بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار,بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار اندروید,

2. سایت خارجی دانلود نرم افزار فایل هورس | FileHorse

وب سایت هندی فایل هورس از لحاظ امنیت و اعتبار در لیست بهترین سایت های خارجی دانلود نرم افزار قرار دارد اما از لحاظ دسته بندی و آرشیو چندان قوی و غنی نیست! البته مدیران این وب سایت این موضوع را با ارائه بهترین نرم افزارهای کاربردی جبران کرده اند نرم افزارهایی که از لحاظ بد افزاری کاملا بررسی شده اند و جای هیچ نگرانی برای دانلود آن ها وجود ندارد.

بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار کامپیوتر,بهترین سایت های خارجی دانلود نرم افزار,سایت خارجی دانلود نرم افزار,

1. دانلود دات کام بهترین سایت خارجی دانلود نرم افزار | Download.com

دانلود کام بدون شک بهترین سایت خارجی برای دانلود نرم افزار است و کاربران می توانند برای دانلود انواع نرم افزارها در نسخه های مختف اندروید، ویندوز، مک و لینوکس به آن رجوع کنند. این وب سایت خدماتی مبتنی بر وب هم ارائه می دهد و علاوه بر آن منبع اصلی نرم افزارهای کامپیوتری است و بیش 100 هزار نرم افزار را میزبانی می کند. در مورد هر برنامه مختصر توضیحی داده شده و علاوه بر آن در مورد مزایا و معایبش هم توضیحاتی ارائه شده است که کار را برای کاربرات راحت تر می کند. شما می توانید پس از عضویت در وب سایت Download.com به برنامه های ارائه شده امتیاز دهید و یا در مورد آن ها نظراتی ارائه نمایید.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا