بهترین هاتکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های فریلنسر ایرانی

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

فریلنسر کیست؟

فریلنسر (Freelancer) شخصی است که فارغ از تعهد نسبت به اداره، شرکت یا هر سازمانی در زمینه کسب و کار خود به صورت دورکاری و حرفه ای فعالیت های لازم را برای ارگان های مختلف انجام داده و بسته به پروژه هایی که قبول می کند می تواند کارفرمای خود را انتخاب نماید. برخلاف روش های سنتی که در سال های گذشته برای انجام کارها، ارائه سرویس ها و خدمات مختلف صورت می گرفت که شخص حتما باید در مکان خاصی مشغول به کار می شد و تابع یک کارفرما خاص بود، امروزه به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر نیازی به ملزم کردن شخص به پایبند بودن به روش های سنتی وجود ندارد. نحوه کار فریلنسرها در نوع خود جذاب و جالب است زیرا آن ها می توانند به راحتی در منزل خود بنشینند یا در حین مسافرت با قطار و هواپیما به راحتی به کسب درآمد بپردازند بدون این که سرما، گرما و هزینه خاصی را برای رفت و آمد متحمل شوند.

اگر شما یک فریلنسر (دور کاری) حرفه ای شوید سطح درآمدتان حتی از چندین کارمند در یک شرکت یا اداره نیز بیشتر خواهد شد. این گفته را کسانی در حوزه هک، بورس، ثبت اطلاعات و گزارش و کسانی که در تولید محتوا کار می کنند به سادگی متوجه شده و آن را درک می کنند. امروزه کسب و کارهای اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ ها به قدری در کار و تجارت الکترونیک خود پیشرفت کرده اند که این مدل از بیزینس را در دنیا به همگان ثابت نمودند و درآمد فوق العاده ای را از این طریق کسب می کنند. برای درک بیشتر این مسئله می توانید بازار بورس شرکت هایی که در زمینه تکنولوژی و آی تی در ایران فعال هستند را با بازار بورس خودرو، دارو و مواد غذایی مقایسه کنید.

تعداد دورکاران یا همان فریلنسرها مدام در حال افزایش است. این که شما در چه رشته ای تحصیل کرده اید یا چه حرفه ای مهارت دارید مهم نیست اگر در زمینه هایی مانند تدریس زبان کره ای، طراحی نقشه، تایپ، ترجمه، فتوشاپ و یا هر حرفه دیگری فعالیت دارید به راحتی می توانید در منزل خود نشسته و به کسب درآمد بپردازید. اشخاص زیادی در نقاط مختلف دنیا هستند که به مهارت شما نیاز دارند. چون خیلی ها اصلا خبر ندارند که شما در چه کاری حرفه ای هستید و چه هزینه ای را دریافت می کنید پس لازم است محیطی فراهم باشد تا بتوانید به عنوان فریلنسر کار کنید.

در همین راستا چندی پیش یکی از دوستانی که در یکی از شهرستان های استان کرمان زندگی می کرد که در زمینه زبان انگلیسی تخصصی مهارت زیادی داشت و از همین طریق با استفاده از برنامه اسکایپ به تدریس اینترنتی زبان به دانش جویان لندن و منچستر مشغول شده بود، در همان مدت هزینه ای برابر با پنج سال تدریس در ایران را دریافت کرد آن هم به پوند انگلیس!

سایت های فریلنسر,سایت های فریلنسر ایران,سایت های فریلنسر ایرانی

بهترین سایت فریلنسر ایرانی کدام است؟

سایت های فریلسنر ایرانی چه اهدافی را دنبال می کنند؟

قبل از آن که این سایت ها برای فریلنسرها طراحی شود برقراری ارتباط میان کارفرما و دورکار مشکل بود. چرا که افراد متخصص نمی دانستند کدام شرکت ها به آن ها نیاز دارند و شرکت ها نیز نمی توانستند به راحتی نیروی مورد نیاز را جذب کنند.
با این حال نتیجه می گیریم سایت های فریلنسری برای برقراری ارتباطی سریع و ساده میان شرکت ها و دورکاها تاسیس شده اند، علاوه بر این مورد از لحاظ دریافت حقوق نیز فضای امنی برای طرفین پدید می آید.

چند نمونه از بهترین سایت های فریلنسری ایران

در این مقاله هدف مان این است که شما را با معنای دقیق فریلنسر و تمام جزییات آن آشنا کنیم تا بدانید چطور می توانید در این زمینه فعالیت کرده و موفق شوید. در انتها نیز به معرفی سایت های فریلنسری کشور خواهیم پرداخت.

فریلنسینگ به این معناست که شما در هر زمینه ای که تخصص کافی را داشته باشید می توانید به صورت دورکاری فعالیت کنید. فریلنسر شخصی است که رئیس خودش است و هزینه ها و نوع کارش را خودش تعیین می کند در واقع از کسی دستور نمی گیرد.

مزایایی دورکاری برای فربلنسرها:

 • شما رئیس خودتان هستید و هیچ کس برای انجام کار روی سر شما نمی ایستد و دستور نمی دهد.
 • برای کار کردن نیازی ندارید تا وارد مکان خاصی مانند اداره یا شرکت شوید بلکه می توانید در خانه خود مشغول به فعالیت شوید.
 • شما حق دارید کارفرما را خودتان انتخاب کنید.
 • باید حرفه ای باشید تا پیشنهادات بهتری داشته باشید.
 • ساعت کار دست خودتان است.
 • درآمد شما بستگی به پروژه ای دارد که خودتان انتخاب می کنید و تعداد ساعاتی که می خواهید کار کنید.

معایب دورکاری برای فریلنسرها:

 • تمامی کارهای یک پروژه از صفر تا صد بر عهده خودتان است.
 • در ابتدا شاید کمی سخت باشد که بخواهید فقط از همین طریق در آمد داشته باشید.
 • ممکن است تا چند روز هیچ کاری برای انجام دادن نداشته باشید.
 • بیمه ندارید و بازنشسته نمی شوید.

مزایای دورکاری برای کارفرمایان:

 • به راحتی می توانند از میان صدها فریلنسر با پیشنهادهای مالی مختلف یک نفر را انتخاب کنند.
 • به دلیل رقابت زیاد فریلنسر ممکن است مبلغ پایینی به شما پیشنهاد دهد.
 • می توانید فقط برای یک پروژه خاص از فریلنسرها استفاده کنید و نیازی به حقوق ثابت ماهیانه نیست.
 • کار را به فریلنسر سپرده و روی مسائل مهم تر متمرکز می شوند.

معایب دورکاری برای کارفرمایان:

 • در عقد قرارداد باید دقت لازم اعمال شود و تعهد کافی از فریلنسر گرفته شود.

مهمترین نکات برای موفقیت یک فریلنسر

در ابتدا مطمئن باشید برای انجام کار مورد نظر تخصص و مهارت کافی را دارید. باید تمام نکاتی را که کارفرما از شما می خواهد رعایت کنید تا مجبور به دوباره کاری نشوید. با این کار توجه کارفرما را جلب می کنید و درآمدتان نیز بیشتر می شود. پروفایل مناسبی برای خود طراحی کرده و عکس خودتان را در آن بارگذاری کنید. همواره خوش قول و پایبند به تعهدات باشید. یک روزمه مناسب طراحی کرده و آن را در پروفایل تان قرار دهید. از سایت های معروف و معتبر استفاده کنید تا هم مبالغ بالاتری به شما پیشنهاد شود هم افراد بیشتری به شما کارشان را بسپارند.

شما در رشته ها و حرفه های مختلفی می توانید دورکاری کنید. در ایران برای حرفه های زیر بیشترین کار وجود دارد:

 • برنامه نویسی و طراحی  و پیاده سازی سایت
 • برنامه نویسی موبایل
 • گرافیک و طراحی بنرهای تبلیغاتی
 • مارکتینگ
 • ترجمه متون
 • مقاله و تحقیق
 • فتوشاپ
 • تایپ و ویراستار

در این مقاله قصد داریم به تحلیل و معرفی بهترین سایت های فریلنسر ایرانی در سال 98 بپردازیم. تا پایان همراه ما باشید.

سایت های فریلنسری ایران,سایت های فریلنسینگ,معرفی سایت های فریلنسری

پونیشا بهترین سایت فریلنسری ایران است که فعالیت های خود را از سال 1390 آغاز کرده و نسبت به رقبایش شهرت بیشتری دارد. این  تلاش بسیاری داشته که ابزار مناسبی برای کارجویان و کارفرمایان فراهم کند تا با هر بودجه ای که در توان شان است کار کنند. با وجود 270 هزار فریلنسری که در این سایت ثبت نام کرده اند هیچ پروژه ای بدون متقاضی نخواهد بود. پونیشا تمام نگرانی های کاربران در زمینه پرداخت و دریافت دستمزد را برطرف نموده است چرا که سیستم پرداخت امن باعث شده تا هر دو طرف ماجرا به راحتی کار خود را انجام دهند و نگران پرداخت یا دریافت هزینه نباشند. در این سیستم کارفرما باید پروژه مورد نظر خود را در سایت به اشتراک بگذارد و بعد از آن که کارجو تایید شد، کارفرما باید مبالغی را که لازم است پرداخت نماید. پس از این مراحل، این پول در سیستم سایت پونیشا نگهداری می شود و بعد از اتمام پروژه توسط فریلنسر و تایید شدن آن، مبلغ مورد نظر را دریافت می کند.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

طراحی سایت پونیشا بهترین سایت فریلنسر ایرانی به گونه ای است که کار کردن با آن در ابتدای امر شاید کمی مشکل به نظر آید اما با اندکی صبر و حوصله و مطالعه راهنمای سایت و انجام یک پروژه تمامی مراحل کار دستتان می آید. صاحبان پونیشا معتقد هستند که سایتی که طراحی کرده اند مانند شرکتی می باشد که افراد زیادی را گرد یکدیگر جمع کرده و با ایجاد انگیزه درون آن ها باعث می شود دنیایی که در آن زندگی می کنیم به مکان مناسب تری تغییر کند. آن ها می گویند اشخاصی که به فریلنسری مشغول می شوند توانایی این را دارند که جهان بهتری را به وجود بیاورند. وجود سایت هایی مانند پونیشا باعث می شود همه کسانی که در زمینه های خاصی تخصص دارند بتوانند از حرفه و وقت شان بیشترین و مفیدترین استفاده را بکنند.

پونیشا در حوزه کاری خود بسیار فعال است و پیدا کردن کار در آن به مراتب راحت خواهد بود. این سایت دارای 62 هزار نمونه کار بوده و ده درصد کارمز از فریلنسرها دریافت می کند. کاربران خارج از کشور هم میتوانند به راحتی حساب خود را شارژ کنند.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، پارسکدرز، انجام میدم، یاهو.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %33.8.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 6.69.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 8:43.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: پونیشا، ponisha، فریلنسر، کد تخفیف پونیشا، punisha.

امکانات سایت پونیشا

 • دسته بندی وب سایت و نرم افزار.
 • دسته بندی موبایل.
 • دسته بندی محتوا و ترجمه.
 • دسته بندی طراحی.
 • دسته بندی ورود اطلاعات.
 • دسته بندی شبکه، مهندسی و علوم.
 • دسته بندی تولید و جستجوی محصول.
 • دسته بندی فروش و بازاریابی.
 • دسته بندی کسب و کار و …
 • تب چه کارهایی را می‌ توانید از طریق پونیشا انجام دهید؟

این سایت با کلمه کلیدی”سایت فریلنسر” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

انجام میدم از بهترین سایت های فریلنسری ایران است که فعالیت های خود را از سال 1395 آغاز کرده است. این مجموعه دانش بنیان نیز همانند پونیشا 10 درصد کارمزد دریافت می کند و عضویت در آن رایگان است، اما حق عضویتی از فریلنسر نمی گیرد. انجام میدم در واقع بستری مناسب برای همگان در سراسر نقاط کشور فراهم آورده تا در آن بتوانند تمامی توانایی ها و مهارت های خودشان را به راحتی به اشتراک بگذارند تا دیگران نیز از آن بهره مند شوند.
شما از طریق این مجموعه می توانید تمامی حرفه ها و مهارت های شناخته شده خود را برای فروش ارائه دهید. انجام میدم مانند عملکردی مثل یک مغازه دارد که برای فروش خدمات ها یک ویترین مناسب تهیه کرده است. در واقع شما خدماتی که از قبل داشته اید را در یک پکیج به نام کاره با قیمتی که خودتان برای آن تعیین می کنید به فروش می رسانید و برای قراردادهای خود از امضاهای دیجیتالی پیشرفته ای استفاده می کنید.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

در مجموعه انجام میدم تا به حال 177 هزار پروژه در زمینه موضوعاتی از قبیل بازی، تایپ، موسیقی، بازاریابی و… ارائه شده است.
این سایت برای برخی خدماتی که ارائه می دهد 20 درصد کامزد از فریلنسرهای خود دریافت می کند که در مقایسه با سایت های دیگر مبلغ بسیار زیادی خواهد بود.

انجام میدم پلتفرمی با یک ظاهر زیبا و یوزر فرندلی در حال فعالیت است که کار کردن در محیط آن بسیار ساده و آسان می باشد. اگر شما کاربر متعهد و خوش قولی باشید تخفیفی هم برای تان در نظر گرفته می شود. در صورت انجام و تحویل کار به صورت منظم و سریع، به جای 10 درصد فقط 5 الی 8 درصد کارمزد یا حق کمیسیون از شما کم می شود.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، پونیشا، اینستاگرام، یاهو.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %22.3.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 7.06.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 9:39.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: انجام میدم، anjammidam، anjam midam، خرید ممبر تلگرام، انجام میدم.

امکانات سایت انجام میدم

 • دسته بندی تبلیغات و بازاریابی.
 • دسته بندی تایپ ، ترجمه و نویسندگی.
 • دسته بندی گرافیک.
 • دسته بندی برنامه نویسی.
 • دسته بندی دستیار مجازی.
 • دسته بندی انیمیشن.
 • دسته بندی موسیقی و صدا و …
 • تب کالکشن‌ های خدمات گلچین شده.
 • تب کاره‌ های ویژه و برگزیده.

این سایت با کلمه کلیدی”سایت فریلنسر” پنجاه و هشتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

پارسکدرز یکی از قدیمی ترین و بهترین سایت های فریلنسر ایران است که فعالیت های خود را از سال 1386 آغاز کرده است. در این سایت سیستم حرفه ای برای ایجاد و کسب درآمد طراحی شده و به راحتی می توانید در آن درخواست نیرو یا درخواست کار داشته باشید. اگر در زمینه برنامه نویسی فعالیت می کنید پاسکدرز گزینه مناسبی برای شماست.
مجریانی که در این سایت فعال هستند پروژهای شما را بررسی می کنند و پیشنهادات خود را برای تان ارسال می کنند تا پس از انتخاب، مشغول به کار شوید. شما در ابتدا نیازی به پرداخت هزینه ندارید تا زمانی که پروژه هایی که انجام دادید 30 درصد از درخواست های شما را پوشش داده باشد. همچنین برای استفاده از سرویس های خاصی که در این سایت وجود دارد باید مبلغی را پرداخت نمایید.

شما علاوه بر فعالیت در پروژه ها حتی از طریق تبلیغ برای سایت پارسکدرز نیز می توانید کسب درآمد داشته باشید. به سیستم پرداخت مالی این سایت نیز می توانید اعتماد کرده و پول خود را در آن گرو بگذارید تا زمانی که کار را دریافت نمایید.
در زمینه فعالیت های دورکاری و فریلنسری پارسکدرز یکی از قدیمی ها بوده و 11 سال سابقه کار دارد. در این سایت کاربر پسند چیزی حدود 38 هزار پروژه با موفقیت به اتمام رسیده اند و 128 هزار فریلنسر در آن مشغول به کار هستند. اگر شما هم در زمینه های گرافیک، زبان، سئو، ترجمه، تولید محتوا و… تخصص دارید می توانید کار خود را از همین امروز در پارسکدرز شروع کنید.

سایت پارسکدرز رابط کاربری بسیار ساده و جالبی دارد که به سادگی می توانید در آن شروع به فعالیت کنید. پس از اتمام پروژه و تحویل آن حدودا 8 الی 10 درصد از دستمزد خود را به عنوان کارمزد باید به صاحبان این سایت پرداخت کنید. البته خیالتان بابت کار کردن با پارسکدرز راحت باشد زیرا این سایت از سیستم گروگذاری پول از دو طرف استفاده می کند. وقتی شما پروژه ای را از کارفرما دریافت کردید او موظف می شود تا هزینه آن را به حساب صاحبان سایت بریزد و وقتی کار شما به پایان رسید حق فریلنسری خود را از پارسکدرز دریافت خواهید کرد.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، انگلستان، ایالات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، پونیشا، شاپرک، یاهو، منکارتو.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %27.8.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 8.41.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 9:40.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: پارسکدرز، پارسکدرز، parscoders، فریلنسر، پارسکدرز.

امکانات سایت پارسکدرز

 • دسته بندی تایپ.
 • دسته بندی ترجمه و ویرایش.
 • دسته بندی طراحی وب.
 • دسته بندی برنامه نویسی.
 • دسته بندی گرافیک.

این سایت با کلمه کلیدی”سایت فریلنسر” سی و هشتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

اولین سایتی که به طور تخصصی در زمینه تایپ در ایران فعالیت می کند تایپایران می باشد که آغاز فعالیت هایش از سال 1391 بوده است. تایپ ایران یکی از بهترین سایت ها برای تایپیست های عزیز است. این سایت مشتریان زیادی دارد و حتی بسیاری از مراکز و کافینت ها کار تایپ خود را به آن می سپارند. وجود این سایت تخصصی در زمینه تایپ باعث شده که امکانات و قابلیت های خاصی برای مشتری فراهم شود و انجام پروژه ها به راحتی صورت گیرد، چرا که همکنون بیش از 95 هزار کاربر با بیش از 319 هزار پروژه را با موفقیت به اتمام رسانده است.

در این سایت تایپ در نرم افزار word و پاورپوینت، فایل صوتی، فعالیت های آماری، اکسل و… کار می شود. مبالغ در نظر گرفته شده به عنوان بیعانه بسیار کم و کارمزد نیز 15 درصد در تایپایران در نظر گرفته شده. مبلغی نیز برای اطمینان از حسن انجام کار به وسیله مجری دریافت می شود. در پایان کار نیز پس از گذراندن آزمون های اینترنتی گواهینامه برای شما ارائه می شود که برای بار اول بدون دریافت هیچ هزینه ای صورت می گیرد.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

طراحی سایت تایپایران مدرن بوده و از جذابیت خاصی برخودار است. امکاناتی که این پلتفرم در اختیار فریلنسر گذاشته بسیار کامل و جامع می باشد که به وسیله آن ها می تواند پروژه ها را با بهترین نتیجه ممکن انجام داده و به کارفرما تحویل دهد. صاحبان این سایت می گویند تایپایران به عنوان قسمتی از مجموعه سایت های کارایران شروع به فعالیت کرده که هدفش صرف انجام پروژه های مرتبط با تایپ است و انجام آن ها به صورت دورکاری امکان پذیر می باشد. تایپایران تا این مقطع در به ثمر رسیدن اهدافش موفق بوده و توانسته به عنوان یک پلتفرم تخصصی در زمینه تایپ کارفرما و فریلنسرهای زیادی را به سمت خودش جذب کند.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، کارایران، ترجمه ایران، شاپرک، اینستاگرام.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %20.8.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 10.3.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 17:26.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: تایپ ایران، تایپ، تست سرعت تایپ، typeiran، تایپیران.

امکانات سایت تایپایران

 • دسته بندی تایپ در ورد.
 • دسته بندی پاورپوینت.
 • دسته بندی ورود داده به اکسل.
 • دسته بندی ویرایش و صفحه آرایی.
 • دسته بندی تایپ از فایل صوتی.
 • دسته بندی انجام تحقیق و مقاله.
 • دسته بندی رسم چارت و نمودار.
 • دسته بندی spss.
 • تب آخرین رویدادهای سایت.
 • تب آخرین مطالب وبلاگ.

این سایت با کلمه کلیدی”سایت تایپ” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

سایت کاریشه یکی دیگر از سایت های فریلنسری ایران است که فعالیت های خود را از سال 1396 آغاز کرده است. روش کار این وب سایت کمی متفاوت از نمونه های مشابه است، چرا که نیازی نیست کارجو و کارفرما صرفا از طریق سایت با یکدیگر در ارتباط باشند. کاریشه نرم افزار کاربردی و یوزر فرندلی طراحی کرده که ارتباط برقرار کردن در آن بسیار ساده است. این برقرای ارتباط می تواند ارتباطی مستقیم میان فریلنسر و کارفرمای انتخابی خود ایجاد کند که در آن نیازی به پرداخت کارمزد به صاحبان کاریشه هم نیست.

اما کاریشه در مقایسه با سایر سایت های فریلنسر ایرانی که مشغول به ارائه خدمات فریلنسری هستند تفاوت های عمده ای دارد و مزیت هایی که برای آن ها برشمرده اند ممکن است در مورد این سایت صدق نکند.

در این سایت در قدم اول پروفایلی برای خود میسازید و مشخصات و توانایی های خود را در آن درج می کنید تا بتوانید پروژه ایجاد کرده و یا پروژه ای را برای انجام دادن در دست بگیرید. پس از اتمام کار و مراحل انجام شده برای دریافت هزینه، کاریشه 8 درصد حق کمیسیون از کل مبلغ کم می کند که این کار بعد اتمام بخش های مختلف پروژه و سیستم پرداخت امنی که در سایت موجود است صورت می گیرد.

در این سایت مهم ترین و پرکاربردترین حوزه های کاری مانند برنامه نویسی، تایپ و ترجمه، گرافیک، آی تی، موسیقی، تعمیرات، ساختمان، بازاریابی، انتشارات و… گنجانده شده است.
با استفاده از پلتفرم کاریشه فریلنسرها می توانند با توجه به تخصصی که در آن حرفه ای هستند اقدام به گرفتن پروژه کنند و کارفرمایان نیز به سادگی نیروی متخصص خود را بیابند.

کاریشه دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید می باشد.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، کانادا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، پونیشا، پارس فریلنسر، پارسکدرز، منکارتو.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %30.8.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.7.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 8:24.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کاریشه، karishe، امیر پورابراهیمی، سایت دورکاری، مانی شکیبایی.

امکانات سایت کاریشه

 • دسته بندی برنامه نویسی وب سایت.
 • دسته بندی برنامه نویسی موبایل.
 • دسته بندی ترجمه و تولید محتوا.
 • دسته بندی طراحی UI و UX.
 • دسته بندی طراحی تیزر و ساخت انیمیشن.
 • دسته بندی طراحی لوگو و بنر.
 • دسته بندی تایپ و ویرایش.
 • دسته بندی انواع طراحی.

این سایت با کلمه کلیدی”سایت فریلنسر” شصتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

سایت پارس فریلنسر از بهترین سایت های فریلنسری ایرانی است که فعالیت های خود را از سال 1394 آغاز کرده است. این سایت همان طور که از نامش پیداست از سری سایت های فعال در زمینه فعالیت های فریلنسری است که نسبت به سایت پونیشا پروژه های کمتری در آن بارگزاری شده، اما کار خود را به خوبی شروع کرده و قابلیت پیشرفت را دارد. جالب است بدانید در پارس فریلنسر تا به حال تمامی فعالیت ها رایگان بوده و هیچ مبلغی بابت هیچ کاری دریافت نمی کند.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

سایت پارس فریلنسر به 6 زبان دنیا ترجمه شده است و برای پرداخت و دریافت مبلغ از طریق این سایت هیچگونه مشکلی برای کاربران خارجی گزارش نشده است. در این سایت می توانید بیش از 240 خدمات را مشاهده نمایید.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، parsfreelancer.ir، پارسکدرز، پونیشا، منکارتو.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %30.4.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.30.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:8.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: پارس فریلنسر، فریلنسر، pars freelancer، سایت فریلنسر، سایت پارس فریلنسر.

امکانات سایت پارس فریلنسر

 • دسته بندی منوی کارفرما (ایجاد پروژه(برون سپاری)، ایجاد آگهی استخدام، سفارش خدمات محلی، فریلنسرها (متخصصین)، فهرست خدمات).
 • دسته بندی یافتن کار (ساخت صفحه کسب و کار، فهرست پروژه های باز، آگهی های استخدام *جدید*).

این سایت با کلمه کلیدی”سایت فریلنسر” سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

سایت ترجمه ایران جزء مجموعه سایت های کارایران محسوب شده و از سایت های فریلنسینگ ایران می باشد که فعالیت های خود را از سال 1393 آغاز کرده است. این سایت امکانات و مشخصاتی که دارد تقریبا شبیه به کارایران می باشد. این پلتفرم در مقایسه با کارایران تفاوت عمده ای دارد که به طور تخصصی روی پروژه هایی که مرتبط با ترجمه زبان های خارجی است کار می کند.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

این سایت جهت انجام کار ترجمه زبان های خارجی ایجاد شده و از سراسر ایران برای انجام پروژه های مختلف در آن می توانند ثبت نام کنند. برای انجام پروژه در سایت ترجمه ایران ابتدا باید از طریق آزمون های مختلف راستی آزمایی و اعتبار سنجی شوید تا برای اتمام پروژه ها به بهترین شکل ممکن قدم بردارید. سایت هایی که به صورت تخصصی در یک زمینه خاص خدمات ارائه می دهند معمولا قابلیت های ویژه ای را نیز در دسترس قرار می دهند. این سایت بیش از 15 هزار کاربر و 22 هزار پروژه موفق را در خود جای داده است.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: تایپ ایران، گوگل، کارایران، تحریر ایران.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %24.9.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 7.0.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 9:37.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ترجمه ایران، ایران ترجمه، ترجمه ایران فراکتل، ترجمه، tarjomeiran.

امکانات سایت ترجمه ایران

 • دسته بندی ترجمه متون.
 • دسته بندی صوتی تصویری.
 • دسته بندی ترجمه وب سایت.
 • دسته بندی ترجمه کتاب.
 • تب آخرین رویدادهای سایت.
 • تب آخرین مطالب وبلاگ.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

سایت منکارتو از سایت های فریلنسر ایران است که فعایت های خود را از اوایل سال 1398 آغاز کرده است. این سایت تازه شروع به کار کرده و تعداد درخواست کار در آن زیاد نیست اما کم کم زیاد شده و سایت رونق میگیرد. هم اکنون هم برای کارفرمایان و هم کارجویان ثبت آگهی و پروژه رایگان بوده و برخلاف سایر سایت های دیگر منکارتو فقط 5 درصد کارمزد از حقوق فریلنسرها کم می کند.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ویلگول، پارسکدرز، پونیشا، انجام میدم.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %28.7.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.5.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:04.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: فریلنسر، سایت فریلنسر، بسیج شهیدآیت، منکارتو، فری لنسر.

امکانات سایت منکارتو

 • دسته بندی فریلنسرها (یافتن پروژه ها، ساخت پروفایل).
 • دسته بندی فریلنسرها کارفرمایان (ارسال پروژه، یافتن فریلنسرها).
 • تب یافتن بهترین فریلنسرها برای پروژه های شما.
 • تب فهرست آخرین پروژه ها.

این سایت با کلمه کلیدی”سایت فریلنسر” هفتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

سایت دورکاری یکی دیگر از محبوبترین سایت های فریلنسر ایران است که آغاز فعالیت هایش از اواخر سال 1393 بوده است. به اعتقاد مدیران سایت دور کاری، این سایت برای تمامی فریلنسرهای ایرانی در تمام دنیا طراحی شده است. در این سایت کارفرمایان به راحتی پروژه ها را به دست متخصصان فریلنسر ایرانی می سپارند. فعالیت هایی در خصوص کارهای تحقیقی، طراحی، ترجمه، برنامه نویسی موبایل و سایت در وب سایت دورکاری پذیرفته می شود. تاکنون بیش از 2500 پروژه موفقیت آمیز در این سایت انجام شده و بیش از 17 هزار نفر در آن مشغول به کار هستند. مانند سایر سایت های مشابه گفته شده دور کاری نیز 10 درصد حق کمیسیون دریافت می کند اما ثبت نام و درخواست کار رایگان است.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

این سایت تاکنون پروژه های ثبت شده کمی را در خود جای داده اما با ارائه برخی خدمات به نفع فریلسنر در طول زمان پیشرفت خواهد کرد. کاربر برای این که بخواهد روی پروژه های موجود در سایت نظری ثبت کند، به ارتقای سطح کاربری خود نیازی ندارد. این به معنای پرداخت هزینه کمتر و صرفه جویی در بودجه می باشد. با تمام امکاناتی که برای کارجو فراهم شده، سایت دورکاری همواره به کارفرماها توصیه می کند که برای انجام پروژه های خود از فریلنسرانی که ضمانت آن ها تایید شده استفاده کنند.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، پونیشا، بید ارز، کاریشه، انجام میدم.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %51.10.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.83.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:05.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: دورکار، دورکاری، دور کار، doorkar، دور کاری.

امکانات سایت دورکار

 • دسته بندی نگارش و ترجمه متن.
 • دسته بندی طراحی گرافیک.
 • دسته بندی طراحی برنامه موبایل.
 • دسته بندی طراحی وبسایت.
 • دسته بندی وبلاگ.
 • تب پروژه‌های ثبت شده.

این سایت با کلمه کلیدی”سایت فریلنسر” بیست و دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

کاریتو  یکی از بهترین سایت های دورکاری ایران است که در سال 1391 توسط میثم محمدرضایی راه اندازی شد و فعالیت خود را شروع کرد. این سایت حاصل 10 سال تجربه و تلاش است تا بستری مناسب برای انجام پروژه های مختلف توسط فریلنسرها را فراهم کند. سایت برونسپاری کاریتو توانسته عنوان بزرگ ترین و جامع ترین سایت در زمینه انجام پروژه های گوناگون توسط فریلنسرها را به خود اختصاص دهد.

تنوع کاری در سایت کاریتو بسیار زیاد است و پروژه های مختلفی در زمینه های مهندسی، موسیقی، تایپ و ترجمه، بازاریابی، خدمات دانشجویی، طراحی، سایت، حسابداری، تحقیق و… در این سایت قابل انجام دادن می باشد. این تنوع در موضوعات سایت باعث شده تا یک عده به طور ثابت فقط کار مربوط حرفه و تخصص خود را انجام دهند و درآمد نسبتا مشخصی را برای خود رقم بزنند. این حجم از تنوع می تواند رزومه پرباری برای شما به وجود بیاورد.

یکی از مزیت های کاریتو وجود بستری مناسب برای فریلنسرهاست که به سادگی بتوانند با توجه به مهارتی که دارند در زمینه های مختلف پروژه های گوناگونی را از سایت انتخاب کنند و با تلاشی که در این راستا دارند حتی از کارمندان یک مجموعه اداری نیز تنوع کاری خود را بیشتر کنند، آزادانه دست به فعالیت در حوزه های گوناگون بزنند و درآمد بیشتری برای خود کسب نمایند.

بهترین سایت های دورکاری,بهترین سایت های فریلنسری,بهترین سایت های فریلنسری ایرانی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %39.1.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.2.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:28.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: فریلنسر، سایت فریلنسر، کاریتو، سایت فریلنسری، فریلنسینگ.

امکانات سایت کاریتو

 • دسته بندی ایجاد پروژه.
 • دسته بندی انجام پروژه.

این سایت با کلمه کلیدی”سایت فریلنسر” پنجمین سایت جستجو گوگل می باشد.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت فریلنسری ایران کدام است؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن